خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: ؟

رأی دهندگان
    326. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • خانه دانشجویی

168 51.53%
    • خوابگاه

158 48.47%
    صفحه 3 از 32 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 478
    1. Top | #31
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tajgardoon نمایش پست ها
      فقط خونه هم راحتی هم همه چی میتونی انجام بدی من 4 ماه خوابگاه بودم و بعدش خونه گرفتم اونم تنهایی یکم دور بود اما خوب بود.... ماهی هم 100 بیشتر نبود تو میدون بار اینور اونور میکردم شنبه ها کل خرج خونه در میومد

اما بستگی به خود آدم داره اگه آدم تنبلی باشی خوابگاه خوبه اما اگه کاری باشی و زرنگ خونه بهترین گزینست....

خود دانید
      شرایط کار واسه دانشجو گیر میاد ؟ حالا کارای دیگه ای مثلا فروشنده ! منشی ! این مدلی‌؟
      هرجا که هستید و هر چه که هستید بخاطر آن است که خودتان خواسته اید!!!

2. Top | #32
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_NRT نمایش پست ها
      خوابگاه راحتي داره ولي عازادي نداره ولي خونه عازادي دارهراحتي نداره. ببين خودت چجوري هستي. اگه خلافي نداري خوابگاه بگير.
      دقیقا منظور از راحتی ای که خوابگاه داره چیه ؟

3. Top | #33
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      بله کلی کار هست برا دانشجو ها اما باید اینکاره باشی تا بتونی کارو بقاپی اگه طراحی بلدی چه گرافیک چه کابینت و این حرفا که من بلدم خیلی راحت با یه لپ تاب تو خونه روزی 3 ساعت کار میتونی کل خرجتو در بیاری.... 2 اگه یکم کار بدنی بخوای انجام بدی میدون تره بار کار خوبیه من تجربش کردم صندوق میوه خالی میکنی یا بار میزنی روزی 40 اهواز میدن جاهای دیگه رو نمیدونم.... 3 اگه بتونی تو یه کافی نت یا که دفتر مهندسی کارای تایپ رو بگیری خوب درمیاری..... دوست عزیز من مجردی خیلی زندگی کردم خیلی راها رو بلدم اما باید خود آدم هم بخواد فقط نشینه بگه آخ چرا نشد و آخ نمیشه و آخ چکار کنم باید بری دنبالش تا بشه....

انشالا شما هم کلر خوب برات گیر میاد..... توکل داشته باش

4. Top | #34
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بله کلی کار هست برا دانشجو ها اما باید اینکاره باشی تا بتونی کارو بقاپی اگه طراحی بلدی چه گرافیک چه کابینت و این حرفا که من بلدم خیلی راحت با یه لپ تاب تو خونه روزی 3 ساعت کار میتونی کل خرجتو در بیاری.... 2 اگه یکم کار بدنی بخوای انجام بدی میدون تره بار کار خوبیه من تجربش کردم صندوق میوه خالی میکنی یا بار میزنی روزی 40 اهواز میدن جاهای دیگه رو نمیدونم.... 3 اگه بتونی تو یه کافی نت یا که دفتر مهندسی کارای تایپ رو بگیری خوب درمیاری..... دوست عزیز من مجردی خیلی زندگی کردم خیلی راها رو بلدم اما باید خود آدم هم بخواد فقط نشینه بگه آخ چرا نشد و آخ نمیشه و آخ چکار کنم باید بری دنبالش تا بشه....

انشالا شما هم کلر خوب برات گیر میاد..... توکل داشته باش
      آها ... نه منم صد در صد باید برم دنبال کار ... یعنی دوست دارم حرفه ای یاد بگیرم !!
      طراحی با کامپیوتر که گفتی دقیقا منظورت چیه ؟
      کلا همه کارا با کامپیوتر میتونم انجام بدم البته در سطح های مختلف ....
      یکی ام اینکه راحت کار گیر میاد واسه ما ؟ یا هی باید مثه بعضیا روزنامه بگیریم شب تا صبح زنگ بزنیم !؟

5. Top | #35
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نه نیازی به روزنامه نیست من خودم طراحی میکنم کابینت شما هم میتونی یاد بگیری یکم هوش میخواد با 3D Max و V-Ray اینا یادگیریشون یکم مشکله یکم علاقه داشته باشی تمامه هر طرحی رو که بزنی 5 اگه خیلی حرفه ای باشه تا 100 ازت میخرن........ دیگه چی بگم نمیدونم منظورمو گرفتی یا نه....

6. Top | #36
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نه نیازی به روزنامه نیست من خودم طراحی میکنم کابینت شما هم میتونی یاد بگیری یکم هوش میخواد با 3D Max و V-Ray اینا یادگیریشون یکم مشکله یکم علاقه داشته باشی تمامه هر طرحی رو که بزنی 5 اگه خیلی حرفه ای باشه تا 100 ازت میخرن........ دیگه چی بگم نمیدونم منظورمو گرفتی یا نه....
      بله بله .... خودم 3d max کار کردم ... ولی بازم میتونم پیشرفته ترشو یاد بگیرم !

ولی متوجه شدم منظورتونو ... کلا منم قبول دارم آدم بره دنباله کار غیر ممکنه پیدا نکنه !!!

مرسی از تربه هات که در اختیارمون گذاشتی ! دمت گرم !

7. Top | #37
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      فدای تو من دوست دارم کل دانشجو های این مملکت فعال باشن و همیشه موفق ........

8. Top | #38
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خونه نگه داشتن سخته اگه مشکلي پيش بياد مثلا لوله سوراخ بشه و ... مصيبته ولي تو خوابگاه خودشون ميان درست ميکنن و اينا

9. Top | #39
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      عاغا حالا تو 4سالی که تو هستی اگه بخوای نگران این چیزا باشی که دیگه هیچی شما نگران نباش هیچ خونه دانشجویی آوار نمیشه و لولش سوراخ نمیشه یا آتیش نمیگیره البته با مراقبت و کشتی نگرفتن با وسایل خونه

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      برای هر فرد و با توجه به شرايط محيطی و روانی ، پاسخ متفاوت خواهد بود ، افرادی وجود دارند كه دوست دارند تنها باشند و توانايی پذيرش جمع را ندارند برای اين افراد شايد اگه بهترين خوابگاه با بهترين امكانات رفاهی و بهترين هم اتاقی وجود داشته باشه باز هم شايد دوست داشته باشه خونه بگيره ، اما اگه امكانات خوابگاه افتضاح نباشه و هم اتاقي ها قابل تحمل باشند خوابگاه خيلی بهتر است به چند دليل: 1 - تمرينی است برای زندگی در اجتماع 2 - مجبور نيستی هر روز وقت زيادی را صرف آماده كردن غذا بكنی 3 - می توانی در موارد مختلف از دوستان و هم خوابگاهی ها كمك بگيری 4 - ...

11. Top | #41
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad.7 نمایش پست ها
      والا پول خونه ای که مثلا با 4 5 نفر بگیری در حده همون خوابگاه میشه ! فقط همون اول باید یه مبلغی واسه رهن بدی که چک میدی بهشون ... این به کنار !

من خودم خونسرد و بیخیال نیستم کاملا ولی خب بعضی چیزا غیر قابل تحمله : مثل بوی عرق !!! تو یه اتاق کوچیک تر از 3*4 (البته ببخشیدا !‌) یه نمونش بود !

ولی دید من اینه : من خودم دوس دارم خوابگاه باشم که یجورایی یه چالش باشه ! چون اونجا که باشی فقط باید تحمل کنی ! و از اونجایی که من تحمل نسبتا کمی دارم میخوام اونجا فرصتی بشه که بتونم روش کار کتنم !!!

چطوره ؟‌
      از نظر من یه خونه 30-40 متری بگیر بعد برو دانشگاه حداقل 1 ترم بعد 1.2 نفر دیگه هم اضافه کن. اگرم می تونی خرجش رو بدی خودت باش دیگه با یه سوئیت مثلا

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خوابگاه یا خونه رو هنوز امتحان نکردم اما برحسب تجربیات دیگران میگم:
      شما اگه خوابگاهتون خوب باشه مثلا دارین شریف درس می خونید یا شهید بهشتی یا.... هر دانشگاه که باید با تلاش زیاد بهش برسی (تاپ ها) مسلما بچه هایی که تو خوابگاهتونن واسه درس خوندن اومدن و شما زیاد اذست نمی شی
      اما فکر کنید خوابگاه دانشگاه مثلا x . هر آدمی توش ی سازی میزنه یکی می خواد نصفه شب آهنگ گوش کنه! زیاد با هم هم خونی ندارند!البته نمی گم همشون ایم طورین ولی خب به شخصه خیلی از دیگران شنیدنم!
      تو شرایط اول خوابگاه خوبه اما تو شرایط دوم.......

*looking for..
      **in niz bogzarad

13. Top | #43
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_NRT نمایش پست ها
      خونه نگه داشتن سخته اگه مشکلي پيش بياد مثلا لوله سوراخ بشه و ... مصيبته ولي تو خوابگاه خودشون ميان درست ميکنن و اينا
      خب این اتفاقا که امر عادیه !!! تازه ما کخ کلا دو یا سه نفر بیشتر نمیشیم نو خونه !!!

در اون حدم نیست همه مشکلی پیش بیاد !

14. Top | #44
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط رحيمي نمایش پست ها
      سلام
      برای هر فرد و با توجه به شرايط محيطی و روانی ، پاسخ متفاوت خواهد بود ، افرادی وجود دارند كه دوست دارند تنها باشند و توانايی پذيرش جمع را ندارند برای اين افراد شايد اگه بهترين خوابگاه با بهترين امكانات رفاهی و بهترين هم اتاقی وجود داشته باشه باز هم شايد دوست داشته باشه خونه بگيره ، اما اگه امكانات خوابگاه افتضاح نباشه و هم اتاقي ها قابل تحمل باشند خوابگاه خيلی بهتر است به چند دليل: 1 - تمرينی است برای زندگی در اجتماع 2 - مجبور نيستی هر روز وقت زيادی را صرف آماده كردن غذا بكنی 3 - می توانی در موارد مختلف از دوستان و هم خوابگاهی ها كمك بگيری 4 - ...
      برا غذا که کلا از خونه تا دانشگاه 5 دقیقه هم پیاده روی نداره !!! واسه اجتماعی شدنم که خب خونه هم بگیری تنها نمیگیری که !!! کمک گرفتن هم که شاید فقط کمک درسی بشه گرفت از بعضیا !! بقیه کمکا رو بعید میدونم !

15. Top | #45
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      هر جفتش یه سری معایب و مزایا داره...

ولی واس کسی که میره شهر غریب خابگاه بهتره

صفحه 3 از 32 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن