خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: چرا رشته های علوم پزشکی؟اول توضیحاتمو بخونید

رأی دهندگان
    182. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • به خاطر درامد احتمالی بالاتر نسبت به سایر رشته ها

73 40.11%
    • به خاطر کلاس و پرستیژ اجتماعیش

30 16.48%
    • به خاطر علاقم به علم پزشکی و تحقیقات دارویی

55 30.22%
    • نمیدونم ( نمیتونم انتخاب کنم)

6 3.30%
    • سایر دلایل ( غیر از دلایل فوق)

18 9.89%
    صفحه 1 از 12 1211 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 176
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

نظر سنجی: مهمترین دلیلتون برای برای گرایش به سمت رشته های تاپ علوم پزشکی :

سلام دوستان .
      در این نظر سنجی میخایم ببینیم مهمترین دلیلی که باعث میشه ( یا شده ) تا شمابه صورت کاملاً اختیاری (( نه تحت تاثیر القائات اطرافیان مثل پدر و مادر، دوستان، فامیل و ...)) بخواین رشته های علوم پزشکی و انتخاب کنید چی هستش؟
      البته هر سه تا دلیل فوق قطعاً براتون مهم بوده ولی اساسی ترین و مهمترینش کدومه؟ اگر بین این سه تا دلیل واقعاً نمیدونید کدومو انتخاب کنید گزینه نمیدونم رو بزنید. ( گزینه هر سه مورد نداریم چون میخایم اساسی ترین علتشون پیدا کنیم ، اگر این گزینه رو بزارم خب طبیعیه که اغلب خواهند زد هر سه مورد و نظر سنجی یه جورایی بی معنی میشه.)
      اگر دلیل دیگه ای غیر از این دلیل ها بود گزینه سایر موارد رو انتخاب کنید و لطفاً تو همین تاپیک اون دلیل دیگرو که از این سه دلیل براتون مهم تر بوده رو بنویسد.
      فقط یک گزینه رو میتونید انتخاب کنید و نام کاربری کسانی هم که در نظر سنجی شرکت میکنند نمایش داده نمیشه .
      پیشاپیش از شرکت شما در این نظر سنجی ممنونم.

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      پول!پرستیژ! همه انتخاب رشته ها تو این دوتا خلاصه میشه!

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Takfir نمایش پست ها
      حرفت کاملاً درسته ولی تو این نظرسنجی فقط باید یک گزینه رو انتخاب کنی. اونیکه از همش برات مهمتره.

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یکی میخواد مثل من بره بیو تکنولوژی بخونه ! دکتری پیوسته س ولی از هرکی بپرسی فک میکنه کاردانیه ! یا گرایش گیاهان دارویی داروسازی (فوق تخصص) متاسفانه جامعه جوری شده که گراییشو به هرکی بگی میگه :عه ! دکتر علفی خودمونه ؟ بهش میگه دکتر علفی !(با هزاران تاسف)
      میدونی چن نفر داریم که تو ایران بیوتکنولوژی خوندن اما بیکارن ؟ میدونی چنتا دکتر داروساز(مسئول فنی داروخونه ها) داریم که بهشون میگن دارو فروش ! اصلا انگار نه انگار طرف رفته 5 سال تو دانشگاه خودشو کشته که دکتری بگیره! 4-5 تومنم حقوق میگیره ! اگه میرفت دلالی بیشتر از این در میاورد
      با این وجود میشه گفت فقط واسه پول و پرستیژه ؟

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

یکی میخواد مثل من بره بیو تکنولوژی بخونه ! دکتری پیوسته س ولی از هرکی بپرسی فک میکنه کاردانیه ! یا گرایش گیاهان دارویی داروسازی (فوق تخصص) متاسفانه جامعه جوری شده که گراییشو به هرکی بگی میگه :عه ! دکتر علفی خودمونه ؟ بهش میگه دکتر علفی !(با هزاران تاسف)
      میدونی چن نفر داریم که تو ایران بیوتکنولوژی خوندن اما بیکارن ؟ میدونی چنتا دکتر داروساز(مسئول فنی داروخونه ها) داریم که بهشون میگن دارو فروش ! اصلا انگار نه انگار طرف رفته 5 سال تو دانشگاه خودشو کشته که دکتری بگیره! 4-5 تومنم حقوق میگیره ! اگه میرفت دلالی بیشتر از این در میاورد

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin ZD نمایش پست ها

کاملا حرفتون رو قبول دارم
      دکتر علفی!این از مردمی که میگن داروی تجویزی هر دکتر بیشتر= سطح دانش هم بیشتر

4-5 تومن خوشبینییه! مرکز استان های دیگه مازندران و گلستان و...
      1-2 حقوق میدن! اونم هر2 شیفت
      حتی به چشم دیدم متخصص داخلی داروی اعتیاد آور نوشته بود طرف اومده داروخنه نسخه رو به مسدوا فنی نشون دادن داشت واسش توضیح میداد
      که یباره برگشت گفت:اصلا این داروخونه به جز تو نسخه پیچ نداره!!!!

*looking for..
      **in niz bogzarad

6. Top | #6
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      میدونی چیه من اصلا تو فاز پزشکی و این چیزا نبودم. یعنی تا قبل از انتخاب رشته اصلا بهش فکر نکرده بودم.

ولی چون درسم خوب بود و هر سال یعنی از اول دبستان تا دوم دبیرستان که امسال تمومش کردم(میرم سوم) معدلم 20 بوده واسه همین همه صدام میکنن خانم دکتر

اینجوریا بود که من تو مسیر پزشکی افتادم خیلی نا خواسته و فکر نکرده
      البته الانم پشیمون نیستم که چرا این رشته رو انتخاب کردم دیگه دوسش دارم و میخوام انشاالله تا آخرش ادامه بدم و پدر و مادرم رو به آرزوشون برسونم(چون آرزوی من برآورده شدن آرزوی پدر و مادرم هست )

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

>>> این هم یه قانون دیگه زندگی است :: ارزش ها و شخصیت ها، نه با حرف و کلام، بلکه با سختی و تلاش به دست میان (اینو فکر کنم انیشتین گفته!) ==== >> شما داری حال الان خودت را که هنوز برای خواسته ات زحمت نکشیدی می بینی و قضاوت می کنی، بزار کمی که سرد و گرمشو مزه مزه کردی، متوجه میشی این نگاه شما از خودت هستش که باعث شناخت دیگران از شما میشه ! خودت را قابل بدونی، دیگری اینو متوجه میشه، حتی اگه یه علف فروش باشی، ولی اگه خودت را ارزشمند ندونی، دیگری شما را در همین حد میبینه، حتی اگه یه پزشک باشی !!
      == >> واسه همینه که گفته شده در زندگی به دنبال موفقیت نباش، به دنبال حفظ ارزشا باش (این هم فکر کنم انیشتین گفته !)

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط esilovexp نمایش پست ها

>>> این هم یه قانون دیگه زندگی است :: ارزش ها و شخصیت ها، نه با حرف و کلام، بلکه با سختی و تلاش به دست میان (اینو فکر کنم انیشتین گفته!) ==== >> شما داری حال الان خودت را که هنوز برای خواسته ات زحمت نکشیدی می بینی و قضاوت می کنی، بزار کمی که سرد و گرمشو مزه مزه کردی، متوجه میشی این نگاه شما از خودت هستش که باعث شناخت دیگران از شما میشه ! خودت را قابل بدونی، دیگری اینو متوجه میشه، حتی اگه یه علف فروش باشی، ولی اگه خودت را ارزشمند ندونی، دیگری شما را در همین حد میبینه، حتی اگه یه پزشک باشی !!
      == >> واسه همینه که گفته شده در زندگی به دنبال موفقیت نباش، به دنبال حفظ ارزشا باش (این هم فکر کنم انیشتین گفته !)
      با انشتين رابطه فاميلي داري؟خخخخخ
      خرفتون كاملا درسته كه نگاه هزكي به خودش،ديد ديگران. رو نسبت بهش شكل ميده ولي ما توي كشوري زندگي ميكنيم كه ارزش. ها كاملا. متفاوته با جاهاي زيگه ومتافسانه همه مزد زحماتشون رو نميكيرن!اينجا اكه علف فروش باشي با اون. پزشك پولدازه مقايسط ميكنن. ولي نميكن كه همون علف فروشه دارهداره شبانه روز تلاس ميكنه مه يه لقمه نون بياره سر سفره خانواده!
      راستي عكه قلت عملايي داشتم مازرات تميخوام!

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirsalarsh نمایش پست ها
      با انشتين رابطه فاميلي داري؟خخخخخ
      خرفتون كاملا درسته كه نگاه هزكي به خودش،ديد ديگران. رو نسبت بهش شكل ميده ولي ما توي كشوري زندگي ميكنيم كه ارزش. ها كاملا. متفاوته با جاهاي زيگه ومتافسانه همه مزد زحماتشون رو نميكيرن!اينجا اكه علف فروش باشي با اون. پزشك پولدازه مقايسط ميكنن. ولي نميكن كه همون علف فروشه دارهداره شبانه روز تلاس ميكنه مه يه لقمه نون بياره سر سفره خانواده!
      راستي عكه قلت عملايي داشتم مازرات تميخوام!
      شما تــــــــــــــمام تلاشت این باشه که در جایگاه عالی قرار بگیری، قضاوتو بزار به عهده دیگری که چه نظری در مورد شما خواهد داشت ========== >> این هم یه قانونه، که زندگی امروز ما بازخورد عملکرد دیروز ماست ====== >> اونی که شما مثالش را میزنید از نمونه های سطح پایین و ضعیف جامعه است ======= >> و این هم متوجه باش همه ی ملاک های ارزش گذاری با پــول سنجیده نمیشه !!

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Harir نمایش پست ها
      کاملا حرفتون رو قبول دارم
      دکتر علفی!این از مردمی که میگن داروی تجویزی هر دکتر بیشتر= سطح دانش هم بیشتر

4-5 تومن خوشبینییه! مرکز استان های دیگه مازندران و گلستان و...
      1-2 حقوق میدن! اونم هر2 شیفت
      حتی به چشم دیدم متخصص داخلی داروی اعتیاد آور نوشته بود طرف اومده داروخنه نسخه رو به مسدوا فنی نشون دادن داشت واسش توضیح میداد
      که یباره برگشت گفت:اصلا این داروخونه به جز تو نسخه پیچ نداره!!!!
      آقا دیگه اینقد تو سر داروسازی نزنید! نسبت به زحمتش درآمدش عالیه

اینجوریام که فک میکنید نیس! خیلی داروساز تنبل و بی عرضه ای باشیدماهی 4-5 میلیونو دارید!

همین الانش چنتا شهر تو استان خودم سراغ دارم مسعول فنی میخان :ماهی 10 + خونه!

اما در کل درآمد رابطه کاملا مستقیم با تلاشتون داره!انتظار نداشته باشید کسی که دنبال درس و کار نیس

درآمد انچنانیم داشته باشه... خلاصه:

تلاش کنید نتیجشم ببینید!
      مشاوره و برنامه ريزي كنكور
      راهنماي انتخاب رشته كنكور سراسري

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      جوابش روشنه :

اگه ميخواي بعدا ليسانستو نذاري لب كوزه آبشو بخوري،اگه ميخواي چند سال درس خوندنت به يه تاكسي پيكان مدل 47 يا گوشي فروشي ختم نشه ، رشته هاي زيرمجموعه علوم پزشكي بهترين گزينه هستش.....

(البته خودمو ميگم...)

پـسـر زمـسـتـان

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط esilovexp نمایش پست ها

لطفا در مورد چیزی که ازش خبر ندارین حرف نزنین
      من ابتدایی رو راهنمایی رو تو عجبشیر خوندم ! شهری که نه آموزشگاه خاصی داشت ! نه معلم خصوصی ! کتاب فروشیاشم نوشت افزار فروشی بودن تا کتابفروشی! واسه ی خریدن 1 کتاب مجبور بودم 96 کیلومتر تا مرکز استان برم... معلم راضیمون که معلم تاپ اونجا بود فوق دیبلم داشت
      با همه ی اینا تیزهوشان تبریز قبول شدم ! کاری که حتی خود تبریزیـ ـام توش به مشکل برمیخوردن
      اکی ؟ کنکورم همینجوریم ! دارم جون میکنم دانشگاه تهران بیوتکنولوژی قبول شم (برو ببین چن نفر پذیرش داره بعد)

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad^s نمایش پست ها
      آقا دیگه اینقد تو سر داروسازی نزنید! نسبت به زحمتش درآمدش عالیه

اینجوریام که فک میکنید نیس! خیلی داروساز تنبل و بی عرضه ای باشیدماهی 4-5 میلیونو دارید!

همین الانش چنتا شهر تو استان خودم سراغ دارم مسعول فنی میخان :ماهی 10 + خونه!

اما در کل درآمد رابطه کاملا مستقیم با تلاشتون داره!انتظار نداشته باشید کسی که دنبال درس و کار نیس

درآمد انچنانیم داشته باشه... خلاصه:

تلاش کنید نتیجشم ببینید!
      نسبت به زحمتش هیچ نیست ! 2 ساال تو دبیرستان پدرت درمیاد 5 سال تو دانشگاه 2 سال هم تخصص
      تو یه دارو خونه معمولی چنتا دارو هست ؟ احتمالا بالای 1000 تا ! باید برای همهشون اسم علمی ، فرمول شیمیایی، اسم تجاری ، اسم تجاری سابق و تاثیر و عوارض و.... رو از حفظ باشی
      اره من کارخونه ای هم سراغ دارم که به یه داروساز 20-30 تومن هم میده اما همون دکتره هرجا میره میگه دکترم نه داروساز (از شر بی سوادایی که هیچی حالیشون نیس)
      ویرایش توسط Amin ZD : 30 شهریور 1393 در ساعت 11:10

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      MucH MoNeY

14. Top | #14
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      علاقه-کلاسو پرستیژ و پول.همین:yahoo (21):

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      لطفا در مورد چیزی که ازش خبر ندارین حرف نزنین
      من ابتدایی رو راهنمایی رو تو عجبشیر خوندم ! شهری که نه آموزشگاه خاصی داشت ! نه معلم خصوصی ! کتاب فروشیاشم نوشت افزار فروشی بودن تا کتابفروشی! واسه ی خریدن 1 کتاب مجبور بودم 96 کیلومتر تا مرکز استان برم... معلم راضیمون که معلم تاپ اونجا بود فوق دیبلم داشت
      با همه ی اینا تیزهوشان تبریز قبول شدم ! کاری که حتی خود تبریزیـ ـام توش به مشکل برمیخوردن
      اکی ؟ کنکورم همینجوریم ! دارم جون میکنم دانشگاه تهران بیوتکنولوژی قبول شم (برو ببین چن نفر پذیرش داره بعد)
      ببین دوست عزیز // اینه که شما میفرمایید یه نــــخود هم نمیشه !!

صفحه 1 از 12 1211 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن