خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 85
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

بین ویرایش جدید خیلی سبز و نشر الگو کدوم رو واسه زیست پیشنهاد میدین ؟

سلام
      من از زبون یکی از دوستان شنیدم خیلی سبز واسه زیست سال سوم حسابی ترکونده ! حتی اینجوری که دوستم میگفت از نشر الگو هم بهتره.
      بنظرتون من واسه هر سه سال همون نشر الگو های ویرایش جدید + گاج جامع رو بگیرم ؟
      بنظرتون اصن واسه گاج زمانی باقی میمونه ؟ اخه تعداد تستای نشرالگو خیلی زیاده
      اگر شما هم پیشنهاد خاصی دارین از شنیدنش خوشحال میشم
      مرسی

2. Top | #2
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      الگو+همایش نشر دریافت کار کن کافیه

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aminreza_star نمایش پست ها
      سلام
      من از زبون یکی از دوستان شنیدم خیلی سبز واسه زیست سال سوم حسابی ترکونده ! حتی اینجوری که دوستم میگفت از نشر الگو هم بهتره.
      مرسی
      اگه امسال میری سوم فعلا خیلی سبز(ویرایش جدیدش خیلی خیلی بهترشده)تابستون 94 به بعد فقط گاج نقره ای کفایت میکنه...بجای زدن تست بیشتر مثلا از الگو رو کتاب درسی مسلط شو واو به واو

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوستان من فارغ التحصیل هستم و بالطبع زمان بیشتری نسبت به دانش آموزا دراختیار دارم

یه چیزی بگین که حداقل بتونم 80 به بالا بزنم تا تاثیر نمره زیست نهایی رو جبران کنه (‌ 14.5 شدم )

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      مرسی
      الگو تستای خیلی سخت تری داره ... تستای گزینه دو رو هم داره .... اما درسنامه های خیلی سبز خیلی عالین که خب نشرالگو چنین درسنامه هایی رو نداره

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان من فارغ التحصیل هستم و بالطبع زمان بیشتری نسبت به دانش آموزا دراختیار دارم

یه چیزی بگین که حداقل بتونم 80 به بالا بزنم تا تاثیر نمره زیست نهایی رو جبران کنه (‌ 14.5 شدم )
      خخخخخخ امروز چقد حواس پرت شدم!!من پیشنهادم فقط گاج نقره ای+بررسی تست آزمون کانون یا گاج!

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      واسه سوم که کلا الگو رو بی خیال شو یه تستایی داره که به فکر هیچ طراحی تو خوابم خطور نمیکنه چون غیر استانداره.
      کتاب درسی+گاج جامع 2 جلدی + فاگوزیست
      کشتی در ساحل امن تر است ولی برای انجا ساخته نشده است!

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فاگوزیست که مناسب الان نیست اخه حجمش خیلی زیاده
      نشر دریافت عمارلو هم که حتما ازش استفاده میکنم
      حالا این وسط برام سواله تمرکزم رو صرفا بذارم روی یه منبع یا اینکه دو منبعی کار کنم ؟ منظورم اینه وقتی منبع اول رو تموم کردم برم سراغ منبع دوم
      زیست دوم و پیش نشر الگو خیلی تعریفش رو میکنن
      از طرفیم اصلا دوس ندارم جامع دوجلدی گاج رو از دست بدم !
      هرجوری که شده باید زیستم رو بالای 80 بزنم بخاطرش حاضرم حتی 10 تا منبع بخونم و کار کنم
      ویرایش توسط Orwell : 29 شهریور 1393 در ساعت 17:05

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      درس نامه خیلی سبز واقعا خوبه مختصر مفید و کامل توضیح میده
      خود آموزه در واقع درس نامه هاش
      ویرایش جدیدش هم که من فعلا نگرفتم اما یه نگاهی کردم خیلی خوف شده :-d
      760 صفحه با درس نامه ژنتیک و تست کامل
      الگو هم بد نیست اما من سبک درس نامه هاش دوست ندارم ولی تست های قوی و خوب توش پیدا میشه
      اگر مهم برات آموزش و تست های آموزشی و البته استاندارد هست خیلی سبز اگه نه تست های قوی می خوای و خوب بلدی الگو
      ولی من خودم خیلی سبز می گیرم برا سوم

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      فاگوزیست که مناسب الان نیست اخه حجمش خیلی زیاده
      نشر دریافت عمارلو هم که حتما ازش استفاده میکنم
      حالا این وسط برام سواله تمرکزم رو صرفا بذارم روی یه منبع یا اینکه دو منبعی کار کنم ؟ منظورم اینه وقتی منبع اول رو تموم کردم برم سراغ منبع دوم
      زیست دوم و پیش نشر دریافت خیلی تعریفش رو میکنن
      از طرفیم اصلا دوس ندارم جامع دوجلدی گاج رو از دست بدم !
      هرجوری که شده باید زیستم رو بالای 80 بزنم بخاطرش حاضرم حتی 10 تا منبع بخونم و کار کنم
      ببین حداقل حداقلش میشه برای هر فصل فاگوزیست رو یه بار خوند و نکات خیلی مهمش رو وارد کتاب درسی کرد
      از من میشنوی اول گاج رو بخون بعد اگه تموم کردی برو سراغ منابعی که خودت گفتی
      ولی اگه جزوه کم حجم میخوای زیست پایه + زیست پیش کوله هم مناسبه و خوب اموزش داده
      کشتی در ساحل امن تر است ولی برای انجا ساخته نشده است!

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تشکر از همه دوستان
      حالا یه سوال اساسی
      خیلی سبز هر 3 سالش رو ویرایش کرده یا فقط سوم ؟ آخه دوست من فقط سال سوم رو دیده
      و در نهایت شما پیشنهاد میدین اول گاج نقره ای رو کار کنم ؟
      و ایا واقعا نشر الگو چاپ جدیدش سوالاتش سخت و غیراستانداردن ؟ آخه کنکورهای یکی دو سال اخیر هم که واقعا سخت و غیراستاندارد بودن

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تشکر از همه دوستان
      حالا یه سوال اساسی
      خیلی سبز هر 3 سالش رو ویرایش کرده یا فقط سوم ؟ آخه دوست من فقط سال سوم رو دیده
      و در نهایت شما پیشنهاد میدین اول گاج نقره ای رو کار کنم ؟
      و ایا واقعا نشر الگو چاپ جدیدش سوالاتش سخت و غیراستانداردن ؟ آخه کنکورهای یکی دو سال اخیر هم که واقعا سخت و غیراستاندارد بودن
      بله دوست من فقط سال سومه که ویرایش شده
      ما حد اقل از تجربه ی بقیه بچه ها میفهمیم که هیچی غیر استاندارد تر از کنکور نیستش دوست من هر چی سخت تر تست بزنی به نفعته
      من که میگم به این صورت بخون...کتاب درسی+ همایش نشر دریافت یا فاگوزیست +نشر الگو + جامع گاج
      من اول در مورد فاگوزیست اصلا نظر جالبی نداشتم چون 420صفحه فقط درسنامه است ولی از دوستم که گرفتم فهمیدم واقعا کتابیه خوبیه
      موفق باشی

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

شما زیستو تازه استارت زدی یا تابستونم خوندی؟

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط agvade نمایش پست ها
      ببین حداقل حداقلش میشه برای هر فصل فاگوزیست رو یه بار خوند و نکات خیلی مهمش رو وارد کتاب درسی کرد
      از من میشنوی اول گاج رو بخون بعد اگه تموم کردی برو سراغ منابعی که خودت گفتی
      ولی اگه جزوه کم حجم میخوای زیست پایه + زیست پیش کوله هم مناسبه و خوب اموزش داده
      کوله پشتی فقط آموزش پایه داره

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      به نظر من خیلی سبز خیلی خوبه
      من بیشتر تعریف نشرالگو رو برای فیزیک و ریاضی شنیدم
      درضمن درسنامه های خیلی سبز واقعا عالیه
      آینده ای خواهم ساخت
      که گذشته ام در برابرش زانو بزند...

15. Top | #15
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      گاج و الگو.گاج رو هم تنها کار کنی حله

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن