خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 77
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      به نظر من بستگی به آدمش داره

بعضیا نیاز دارن یکی بالاسرشون باشه و به کارشون نظارت کنه .. بهشون بگه چیکار کنن و به خاطر وجود اون یه نفرم که شده بهتر کارشون رو انجام بدن

من خودم رفتم پیش مشاور حلی ، خیلی ام فوق العاده و باسواد بودن ، بهم برنامه دادن باهام صبت کردن ، 1 2ماه انجام دادم اما بعدش دیدم فایده نداره ، کاری نمیکنم ، فقط عذاب وجدان میگیرم ، چون من پارسال اعتقاد نداشتم واقعا به درس خوندن ..

اما امسال با همین برنامه قلمچی درسمو خوندم ..

مشاور واسه کسی خوبه که به حرفش گوش کنه و واقعا بخواد با کمک کسی پیشرفت کنه ..

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من خودم تنها مشاور و راهنمام پشتیبانم بود ک ب معنای واقعی کلمه کمکم کرد...زیاد ب این حساس نشید ک مشاور خصوصی بگیرید...اگه موسسه ای میرید و پشتیبانی دارید ازش کمال استفاده رو ببرید...اگرم پشتیبان ندارید یا خوب نیس از یه نفر باتجربه کمک بگیرید..مشاور فقط بدرد برنامه ریزی نمیخوره...دادن ارامش و روحیه و گفتن واقعیت ها هم بخشی از کارشه..امیدوارم موفق باشید.

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shayanak نمایش پست ها
      من سال اولى كه كنكور دادم خيلى گسسته و بى برنامه درس ميخوندم ../ با وجود ساعت مطالعه بالا و منابع درسي خوب فقط تونستم از لحاظ روحى تا بهمن دووم بيارم. بعدش كاملا بريدم. رتبم شد ١٣٥٠٩. سال دوم با اينكه كه ساعت مطالعاتيم تقريباً نصف شد ولى با يك مشاور خوب تونستم ٩٠٠ بشم. مشاور قطعاً در انگيزه دادن و در برنامه ريزى كردن ميتونه كمك خوبى بكنه به شما.
      آفرین دکتر،میشه بپرسم مشاورتون کی بوده؟

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم از اون دسته آدماییم که با هزینه کردن واسه مشاور و ... مخالفم
      خودم که رتبه برتر نبودم ولی رتبه 32 و 67 هکلاسمن و هیچگنه مشاور خصوصی و هزینه های اضافی ندادن
      ناگفته نماند رتبه های خوب با مشاور رو هم دیدم
      خب برسیم به بحث خودمون...مشاور چه کاری میخواد براتون انجام بده؟ برنامه ریزی؟ افزایش روحیه؟نظارت؟
      یعنی اینا رو خودتون نمیتونید انجام بدید؟! مشاور از خودتون واسه خودتون دلسوز تره؟! یکم به خودتون بیاین تا خودتون هیچ حرکتی نکنین مشاور هم فایده ای نداره
      به نظرم همه کارها رو خودتون انجام بدید فقط اگه توی روش مطالعه مشکل دارید با افراد قابل اعتماد و مشاور های خوب مشورت کنید

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eskalis نمایش پست ها
      سینا تهرانی ماهی 5 میلیون میگیره هر تک جلسش 400 تومن.

سالی 60 میلیون میگیره...

من کارنامه مو براش ایمل کردم واسه دست گرمی چون کارش مخفی هس و هیچی اطلاعت درمورد خودش توی نت نمیذاره منم واسه همین معدل دو و سومم که بالای 19 بود فرستادم معدل ترم دوم سوم کم و پیشمم کم بود گفتم بنا بدلایلی نتومستم بخونم بازم قبولم کرد شماره همراه ی خانمی بهم داد بام کلی حرف زد بعد خبرشو فت تا فردا باس بهم بدی که من ندادم چون

ولی همینجور که خودش میگفت ماهی 5 تومن میگیره ، و باس ی سال قبل ثبت نام کنی اگه ی سال بشه 11 ماه و 29 روز قبول نمیکنه ...

من از الکی گفتم واسه 95 میخوام..

گفت در ماه سه جلسه با دانش اموزاش حرف میزنی دو جلسه دیگه با خود تهرانی و اینکه هر هفته بهت برنامه میده که برنامه هاش گرونه...

خودش برات منبع میفرسته...

تلفنی هم مشاوره میده ،ولی بیشتر کاراش برای شهرستانی ها با ایمیل هست و برات هرچی میخواد بده پست میکنه..

خلاصه سرپول باشون چونه بزنی فورا گارد میگیرن و تلفن رو قط میکنن

تازه باید با ادب باشی...

تحصیلات پدر مادر خیلی براشون مهمه...

دیگه فکر نکنم چیزی مونده باشه!!!

عاها گفت تضمین هم نمیدیم برای قبول ..
      تازه گفت هیچ ازمونی نمیذاره شرکت کنی فقد ازمونای خوده تهرانی ، اینم گف که دو ازمون درصدات زیر 70 باشه از کمپ بیرونت میکنه پولتم پس نمیده!!

سوالی بود بپرسید من کامل اطلاعاتشون روگرفتم ، تازه گف مشاور علامه حلی هست این مدرسه رو من نمیشناسم گفت توی تهران!!!
      سلام
      شما تازگیها قیمت مشاوره های این آقا رو پرسیدین، آخه یکی از بچه ها میگفت کمتر از 50تومن میگیره، یه سؤال دیگه اینکه در مورد مشاوره غیر حضوری باید هزینه هاشون پایینتر باشه؟ درسته؟ واگه قرار باشه مشاورشون غیر حضوری باشه چطوری میخوان شاگردشون رو بسنجند و ازشون امتحان بگیرند!!!؟؟؟؟

6. Top | #36
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dj.ALI نمایش پست ها
      سلام..به نظرتون مشاور تحصیلی چقدر میتونه به ادم کمک کنه؟؟و اگه ادم خودش برای خودش برنامه بریزه بهتر نیست تا بره پیش مشاور؟؟کلا مشاورا چقدر نقش دارن تو پیشرفت تحصیلی؟مثلا میخوان چیکار کنن؟فوقش یه برنامه ریزیه درسیه که اونم خودمون انجام میدیدم دیگه./.در کل پیش مشساور بری برای برنامه ریزی بهتره بنظرتون یا خودت باشی و خودت..دلیلش همک بگین؟؟
      همه چی به خودت بستگی داره!!
      اگه بخوای مشاور نقش بسزایی داره و اگه نه اصن کاری برات نمیتونه بکنه
      بهترین کار اینه که 2-3 ماه با یه مشاور پیش بری و ترفندا و شیوه ی برنامه ریزی شو یاد بگیری و بعدش خودت آستین بالا بزنی

7. Top | #37
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هیچ بدرد نمیخوره مشاور در حد راهنمایی اره نه برنامه ریزی همین سلیمانی رو میبینی برنامه ریزی به اصطلاح رایگان میده به گفته خودش ولی گربه محض رضای خدا موش نمیگیرهایشون اره دنبال منافع خودشه

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.facori نمایش پست ها
      هیچ بدرد نمیخوره مشاور در حد راهنمایی اره نه برنامه ریزی همین سلیمانی رو میبینی برنامه ریزی به اصطلاح رایگان میده به گفته خودش ولی گربه محض رضای خدا موش نمیگیرهایشون اره دنبال منافع خودشه
      میگم تو چته!!!

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بستگی داره پیش چه کسی واسه مشاوره بری...بعضی از مشاورا که البته فقط ادعای مشاوربودن میکنن هیچی حالیشون نیست و میبینی فقط وقت و پولتو به هدر دادی.
      ولی در کل مشاور چیز خوبیه..خیلی هم میتونه راهنماییت کنه البته اگه به حرفاشون خوب گوش بدی.خیلی ها هم بودن که مشاور داشتن ولی خیلی هم پیشرفت نکردن.
      پس چیزی که مهمه اینه که اولا مشاور خوب پیدا کنی و دوما اینکه به حرفاش دقیق گوش بدی و کارایی که میگه رو انجام بدی...بعد حتما موفق میشی
      همیشه یادتان باشد که وضعیت کنونی شما..
      سرنوشت نهاییتان نیست..
      روزهای خوب خواهند آمد

10. Top | #40
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کتاب های مشاوره ای
      مهروماه. گاج. خیلی سبز و.... کار مشاور رو حتی بهتر هم میکنه واستون
      مشاور

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اینارو بگوشی خدت میتونی مشاوره بدی
      برنامه ریزی کیفی
      http://s3.picofile.com/file/78256915...60503.mp3.html

همایش واسه پشت کنکوری ها
      http://s2.picofile.com/file/78302908...60503.mp3.html

اگه ماه رمضون رو روزه میگیرین این هم میتونه مفید باشه
      http://s3.picofile.com/file/74432881...fshar.wav.html
      اگه تجربی هستین روش مطالعه ی زیست
      http://www.mediafire.com/download/lr...zael.ir%29.mp3

شخصی سازی آزمونا
      http://s5.picofile.com/file/81280946...el_ir.mp3.html

افزایش تمرکز
      http://www.mediafire.com/download/u8...zael.ir%29.mp3

افزایش ساعت مطالعه
      http://www.mediafire.com/download/f9...irezael.ir.mp3

مرور و خلاصه نویسی
      http://s5.picofile.com/file/81518870...el_ir.mp3.html
      ویرایش توسط nacli : 27 خرداد 1394 در ساعت 11:56

12. Top | #42
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام

برای این که تو کنکور موفق شی, باید اول از همه روش مطالعه ی درست پیش بگیری. روش مطالعه ی درست هم نزد اقراد زیر 1000 و مشاور بسیار با تجربه است. کنکور راه داره, به زیاد خوندن نیست, مثلا اگه از الآن شبی 10 تست قرابت بزنی تا عید حد اقل 2700 تا تست زدی ! من خودم, زمان کنکورم دایم با رتبه برتر ها اعم از: ابوالفضل حکیم پور رتبه 17 تجربی 92, محمدمهدی شهرابی رتبه 29 ریاضی 92, کیان گلباغی رتبه 44 ریاضی 93 که باهم تو المپیاد فیزیک قبول شدیم و ... در ارتباط بودم و خیلی برام موثر بود

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      هیچ کسی به اندازه خود فرد نمیدونه چه ساعاتی بهتر میتونه درس بخونه چه ساعاتی باید استراحت و تفریح کنه چندساعت تو روز میتونه مطالعه کنه و چه درصد و چه رشته ای میخواد

به نظر من هیچ کسی جزخودتون نمیتونه برنامه ریزی خوبی داشته باشه

14. Top | #44
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بنظرمن مشاوری ک دلسوز باشه واقعا میتونه به آدم کمک کنه
      من همچین مشاوری دارم
      خودشم رتبه تک رقمی بود ... شمابهتره دنبال یه مشاور خوب باشی ... که به قول خودتون فقط یه برنامه ساده نده
      جوری باشه ک یه چارچوب بده و شمارو مجبور کنه تو یه زمان محدود فلان درس رو تموم کنین
      ایشالله ماهم نتیجه خوب بگیریم ... همچنین شما ...

15. Top | #45
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کنکوری244 نمایش پست ها
      بنظرمن مشاوری ک دلسوز باشه واقعا میتونه به آدم کمک کنه
      من همچین مشاوری دارم
      خودشم رتبه تک رقمی بود ... شمابهتره دنبال یه مشاور خوب باشی ... که به قول خودتون فقط یه برنامه ساده نده
      جوری باشه ک یه چارچوب بده و شمارو مجبور کنه تو یه زمان محدود فلان درس رو تموم کنین
      ایشالله ماهم نتیجه خوب بگیریم ... همچنین شما ...
      من با شما موافقم....واقعا مشاور خیلی موثر و خوبه ...درسته بعضی مشاورا گندشو در آوردن ولی خیلیاهم هستن با جون و دل کار میکنن....به نظر من افرادی که اسمشون فقط در رفته به درد نمیخوره چون هم پول قلمبه ای از آدم میخوان هم باید نازشونو بیشتر بکشی....اینکه آدم تو یه چارچوب خاصی درس بخونه خیلی تو کیفیت درس اثر داره....اینم بگم درس خوندن اولش به خود آدم بستگی داره اگه درسخون باشی با مشاور خوب عالی کار میکنی....موفق باشید
      زندگی رو بدون کنکور تصور کن....

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)