خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 20
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات

میخوام خودم زیستو بخونم :(

سلام دوستان عزیز والا من یه درگیری دارم که خیلی عذابم میده . رشتم ریاضیه سال سومم . آیا با دیپلم ریاضی میشه تو کنکور تجربی امتحان داد؟ و اینکه من میخوام زیستو بخونم چجوری برنامه ریزی کنم؟ زیست 1و2و3 ...

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir_aloneboy777 نمایش پست ها
      سلام دوستان عزیز والا من یه درگیری دارم که خیلی عذابم میده . رشتم ریاضیه سال سومم . آیا با دیپلم ریاضی میشه تو کنکور تجربی امتحان داد؟ و اینکه من میخوام زیستو بخونم چجوری برنامه ریزی کنم؟ زیست 1و2و3 ...
      بله میشه پسر خوب.... خیلیا مثل شما با یه دیپلم دیگه میرن تو یک گروه دیگه کنکور میدن...... فقط امسال امتحان نهاییاتو خوب بده که تاثیر میذاره تو کنکورت

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Janvaljan نمایش پست ها
      بله میشه پسر خوب.... خیلیا مثل شما با یه دیپلم دیگه میرن تو یک گروه دیگه کنکور میدن...... فقط امسال امتحان نهاییاتو خوب بده که تاثیر میذاره تو کنکورت
      خب من درگیریم اینه که زیستو چجوری بخونم ؟؟؟ اونایی که سر کلاس بودن بزور فهمیدن مطلبو من تویه این یه سال چجوری این 3 تا کتابو میتونم بخونم؟

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

خب من درگیریم اینه که زیستو چجوری بخونم ؟؟؟ اونایی که سر کلاس بودن بزور فهمیدن مطلبو من تویه این یه سال چجوری این 3 تا کتابو میتونم بخونم؟

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

پسر خوب من امسال قرار کنکور بدم و مثل تو ریاضی بودم ، ولی ترسی ندارم از زیست خوندن ، اگر سخته برای همه سخته ، اگر این درس سخت و بعضیا خوب یاد میگیرن پس منم اینقدر میخونم تا فول شم. تو که از الان میترسی ، سال کنکور میخای چه کنی.... هدفت بزرگه ، تلاشتم باید به اندازه اون بزرگ باشه....کسی که خوب و منظم بخونه زیستم از پا درمیاره.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      پسر خوب من امسال قرار کنکور بدم و مثل تو ریاضی بودم ، ولی ترسی ندارم از زیست خوندن ، اگر سخته برای همه سخته ، اگر این درس سخت و بعضیا خوب یاد میگیرن پس منم اینقدر میخونم تا فول شم. تو که از الان میترسی ، سال کنکور میخای چه کنی.... هدفت بزرگه ، تلاشتم باید به اندازه اون بزرگ باشه....کسی که خوب و منظم بخونه زیستم از پا درمیاره.
      دوست عزیز من نمیترسم ولی خب آدم باید عاقلانه فک کنه من الان سال سومم باید بدونم میرسم بخونم زیستو که برنامه ریزس کنم واسش و تو برنامم جا بدمش اگه بدونم نمیرسم خب تلاشم بیفایده میشه

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیز من نمیترسم ولی خب آدم باید عاقلانه فک کنه من الان سال سومم باید بدونم میرسم بخونم زیستو که برنامه ریزس کنم واسش و تو برنامم جا بدمش اگه بدونم نمیرسم خب تلاشم بیفایده میشه
      تو دو سال نمیتونی 3 تا کتاب و بخونی و مرورم داشته باشی ؟....کلاً 3 تاشون با هم میشن حدوداَ 700 صفحه.

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منابع خوبی انتخاب کن این تاپبک های زیست رو بخون و تهیه کن و مطالعه کن و هیچ ترسی هم از زیست نداشته باش

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      تو دو سال نمیتونی 3 تا کتاب و بخونی و مرورم داشته باشی ؟....کلاً 3 تاشون با هم میشن حدوداَ 700 صفحه.
      باید اینو درنظر بگیریم که بدون معلم میخوام بخونم و اینکه خب درسای امسالمم باید بخونم . ولی خب امتحان میکنم ...

باید اینو درنظر بگیریم که بدون معلم میخوام بخونم و اینکه خب درسای امسالمم باید بخونم . ولی خب امتحان میکنم ...

نقل قول نوشته اصلی توسط sam-n نمایش پست ها
      منابع خوبی انتخاب کن این تاپبک های زیست رو بخون و تهیه کن و مطالعه کن و هیچ ترسی هم از زیست نداشته باش
      مرسی از راهنماییت

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

مرسی از راهنماییت
      نا امید نشیا داداش
      زیست شناسی کنکور تبریز رو بگیر + کتاب درسی بخون از رو الگو یا جامع گاج هم تست بزن قطع به یقین موفق میشی 700 صفحه که هیچ 2000 صفحه ام بای بخونی

10. Top | #10
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      ببین اولا که زیست سال دوم رو میگن زیست1 زیست سال سوم رو زیست2 کلا باپیش دانشگاهی 3 کتابه
      الان وقت خالی پیدا کردی بشین زیستتو بخون تو تابستون هم وقت داری اینکارو کنی
      چیز زیادی نیست اگه با برنامه ریزی بخونی
      من و خدا ...تو و همه

حاصل عشق مترسک به کلاغ....مرگ یک مزرعه است

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوست نازنین، نظر من اینه که مطالعه زیست رو از منبعی شروع کنی که آموزش ساده و روان و به دور از حاشیه داشته باشه. وقتی یک دور تونستی اون منبع رو مطالعه کنی، بعد بری سراغ منابع ترکیبی تر و سنگین تر مثل الگو و جامع گاج.
      من شروع کردن با کتاب های 8000 تست گاج رو بهت پیشنهاد می کنم. البته نه برای تست بلکه تنها برای استفاده از درسنامه های ساده و بی حاشیه ای که داره. وقتی برای هر پایه یک دور درسنامه هاش رو بخونی می تونی با زیست مانوس بشی و بعد بری برای زدن تست رو منبعی مثل الگو یا جامع گاج.
      درسنامه های خیلی سبز هم خوب هستن اما من برای کسی که اولین باره زیست رو می خونه 8000 تست رو بیشتر مناسب میدونم.
      موفق باشی.
      اصلاً هم نگران نباش و نترس.

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      امسال یکی اینجا از وسطای مهر رفت تجربی رتبش 3 رقمی شد!!!! نقره المپ هم داشت.

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      من زیست دوم رو خودم خوندم + دو درس اول سوم، ژنتیک هم شروع کردم
      امروز دی وی دی های کرامت موسسه اردو رو سفارش دادم، چون یه بارم ببینم اینجوری فکر کنم بهتر یاد بگیرم، حالا خدا کنه خوب باشه

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      این که کاری نداره همین الان که تازه چند روز مهر شروع شده میتونی تغییر رشته بدی امتحان زیستتم دی ماه میدی مثل کسی که مثلا یه درسو خرداد و شهریور پاس نکرده و دی امتحان میده تو خیلی از مدرسه ها هم اصن بچه ها پروندشونو میگیرن میرن یه مدرسه دیگه یا همونجا تغییر رشته میدن سال دوم البته به شرطی که بیشتر از یه هفته از مهر نگذره خودمم امسال سومم و میخوام از تجربی برم ریاضی ولی واسه راحتی خودشون میگن نمیشه و غر میزنن ولی میشه برو همین فردا اقدام کن تازه 3 روز از سال گذشته همه معلم ها هم سرکلاس نیومدن هنوز پس چیزی رو از دست ندادی اگه میخوای تجربی کنکور بدی سرکلاس تجربی باشی خیلی بهتره

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط roya-s نمایش پست ها
      این که کاری نداره همین الان که تازه چند روز مهر شروع شده میتونی تغییر رشته بدی امتحان زیستتم دی ماه میدی مثل کسی که مثلا یه درسو خرداد و شهریور پاس نکرده و دی امتحان میده تو خیلی از مدرسه ها هم اصن بچه ها پروندشونو میگیرن میرن یه مدرسه دیگه یا همونجا تغییر رشته میدن سال دوم البته به شرطی که بیشتر از یه هفته از مهر نگذره خودمم امسال سومم و میخوام از تجربی برم ریاضی ولی واسه راحتی خودشون میگن نمیشه و غر میزنن ولی میشه برو همین فردا اقدام کن تازه 3 روز از سال گذشته همه معلم ها هم سرکلاس نیومدن هنوز پس چیزی رو از دست ندادی اگه میخوای تجربی کنکور بدی سرکلاس تجربی باشی خیلی بهتره
      بله درسته ولی من میخوام تغییر رشته ندم ینی رشتم ریاضی باشه و کنکور ریاضی بدم اما زیستو کنارش بخونم که بتونم کنکور تجربیم بدم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن