خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: فروشگاه گاج

1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

فروشگاه گاج

سلام، کسی از شما تا حالا از فروشگاه اینترنتی گاج چیزی خریده؟ اگه خریدین، چند تا کتاب بوده و از چه طریقی خریدین (پست پیشتاز یا معمولی) و چند روز طول کشید تا رسید به دستتون؟ خیلی ممنون.

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من چندین بار خرید کردم و خیلی راضیم چون با خرید بیش از 50 تومن 20% تخفیف اعمال میشه. اگه خرید کنی با پست معمولی برات میفرستن و اگه بخوای میتونی تماس بگیری تا با پیشتاز برات ارسال کنن . من که توی جنوبی ترین شهر ایران زندگی میکنم 4روزه میرسه

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masood2013 نمایش پست ها
      سلام، کسی از شما تا حالا از فروشگاه اینترنتی گاج چیزی خریده؟ اگه خریدین، چند تا کتاب بوده و از چه طریقی خریدین (پست پیشتاز یا معمولی) و چند روز طول کشید تا رسید به دستتون؟ خیلی ممنون.
      من یه بار پارسال سفارش دادم 3-4 روزه با پست معمولی رسید دستم ولی متاسفانه کتابایی که واسم گذاشته بودن یه جورایی از رده خارج بودن.خیلی کم رنگ چاپ شده بود.پیشنهادم بهت اینه که اگه تخفیف برات مهم نیست این ریسکو نکن

4. Top | #4
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نه اصلا اینطور نیست. من تا الان 5 بار ازش کتاب خریدم حدود 24 جلدی میشن. همشون عالی بودن. هم صحافی کتاب هم کیفیت چاپ. کتابا هم از 4 تا 8 روزه میرسن. بستگی به شانست هم داره.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mamad.hny نمایش پست ها
      نه اصلا اینطور نیست. من تا الان 5 بار ازش کتاب خریدم حدود 24 جلدی میشن. همشون عالی بودن. هم صحافی کتاب هم کیفیت چاپ. کتابا هم از 4 تا 8 روزه میرسن. بستگی به شانست هم داره.
      ببخشید نحوه ی پرداخت پولش چطوریه؟

6. Top | #6
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط legion نمایش پست ها
      ببخشید نحوه ی پرداخت پولش چطوریه؟
      یه دکمه ی افزایش اعتبار داره، اونو میزنی و مقدار پول کتابهارو وارد میکنی و با کارت بانکی که رمز دوم برای خرید اینترنتی داره پول رو واریز میکنی

7. Top | #7
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط V a h i d نمایش پست ها
      من چندین بار خرید کردم و خیلی راضیم چون با خرید بیش از 50 تومن 20% تخفیف اعمال میشه. اگه خرید کنی با پست معمولی برات میفرستن و اگه بخوای میتونی تماس بگیری تا با پیشتاز برات ارسال کنن . من که توی جنوبی ترین شهر ایران زندگی میکنم 4روزه میرسه
      شما با پیشتاز خریده بودین یا با معمولی؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من با گاج كارت خريدم و از خريدم طوري درس گرفتم كه حتي در مراجعه حضوري به هر فروشگاه كتابي، تك تك صفحات كتابهاي گاج رو تا جايي كه بتونم از نظر فني چك ميكنم.براي من دو كتاب ارسال شد و من بلافاصله چك كردم و ديدم 20 صفحه چند در ميان سفيد مطلق هست.تماس گرفتم و منو به انبار وصل كردند و با بد اخلاقي گفتند بايد با پست عادي برامون پس بفرستي البته خودشون بلافاصله برام كتاب ديگري رو ارسال كردند اما من رو از خريد اينترنتي پشيمون كردند چون اين بي دقتي و بي ملاحظگي هاشون 2 هفته از وقت مطالعه كتاب رو گرفت.حتي پوزش نخواستند و طلبكار هم بودند.در ضمن مجبور شدم 6 تومن براي پست بدم چون چند ساله پست عادي حذف شده و فقط سفارشي كمترين هزينه رو داره!

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من امسال 5تا کتاب خریدم هم 3-4 روزه به دستم رسید با پست سفارشی (پیشتاز داره و سفارشی) هم حدود 25% تخفیف داد. کتابا چاپ جدید و با کیفیت هستن من ک راضیم از خریدم !
      تو همه چیت تکمیله !

منم میکنم فقط به آدمای "تک" پیله !

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      س.من چند بار از فروشگاش خرید کردم واسه پست معمولی 3000ت میگیرن بستگی داره کجا باشی من تا حالا زودتر از ی هفته نرسیده ولی کلن راضیم...اگه اولین بار خرید کنی 10درصد تخفیف داره (فک کنم اگه بالای 50تومن باشه20%)پست پیشتازم هزینش زیاده...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن