خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 77
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات

نقش مشاور در پیشرفت تحصیلی؟؟خودت برنامعه بریزی بهتره یا بری پیش مشاور؟؟

سلام..به نظرتون مشاور تحصیلی چقدر میتونه به ادم کمک کنه؟؟و اگه ادم خودش برای خودش برنامه بریزه بهتر نیست تا بره پیش مشاور؟؟کلا مشاورا چقدر نقش دارن تو پیشرفت تحصیلی؟مثلا میخوان چیکار کنن؟فوقش یه برنامه ریزیه درسیه که اونم خودمون انجام میدیدم دیگه./.در کل پیش مشساور بری برای برنامه ریزی بهتره بنظرتون یا خودت باشی و خودت..دلیلش همک بگین؟؟

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      به جز برنامه ریزی نقش انگیزه دادن و روحیه دادن هم دارن. اگه به برنامه های خودت اعتماد داری نیازی به مشاور نیست. محمد کاظم هم مشاور نداشت ولی رتبه 7 منطقه 2 شد.

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ab0lfazl_97 نمایش پست ها
      به جز برنامه ریزی نقش انگیزه دادن و روحیه دادن هم دارن. اگه به برنامه های خودت اعتماد داری نیازی به مشاور نیست. محمد کاظم هم مشاور نداشت ولی رتبه 7 منطقه 2 شد.
      این حرف درست نیست
      کار مشاور اینه که یا توجه به دانشی که داره با توجه به زمان محدود کنکور کاری کنه که ادم بتونه بهترین استفاده را ببره
      و مسلما خود فرده که برنامه اصلی را میریزه
      به نظر من وجود مشاور کارکشته لازمه
      شاید اگه همین دوستی که نام بردین مشاور داشتن میتونستن رتبه 2 بشن
      البته در اخر همه چیز به پشت کار ادم برمیگرده
      مشاور میتونه برنانا بنویسه ولی داوطلب حتی یک اپسیلون هم عمل نک که این با نگرفتن مشاوز فقط از بین بردن پول پدرمادره
      ت

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alexizz نمایش پست ها
      سلام..به نظرتون مشاور تحصیلی چقدر میتونه به ادم کمک کنه؟؟و اگه ادم خودش برای خودش برنامه بریزه بهتر نیست تا بره پیش مشاور؟؟کلا مشاورا چقدر نقش دارن تو پیشرفت تحصیلی؟مثلا میخوان چیکار کنن؟فوقش یه برنامه ریزیه درسیه که اونم خودمون انجام میدیدم دیگه./.در کل پیش مشساور بری برای برنامه ریزی بهتره بنظرتون یا خودت باشی و خودت..دلیلش همک بگین؟؟
      برنامه رو خودت میتونی بریزی درست ولی چطوری برنامه بریزی که درست باشه ، با کیفیت باشه رو مشاور بهت میگه ! من نمیگم برو مشاور بگیر ولی میگم توصیه ها و مواردی رو که توی کنکوری باید بدونی رو برو گوش کن یاد بگیر ..
      در غیر اینصورت مسئله ی آزمون و خطا تو همین یه سالت پیش میاد که اصلا کار درستی نیست یعنی با روش غلط میشینی خدای نا کرده میخونی بعد مثلا 5 ماه مونده به کنکور میبینی ای داد بیداد این روش غلط بوده و باید با روش درست بخونی .. چون میخوام کمکی کرده باشم ، اگه نمیخوای پول خرج کنی ، برو سایت دکتر افشار همایش هاشو دانلود کن گوش بده بعد از گوش دادن یه برنامه بریز و شروع کن .. انشاا.. که خیر است

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مشاور نقش مکمل داره

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      مشاور خوب واقعا تو موفقيت مؤثر هست ...چون باعث ميشه با آرامش درس بخوني
      اما واي به روزي كه مشاورت بد باشه و به حرفات گوش نده
      پس يا مشاور نگيريد يا اگه ميگيريد يه خوبش رو بگيريد و حتما هم مشاوره ي تك نفره بكيريد اين گروهي ها خوب نيستن به هيچ وجه

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alexizz نمایش پست ها
      هیچ وقت مشاورم بهم نمیگه امروز این رو بخون فردا اون رو بخون و....
      فقط کارهامو چک میکنه و نظراتش رو میگه ک مثلا فلانقدر توجه ب فلان درس ک تو این چند روز داشتی افراطه و..

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      اون چیزی که من در دوران کنکور تجربه کردم
      هیچ کسی جز خود انسان نمیتواند مشاور
      بهتری باشد
      .

9. Top | #9
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      گاهی مشاور باعث افزایش پویایی میشه اما خوب بهترین برنامه رو خودت میتونی بنویسی اون فقط در حده مشاوره بدردت میخوره نه بیشتر نه کمتر

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مشاور كاربلد اره واقعا بهتره

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      برا خودت برنامه ریزی کن اما از راهنمایی های یه مشاورخوب دریغ نکن

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      من سال اولى كه كنكور دادم خيلى گسسته و بى برنامه درس ميخوندم ../ با وجود ساعت مطالعه بالا و منابع درسي خوب فقط تونستم از لحاظ روحى تا بهمن دووم بيارم. بعدش كاملا بريدم. رتبم شد ١٣٥٠٩. سال دوم با اينكه كه ساعت مطالعاتيم تقريباً نصف شد ولى با يك مشاور خوب تونستم ٩٠٠ بشم. مشاور قطعاً در انگيزه دادن و در برنامه ريزى كردن ميتونه كمك خوبى بكنه به شما.

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shayanak نمایش پست ها
      من سال اولى كه كنكور دادم خيلى گسسته و بى برنامه درس ميخوندم ../ با وجود ساعت مطالعه بالا و منابع درسي خوب فقط تونستم از لحاظ روحى تا بهمن دووم بيارم. بعدش كاملا بريدم. رتبم شد ١٣٥٠٩. سال دوم با اينكه كه ساعت مطالعاتيم تقريباً نصف شد ولى با يك مشاور خوب تونستم ٩٠٠ بشم. مشاور قطعاً در انگيزه دادن و در برنامه ريزى كردن ميتونه كمك خوبى بكنه به شما.
      سلام
      میشه اسم مشاورتون رو بگید ؟!
      خدایا...

من... اینجا...

دلم سخت معجزه میخواهد
      ...

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام...دوست عزیز برنامه ریزی دو حالته...
      آدما گاهی اوقات به خودشون لطف میکنن و دست پایین میبینن و برنامه ی درستی واسه خودشون نمیذارن و گاهی خودشونو دست بالا میگیرن و برنامه ی سنگینی میذارن واسه خودشون...
      کار مشاور اینه که بامنطق پیش بره و شاگردشو بسنجه و بعد برنامه بده...
      اول خودتو بشناس بعد هر کاری دوست داری بکن...
      یا علی
      ادمینستور کانال جهادی پیوند در پیام رسان سروش با لینک http://sapp.ir/ap_peyvand

فعال عرصه ی رسانه

مدرس سواد فضای مجازی

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بستگی داره !!
      مشاور من الان تهرانه و کارش عالی و حساب شدست !!
      ولی مشاور مدرسمون میگفت ::
      شما که ماشالا قیافه داری همه چی داری معلم بشو برای ازدواجت هم
      خوبه سر وقت به شوهرت غذا میدی
      ^______________________^

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)