خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: ؟

رأی دهندگان
    326. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • خانه دانشجویی

168 51.53%
    • خوابگاه

158 48.47%
    صفحه 27 از 32 نخستنخست ... 17262728 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 391 به 405 از 478
    1. Top | #391
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      این پست مال سال 93 هست ، احتمالا الان فارغ التحصیل شدن ایجادکننده پست خخخخ
      اما خب جواب میدیم
      هرکدوم مزایا و معایب خودش داره
      اگر از شلوغی خوشتون نمیاد و اذیت میشید و نمیتوانید درس بخوانید و مشکل مالی ندارید ، میتوانید خونه اجاره کنید اما زحماتی هم داره مثل خرید وسایل برای خونه ، مثل آشپزی کردن ، پرداخت پول آب و برق و تلفن و غیره
      اگر با کنارهم بودن مشکلی ندارید و اذیت نمیشید و میتوانید با چند نفر توییک اتاق زندگی کنید ( روز اول سخته ، چند روز بگگذره اشنا میشید ) میتوانید توی خوابگاه بمونید ، کم خرج هست تقریبا ، ولی خب عیبش همون شلوغیش هست
      خوابگاه ها هم متفاوت هستن ، بستگی به دولتی بودن و خصوصی بودن و دانشگاهش داره ، از 3 نفر تا 20 نفره البته دانشگاه های خوب ، با خوابگاه های خصوصی گاهی قرارداد میبندن ، خوابگاه تک نفره هم میدن ولی خب هزینه اش زیاد هست.
      سلیقه ای هست نمیشه برای همه گفت خونه یا خوابگان ولی در کل لگر خوابگاه خلوت باشه ، بهتراز خونه هست (مثلا حداکثر 4 نفر)
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

2. Top | #392
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط naek نمایش پست ها
      سلام..من امسال پردیس مشهد اوردم..مشهد خونه داریم چون خواهرامم دانشجوان ولی هم رشته نیستیم یکی اینترنه یکیم استاژر و فک کنم بیشتر نباشن توخونه..حالا اگ بهم خوابگاه دادن بظرتون همین اول برم خونه یاخوابگاه؟
      بنظرتون خوبه ی ترم اولو خوابگا بگیرم ک خودم یچیزایی یادبگیرم بعد خونه؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasser0411 نمایش پست ها
      وقتی خونه دارین با عرض شرمندگی باید مغز خر خورده باشی بری خوابگاه
      تو خوابگاه هیچی نیس ، خوابگاه آدم رو پیر میکنه ، آدم رو از آدمی در میاره باید مثل گوسفند هرچی جلوت انداختن رو بخوری
      خو من خوابگا نرم..بومیَم ک نیستم
      بعد اینجوری هیچکیو نمشناسم دیگ..

3. Top | #393
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نمیدونم قبلا تو این تاپیک پست گذاشتم یا نه -___- ولی با توجه به اینکه سال دومیه که خوابگاهم ، نظرمو مینویسم
      واقعا بستگی به روحیه ی خودتون داره
      یکی خوابگاه براش بهشته ، یکی جهنم
      من هم اتاقیایی داشتم که دلشون نمیخواست برن خونه یعنی اینقدر خوابگاه بهشون خوش می‌گذشت
      هم اتاقی هم داشتم که عصر سه شنبه ی هر هفته میرفت خونه ، عصر شنبه میومد خوابگاه ، اینقدر خوابگاه سخت بود براش
      ولی در کل ، جدای از فاکتور های تمیزی خوابگاه و غذاش و محیط خرابش ، اگر آدم برونگرایی باشین و جمع رو دوست داشته باشین و هم اتاقیای خوبی داشته باشین که هم عقیدتون باشن و از نظر اخلاقی متفاهم باشین ، خوابگاه خیلی هم بهتون خوش می‌گذره
      اگه هم موارد بالا رو ندارین ، یا باید خونه بگیرین یا یه جوری خودتونو با شرایط وفق بدین
      زندگی تو خوابگاه پر تجربس بچه ها ؛ استقلال ، سازش با شرایط ، صبر و تحمل و ...
      در کل ، این موضوع خوابگاه یا خانه کاملا بستگی به اخلاق و روحیات خودتون داره
      رها کن رئیس

4. Top | #394
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasser0411 نمایش پست ها
      وقتی خونه دارین با عرض شرمندگی باید مغز خر خورده باشی بری خوابگاه
      تو خوابگاه هیچی نیس ، خوابگاه آدم رو پیر میکنه ، آدم رو از آدمی در میاره باید مثل گوسفند هرچی جلوت انداختن رو بخوری
      همین چیزاش تجربست
      باعث میشه یاد بگیرین چجوری باید با هر شرایطی کنار بیاین و خودتون رو وفق بدین
      صبر و تحملتون رو می‌بره بالا
      بعدشم یکی از رمز های زندگی پر از آرامش ، چه در خوابگاه چه در زندگی ، بیخیالیه
      اینکه نوشتین پیر شدم احتمالا یعنی خیلی به مسائل اهمیت می‌دادینمن سال اول با تمیز نبودن و سروصدای بچه ها خیلی اذیت میشدم الان انگار نه انگار
      هر چی گذاشتن جلوتون رو نخورین ؛ ازش به عنوان یه فرصت استفاده کنین و یه کمی‌ آشپزی یاد بگیرین
      اتفاقا من فکر میکردم خوابگاه به پسرا خیلی خوش میگذره که
      رها کن رئیس

5. Top | #395
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      پس از 2 ترم خونه و 3 ترم خوابگاه میگم :

راحتی و آسودگی خیال : خونه
      بگو بخند و بی نظمی : خوابگه

6. Top | #396
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      صددرصد خونه
      هیچجا خونه نمیشه ...

7. Top | #397
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ببین اصلا نمیشه یه نسخه واسه همه پیچید -_-
      جواب‌این سوال برای هر کسی به نسبت تیپ‌شخصیتیش و فضای اون خوابگاه متفاوته...
      من خیلی راحت دوست پیدا میکنم و سه ترم اولمو خوابگاه بودم، این خیییییلییییییی مهم بود که هم اتاقیام ادمای فهمیده‌ایه بودن و مثلا من از بیمارستلن که میومدم و فردا باز ۵ صلح باید میرفتم بخاطر من ۱۱ خاموش میکرون چراغارو، هخمون شبای امتحان با هم درس میخوندیم....باهم غذا درست نیکردیم و نوبتی ظرفارو میشستیم...
      بعدش من خونه گرفتم و هنوزم باهن در ارتباطیم....
      خب اگر‌هم اتاقیام ادمای خوبی نبودن واقعا اوضاع میتونست ازادهنده باشه....و اگر کسی بودم که حوصله ادمارو نداشتم و از این تیپ شخثینا که توی خودشونن و با کسی حرف نمیزنن بودم واقعا شکنجه میشدم...

ولی میگم‌که خوابگاه پخته ام‌کرد
      ای که مرا خوانده‌ایی
      راه نشانم بده...

8. Top | #398
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خوابگاه كلا جاي نداري و بدبختيه
      حالا اگه هم اتاقي هاي خوبي گيرت بياد رو هم رفته خيلي بد نميگذره
      ولي در كل اگه توان مالي داري خونه بهتره

9. Top | #399
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ebrahim999 نمایش پست ها
      خوابگاه كلا جاي نداري و بدبختيه
      حالا اگه هم اتاقي هاي خوبي گيرت بياد رو هم رفته خيلي بد نميگذره
      ولي در كل اگه توان مالي داري خونه بهتره

خوابگاه جای نداری و بدبختیه ؟ ما مورد داریم پسر سال دومیه میلیونره باباش ولی خوابگاهیه ! من خودم یه مقدار خوبی ماهانه درآمد دارم و میتونم باهاش بهترین جای شاهین شهر خونه بگیرم ولی خوابگاهم هنوز .نسخه نپیچین برا همه برا جایی مثه دانشگاه ما که تا شهر 20 دقیقه فاصله داره بهترین جا خوابگاهه ، هم اتاقی خوبم داشته باشی هم تو درسا برات کمکه هم تکلیف هم از نظر روحیه هم کتاب خریدن ، هم فعالیتای اضافه مثه کار و هنر و ... . همین که 3نفر هم فاز خودت باهات باشن و باهم برید جلو خیلی خیلی کارتو میندازه جلو. 3 نفرم نشد 500 نفر دیگه هستن تو اون ساختمون که میتونی باشون روال شی. سالن رایگان هست امکانات و آزمایشگاهای دانشگاه هستن اگه اهل فعالیت باشین .

من این تاپیکو خیلی دیدم ولی نظری ندادم با اینکه نزدیک 4ساله خوابگاهیم چون نمیشه برا همه نسخه پیچید ، هرکسی به خودش بستگی داره ولی این پست و دیدم زورم اومد
      خوبگاه جای نداری و بدبختی نیست !
      .Human, Developer, Innovator
      ویرایش توسط vahyd : 11 مرداد 1398 در ساعت 21:27

10. Top | #400
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vahyd نمایش پست ها
      خوابگاه جای نداری و بدبختیه ؟ ما مورد داریم پسر سال دومیه میلیونره باباش ولی خوابگاهیه ! من خودم یه مقدار خوبی ماهانه درآمد دارم و میتونم باهاش بهترین جای شاهین شهر خونه بگیرم ولی خوابگاهم هنوز .نسخه نپیچین برا همه برا جایی مثه دانشگاه ما که تا شهر 20 دقیقه فاصله داره بهترین جا خوابگاهه ، هم اتاقی خوبم داشته باشی هم تو درسا برات کمکه هم تکلیف هم از نظر روحیه هم کتاب خریدن ، هم فعالیتای اضافه مثه کار و هنر و ... . همین که 3نفر هم فاز خودت باهات باشن و باهم برید جلو خیلی خیلی کارتو میندازه جلو. 3 نفرم نشد 500 نفر دیگه هستن تو اون ساختمون که میتونی باشون روال شی. سالن رایگان هست امکانات و آزمایشگاهای دانشگاه هستن اگه اهل فعالیت باشین .

من این تاپیکو خیلی دیدم ولی نظری ندادم با اینکه نزدیک 4ساله خوابگاهیم چون نمیشه برا همه نسخه پیچید ، هرکسی به خودش بستگی داره ولی این پست و دیدم زورم اومد
      خوبگاه جای نداری و بدبختی نیست !
      والا تا جایی که من دیدم همه ترجیح میدم خونه داشته باشن
      بار اوله همچین حرفی از کسی میشنوم
      این مثالت شبیه اینه بگی من یه مورد میشناسم که پولداره ولی ماشین نداره پس نتیجه میگیریم ماشین نداشتن بهتره!
      حالا من از شرایط خوابگاه تو اطلاعی ندارم شاید با بقیه فرق داره.
      در کل ولی خوابگاه خوابگاهه
      وسایل کهنه,پرایوسی تقریبا صفر،غذای بخور نمیر...
      ویرایش توسط Ebrahim999 : 12 مرداد 1398 در ساعت 12:50

11. Top | #401
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ebrahim999 نمایش پست ها
      والا تا جایی که من دیدم همه ترجیح میدم خونه داشته باشن
      بار اوله همچین حرفی از کسی میشنوم
      این مثالت شبیه اینه بگی من یه مورد میشناسم که پولداره ولی ماشین نداره پس نتیجه میگیریم ماشین نداشتن بهتره!
      حالا من از شرایط خوابگاه تو اطلاعی ندارم شاید با بقیه فرق داره.
      در کل ولی خوابگاه خوابگاهه
      وسایل کهنه,پرایوسی تقریبا صفر،غذای بخور نمیر...

شما خودت دانشجویی یا خوابگاهی بودی ؟! مثال منم مثال نقض برا حرف کلی شما بود ، نتیجه گیری روش انجام نشد
      این بقیه ایم که شما میگی کیان ؟ غذای بخور نمیرم اگه خیلی نگرانی میتونی هرروز از اسنپ فود غذا بگیری یا مواد اولیه بگیری خودت بهترین غذا رو درست کنی بخوری مجبور نیستی غذای سلفو بخوری ! خونه ام بگیری همینه فقط با این تفاوت که همین غذا سلفم اونجا نیس
      حریم شخصیم داریم اندازه کافی برا هم جا انداختیم به همم احترام میذاریم ، نمیدونم شما اصلا تاحالا خوابگاه دیدی ؟ یا اگرم دیدی خوابگاه کدوم دانشگاه و کدوم شهر بوده ؟
      .Human, Developer, Innovator

12. Top | #402
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vahyd نمایش پست ها
      شما خودت دانشجویی یا خوابگاهی بودی ؟! مثال منم مثال نقض برا حرف کلی شما بود ، نتیجه گیری روش انجام نشد
      این بقیه ایم که شما میگی کیان ؟ غذای بخور نمیرم اگه خیلی نگرانی میتونی هرروز از اسنپ فود غذا بگیری یا مواد اولیه بگیری خودت بهترین غذا رو درست کنی بخوری مجبور نیستی غذای سلفو بخوری ! خونه ام بگیری همینه فقط با این تفاوت که همین غذا سلفم اونجا نیس
      حریم شخصیم داریم اندازه کافی برا هم جا انداختیم به همم احترام میذاریم ، نمیدونم شما اصلا تاحالا خوابگاه دیدی ؟ یا اگرم دیدی خوابگاه کدوم دانشگاه و کدوم شهر بوده ؟
      من دانشجو ام الان
      خوابگاه هايي كه من ديدم اكثرا ٦ تا دانشجو رو توي اتاق ميزارن
      جاي سوزن انداختن نيست
      تو خوابگاه چطوري ميتوني فقط واسه خودت غذا بگيري؟هم اتاقي ها نگات ميكنن
      وقتي داري چلوكباب يا پيتزا ميخوري!؟
      معمولا هم تو هر اتاقي به نخاله اي هست كه نه حموم ميره نه نظافت رو رعايت ميكنه
      تو تقسيم وظايف هميشه مشكل هست
      خيلي وقتا يكي همكاري نميكنه
      وقتي هم اتاقي هاي شما غذاي سلف ميخورن شما هم خود به خود بايد بخوري

13. Top | #403
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      مسلما خوابگاه!!!
      1.دلایل متعدده
      2.غذات همیشه امادس
      3.محیط دانشجوییه
      4. امنه
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

14. Top | #404
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra77 نمایش پست ها
      مسلما خوابگاه!!!
      1.دلایل متعدده
      2.غذات همیشه امادس
      3.محیط دانشجوییه
      4. امنه
      چه غذاییم هس:/

15. Top | #405
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آدم پادویی کنه کرایه خونه رو بده ولی خوابگاه نره

صفحه 27 از 32 نخستنخست ... 17262728 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن