خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات

نظرتون درباره ی خازن مسعودی و شیمی یزدانی

سلام خدمت همگی!!میخواستم نظرتون رو درباره ی مبحث خازن و همچنین فیزیک تخته گاز امیر مسعودی رو بدونم!!من خودم توی فیزیک توی خازن ها مشکل دارم و حتی کلاس رفتن هم بی فایده بود واسه این مبحث!!کسی هست خازن رو گرفته باشه و راضی بوده باشه!!اخه پرسیدم گفت خازن 50 هزار تومانه و فیزیک مسعودی هم شنیدم فقط خازنش به درد بخوره و شیمی 2 و 3 یزدانی هم گفت 50 هزار تومان!!نسبت به بقیه ی دی وی دی ها و قیمت ها معقولانه تر به نظر میرسه قیمتاش!!به هر حال 2 جلسه خودت بخوای کلاس خصوصی تکی بگیری میشه 100 هزار تومان تو این زمونه!!در کل اگه کسی استفاده کرده میخواستم ببینم ارزش داره خرریدنش یا نه!!هر چند خودم هم زیاد به این دی وی دی ها اعتمادی ندارم و امسال اصلا وقت دیدن دی وی دی ندارم فقط چند تا مبحثی که گفتم نظرتون چیه؟!

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      داداش من خريده بودم
      شيمي يزداني مفتش گيرونه
      خازنش بدك نيست ولي توصيه ميكنم نخري چون درسته راحل تستي ميگه ولي كلي نيست
      شايد يه مسئله مفهومي تكنيكشا از پا دربياره
      من ديدم و خيلي از مسائل گاج نقره اي را نتونستم حل كنم
      در كل ميگمت نخر بعدا پشيمون ميشي

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      منکه همشون گرفتم استفاده نکردم
      چون همون روز اول جو گیر شدم داشتم همه رو نگا میکردم
      دو تا فرمول خیلی مششخصه ریاضیو توش اشتبا گفت
      الانم انداختم انباری خاک میخوره

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط na3r!n نمایش پست ها
      منکه همشون گرفتم استفاده نکردم
      چون همون روز اول جو گیر شدم داشتم همه رو نگا میکردم
      دو تا فرمول خیلی مششخصه ریاضیو توش اشتبا گفت
      الانم انداختم انباری خاک میخوره
      حيف انباري كه اين سي دي ها نگه ميداري ، بريزشون تو دستشويي
      خدا ازش نگذره اين سي دي هاي آشغالشا كرد تو پاچم

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز من شیمیشا رایگان خواستی بهت میدم چون فقط وقت تلف کردنهفیزیکشم حتما اینطوری هستش

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alexizz نمایش پست ها
      سلام خدمت همگی!!میخواستم نظرتون رو درباره ی مبحث خازن و همچنین فیزیک تخته گاز امیر مسعودی رو بدونم!!من خودم توی فیزیک توی خازن ها مشکل دارم و حتی کلاس رفتن هم بی فایده بود واسه این مبحث!!کسی هست خازن رو گرفته باشه و راضی بوده باشه!!اخه پرسیدم گفت خازن 50 هزار تومانه و فیزیک مسعودی هم شنیدم فقط خازنش به درد بخوره و شیمی 2 و 3 یزدانی هم گفت 50 هزار تومان!!نسبت به بقیه ی دی وی دی ها و قیمت ها معقولانه تر به نظر میرسه قیمتاش!!به هر حال 2 جلسه خودت بخوای کلاس خصوصی تکی بگیری میشه 100 هزار تومان تو این زمونه!!در کل اگه کسی استفاده کرده میخواستم ببینم ارزش داره خرریدنش یا نه!!هر چند خودم هم زیاد به این دی وی دی ها اعتمادی ندارم و امسال اصلا وقت دیدن دی وی دی ندارم فقط چند تا مبحثی که گفتم نظرتون چیه؟!
      فثیزیک مسعودی (کلش حدود 1 تومن) به جاش میکرو گاج کل شم که بخای بگیری میشه ی 120 تومن با تستای زیاد
      شیمی یزدانی (مفت نمیرزه) بجای شیمی بهمن بازرگان هر مجموعه 8هزار تومن
      پاسخ به سوالات سربازی

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بده من 09370803265

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      درمورد شیمی واقعا نظری ندارم ولی میگن مهرپور واسه سوم خوبه
      درمورد خازنش باید بگم که خوبه میتونی ازش استفاده کنی تست هارو هم میتونی بزنی فقط باید یه زحمت بکشی روابطش رو روی کاغذ بیاری و بسط و تعمیمشون بدی
      بعدش با اطمینان تستای خازنو بزن البته فقط سراسری و تست های 90 به اینور سنجش و گزینه 2

9. Top | #9
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من تو خازن و مقاومت واقعا مشکل داشتم اما وقتی دی وی دی های مسعودی رو دیدم دیدم نسبت به مدار عوض شد.

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      اصلا تکنیکا مسعودی بدرد نمیخوره چون واسه هر تکنیک ی شرایط خاص باید داشته باشه سواله! خب شاید تو کنکور ی سوال مفهومی و جدید اومد ک اون تکنیکشو نگفته بود اونوقت چی؟! گاج نقره ای بخون بنظرم
      شیمی یزدانی هم مفت گرونه !! فقط و فقط مهندس بازرگان به اون میگن استاد نه این
      اصلا معلوم نیس راس میگه 100 زده یا نه ! هیچ مدرکی نشون نمیدن ک !!
      تو همه چیت تکمیله !

منم میکنم فقط به آدمای "تک" پیله !

11. Top | #11
      کاربر حرفه ای

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز مسعودی عالیه ولی شیمی آشغاله مخصوصا 2 من استفاده کردم که میگم

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      من گول تبلیغاش خوردم همشو خریدم البته 2سال پیش!!!!! فیزیکش خوبه بهت کمک میکنه البته بنظر من اگه صفرم باشی با فیزیک گاج نقره ای فول میشی ی کتاب معجزه فیزیک کنکور مهروماه هم بگیر همه تکنیکای مسعودی داخلشه! تنها خوبی سی دی ها اینه ک توضیح میده راحتتر یادمیگیری همین. کلی بگم شیمی:اشغال دوتا نکته خوب میگه همونم از مهندس بازرگان دزدیده دینی:فتوکپی گاج نقره ای عربی:چرت ادبیات:حرفش نزن زیست:نووووچ زبان:اصلا ..... کلا اشغاله فقط میشه بخری پرتاب کنی با سرعت تو اسمان بره ذوق کنی.....

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مُفتش گرونه

:yahoo (4)::yahoo (3):

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن