خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: ؟

رأی دهندگان
    326. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • خانه دانشجویی

168 51.53%
    • خوابگاه

158 48.47%
    صفحه 2 از 32 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 478
    1. Top | #16
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      هرچند که خودم هنوز دانشگاه نرفتم ولی به نظرم خوابگاه بهتر باشه، مخصوصا اگه دانشگاه بزرگ باشه، چون اکثرا تو ایران همه قصد دارن کنار درس خوندن تو دانشگاه، یکم عشق و حال هم بکنن و این عشق و حال فقط تو خوابگاه میسر میشه، خونه شاید راحتیش بیشتر باشه، ولی لذتش خیلی کمتره و از بین لذت و راحتی به نظر من لذت بهتره، برای همین خوابگاه بهتره.

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خوابگاه اگه 2 یا 3 نفره هست خوبه اگه زیاد تر بشه خونه بگیری بهتره.

3. Top | #18
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط King of cheat نمایش پست ها
      خوابگاه اگه 2 یا 3 نفره هست خوبه اگه زیاد تر بشه خونه بگیری بهتره.
      کاشان 5 و 7 نفره داره فقط برا پسرا !
      هرجا که هستید و هر چه که هستید بخاطر آن است که خودتان خواسته اید!!!

4. Top | #19
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masood2013 نمایش پست ها
      هرچند که خودم هنوز دانشگاه نرفتم ولی به نظرم خوابگاه بهتر باشه، مخصوصا اگه دانشگاه بزرگ باشه، چون اکثرا تو ایران همه قصد دارن کنار درس خوندن تو دانشگاه، یکم عشق و حال هم بکنن و این عشق و حال فقط تو خوابگاه میسر میشه، خونه شاید راحتیش بیشتر باشه، ولی لذتش خیلی کمتره و از بین لذت و راحتی به نظر من لذت بهتره، برای همین خوابگاه بهتره.
      لذت که شما میگی اگه مثلا تو یه خونه سه نفرم باشیم خب بد نیست !

و یه سوده بسیار بزرگی هم که داره اینه که خونه داشته باشی راحت تری واسه همه چی ... هم درس خوندن ... هم بقیه موارد !

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      منم باشم خوابگاه رو انتخاب میکنم.
      فکر نمیکنم از لحاظ درس مشکلی باشه به خاطر سالن مطالعه و ...
      و اینکه احساس میکنم تجربه جالبی باید باشه ، عمرا حاضر بشم همچین تجربه ای رو از دست بدم
      سر صبح یه نخ سیگار تا چشما باز شد ...
      روی میز تیکت با پول نقد و پاسپورت
      یه کبریت، یه بنزین، یه رویا، یه خونه
      یه کوله خاطره که باید جا بمونه...

6. Top | #21
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اینایی که دم از خوابگاه میزنن هیچکدوم تجربه رفتن خوابگاه رو ندارن. من خودمم نرفتم اما انقدر بد شنیدم ازش که توصیه رو به شما می کنم که ریسک نکنید
      ممکنه ادماش درس خون نباشن. خلاف باشن. کثیف باشن. با فرهنگ شما هم خونی نداشته باشه. توی زندگیت خیلی می تونه تاثیر بزاره همون ادما.
      کسایی که خوابگاه میگیرن اکثرا مجبورن.....
      1001 دلیل هست واسه نرفتن به خوابگاه. هر چند من نمیگم 100% . ممکنه بری ادمای خیلی خوبی هم توی اونجا باشن و با فرهنگ و .. ! ولی کم اینطوری پیش میاد. یا مگر اینکه خودت ادم خونسرد و بیخیالی باشی و بتونی خودتو با شرایط وفق بدی

کسی که پول خونه گرفتن داشته باشه عمرا نباید سراغ خوابگاه بیاد.

7. Top | #22
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Prison Break نمایش پست ها
      اینایی که دم از خوابگاه میزنن هیچکدوم تجربه رفتن خوابگاه رو ندارن. من خودمم نرفتم اما انقدر بد شنیدم ازش که توصیه رو به شما می کنم که ریسک نکنید
      ممکنه ادماش درس خون نباشن. خلاف باشن. کثیف باشن. با فرهنگ شما هم خونی نداشته باشه. توی زندگیت خیلی می تونه تاثیر بزاره همون ادما.
      کسایی که خوابگاه میگیرن اکثرا مجبورن.....
      1001 دلیل هست واسه نرفتن به خوابگاه. هر چند من نمیگم 100% . ممکنه بری ادمای خیلی خوبی هم توی اونجا باشن و با فرهنگ و .. ! ولی کم اینطوری پیش میاد. یا مگر اینکه خودت ادم خونسرد و بیخیالی باشی و بتونی خودتو با شرایط وفق بدی

کسی که پول خونه گرفتن داشته باشه عمرا نباید سراغ خوابگاه بیاد.
      والا پول خونه ای که مثلا با 4 5 نفر بگیری در حده همون خوابگاه میشه ! فقط همون اول باید یه مبلغی واسه رهن بدی که چک میدی بهشون ... این به کنار !

من خودم خونسرد و بیخیال نیستم کاملا ولی خب بعضی چیزا غیر قابل تحمله : مثل بوی عرق !!! تو یه اتاق کوچیک تر از 3*4 (البته ببخشیدا !‌) یه نمونش بود !

ولی دید من اینه : من خودم دوس دارم خوابگاه باشم که یجورایی یه چالش باشه ! چون اونجا که باشی فقط باید تحمل کنی ! و از اونجایی که من تحمل نسبتا کمی دارم میخوام اونجا فرصتی بشه که بتونم روش کار کتنم !!!

چطوره ؟‌

8. Top | #23
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      ازاد کاشان؟؟؟یا ملی؟

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad.7 نمایش پست ها
      الان در کل چی شد ؟؟؟ بالاخره خوابگاه یا خونه ؟!
      گفتم که ...تو ببین از خودت چی میخوای؟چه انتظاری داری
      من خودم باشم خوابگاه نمیرم چون ادمای رو اعصابو نمیتونم تحمل کنم مخصوصا کسایی که لوس و پر حرفن..
      خوابگاه که بری چیزی به اسم لوازم شخصی نداری (بیشتر تو خوابگاه دخترونه...لباسای یکی از خواهرای دوستمو دزدیدن)
      یه تلویزیونه برای کلی ادم
      یه یخچال کوچولو برای یه اتاق(اگه دانشگاه ازاده )
      خونه هم بدی هایی داره

اما تو که تو کاشان کسیو نمیشناسی فعلا 2ترم برو خوابگاه شاید باجوش کنار اومدی و ادمای خوب و متناسب پیدا کن بعد خونه بگیر چون تیغ زن تو ادما زیاد پیدا میشه...
      من و خدا ...تو و همه

حاصل عشق مترسک به کلاغ....مرگ یک مزرعه است

9. Top | #24
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط helix نمایش پست ها
      ازاد کاشان؟؟؟یا ملی؟

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

گفتم که ...تو ببین از خودت چی میخوای؟چه انتظاری داری
      من خودم باشم خوابگاه نمیرم چون ادمای رو اعصابو نمیتونم تحمل کنم مخصوصا کسایی که لوس و پر حرفن..
      خوابگاه که بری چیزی به اسم لوازم شخصی نداری (بیشتر تو خوابگاه دخترونه...لباسای یکی از خواهرای دوستمو دزدیدن)
      یه تلویزیونه برای کلی ادم
      یه یخچال کوچولو برای یه اتاق(اگه دانشگاه ازاده )
      خونه هم بدی هایی داره

اما تو که تو کاشان کسیو نمیشناسی فعلا 2ترم برو خوابگاه شاید باجوش کنار اومدی و ادمای خوب و متناسب پیدا کن بعد خونه بگیر چون تیغ زن تو ادما زیاد پیدا میشه...
      من خودشم ... ولی ملیشو نمیدونم دیگه!!! اونجا رو خبری داری ؟ واسه دخترا که خیلی خوبه به همشون میرسه !!! ولی برا پسرا متاسفانه خیر !

نه آزاد و نه فنی و حرفه ای !

درسته همه جور آدمی هست ولی آخه فاصله خونه هایی که میشه گرفت تا خود دانشگاه 5 دقیقه هم پیاده روی نداره !!! تازه با امکاناتی مثه گاز و یخچال و فرش و کولر و بخاری !

10. Top | #25
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      من خودشم ... ولی ملیشو نمیدونم دیگه!!! اونجا رو خبری داری ؟ واسه دخترا که خیلی خوبه به همشون میرسه !!! ولی برا پسرا متاسفانه خیر !

نه آزاد و نه فنی و حرفه ای !

درسته همه جور آدمی هست ولی آخه فاصله خونه هایی که میشه گرفت تا خود دانشگاه 5 دقیقه هم پیاده روی نداره !!! تازه با امکاناتی مثه گاز و یخچال و فرش و کولر و بخاری !
      من داداشم کاشان لیسانس گرفت
      دانشگاه ازاد و علوم پزشکیش تا جایی که یادمه نزدیک به هم بودن...
      کلا خیلی گرمه اونجا
      اما از نظر من با ادمایی که نمیشناسیشون خونه نگیر..میدونم که میگم...
      من و خدا ...تو و همه

11. Top | #26
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط helix نمایش پست ها
      من داداشم کاشان لیسانس گرفت
      دانشگاه ازاد و علوم پزشکیش تا جایی که یادمه نزدیک به هم بودن...
      کلا خیلی گرمه اونجا
      اما از نظر من با ادمایی که نمیشناسیشون خونه نگیر..میدونم که میگم...
      آزاد و فنی حرفه ای و خودش و علوم پزشکیش کلا همه به هم نزدیکه !! درست میگی شما !

داداش شما خوابگاهی بود یا خونه ؟

نه بخوام خونه بگیرم که اول میگیرم خودم بعد که با بچه ها آشنا شدیم تعدادو زیاد میکنیم !

12. Top | #27
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      آزاد و فنی حرفه ای و خودش و علوم پزشکیش کلا همه به هم نزدیکه !! درست میگی شما !

داداش شما خوابگاهی بود یا خونه ؟

نه بخوام خونه بگیرم که اول میگیرم خودم بعد که با بچه ها آشنا شدیم تعدادو زیاد میکنیم !
      منم میگم نزدیک به همه اما فکر کنم خارج از شهره(البته من 2-3 سال پیش رفتم)یکم با داخل شهر فاصله داره
      خوابگاه....کلا میگفت مثلا یکی داره با تلفن حرف میزنه بقیه نظر میدن فلان چیزو بگو...اگه حساسی نرو اذیت میشی
      من از خوابگاه پسرا خبر ندارم اما خوابگاه دخترا برای دانشگاه ازاد افتضاحه
      من و خدا ...تو و همه

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خوابگاه راحتي داره ولي عازادي نداره ولي خونه عازادي دارهراحتي نداره. ببين خودت چجوري هستي. اگه خلافي نداري خوابگاه بگير.

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      من خودم همدان قبول شدم و ترجیح دادم خونه بگیرم تکی. یه 50-60 متری رهن کامل حدوده 25-30 میلیون تومنه.

15. Top | #30
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      فقط خونه هم راحتی هم همه چی میتونی انجام بدی من 4 ماه خوابگاه بودم و بعدش خونه گرفتم اونم تنهایی یکم دور بود اما خوب بود.... ماهی هم 100 بیشتر نبود تو میدون بار اینور اونور میکردم شنبه ها کل خرج خونه در میومد

اما بستگی به خود آدم داره اگه آدم تنبلی باشی خوابگاه خوبه اما اگه کاری باشی و زرنگ خونه بهترین گزینست....

خود دانید

صفحه 2 از 32 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 4 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن