خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 32
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات

استارت واسه پزشکی برای سومین سال پیاپی موندن پشت کنکور....دعا کنید واسم!!

خب سلام دوستان...پس از استراحتی که انجام دادم که خیلی هم طولانی شد از فردا شنبه استارت اولیه ی کار رو میزنم واسه پزشکی تهران و نهایتا دیگه پزشکی شیراز!!و از 1 مهر به طور جدی پیش میرم!!امسال برای سومین بار هست که نشستم پشت کنکور به عشق هدفم!!هیچ کاری هم به کار حرف بقیه ندارم بزار بگن دیدی فلانی رتبش این شد نرفت...!!!تنها شانمسی که اوردم اینه که بابام جبهه داشته و من از سربازی معافم و یکم مشغولیت ذهنیم کمتر از بقیس!!
      تو این دو سالی که پشت کنکور موندم خیلی تجربه ها کسب کردم که به اختصار میگم بهتون!!
      اول این که کلا کامپیوترو جمع کنید و اگر هم استفاده میکنین دور اینترنت و...رو کلا خط بکشین مگر واسه نگاه کردن نتیجه ی ازمون اونم 15 دقیقه بیشتر نشه!!باور کنید همین 1 ساعت نت میشه 2 ساعت و همین جور زیاد میشه و اخرم دستتون به هیچی بند نمیشه!!کلا امسال رو وقتتون رو صرف نگاه کردن دی وی دی و کلاس رفتن و جزوه های خلاصه نویسی به صورت پی دی اف و این دوز و کلک بازیا نزارید فقط خودتون باشید و خودتون!!مطمئن باشید اگه خودتون بخونید خیلی بهتر یاد میگیرید تا بخواید سی دی نگاه کنید یا وقتون رو واسه کلاس هدر بدید!!نمیگم کلاس نرید در حد 5 جلسه برید واسه کل دروس اونم واسه رفع اشکال!!
      نکته ی دیگه ای اینکه امسال باید دور همه ی مسایل حاشیه ای رو یه خط قرمز بکشین !!کلا ارتباط با دوستانتون رو کامل قطع کنید!!مطالعه ی گروهی و کتابخانه و...هم اصلا خوب نیست!!امسال فقط باید خودتون باشید و خدای خودتون!!حتی از من میشنوید واسه رفع اشکال هم با دوستاتون رابطه نداشته باشید خودتون محکم کارا رو پیش ببرید!!من خودم که حتی خطم هم عوض کردم که فقط خونواده شماره مو بدونن و افرد ضروری زندگیم!!!
      یکسال هم نه 9 ماه تلاش کنین و یک عمر راحت باشین!!همیشه حسرت پارسال رو میخورم که دوران بعد از عیدو جدی نگرفتم و با کاهش ظرفیتای امسال نتونستم به هدفم برسم!!

وقت خودتونو واسه گرفتن منابع خوب هدر ندید..همه ی کتابا در یه سطحی هستن شاید 5 درصد کم و زیاد باشه سطحشون با هر کتابی که راحت ترین کار کنید!!هیچ کاری به کار حرف بقیه نداشته باشین فقط به هدفونتون فکر کنید!!به خدا توکل کنید و واسه رسیدن به هدفتون باید بجنگید!!

چهارم این که حتما در یک زمون ازمایشی شرکت کنید فرقی نمیکنه چی باشه ولی رقابت توی قلم چی سخت تر از بیه ی ازموناست و همین رقابت میتونه به شما کمک کنه!!!

و دیگه این که خودتون باید بخواید همه چی به خودتون بستگی داره!!!بخونی موفق میشی نخونی هم یه عمر حسرت روزای رفته رو میخوری!!!هیچ وقت هم واسه شروع کردن به درس خوندن دیر نیست!!مهم اینه خواستن توانستن است××××!!

از همین الان به مرور درسا فکر کنید!!به ماه های اخر کنکورتون فکر کنید که اون زمان باید چیکار کنید تا دچار سردرگمی نشید!!برای وقتتون ارزش قایل باشید و کلا مسایل حاشیه ای رو از خودتون دور کنید!!به نتیجه هم زیاد فکر نکنید فقط نهایت تلاشتون رو بکنید بقیه هم بسپارین دست اون بالایی ...ارامش خودتون رو حفظ کنین...حتما هدف گذاری کنید و سعی کنید تا میتونید ارتباطتون رو با همه قطع کنید حتی با فامیل چون همه فقط میخوان بهت بگن حالا چیکار کردی و چه خوندی وکلا مسایلی که رو مغز ادم راه میره و تمرکز ادمو بهم میزنه..بازم میگم نهایت تلاشتون رو بکنید نه که باشه 6 ماه یهو بخونید و کم ببیارید ها...قدر خودتون و زحماتتون رو بدنید..به اینده خوشبین باشین..تا تهش پ=رقدرت پیش برید و امروز و فردا هم به هیچ وجه نکنید..مطمئن باشین شما هم میتونید پزشکی قبول شید فقط کافیه اراده کنید!!درضمن ساعت مطالعاتی خودتون رو در چند ماه اخر کنکور به یه وضعیت ثابت برسونید این جور نباشه که امروز 12 ساعت مثلا درس بخونید و فردا هیچی نخونید یا 4 ساعت بخونید....کلا اون پیوستگیه خیلی مهمه...تا اخرین روز کنکور سعی کنید همه ی درسا رو مرور کنید و در ضمن هیچ مبحثی رو حذف نکنید سعی کنید روی همه ی مباحث مسلط شید!!!

مفق و سربلند و پیروز باشید همگی...برای ما هم دعا کنید دیگهایشالا سال دیگه همین موقع ها پزشکی تهران یا نهایتا شیراز داریم میریم که وارد دانشگاه بشیم و پزشکی بخونیم!!

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوست گلم حتماااااااااااااااا قبول میشی به امید خدااااااااااااااااااااااا ا مهم اینکه تلاشتا خوب انجام بدی

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gole yas نمایش پست ها
      سلام دوست گلم حتماااااااااااااااا قبول میشی به امید خدااااااااااااااااااااااا ا مهم اینکه تلاشتا خوب انجام بدی
      سلام مرسی گلم...اره دیگه توکل به خدا ما تمام تلاشمونو انجام میدیم مطمئنا خدا هم جواب زحماتمونو میده...

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دادا متن طولانی بود 3سطر اولشو خوندم...اونطور که فهمیدم سال قبل رتبه خوبی آوردی مشکل سربازیم نداری و امسالم سال سومته...
      یه نصیحت کوچیک بهت میکنم...1% احتمال بده بد شانسی بیاریو قبول نشی...اونوقت چی..؟ منظورم این نیست که کنکور نده! منظورم اینه که یه راه دیگه ای هم جلو روی خودت بذار...مثلا من گفتم بین ال نشد میرم ترکیه...توام یه چنین چیزیو تو ذهنت داشته باش...
      نصیحتم همین بود...

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام. مگه پدر جبهه داشته باشه باعث معاف شدن می شه؟ می شه شرایطشو بگید؟ خیلی ممنون

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوست عزیزم

زحمت بکشید و همت و تلاش و توکل بر خدا

موفق می شید باز هم میگم زحمت زحمت و زحمت

.نا امید نباشید زمان درس خوندن به هدفتون فکر کنینن

.................................................. ...............

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خیلی ممنون از نصیحتاتون ایشالا امسال قبول میشید
      بعضی حرفها را نباید زد و بعضی حرفها را هم نباید خورد بیچاره دلم چه میکند میان این زد و خورد....

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام امیدوارم موفق بشی
      منم سومین سال که می خوام پشت سر هم کنکور بدن

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      سلام! یادمه یه دختر خانومی بود 6 7 بار کنکور داده بود! آخرش به عشقش دندونپزشکی رسیده بود!

تو هم این در کنکورو از بس باید بکوبی صاب خونش بگه بفرما تو!

10. Top | #10
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خیلی صحبت هاتون زیبا و درست بود.
      فقط در مورد کتابخونه رفتن یه توضیحی لازم هست. اونم اینکه کتابخونه رفتن فی نفسه اشکال نداره و اگه شما تنهایی و بدون حضور دوستات بتونی مطالعه کنی به نظرم بازده خیلی بالایی خواهد داشت.

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام دوستم
      ایشاا... حتما قبول میشی
      مرسی از نصیحتای خوبت
      موفق باشی

آینده ای خواهم ساخت
      که گذشته ام در برابرش زانو بزند...

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      از ته قلبم میگم ان شا الله قبول بشی

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NaKayama نمایش پست ها
      دادا متن طولانی بود 3سطر اولشو خوندم...اونطور که فهمیدم سال قبل رتبه خوبی آوردی مشکل سربازیم نداری و امسالم سال سومته...
      یه نصیحت کوچیک بهت میکنم...1% احتمال بده بد شانسی بیاریو قبول نشی...اونوقت چی..؟ منظورم این نیست که کنکور نده! منظورم اینه که یه راه دیگه ای هم جلو روی خودت بذار...مثلا من گفتم بین ال نشد میرم ترکیه...توام یه چنین چیزیو تو ذهنت داشته باش...
      نصیحتم همین بود...
      سلام...درباره ی رتبه که باید بگم خودم میگفتم قبول میشم امسال ولی اصلا فکرشو نمیکردم حتی یک درصد که اینقدر کاهش ظرفیتا اثر گزاشته باشه...حتی زمانی که نتایجو دیدم توی شک بودم ولی امسال باید جوری پیش برم که حتی اگه ظرفیت ها از اینم کمتر شد رتبم جوری باشه که بدون هیچ اما و اگری قبول بشم!!من راه دیگه ای ندارم نه خارج از کشور متونم برم نه موقعیتشو برم اگر پول داشتم الان باید پزشکی دانشگاه ازاد درس میخوندم ولی نمیتونم برم×××!!الان هم ناراحت نیستم مطمئنم امسال با تجربیاتی که کسب کردم موفق میشم اگه خدا بخواد!×!

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط nemidonam نمایش پست ها
      سلام. مگه پدر جبهه داشته باشه باعث معاف شدن می شه؟ می شه شرایطشو بگید؟ خیلی ممنون
      سلام..اره...به ازای هر 30 ماه جبهه ی پدر یکی از فرزندان معاف میشه...من حتی برادرم هم از سربازی معاف شد چون مدت جبهه ی بابام بالاتر از 60 ماه بود!

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabarezaie93 نمایش پست ها
      دوست عزیزم

زحمت بکشید و همت و تلاش و توکل بر خدا

موفق می شید باز هم میگم زحمت زحمت و زحمت

.نا امید نباشید زمان درس خوندن به هدفتون فکر کنینن

.................................................. ...............
      سلام....و تشکر بابت راهنماییهاتون!!

نقل قول نوشته اصلی توسط یهدا نمایش پست ها
      خیلی ممنون از نصیحتاتون ایشالا امسال قبول میشید
      خواهش میکنم..و ممنون از شما...ایشالا خدا بزرگه!

نقل قول نوشته اصلی توسط ammir نمایش پست ها
      سلام امیدوارم موفق بشی
      منم سومین سال که می خوام پشت سر هم کنکور بدن
      سلام..ممنون....اشکالی نداره که...دی...من یکی از دوستام برای چهارمین سال هست که میخواد کنکور بده...البته اون رتبش شد 900 نرفت گفت فقط پزشکی تهرانو میخواد!!!مهم اینه که شما تلاش کنید تا در اخربه هدفتون برسید

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      منم امسال سال سوممه
      پارسال تموم اشتباهایی ک گفتی نکنیمو مرتکب شدم وخیلی پشیمونم
      منم ب امید دندون ودارو موندمممم
      امیدوارم هردومون موفق بشیممم
      زیر بارند درختان که تعلق دارند...

15. Top | #15
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      امیدوارم به هدفت برسی و قبول شی.

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن