خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام دبیر فیزیک dvd آموزشی بهتری دارد

رأی دهندگان
    67. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • تهرانچی (پرواز کنکوری ها)

1 1.49%
    • فرید اعلم (پرواز کنکوری ها)

2 2.99%
    • هومن یاستی (پرواز کنکوری ها)

1 1.49%
    • امیر مسعودی (کنکور آسان است)

33 49.25%
    • امیر حسین دربندی (فرایند پاسخ)

0 0%
    • مهدی یحیوی (ونوس)

18 26.87%
    • فرشید رسولی (ونوس)

3 4.48%
    • مجتبی سادات (آفیا)

9 13.43%
    • امیر غفاری (ونوس)

1 1.49%
    • براتی

3 4.48%
    نظرسنجی با انتخاب چندگانه
    صفحه 3 از 16 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 237
    1. Top | #31

2. Top | #32
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگر میخواین ازاین زاویه نگا کنین خب پس کتاب لقمه یا معجزه فیزیک مهروماه رو چی میگین؟؟
      یا استاد بهمن بازرگانی معروف مگه نمیاد میگه واسه حفظ کردن اون عناصر از ( سم جن ) استفاده کنین؟؟
      یا الان استاد غیاثی زیست با اون همه اشکال و شعر و ... نمیاد مطالب رو بگه؟؟
      اگه اینجوری بخواین قضاوت کنین همه اساتید رو شومن درنظر گرفتین
      اتفاقا این یه هنره هر کسی که بیشتر از این هنرمندی ها استفاده کنه و کیفیتش بیشتر باشه بچه ها اونو قبول دارن و کسی که بگه اینا شومن و یا هر چیز دیگه هستن داره ضعف خودشو تو این زمینه میرسونه
      از هر موسسه و استادی پرس و جو کنین حداقل چنین تصویر سازی و اشعاری و.. دارن
      پس این مطلب ملاک خوبی اصلا نیست

3. Top | #33
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آقا اون گاو محدب فقط ی روشی واس بهتر فهمیدن !!ک خیلی هم خوب هستش !! چون دیگ هیچ وقت فراموش نمیکنی خیلیا هستن ک همین چیزای کوچیک و فراموش میکنن !!
      تدریس مسعودی فوق العادس

اما چن نکته رو بدونید :
      1.خیلی نباید دنبال تکنیک باشی تا مفهوم رو ندونی تکنیک بدرد نمیخوره
      2.مسعودی که نمیتونه تضمین کنه هر کی دی وی دیاش و ببینه 100 بزنه
      3. قیمت زیاد دی وی دیای فیزیک(حدود 1 میلیون اگ گرون نکرده باشن ) همین قیمت باعث میشه خیلیا در موردش بد بگن
      4.حجم بالای دی وی دیا تقریبا فصل 1 و 2 و3 و4 و 5 و 6 فیزیک پیش 40 تا دی وی دی!! سال دوم (گرما فشار ...) حدود 10 !! سال سوم حدود 20 تا !! سال اول هم 10 تا ینی در کل حدود 80 تا دی وی دی هر کدوم 1:30 زمانش !!این باعث میشه خیلیا همه دی وی دیارو نبینن و نتیجه نگیرن و بیان درمورد مسعودی بد بگن
      4. تست نزدن مشکل نتیجه نگرفتن
      5.چون بعضی از محصولاتشون خوب نیس و بدهارو پای خوبا میفروشن همه فک میکنن فیزیکم بده
      6.رقابتی ک بین اساتید کنکور وجود داره باعث شده این حرفا به وجود بیاد که کلا دی وی دی خوب نیس
      !!

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

4. Top | #34
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      اگر میخواین ازاین زاویه نگا کنین خب پس کتاب لقمه یا معجزه فیزیک مهروماه رو چی میگین؟؟
      یا استاد بهمن بازرگانی معروف مگه نمیاد میگه واسه حفظ کردن اون عناصر از ( سم جن ) استفاده کنین؟؟
      یا الان استاد غیاثی زیست با اون همه اشکال و شعر و ... نمیاد مطالب رو بگه؟؟
      اگه اینجوری بخواین قضاوت کنین همه اساتید رو شومن درنظر گرفتین
      اتفاقا این یه هنره هر کسی که بیشتر از این هنرمندی ها استفاده کنه و کیفیتش بیشتر باشه بچه ها اونو قبول دارن و کسی که بگه اینا شومن و یا هر چیز دیگه هستن داره ضعف خودشو تو این زمینه میرسونه
      از هر موسسه و استادی پرس و جو کنین حداقل چنین تصویر سازی و اشعاری و.. دارن
      پس این مطلب ملاک خوبی اصلا نیست
      اتفاقا معجزه فیزیک مهر و ماه هم چنین وضعیتی رو دقیقا داره و برای همین عوامی که فکر می کنند خاص هستند میرن دنبال این جور کتابا! بحث سر اینه که اصل چیه! آقای بازرگان تو کتابش میاد شیمی رو کاملا مفهومی آموزش میده و یه سری جاها بسته به نیاز از این مطالب هم برای تثبیت بهتر استفاده می کنه، نه اینکه از اول بیاد بگه تکنیک و مفهوم رو بذاره کنار!! برای همین هم هنوز که هنوزه کتابش پرطرفداره! مثلا در فیزیک تا دینامیک رو درک نکنی، هیچ کدوم از این تکنیکا به کمکت نمیان!
      من هم قبول دارم که شو من بودن یه هنره، نه علم! برای همین هم میگم اگه واقعا دنبال یاد گرفتن و فهمیدن علم هستید، برید دنبال اصل و این حاشیه ها رو بذارید کنار!
      امیدوارم که متوجه منظورم شده باشید...

5. Top | #35
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فعلا مسعودی یه سر و گردن بالاتر از همه هست. البته فعالیت های تجاری اون موسسه و پول هایی که از شاگردان میگیرن رو اصلا تایید نمیکنم.

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام به همه
      دی وی دی برای عربی مال کدوم استاد خوبه؟از بیس و پایه صفر صفر شروع کرده باشه
      لطفا راهنمایی کنید
      ممنون

7. Top | #37
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کایسا نمایش پست ها
      سلام به همه
      لطفا راهنمایی کنید
      ممنون
      عربی کتاب جامع خیلی سبزو بگیر !! بیخیال دی وی دی شو !!!

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

8. Top | #38
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      عربی آسون ترین عمومیه

9. Top | #39
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام دوست گلم من نظرات بقیه دوستان رو نخوندم ولی من خودم سال گذشته اصلا مدرسه نرفتم و فقط دی وی دی های مسعودی رو دیدم و هرچی یاد گرفتم از اونا بود و خیلی ازشون راضی بودم .
      اگر مهربان باشی تورا به داشتن انگیزه های پنهان متهم می کنند ولی مهربان باش ...
      اگر شریف و درستکار باشی فریبت می دهند ولی شریف و درستکار باش ...
      نیکی های امروزت را فراموش می کنند ولی نیکوکار باش ...
      بهترین های خود را به دنیا ببخش حتی اگر هیچگاه کافی نباشد ...
      در نهایت میبینی هرآنچه هست همواره میان تو و خداوند است نه میان تو مردم
      ( کورش کبیر )

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کایسا نمایش پست ها
      سلام به همه
      لطفا راهنمایی کنید
      ممنون
      استاد آزاده و یا استاد پیمان کشاورز صدر خوب بودن
      ولی بهترینشون اساد ایاد فیلیه

ایاد فیلی رو بگیری ضرر نمیکنی

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

تنکنیکایی که میگن همشون کار ساز نیست .سعی کنید مفهومی یاد بگیرید نه این نکته ها

مثلا خازنی که آقای مسعودی تدریس میکنه اگه یک خط بش اضافه شه دیگه نمیشه با تکنیک حلش کرد

خلاصه بگم این تکنیکا خیلی به کارتون نخواهد آمد

استاد امیر مسعودی و استاد فرید اعلم به نظر من از بهترینان

11. Top | #41
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      استــاد مسعودی عالی تدریس میکنه .....

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      کامیار

هرروزی که بهترازروزهای قبلت باشه،تکه ای ازپازل رویاهای توست که سرجاش قرار میگیره، سعی کن هرروز بهترازروزقبل باشی تاپازل رویاهات روهرچه سریعتر کامل کنی

Sina
      CEO of Iramrich

by the way here's my channel : @MrRich

13. Top | #43
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

از کدام دی وی دی فیزیک راضی بودید؟

سلام
      از کدام دی وی دی فیزیک راضی بودید؟
      9spam
      ممنون

تویی که یه دریا امیدی برام
      مثل حسرتی بی کرانم نکن/
      بگیر از من این زندگی رو ولی

دیگه با خودت امتحانم نکن

14. Top | #44
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      فیزیک پیش نوروزی رهپویان خوبه ولی خلاصه درس میده
      ولی بعدش باید حتما تست زیاد بزنی

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      فکر دی وی دی رو از ذهنتون پاک کنید

هر نوعی اش را

صفحه 3 از 16 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

dvd، فیزیک، فیزیک کنکور، قسمت، لطفا، مفهومی، ممنون، منم، منطقه، موقع، موارد، میکنم، میکنه، میگن، میخوام، میشه، ما، مال، متوسط، مختلفی، مدرس، مسعودی، مشکل، معلم، معلوم، نقد، نقدی، نقره، نمیتونم، نمیشه، چند، چندتا، نیاز، چیزی، نیست، نکته، نبود، نتیجه، نخواهد، نخورد، نداد، نداره، نطر، نظر، نظرتون، هم، ها، های، هزار، هستم، وقت، ولی، وی، واسه، وجود، یه، یا، کل، کلا، کلاس، کم، کمک، کنم، کنید، کنکور، کنکوری، که، کار، کارتون، کتاب، کتابهای، کدوم، کدام، کردم، کردن، کرده، کسایی، گفت، گاج، گزینه، پیش، پیشنهاد، پایه، پست، آفبا، آقای، آموزش، آمد، آزاده، الان، امیر، امیر مسعودی، امتحان، انتخاب، ای، این، اینم، اینکه، ایاد، اگه، ادغام، از، استفاده، استاد، استرس، اشتباه، اصلا، اضافه، اضطراری، اعلام، به، بهترین، بودن، بین، بیاین، بگم، بگید، بگیری، بگیرید، با، بالا، باهاش، باید، باشه، برای، بزنی، بشه، تو، توجه، تکنیک، تدریس، تراز، تستی، جواب، حل، حلش، خوب، خوبه؟؟؟، خوبی، خودش، خیلی، خاطر، خط، دنبال، دوستان، دی، دی وی دی، دیگه، دیدم، دانشگاهی، دارم، داره، دبیر، در، درس، درسنامه، درصدهای، رفت، رو، راه، راهنمایی، راضی، زیاد، زدن، سنجی، سنجش، سوالهای، سوالای، سال، سادات، ساز، سطح، سعی، شهر، شد، شده، شروع، شرکت، صفر، صوت، صد، صدر، ضرر، ضعف، علمی، عالی، عربی

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن