خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 36
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

عمق تأثیر معدل در کنکور!

سلام دوستان.داشتم کارنامه های کنکور93 رو می دیدم که برخوردم به دو کارنامه زیر. این دو نفر با اینکه درصدهاشون شبیه هم دیگه است، ولی اختلاف رتبه قابل توجهی دارن. علتش هم چیزی نیست جز معدل! این طوری که از این دو کارنامه پیداست تأثیر معدل خیلی بیشتر از ظاهرشه. این مطلب رو بیشتر برای کسایی که امسال نهایی دارن نوشتم. و اینکه حواسشون رو جمع کنن و خوب و کامل برای 20 بخونن.
      معدل رتبه164 برابر 19.9 و معدل رتبه 301 برابر 19.5 بود!!!

164.301.png
      ویرایش توسط Mr.Dr : 04 مهر 1393 در ساعت 17:51

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      تو رتبه های برتر فاصله ها خیلی نزدیک و دوسه درصد میتونه کلی جا به جات کنه.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      آقاي دكتر نااميدم كردي

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

معدلم 17 و 70 هست خوبه

4. Top | #4
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      معارف و ریاضی و شیمی هرچند اندک ... ولی بیشتر از اون یکی زده !!!

پس در کل تاثیر معدل اینجاکمه !!! احتمالا هر دوتاشون رنج 19.5 تا 19.9 بودن !
      هرجا که هستید و هر چه که هستید بخاطر آن است که خودتان خواسته اید!!!

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      به نظر منم تاثیر معدل اینجا کم بوده. اختلاف رتبشون فقط 137 تاست اونم تو گروه رتبه های سه رقمی که یک تست درست بیشتر هم حداقل به اندازه ی 30 40 تا رتبتو جابجا میکنه پس باید معدلاشون نزدیک به هم باشه.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      عزيزاني كه زياد خوشبينن كه تاثير زيادي نداره به اين نكته توجه داشته باشند :

طبق روال سازمان سنجش كه سالهاي پيش براي تاثير مثبت معدل ، كه تاثير رو يواش يواش بيشتر كرد انتظار ميره همين رويه هم در قبال تاثير مستقيم ادامه بده

»»امسال 25% تاثير مستقيم بود .....

سال ديگه حداقلش 35% يا بيشتر ميشه ......

و سال بعدش بيشتر ........

پس فاجعه از امسال هم ويرانگر تر خواهد بود ............

پـسـر زمـسـتـان

7. Top | #7
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط winter son نمایش پست ها

طبق روال سازمان سنجش كه سالهاي پيش براي تاثير مثبت معدل ، كه تاثير رو يواش يواش بيشتر كرد انتظار ميره همين رويه هم در قبال تاثير مستقيم ادامه بده

برا کنکور 94 امسال هم 25 % مونده صد در صد ؟ یا بیشتر میشه ؟
      هرجا که هستید و هر چه که هستید بخاطر آن است که خودتان خواسته اید!!!

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

اخه دوست عزیز مگه شما از مسئولای سازمان سنجشی که همچین قاطع میگی امسال تاثیرش میشه 35% یا بیشتر؟؟!!!

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Janvaljan نمایش پست ها
      اخه دوست عزیز مگه شما از مسئولای سازمان سنجشی که همچین قاطع میگی امسال تاثیرش میشه 35% یا بیشتر؟؟
      اخه دوست عزیز مگه شما از مسئولای سازمان سنجشی که همچین قاطع میگی امسال تاثیرش نمیشه 35% یا بیشتر؟؟

من طبق نظر برخي كارشناسان و دوستان و همچنين خودم عرض كردم ، با توجه به اينكه سالهاي قبل سازمان سنجش درصد تاثير مثبت رو افزايش داد ، انتظار ميره از امسال هم تاثير مستقيم رو افزايش بده .....

تاثير اميد الكي و پوچ ميتونه 100 هزار بدتر از ايني كه امسال سر همه در اومد باشه . وقتي كه مثل امسال يه نفر درصدهاي خوبي ميزنه ولي قبول نميشه ، بطور كل نا اميد ميشه ...... و اصلا نميتونه خودشو جمع كنه ....... اما اگه شما از همين الآن قضيه رو روشن كنيد كه چه اتفاقي ممكنه بيفته ، طرف تكليفش با خودش مشخصه و بيشتر تلاش ميكنه (براي 35% يا بيشتر) و اگر هم تاثير معدل بيشتر شد تكليفش با خودش مشخصه كه از قبل ميدونسته و به يك باره نابود نميشه ......

نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad.7 نمایش پست ها
      برا کنکور 94 امسال هم 25 % مونده صد در صد ؟ یا بیشتر میشه ؟

هنوز بصورت رسمي چيزي اعلام نشده . فعلا براي اعلامش زوده.هر زمان تصميم جديدي بگيرند حتما اعلام ميكنند .......
      من طبق نظر برخي كارشناسان ، مشاوران و دوستان و همچنين خودم عرض كردم ، با توجه به اينكه سالهاي قبل سازمان سنجش درصد تاثير مثبت رو افزايش داد ، انتظار ميره از امسال هم تاثير مستقيم رو افزايش بده .....

پـسـر زمـسـتـان

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ما كه معدل زير 10 هستيم بريم خودكشي كنيم پس

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اخه دوست عزیز مگه شما از مسئولای سازمان سنجشی که همچین قاطع میگی امسال تاثیرش نمیشه 35% یا بیشتر؟؟

من طبق نظر برخي كارشناسان و دوستان و همچنين خودم عرض كردم ، با توجه به اينكه سالهاي قبل سازمان سنجش درصد تاثير مثبت رو افزايش داد ، انتظار ميره از امسال هم تاثير مستقيم رو افزايش بده .....

تاثير اميد الكي و پوچ ميتونه 100 هزار بدتر از ايني كه امسال سر همه در اومد باشه . وقتي كه مثل امسال يه نفر درصدهاي خوبي ميزنه ولي قبول نميشه ، بطور كل نا اميد ميشه ...... و اصلا نميتونه خودشو جمع كنه ....... اما اگه شما از همين الآن قضيه رو روشن كنيد كه چه اتفاقي ممكنه بيفته ، طرف تكليفش با خودش مشخصه و بيشتر تلاش ميكنه (براي 35% يا بيشتر) و اگر هم تاثير معدل بيشتر شد تكليفش با خودش مشخصه كه از قبل ميدونسته و به يك باره نابود نميشه ......

هنوز بصورت رسمي چيزي اعلام نشده . فعلا براي اعلامش زوده.هر زمان تصميم جديدي بگيرند حتما اعلام ميكنند .......
      من طبق نظر برخي كارشناسان ، مشاوران و دوستان و همچنين خودم عرض كردم ، با توجه به اينكه سالهاي قبل سازمان سنجش درصد تاثير مثبت رو افزايش داد ، انتظار ميره از امسال هم تاثير مستقيم رو افزايش بده .....
      ببین دوست من همه بچه های کنکوری منتظر افزایش تاثیر معدل هستن. بعید میدونم از یه کنکوری بپرسی امسال معدل تاثیرش چه جوری میشه، بگه کم میشه یا تغییر نمیکنه. قطعاً میگه زیاد میشه. اما بحث من اینه شما رقم دقیقشو از کجا میگی؟ چرا میگی 35 % یا بالاتر.....اگر بشه 30 درصد چی؟ اگر اومدو تغییرش ندادن چی؟ چرا از همین الان نامیدی تزریق میکنی؟ تاثیر معدل شاید زیاد بشه ، چقدر؟ کسی نمیدونه.

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Janvaljan نمایش پست ها
      ببین دوست من همه بچه های کنکوری منتظر افزایش تاثیر معدل هستن. بعید میدونم از یه کنکوری بپرسی امسال معدل تاثیرش چه جوری میشه، بگه کم میشه یا تغییر نمیکنه. قطعاً میگه زیاد میشه. اما بحث من اینه شما رقم دقیقشو از کجا میگی؟ چرا میگی 35 % یا بالاتر.....اگر بشه 30 درصد چی؟ اگر اومدو تغییرش ندادن چی؟ چرا از همین الان نامیدی تزریق میکنی؟ تاثیر معدل شاید زیاد بشه ، چقدر؟ کسی نمیدونه.
      من با توجه به اتفاق هاي سال هاي قبل تاثير مثبت صحبت ميكنم . اونجا هم 10 % ي افزايش دادند .....

خب شما بگو . من ميگم 35% يا بيشتر ميشه ........ اما در نهايت 30%بشه يا فرض رو بر اين بگذاريم افزايش پيدا نكنه .....
      (نتيجش اين ميشه كه شخص از قبل تكليفش با خودش مشخصه و تلاش بيشتري ميكنه.اگر تاثير بيشتر شد كه از قبل ميدونه و ضربه ناگهاني نميخوره.اگر هم افزايش پيدا نكنه تلاش بيشترش منجر به بهبود رتبه و ترازش ميشه.بطور كل رتبش بهتر ميشه)

شما ميگي 30%ميشه يا افزايش پيدا نميكنه ..... اما در نهايت 35% يا بيشتر افزايش پيدا كنه
      (نتيجه ميشه اينكه : اون پشت كنكوري بدبخت ، با توجه به راهنمايي غلط جنابعالي كمتر تلاش ميكنه و دست آخر ضربه ميخوره . و دست آخر هم بلايي كه امسال سر اكثر ما اومد بدترش سر ايشون مياد و بطور كل نابود ميشه)

خب شما بگو كدوم بهتره ؟؟ اگه اينطوري بشه و زحمات يك سالش هدر بره شما جواب اون داوطلب بيچاره رو ميديد ؟؟
      جنابعالي مسئوليتش رو به گردن ميگيري ؟؟ اگر هم به گردن ميگيري چطور ميخواي يك سال به هدر رفته يك بنده خدا رو جبران كني ؟؟

پـسـر زمـسـتـان

13. Top | #13
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من با توجه به اتفاق هاي سال هاي قبل تاثير مثبت صحبت ميكنم . اونجا هم 10 % ي افزايش دادند .....

خب شما بگو . من ميگم 35% يا بيشتر ميشه ........ اما در نهايت 30%بشه يا فرض رو بر اين بگذاريم افزايش پيدا نكنه .....
      (نتيجش اين ميشه كه شخص از قبل تكليفش با خودش مشخصه و تلاش بيشتري ميكنه.اگر تاثير بيشتر شد كه از قبل ميدونه و ضربه ناگهاني نميخوره.اگر هم افزايش پيدا نكنه تلاش بيشترش منجر به بهبود رتبه و ترازش ميشه.بطور كل رتبش بهتر ميشه)

شما ميگي 30%ميشه يا افزايش پيدا نميكنه ..... اما در نهايت 35% يا بيشتر افزايش پيدا كنه
      (نتيجه ميشه اينكه : اون پشت كنكوري بدبخت ، با توجه به راهنمايي غلط جنابعالي كمتر تلاش ميكنه و دست آخر ضربه ميخوره . و دست آخر هم بلايي كه امسال سر اكثر ما اومد بدترش سر ايشون مياد و بطور كل نابود ميشه)

خب شما بگو كدوم بهتره ؟؟ اگه اينطوري بشه و زحمات يك سالش هدر بره شما جواب اون داوطلب بيچاره رو ميديد ؟؟
      جنابعالي مسئوليتش رو به گردن ميگيري ؟؟ اگر هم به گردن ميگيري چطور ميخواي يك سال به هدر رفته يك بنده خدا رو جبران كني ؟؟
      اینکه زیاد میشه احتمالش بالای 80% ولی خب این دلیل نمیشه که کسی که معدلش کمه خودش بازنده بدونه، مثلا من معدلم 16 هس دیگه باید رو دانشگاه شریف خط بکشم؟؟؟
      نه معلومه که اینجوری نیست و میشه با درصدای خوب به هرچی که میخوای برسی و بعد اینکه کسی که معدلش خیلی پایینه باید به فکر دیپلم دوم باشه به عنوان مثال زیر12 تو رشته ریاضی
      و در مورد کارنامه ا که تاپیک هس فک کنم معدل خیلی کم بوده چون هر 1% ریاض برای رتبه های زیر،1000 150 رتبه جابه جا میکنه
      عشق تو ، من را قوی میکند و
      نفرتت من را شکست ناپذیر!
      ویرایش توسط Mohammad. N : 31 شهریور 1393 در ساعت 13:02

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.nikhalat نمایش پست ها
      اینکه زیاد میشه احتمالش بالای 80% ولی خب این دلیل نمیشه که کسی که معدلش کمه خودش بازنده بدونه، مثلا من معدلم 16 هس دیگه باید رو دانشگاه شریف خط بکشم؟؟؟
      نه معلومه که اینجوری نیست و میشه با درصدای خوب به هرچی که میخوای برسی و بعد اینکه کسی که معدلش خیلی پایینه باید به فکر دیپلم دوم باشه به عنوان مثال زیر12 تو رشته ریاضی
      و در مورد کارنامه ا که تاپیک هس فک کنم معدل خیلی کم بوده چون هر 1% ریاض برای رتبه های زیر،1000 150 رتبه جابه جا میکنه
      عزيز من كي گفتم اونايي كه معدلشون كمه دور كنكور رو خط بكشن؟؟من گفتم همه شرايط رو بدونن تا بيشتر تلاش كنن و خداي ناكرده دست آخر لطمه اي نبينن

پـسـر زمـسـتـان

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.nikhalat نمایش پست ها
      آره متاسفانه برا بعضی رشته هاش مثل برق باید خط بکشید!

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن