خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: ؟

رأی دهندگان
    326. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • خانه دانشجویی

168 51.53%
    • خوابگاه

158 48.47%
    صفحه 30 از 32 نخستنخست ... 20293031 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 436 به 450 از 478
    1. Top | #436
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sibzamini نمایش پست ها

من برعکس از فوتبال بدم میاد ولی این روزا انگار خیلی داغه
      همینا که از استقلال تو دانشگاه حرف میزنن

ایناس که استقلال و رو پای خود وایسادن و به آدم یاد میده

انگار مربی فوتبالی
      نصف عمرت برفناست بخاطر بازیه دیشب قد دوسال انرژی بدست اوردم
      نخیر شما جملات اشتباه خوندی:/

2. Top | #437
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      لذت زندگی فقط خوابگاه.به قول دوستمون کانتر شبکه ای یه چیز دیست
      (اگه بچه پولداری هم باشه که ps4 بیاره که دیگه.......غوغاست
      آغوشم بااازه ،مثا دهن مردم .
      ویرایش توسط DrDark13 : 10 مهر 1399 در ساعت 22:55

3. Top | #438
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ریلکس ترین حالت دانشگاه رفتن توی شهریه که خانواده هم اونجا باشن چون تجربه همه حالت ها رو دارم میگم این بهترینه سعی کنید توی شهر خودتون درس بخونید
      بین خوابگاه و خونه دانشجویی نظرات متفاوته و به شخص بستگی داره نظر سنجی هم اینو نشون میده
      من چون ادم درون گرایی هستم و به تنهایی و جمع خلوت علاقه دارم اصلا خوابگاه رو نپسندیدم ( یک ترم بودم و کلافه شدم )
      با یکی از دوستام یه مدت خونه گرفته بودیم دو نفری و خیلی خیلی خوب بود چون با هم جور بودیم واقعا
      البته گفتم که زندگی در کنار خانواده بنظرم یه ارامش دیگه ای داره

4. Top | #439
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Raha.mehrdadi نمایش پست ها
      بنظرم ماها وسواسی نیستیم این شمایید که عجیبید دیگه هرانسانی یه حداقل بهداشت و آسایشی لازم داره...چه برسه به دانشجو که کلی گرفتاریم داره!!
      شما دانشگاه که رفتی یه چندتا عکس از خوابگات بگیر به چندتا خارجی نشون بده شک نکن پناهندگی بهت میدنمنظورم از خارجی اروپا یا آسیای شرقی هم نیستااا همین کشورای همسایه ی بدبخت تر از خودمونم نشون بدی کمِ کم یه کمک مالی واست میفرستنوالا نمیدونستم آدمی که نگران شپش و ساس و گوشت زهرماری و غذای غیربهداشتیش باشه میشه وسواسی فک میکردم اینا جز حداقل هاست!!همین کارارو میکنیم دیگه سرطان تو کشور بیداد میکنه اسمشم گذاشتیم خوشمزگی و کر کر میخندیم بهش
      بابا دیگه در این حدم نیست دیگه
      یه جوری میگی هر کی ندونه فکر میکنه که شپش و ساس هم اونجا جزو دانشجو هان:////
      بعدشم واقعا نمیدونم کی و چرا چه تصوری از خوابگاه توی ذهن شما گذاشته ولی دیگه اینجوری هم که شما توصیفش میکنی و میگی بهداشتش صفره و اینا بی انصافیه
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

5. Top | #440
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sibzamini نمایش پست ها

من برعکس از فوتبال بدم میاد ولی این روزا انگار خیلی داغه
      همینا که از استقلال تو دانشگاه حرف میزنن

ایناس که استقلال و رو پای خود وایسادن و به آدم یاد میده

انگار مربی فوتبالی
      آقا چی شد بحث از خوابگاه رفت تو فوتبال
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

6. Top | #441
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      اقا قطعا خونه
      خوابگاه همونجور که میتونه جذاب باشه میتونه نفرت انگی م بشه با توجه به هم اتاقی ها!

7. Top | #442
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lix_Max نمایش پست ها
      اقا قطعا خونه
      خوابگاه همونجور که میتونه جذاب باشه میتونه نفرت انگی م بشه با توجه به هم اتاقی ها!
      هر کدوم معایب و محاسنی داره و به خوابگاه و خونه ای که میخواین بگیرین هم خیلی بستگی داره اما در کل خوابگاه ها از نظر هزینه به صرفه تره اما شلوغی و گاهی تعداد بالای افراد خطر گم شدن وسایل و اینا هم هست زیاد دیدم تبلت و گوشی و ... دزدیده بشه البته نه همه جا ولی هست و اینکه شانسیه با چه ادمایی باشی و سر وصدا و.. اکثر درس خونا ی خوابگاهی میرن سالن من اصلا کتابخونه بازدهی ندارم برا همین خوابگاه بدم میومد و نرفتم .خونه هزینه بیشتر اما تعداد دست خودته. کیا باشن دست خودته و امنیت هم قطعا بهتره و مشکل سر وصدا و جمعیت و ... هم کمتره . و نکته اخر از نظر من تا جایی که میتونید خونه و شهر خودتون بمونید از همه بهتره ارامش خیال در کنار خانواده و هیج کدوم از مشکلات اون دو مورد هم نیست مگه شهر خودتون خیلی کوچیک باشه و دانشگاه خوب نداشته باشه ولی از نظر من نمیصرفه از تبریز یا مشهد بری تهران صرف بهتر بودن دانشگاه .تجربه شخصی خودم تو شهر خودم بازدهی درسیم ده برابر بود تا شهر دیگه که دانشجو بودم و هم خونه داشتم هم خوابگاه دوستام رفت و امد .دیدم همه شرایط رو .
      ویرایش توسط prince : 18 مهر 1399 در ساعت 18:07

8. Top | #443
      کاربر برتر
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یا با دو سه نفر خونه بگیری یا خوابگاه

به هزار و یک دلیل
      25 : 32 : 13 : 00

9. Top | #444
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      هر کدوم سختی خودشو داره
      تو خوابگاه اگر شلوغ باشه ب هیچ کاری نمیرسی
      بعضیا هم واقا رواعصابن
      خونه قطعا بهتره

10. Top | #445
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این همه درس میخونیم که از خونمون بریم،حالا بخوایم بعده قبولی تو دانشگاهم باز بمونم خونه؟

11. Top | #446
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      از نظر من خونه گرفتن در یک شهر غریب خیلی حواس جمع لازم داره مخصوصا برای دختران
      اینکه محل امنی باشه ؛ همراهان خوب و عاقلی داشته باشی ؛ هزینه کافی رو داشته باشی
      خوابگاه همه طیف انسانی رو شامل میشه و نمیشه توقع داشت که همه مطابق میل تو باشند . اما اگر دانشگاه روزانه باشه ؛ غالبا خوابگاه های خوبی داره و دانشجو ها هم اکثرا درسخون هستن . من ترجیح میدم که خوابگاه دانشگاه روزانه باشم
      چنانچه دانشگاه آزاد هم باشه ؛ خوابگاه معتبری رو انتخاب میکنم
      چون اصولا از نظر امنیت خوابگاه بهتر هست . البته خوابگاه معتبر و شناخته شده

12. Top | #447
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من تجربه خوابگاه موندن برای دوره ها و مسابقات ورزشی رو داشتم و خب باید بگم برای آدمی که وسواسیه خیلی سخته. بعد خب ممکنه یکی مثل من باید همه جا تاریک و ساکت باشه تا خوابش ببره و هم اتاقی های پر سر و صدایی داشته باشه که خب خوب نیست. ممکنه هر جور شخصیتی به پستت بخوره
      و سختی دیگه هم مثلا حمام عمومی هستش
      ولی بنظرم تجربه شیرینیه اگه تعداد هم اتاقی ها کم باشه میشه دوستای خوبی پیدا کردن کلا اینکه یه جمع دوستانه ای با هم سن و. سالات هست خوش میگذره ولی مشکلاتش هم زیاده دیگه ممکنه حتی سر تفاهم نرسیدن سر گوش دادن به يه موزیک بپرین به هم
      بنظرم خوبه آدم ترمای اول خوابگاه باشه اگه نتونست کنار بیاد بعد با کسانی که باهاشون آشنا شده و. مورد اعتمادن. خونه بگیره که دیگه عالیه تعداد کم ولی تنها برای پسرا شاید (البته فمنیست های عزیز به کسی برنخوره) ولی برای دختر خیلی خیلی سخته بنظرم خب اتفاقه یهو دیدی نصفه شب لوله آب ترکید واقعا اتفاقه خب ما الان خونه بابامونیم خیلی مسائل به چشممون نمیاد برامون مشکل ساز نیست ولی تنها زندگی کردن بار خیلی زیاده رو دوش آدم میذاره

13. Top | #448
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اتفاقا همین دیشب داشتم با یکی از دوستام درمورد کارایی ک باید بعد از حضوری شدن دانشگاه ها انجام بدیم حرف میزدم
      بنظر من اول برین خوابگاه.. بعد تو دانشگاه و خوابگاه با چن نفر دوستشین.. بعدا طی شرایطی برید دنبال خونه..
      1. اگه کار دانشجویی گرفتین و طوری شد ک تابستونا هم باید میموندین حتما ب خونه گرفتن احتیاج دارین..(یکی از دوستام گوینده رادیو شد ولی تابستون خوابگاهشون تعطیل بود و جا نداشت ک بره..)
      2. اگه با هم اتاقیاتون ولو شده 1نفرشون اختلاف داشتین برید خونه بگیرید.. ارامش اعصاب و روان حرف اول رو میزنه..
      3. یا هرشرایط دیگه ای ک شما رو از ی زندگی اروم توی خوابگاه بازمیداره..
      ضمنا توی خونه هم بهترین تعداد نفر و ی خونه 3خوابه است.. دوتا دوتا اتاقتون مشترک باشه و اتاق سوم هم بذارین برا درس خوندن.. وسایل هم نگران نباشید جور میشه کم کم..
      من ی مدت قرار بود با دوستام خونه جدا بگیریم(انقد خونه خالی تو اون مجتمعی ک میخواستیم پیدا نشد تا دیگه از سرمون افتاد).. هرکسی میز و رخت خوابش با خودشه.. فرش رو اگه کسی تو خونشون فرش قدیمی داره میتونه بیاره.. میمونه گاز و یخچال فریزر و ظرف و ظروف و تلویزیون و کاناپه.. بشقاب و لیوان هم هرکسی دو سه تا برای خودش بیاره(یا پول بذارین روی هم دوجین بخرین از هرکدوم.. یا اینم یکی بیاره دیگه).. یخچال، فریزر، گاز(و شایدم مایکروویو) هم مث فرش اگه یکی تو خونه داره بیاره(مثلا مامانا ک یخچال نو میخرن قدیمیه رو برا روز مبادا میبرن تو زیر زمین و انباری).. کاناپه هم اگه کسی تو اتاقش داره (یا مث یخچال تو انباریشون دارن) بیاره..
      خلاصه میخوام بگم ک خیلی سریع و راحت همشون جور میشن و اصلا لازم نیست دغدغه وسایل خونه رو داشته باشین..
      پ.ن. بالاتر دیدم ی نفر نوشته بود وسایلش هزینه اضافیه و اینا.. اینو برا اون گفتم..

14. Top | #449
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Anni نمایش پست ها
      اتفاقا همین دیشب داشتم با یکی از دوستام درمورد کارایی ک باید بعد از حضوری شدن دانشگاه ها انجام بدیم حرف میزدم
      بنظر من اول برین خوابگاه.. بعد تو دانشگاه و خوابگاه با چن نفر دوستشین.. بعدا طی شرایطی برید دنبال خونه..
      1. اگه کار دانشجویی گرفتین و طوری شد ک تابستونا هم باید میموندین حتما ب خونه گرفتن احتیاج دارین..(یکی از دوستام گوینده رادیو شد ولی تابستون خوابگاهشون تعطیل بود و جا نداشت ک بره..)
      2. اگه با هم اتاقیاتون ولو شده 1نفرشون اختلاف داشتین برید خونه بگیرید.. ارامش اعصاب و روان حرف اول رو میزنه..
      3. یا هرشرایط دیگه ای ک شما رو از ی زندگی اروم توی خوابگاه بازمیداره..
      ضمنا توی خونه هم بهترین تعداد نفر و ی خونه 3خوابه است.. دوتا دوتا اتاقتون مشترک باشه و اتاق سوم هم بذارین برا درس خوندن.. وسایل هم نگران نباشید جور میشه کم کم..
      من ی مدت قرار بود با دوستام خونه جدا بگیریم(انقد خونه خالی تو اون مجتمعی ک میخواستیم پیدا نشد تا دیگه از سرمون افتاد).. هرکسی میز و رخت خوابش با خودشه.. فرش رو اگه کسی تو خونشون فرش قدیمی داره میتونه بیاره.. میمونه گاز و یخچال فریزر و ظرف و ظروف و تلویزیون و کاناپه.. بشقاب و لیوان هم هرکسی دو سه تا برای خودش بیاره(یا پول بذارین روی هم دوجین بخرین از هرکدوم.. یا اینم یکی بیاره دیگه).. یخچال، فریزر، گاز(و شایدم مایکروویو) هم مث فرش اگه یکی تو خونه داره بیاره(مثلا مامانا ک یخچال نو میخرن قدیمیه رو برا روز مبادا میبرن تو زیر زمین و انباری).. کاناپه هم اگه کسی تو اتاقش داره (یا مث یخچال تو انباریشون دارن) بیاره..
      خلاصه میخوام بگم ک خیلی سریع و راحت همشون جور میشن و اصلا لازم نیست دغدغه وسایل خونه رو داشته باشین..
      پ.ن. بالاتر دیدم ی نفر نوشته بود وسایلش هزینه اضافیه و اینا.. اینو برا اون گفتم..
      شما فکر همه چیزو کردینا!
      ولی خودم به شخصه توی عمرم فقط سه شب با دوستام اونم توی اردوی مشهد با هم خوابگاه بودیم(گرچه هتل به نسبت باکلاسی بردن)ولی خودم سه بار اتاقم رو عوض کردم و تهش رفتم اتاق دوست صمیمیم(هر اتاقی دونفره بودش!)،اصلا نمیتونم حضور یه نفر دیگه رو تحمل کنم(حتی توی خانواده خودم هر روز میگم من کی باید مستقل شم دیگه در این حده)

15. Top | #450
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      شما فکر همه چیزو کردینا!
      ولی خودم به شخصه توی عمرم فقط سه شب با دوستام اونم توی اردوی مشهد با هم خوابگاه بودیم(گرچه هتل به نسبت باکلاسی بردن)ولی خودم سه بار اتاقم رو عوض کردم و تهش رفتم اتاق دوست صمیمیم(هر اتاقی دونفره بودش!)،اصلا نمیتونم حضور یه نفر دیگه رو تحمل کنم(حتی توی خانواده خودم هر روز میگم من کی باید مستقل شم دیگه در این حده)

تجربه برادر تجربه!
      غیر از این دفعه ک برناممون لغو شد، ی بار دیگه هم ماها رفتیم جدا زندگی کردیم دو سه ماه.. ولی خب اون خونه مبله بود و ما فقط باید لباس میبردیم برا خودمون..
      این دفعه چون همه چی جدی تر بود و قرار بود مدت زمان طولانی تری رو جدا زندگی کنیم(و چ بسا ک همونجا موندگار میشدیم کلا) دیگه گفتن برامون خونه مبله نمیگیرن(چون اجارش درمیومد ماهانه نفری 450تومن.. ولی خونه ای ک خودمون وسیله میبردیم از نفری 100شروع میشد تا نفری 300.. منتهی شانس ما هیچ مستاجری نخواست جا ب جا شه و همشون قراردادشون رو تمدید کردن) ولی توی همون مجتمع قبلی میگیرن ک امنیتش همه جوره تضمین شدست.. تنها چیزی هم ک نتونستیم جور کنیم گاز بود.. ک ب جاش قرار شد دوتا اجاق پیک نیکی ببریم
      تازشم اون خونه ک ما اوندفعه گرفته بودیم.. انقد کوچیک بود ک پنج نفری توی ی اتاق میخوابیدیم..
      کلی خوش گذشت.. صبح ب صبح میرفتیم تو حیاط واحدمون ورزش میکردیم.. اصلا ی وضعیتی بود.. خیلی خوش خوشانمون بود..
      ویرایش توسط Anni : 12 آذر 1399 در ساعت 12:58

صفحه 30 از 32 نخستنخست ... 20293031 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 4 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن