خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام دبیر فیزیک dvd آموزشی بهتری دارد

رأی دهندگان
    67. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • تهرانچی (پرواز کنکوری ها)

1 1.49%
    • فرید اعلم (پرواز کنکوری ها)

2 2.99%
    • هومن یاستی (پرواز کنکوری ها)

1 1.49%
    • امیر مسعودی (کنکور آسان است)

33 49.25%
    • امیر حسین دربندی (فرایند پاسخ)

0 0%
    • مهدی یحیوی (ونوس)

18 26.87%
    • فرشید رسولی (ونوس)

3 4.48%
    • مجتبی سادات (آفیا)

9 13.43%
    • امیر غفاری (ونوس)

1 1.49%
    • براتی

3 4.48%
    نظرسنجی با انتخاب چندگانه
    صفحه 6 از 16 نخستنخست ... 567 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 76 به 90 از 237
    1. Top | #76
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خخحح من موندم کدوم تکنیک مسعودی تو گاج هس یا ریاضی مهرو ماه

2. Top | #77
      کاربر اخراجی

Romantic
      نمایش مشخصات
      ماشا...ب انرژیت داداش
      ب نظرم برو ویزیتور عالیس شو میلیونی دراری:-p
      کنکور۹۴نشون داد ک مسعودی زرشک رحمانی زرشک کلا دی وی دی زرشک!;-)

3. Top | #78
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام

داداش من دی وی دی فیزیک آفبا رو گرفته و دی وی دی شماره 3 دینامیک و دی وی دی حل سوالات کنکورش خرابه کسی داره بفرسته براش ؟؟؟
      هزینه شم پرداخت میشه
      با تشکر
      خصوصی پیام بدین

4. Top | #79
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام دوستان وقت همگی بخیر
      من میخوام بدونم بالاخره نتیجه چی شد هر روز یه تاپیک جدید در مورد کتاب فیزیک, dvd فیزیک, بهترین مدرس فیزبک و...آخرشم هیچی به هیچی و این بحث همچنان ادامه دارد تاااا.....
      فک میکنم الان جاش باشه همه ی داداشا و آبجیای عزیز علی الخصوص رتبه برترا و کارشناس راهنماها بویژه محمد نادری@ لطف کنید به ما بگید بالاخره شما چی صلاح میدونید
    5. Top | #80
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mammad7 نمایش پست ها
      آره مفاهیم رو خوب درس میده ففط از نظر من دوتا مشکل داره 1: زیاد وقت گیره واسه همین الان نمیتونم ازش استفاده کنم مثلا دینامیکش 15 تا دی وی دیه
      2: روش های هر قسمت رو میگه بعد استثنا میزاره تو تستا البته من فقط یه دی و ی دی ازش دیدم نمیتونم زیاد دربارش اظهار نظر کنم
      ........کلا هر دی وی دی باشه وقت گیره دی وی دی فقط برا تابستون خوبه نه برا سال تحصیلی.....من ندیدم مسعودی استثنا داشته باشه البته همه مباحثو باهاش پیش نرفتم فقط فیزیک 2 که حرکت و دینامیک جزش نبود...فیزیک 1....خازن و مقاومت و یکی دو فصل از پیش 2 رو دیدم یادم نمیاد استثنا داشته باشه

6. Top | #81
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من که فیزیک افبا و بعدش پروازو پیشنهاد میکنم

7. Top | #82
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirbay نمایش پست ها
      این نکته رو هم بگم اگه میخواید واسه درس فیزیک دی وی دی تهیه کنید دی وی دی رو بگیرید که مدرس با ماژیک روی تخته بنویسه نه اینکه با اسلاید درس بده !
      حتما به این نکته توجه کنید
      آره باهات خیلی موافقم

8. Top | #83
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nastaran74 نمایش پست ها
      ........کلا هر دی وی دی باشه وقت گیره دی وی دی فقط برا تابستون خوبه نه برا سال تحصیلی.....من ندیدم مسعودی استثنا داشته باشه البته همه مباحثو باهاش پیش نرفتم فقط فیزیک 2 که حرکت و دینامیک جزش نبود...فیزیک 1....خازن و مقاومت و یکی دو فصل از پیش 2 رو دیدم یادم نمیاد استثنا داشته باشه
      فیزیک پیش رو چطور میخونی؟ با دی وی دی یا کتاب؟ من تو پیشش موندم

9. Top | #84
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      فیزیک پیش رو چطور میخونی؟ با دی وی دی یا کتاب؟ من تو پیشش موندم
      ......,پیش 1 دیگه نمیخونم چون نمیرسم تستاشو بزنم تو کنکور و یه مبحثایی داره که سخت هم نیس اما نکته زیاد داره همون پیش 2 میخونم نزدیک 8 تست ازش میاد ساده هم هس سعی میکنم با مسعودی پیش برم ....کلا فقط فیزیک سه میخونم و فیزیک 1 و فیزیک دو منهای دینامیک و حرکت و پیش 2......من کند تست میزنم نمیرسم پس الکی وقتمو حرومشون نمیکنم همینایی که میخونم هم خیلی ازشون تست میاد هم برام مباحث ساده ای هستن چون قبلا خیلی روشون کار کردم

10. Top | #85
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ......,پیش 1 دیگه نمیخونم چون نمیرسم تستاشو بزنم تو کنکور و یه مبحثایی داره که سخت هم نیس اما نکته زیاد داره همون پیش 2 میخونم نزدیک 8 تست ازش میاد ساده هم هس سعی میکنم با مسعودی پیش برم ....کلا فقط فیزیک سه میخونم و فیزیک 1 و فیزیک دو منهای دینامیک و حرکت و پیش 2......من کند تست میزنم نمیرسم پس الکی وقتمو حرومشون نمیکنم همینایی که میخونم هم خیلی ازشون تست میاد هم برام مباحث ساده ای هستن چون قبلا خیلی روشون کار کردم
      موفق باشی حالا فک میکنم میبینم مسعودی گزینه ی مناسبیه واسه من .فقط دینامیک و حرکت شناسیش وقت گیر بود که اونم با معلممون کلاس گرفتیم تکنیکای مسعودی رو درس میداد

11. Top | #86
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirbay نمایش پست ها
      این نکته رو هم بگم اگه میخواید واسه درس فیزیک دی وی دی تهیه کنید دی وی دی رو بگیرید که مدرس با ماژیک روی تخته بنویسه نه اینکه با اسلاید درس بده !
      حتما به این نکته توجه کنید
      شما برای این حرفت چه دلیلی داری؟؟؟؟چون طوری گفتین این نکته رو هم بگم که انگار حرف خیلی مهمیه...به نظرم که این نظرتون فوق العاده غلطه...اتفاقا اسلاید هم شمل های کتاب رو میتونه عینا بیاره و هم اینکه خیلی عالی و مفهومی و خوب یاد میگیری....
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

12. Top | #87
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      موفق باشی حالا فک میکنم میبینم مسعودی گزینه ی مناسبیه واسه من .فقط دینامیک و حرکت شناسیش وقت گیر بود که اونم با معلممون کلاس گرفتیم تکنیکای مسعودی رو درس میداد
      ...خودمم حرکت شناسیشو دیدم خییییییییییییییللللللی زیاد بودحجمش البته نصف یه دی وی دیشو بیشتر ندیدم دیگه منصرف شدم

13. Top | #88
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed735 نمایش پست ها
      شما برای این حرفت چه دلیلی داری؟؟؟؟چون طوری گفتین این نکته رو هم بگم که انگار حرف خیلی مهمیه...به نظرم که این نظرتون فوق العاده غلطه...اتفاقا اسلاید هم شمل های کتاب رو میتونه عینا بیاره و هم اینکه خیلی عالی و مفهومی و خوب یاد میگیری....
      نمیدونم تا چه حد این دوستمون درست گفته ولی وقتی با ماژیک رو تخته بنویسه وقت بیشتری برا نگاه کردن به حل اون مسئله داریم و تصاویر بیشتری از فرمولا تو ذهنمون باقی میمونه..... کلا ادم خودشم یکم درگیر مسئله میشه ولی با اسلاید یه سره جلو میره مث لقمه اماده هس.....ولی من پیشنهاد میکنم خودتون همراه دی وی دیا جزوه بنویسید این خیییییییییییللللللللللی تاثیر داره و توصیه میکنم قبل از حل هر مسئله خودتون دی وی دی رو نگه دارید ببینید میتونیند حل کنید یا نه اگه خودتون حلش کنید برا همیشه راه حلش تو ذهنتون میمونه

14. Top | #89
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ...خودمم حرکت شناسیشو دیدم خییییییییییییییللللللی زیاد بودحجمش البته نصف یه دی وی دیشو بیشتر ندیدم دیگه منصرف شدم
      دی وی دیهای حرکت مسعودی خوب نیستن تقریبا....
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

15. Top | #90
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نمیدونم تا چه حد این دوستمون درست گفته ولی وقتی با ماژیک رو تخته بنویسه وقت بیشتری برا نگاه کردن به حل اون مسئله داریم و تصاویر بیشتری از فرمولا تو ذهنمون باقی میمونه..... کلا ادم خودشم یکم درگیر مسئله میشه ولی با اسلاید یه سره جلو میره مث لقمه اماده هس.....ولی من پیشنهاد میکنم خودتون همراه دی وی دیا جزوه بنویسید این خیییییییییییللللللللللی تاثیر داره و توصیه میکنم قبل از حل هر مسئله خودتون دی وی دی رو نگه دارید ببینید میتونیند حل کنید یا نه اگه خودتون حلش کنید برا همیشه راه حلش تو ذهنتون میمونه
      میخواستم بهتون بگم که خب تو اسلاید هم میتونید نگه دارین و بیشتر نگاه کنید که خودتون گفتین...در ضمن اسلاید وقتتونو کمتر میگیره...و بیشتر میتونید تمرین و مرور کنید....
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

صفحه 6 از 16 نخستنخست ... 567 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

dvd، فیزیک، فیزیک کنکور، قسمت، لطفا، مفهومی، ممنون، منم، منطقه، موقع، موارد، میکنم، میکنه، میگن، میخوام، میشه، ما، مال، متوسط، مختلفی، مدرس، مسعودی، مشکل، معلم، معلوم، نقد، نقدی، نقره، نمیتونم، نمیشه، چند، چندتا، نیاز، چیزی، نیست، نکته، نبود، نتیجه، نخواهد، نخورد، نداد، نداره، نطر، نظر، نظرتون، هم، ها، های، هزار، هستم، وقت، ولی، وی، واسه، وجود، یه، یا، کل، کلا، کلاس، کم، کمک، کنم، کنید، کنکور، کنکوری، که، کار، کارتون، کتاب، کتابهای، کدوم، کدام، کردم، کردن، کرده، کسایی، گفت، گاج، گزینه، پیش، پیشنهاد، پایه، پست، آفبا، آقای، آموزش، آمد، آزاده، الان، امیر، امیر مسعودی، امتحان، انتخاب، ای، این، اینم، اینکه، ایاد، اگه، ادغام، از، استفاده، استاد، استرس، اشتباه، اصلا، اضافه، اضطراری، اعلام، به، بهترین، بودن، بین، بیاین، بگم، بگید، بگیری، بگیرید، با، بالا، باهاش، باید، باشه، برای، بزنی، بشه، تو، توجه، تکنیک، تدریس، تراز، تستی، جواب، حل، حلش، خوب، خوبه؟؟؟، خوبی، خودش، خیلی، خاطر، خط، دنبال، دوستان، دی، دی وی دی، دیگه، دیدم، دانشگاهی، دارم، داره، دبیر، در، درس، درسنامه، درصدهای، رفت، رو، راه، راهنمایی، راضی، زیاد، زدن، سنجی، سنجش، سوالهای، سوالای، سال، سادات، ساز، سطح، سعی، شهر، شد، شده، شروع، شرکت، صفر، صوت، صد، صدر، ضرر، ضعف، علمی، عالی، عربی

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن