خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

عربي 1 در كنكور!

سلام

مشكل من بيشتر از عربي 1 شروع ميشه!ايا قواعد و وزنهاي مشتق هاي ارائه شده در منهج هاي كتاب كفايت ميكنه؟چون كتاب هاي اموزشي يك سري

نكات مرتبط با معتل ها و در كنارش وزنهاي مختلف ارائه دادن!سردرگم ميشم چطور اين همه وزن رو حفظ كنم!؟بيشتر مشكلم همين قسمت مشتق هاست

خصوصا ارتباطش با معتل ها!من كه رياضي هستم بايد اينا رو بدونم!

لب كلام واضح بگم!قواعد صرفا منهج ها يا ريز نكته هاي خارج از كتاب!!؟

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط k92nm نمایش پست ها
      سلام

مشكل من بيشتر از عربي 1 شروع ميشه!ايا قواعد و وزنهاي مشتق هاي ارائه شده در منهج هاي كتاب كفايت ميكنه؟چون كتاب هاي اموزشي يك سري

نكات مرتبط با معتل ها و در كنارش وزنهاي مختلف ارائه دادن!سردرگم ميشم چطور اين همه وزن رو حفظ كنم!؟بيشتر مشكلم همين قسمت مشتق هاست

خصوصا ارتباطش با معتل ها!من كه رياضي هستم بايد اينا رو بدونم!

لب كلام واضح بگم!قواعد صرفا منهج ها يا ريز نكته هاي خارج از كتاب!!؟
      سلام
      عربی یک زبان هست با قابلیت انعطاف پذیری دقیق و گستردگی فراوان در عین ظرافت قواعد.
      میتونه ریز نکته های خارج از کتاب باشه.
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moshaver20 نمایش پست ها
      سلام
      عربی یک زبان هست با قابلیت انعطاف پذیری دقیق و گستردگی فراوان در عین ظرافت قواعد.
      میتونه ریز نکته های خارج از کتاب باشه.
      اينو ميدونم!براي كنكور گفتم كه چطور بخونم عربي 1 رو !همه نكات عربي رو كه نميشه كه فهميد!و نمي خوام كه بفهمم!البته فراتر از كنكور رو نمي خوام!چون نكات بعضيا براي انساني هست و بعضي كتابا اشاره نكردن.فرضا ارتباط نكات معتل ها در مشتق!
      ویرایش توسط k92nm : 16 آبان 1391 در ساعت 15:26

4. Top | #4
      eli
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیز عربی وباید بفهمی ودرک کنی!!!!!!!!!مسلما همشو نمیتونی حفظ کنی و مطمءن باش ی جاهایی نیاز ب درک وربط دادن مطالبش داری!!!!!!!!!! معذرت میخوام ولی اگه نمیخوای بفهمیش پس توقعتم بیار پایینتر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      این چه حرفیست که در عالم بالاست بهشت؟؟؟؟؟ هرکجا وقت خوش افتاد همانجاست بهشت....... دوزخ از تیرگی بخت درون تو بود ............ گر درون تیره نباشد همه دنیاست بهشت...........

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      اينو ميدونم!براي كنكور گفتم كه چطور بخونم عربي 1 رو !همه نكات عربي رو كه نميشه كه فهميد!و نمي خوام كه بفهمم!البته فراتر از كنكور رو نمي خوام!چون نكات بعضيا براي انساني هست و بعضي كتابا اشاره نكردن.فرضا ارتباط نكات معتل ها در مشتق!
      قسمت مهمی هست و در تاپیک های قبلی در موردش بحث شده. باید نکاتشو بدونید.

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eli نمایش پست ها
      دوست عزیز عربی وباید بفهمی ودرک کنی!!!!!!!!!مسلما همشو نمیتونی حفظ کنی و مطمءن باش ی جاهایی نیاز ب درک وربط دادن مطالبش داری!!!!!!!!!! معذرت میخوام ولی اگه نمیخوای بفهمیش پس توقعتم بیار پایینتر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      نه اتفاقا ميفهمم!خيلي هم شيرينه منتهي منظورم رو نگرفتين!من ميگم در حد همون كنكور بخونم و اينكه برخي مباحث در قواعد كه مربوط به رشته انساني هست رو نخونم چي ميشه مگه!ضمنا

بيشتر افراد موفق ميگن منهج كتاب مرجع سوالات هست و منهج اوزان كمتري نسبت به فرضا كتاب اياد فيلي اورده!اصلا به نظرتون عربي 1 قواعدش رو بايد سفت و سخت فهميد يا صرفا بايد

براي ياد اوري و بهتر فهميدن قواعد عربي 2 و 3 روش كار كرد؟

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نه اتفاقا ميفهمم!خيلي هم شيرينه منتهي منظورم رو نگرفتين!من ميگم در حد همون كنكور بخونم و اينكه برخي مباحث در قواعد كه مربوط به رشته انساني هست رو نخونم چي ميشه مگه!ضمنا

بيشتر افراد موفق ميگن منهج كتاب مرجع سوالات هست و منهج اوزان كمتري نسبت به فرضا كتاب اياد فيلي اورده!اصلا به نظرتون عربي 1 قواعدش رو بايد سفت و سخت فهميد يا صرفا بايد

براي ياد اوري و بهتر فهميدن قواعد عربي 2 و 3 روش كار كرد؟
      در حد رشته ی ریاضی. نه جزییات رشته انسانی.
      ببینید شما اگر کتاب جامع کنکور گاج( گاج میکرو) رو بخرید به راحتی میتونید بصورت مبحثی مطالب رو بخونید و همچنین با سوالات رشته های انسانی و ریاضی و تجربی آشنا بشید و همچنین نویسنده، نکاتی که مربوط به رشته انسانی هست رو جدا کرده و در ادامه درسنامه هر مبحث نوشته.

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنونم دقت كردم سوالات كنكور رو ميشه با خواندن قواعد در حد منهج جواب داد!اوزان فقط گفته كتاب رو من حفظ ميكنم!بازم ممنونم جناب مشاور

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      ممنونم دقت كردم سوالات كنكور رو ميشه با خواندن قواعد در حد منهج جواب داد!اوزان فقط گفته كتاب رو من حفظ ميكنم!بازم ممنونم جناب مشاور
      خواهش میکنم
      موفق باشید

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن