خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: ؟

رأی دهندگان
    326. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • خانه دانشجویی

168 51.53%
    • خوابگاه

158 48.47%
    صفحه 1 از 32 1211 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 478
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

انتخاب و نظر شما : خانه یا خوابگاه ؟

بنظر شما در کل خوابگاهی شدن بهتر هسش یا خونه گرفتن تو شهر دیگه ؟

لطفا با دلیل !
      هرجا که هستید و هر چه که هستید بخاطر آن است که خودتان خواسته اید!!!

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      اگر از نظر مالی مشکلی ندارید به نظر من خونه گرفتن خیلی بهتره !
      چون به شخصه کنار اومدن با چند نفر دیگه که همدیگه رو نمی شناسیم و هم خونه شدن چند نفر تو یه اتاق 2 متری و شلوغی و بی نظمی خوابگاه و هزار تا مشکل دیگه ....

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      به نظر من خوابگاه
      چون خیلی وقتا اگه پروژه ای چیزی پیش بیاد راحت میتونید با هم انجامش بدید
      درضمن با دوستای جدیدی روبه رو میشیو کلیم بهت خوش میگذره و این دوران فقط یکبار اتفاق میفته
      خودم نرفتم ولی از داداشم پرسیدم چون تجربه جفتشو داره اینو گفت

4. Top | #4
      sdl
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من یه هفته است رفتم خوابگاه از زندگی سیر شدم

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad.7 نمایش پست ها

لطفا با دلیل !
      ببین شما پسری
      یه چیز میگم هزینه رو میزنی کنار
      اگه برات درس مهمه:
      تو خوابگاهتون اگه هم خوابگاهیات جو درس خوندن دارن باهاشون باش اصلا فکر نکن همه چی ریخت و پاشه میشینی درستو میخونی باهم بیرون میرین و... اگه ندارن اصلا برو باچند ننفر که جو درس خوندن دارن خونه بگیر مسلما برات بهتره
      به امکانات خوابگاه و خونه گرفتن توجه کن که برای دانشجو مهمه و از این جهت نمیتونم راهنماییتون کنم چون نه دانشگاهتونو گفتین کجاست و نه شهرش که این خیلی مهمه

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad.7 نمایش پست ها

لطفا با دلیل !
      ببین شما پسری
      اگه برات درس مهمه:
      تو خوابگاهتون اگه هم خوابگاهیات جو درس خوندن دارن باهاشون باش اصلا فکر نکن همه چی ریخت و پاشه میشینی درستو میخونی باهم بیرون میرین و... اگه ندارن اصلا برو باچند ننفر که جو درس خوندن دارن خونه بگیر مسلما برات بهتره
      به امکانات خوابگاه و خونه گرفتن توجه کن که برای دانشجو مهمه و از این جهت نمیتونم راهنماییتون کنم چون نه دانشگاهتونو گفتین کجاست و نه شهرش که این خیلی مهمه

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      بعضي دانشگاه ها اصلا خوابگاه ندارند !!

پس مجبوري خونه بگيري !!

پـسـر زمـسـتـان

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خوابگاه
      از نظر درس خوندن اگر اتاقت حتی تو بدترین شرایط باشه هم بیشتر خوابگاه ها سالن مطالعه دارن و هم دانشکدت حتما داره میتونی بعد کلاست بری اونجا
      از نظر هزینه هم خوابگاه بهتره چون برای خونه مجبوری یه سری وسایل بخری ولی خوابگاه اونا رو داره ,علاوه بر این خونه ممکنه خرابی فاضلابو قطعی آبو برقو اینا براش پیش بیاد که تو خوابگاه مسئول میره دنبالش
      اجاره ی یه خونه جایی که خودم میرم شاید ماهی 180 تومن خوب باشه ولی واسه ی پول پیشش 10 میلیون تومن میگرفت که خب برای یه دانشجو سنگینه

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      منم چند روزه خوابگاه گرفتم .. تازه واسه ما دو ترم اول خودگردانه ...

بچه ها تقریبا اهل درسن چون تقریبا همشون بچه های پزشکی ان ..

ولی خوب بازم هیچی خونه نمیشه ... منم اگه شرایطش بود خونه اجاره میکردم ...حیف:yahoo (19):

چون خوابگاه بازم اون شلوغی رو داره و درس خوندن خیلی سخته ... تنها چاره این کار اینه که بری تا آخر شب تو کتابخونه دانشکده درس بخونی و فقط واسه خواب بیای خوابگاه!

9. Top | #9
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      ببین خوابگاه که بری از همه چیز سر درمیاری...من که خودم باشم خونه میگیرم اصن خانواده رو مجبور میکنم اون شهر زندگی کنیم
      خوابگاه که بری اخلاق و تیپ و...همه اینا عوض میشه...کسی که کنارت باشه و درس نخونه و شبه امتحانی باشه خوداگاه ناخوداگاه تو هم شب امتحانی میکنه

هر کدوم مزیت و معایب خودشونو دارن...خوابگاه بهتره دیگه خواب هم نمیمونی یکی هست که بیدارت کنه
      اما خونه هم خوبه...ولی مشکل های زیادی خواهی داشت
      من و خدا ...تو و همه

حاصل عشق مترسک به کلاغ....مرگ یک مزرعه است
      ویرایش توسط helix : 03 مهر 1393 در ساعت 15:21

10. Top | #10
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظر من هم خوابگاه بهتره.

11. Top | #11
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این دیگه سوال داره؟ معلومه خونه
      هر کسی که از لحاظ مالی وضعش خوب باشه خونه میگیره کسی سراغ خوابگاه نمیره
      خوابگاه معلوم نیست چطوره کثیفه تمیزه. ادماش کیا هستن... فامیل ما رفته بود وسیله هاشو دزدیدن بعضی هاشو و ...

البته همه دانشگاه ها اینطور نیست همه ادما هم مثل هم نیستن... ولی اگه از لحاظ مالی می تونی حتی یه خونه 20-30 متری اجاره کنی این کارو انجام بده. از تنهایی هم نترس با بچه های دانشگاه رفیق شو هفته ای یکی دو دفعه برو بیرون و حال کن ...

خونه بگیری خیلی بهتره و این بستگی داره به وضع مالی شما

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط homeyra نمایش پست ها
      خوابگاه
      از نظر درس خوندن اگر اتاقت حتی تو بدترین شرایط باشه هم بیشتر خوابگاه ها سالن مطالعه دارن و هم دانشکدت حتما داره میتونی بعد کلاست بری اونجا
      از نظر هزینه هم خوابگاه بهتره چون برای خونه مجبوری یه سری وسایل بخری ولی خوابگاه اونا رو داره ,علاوه بر این خونه ممکنه خرابی فاضلابو قطعی آبو برقو اینا براش پیش بیاد که تو خوابگاه مسئول میره دنبالش
      اجاره ی یه خونه جایی که خودم میرم شاید ماهی 180 تومن خوب باشه ولی واسه ی پول پیشش 10 میلیون تومن میگرفت که خب برای یه دانشجو سنگینه
      جواب ایشون خیلی خوبه تاحالا دقت نکرده بودم ولی نظر من خونه اس
      من یه هفته رفتم خوابگاه پیش یکی از دوستان از زندگی بیزار شدم. با هرفرهنگ و شعوری نمیشه کنار اومد.
      یه یخچاله یارو نمیفهمه یخچال خونه باباش نیست یه دیگ میزاره توش اندازه هیکلش بوی گند هم میگیره. همه، همه چیز میزارن
      اصن یه وضعیه

13. Top | #13
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza1995 نمایش پست ها
      ببین شما پسری
      اگه برات درس مهمه:

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

ببین شما پسری
      اگه برات درس مهمه:
      دانشگاه کاشان !!! شهر خود کاشان !

14. Top | #14
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط helix نمایش پست ها
      ببین خوابگاه که بری از همه چیز سر درمیاری...من که خودم باشم خونه میگیرم اصن خانواده رو مجبور میکنم اون شهر زندگی کنیم
      خوابگاه که بری اخلاق و تیپ و...همه اینا عوض میشه...کسی که کنارت باشه و درس نخونه و شبه امتحانی باشه خوداگاه ناخوداگاه تو هم شب امتحانی میکنه

هر کدوم مزیت و معایب خودشونو دارن...خوابگاه بهتره دیگه خواب هم نمیمونی یکی هست که بیدارت کنه
      اما خونه هم خوبه...ولی مشکل های زیادی خواهی داشت
      الان در کل چی شد ؟؟؟ بالاخره خوابگاه یا خونه ؟!

15. Top | #15
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elena123 نمایش پست ها
      جواب ایشون خیلی خوبه تاحالا دقت نکرده بودم ولی نظر من خونه اس
      من یه هفته رفتم خوابگاه پیش یکی از دوستان از زندگی بیزار شدم. با هرفرهنگ و شعوری نمیشه کنار اومد.
      یه یخچاله یارو نمیفهمه یخچال خونه باباش نیست یه دیگ میزاره توش اندازه هیکلش بوی گند هم میگیره. همه، همه چیز میزارن
      اصن یه وضعیه
      خب همین شرایطی که میگی خودش فرصته !!! یعنی اینجوری زندگی میکنی بعدا خاطره میشه و کلی تجربه !!!

خودم خونه رو ترجیح میدم ولی خوابگاه تجربه هایی به آدم میده که خونه نمیده !!!

صفحه 1 از 32 1211 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن