خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

فرق دی وی دی شیمی جدید ونوس با قدیمی هاش

سلام دوستان فرق دی وی دی جدید با قدیمی ها چی هستش با قدیمی ها میشه بالا 70 درصد زد ممنون

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام . من خودم شخصا از شیمی استاد رادمان راضیم ... من کنکور 92 رو با استفاده از دی وی دی های ونوس سریع حل میکردم . اما بدلایل مسائل شخصی تو کنکور 93 ، خیلی اشتباه کردم و خیلی چیزا یادم رفت و حتی ریاضی و فیزیک رو منفی زدم . همین منفی هم باعث شد درصد شیمی من زیر 20 بشه ! درحالی که وقتی پاسخ هام رو با جوابای اولیه سنجش تطابق دادم ، شیمیم 72 بود ! واقعا مسائل رو عالی درس میده ! شیمی دو و سه و پیش رو دارم !

اما تفاوت ورژن جدید! فکر نکنم تفاوت چندانی داشته باشه . جز اینکه سوالای 85 تا 93 رو حل میکنه ... فقط شاید زمان هر دی وی دی رو کمتر کردن و جدید ضبط کردن ! وگرنه تفاوت زیادی نمیتونه داشته باشه . چون مطالب کتاب تغییری نمیکنه ... کنکورم از کتاب میاد ! استاد رادمان هم جز چیزای کتاب چیزای مسخره اضافی که بعضیا میگن رو نمیگه !

اگه میخوای بخری ، بهم بگو چون من دارم مجموعه های ونوس که گرفتم رو میفروشم به قیمت کمتر ... !
      قول میدم اگه اینو ببینی شاید فقط سه چهار تا سوال خیلی مفهومی شیمی رو گیرکنی ! اونم شیمی 93 ! چون من شخصا خودم خوب حل کرده بودم شیمی 93 رو !

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن