خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 27 از 27
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali azb نمایش پست ها
      والا زمانی که ما دوم بودیم جرئت نداشتیم به هم سنمون برنامه بدیم!!!!
      برنامه ندادم فقط تجربیاتمو گفتم که شاید کمکی کرده باشن

2. Top | #17
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.h نمایش پست ها
      ببخشید چطور باید تو سایت قلم چی عضو شد؟
      سلام دوباره
      خوب برای عضویت تو سایت کانون ( اگه آزموناشو ثبت نام نکردی ) میری سایت کانون فرهنگی آموزش - قلم چی
      بعدا بالا سربرگ قسمتی وجود داره به نام (( صفحه شخصی شما ))
      موس رو روش نگه میداری که کادر باز شه و ازش ((صفحه شخصی غیر کانونی های عضو سایت ))
      رو انتخاب میکنی . انجا یه قسمت زرد رنگ هست نوشته برای ثبت نام کلیک کنید
      ثبت نام میکنی و وارد صفحه شخصیت میشی
      در پنل سمت راست صفحه شخصیت قسمتی وجود داره به نام دانلود سوالات آزمون و آزمون مبحثی که در ابتدا قرمز ( غ فعال ) هستند روی یکیشون کلیک میکنی و مراحل واریز مبلغ و ...
      همونطور که گفتم اگه مشکل مالی ندارین حتمی ثبت نام کنین ضرر نمیکنی ( به شرطی که با برنامه پیش بری و ترازت رو افزایش بدی وگرنه بی فایده است ) و اگرم مشکل مالی دارین میتونین بورسیه شین. این قسمتی که گفتم بیشتر واسه آزمون مبحثی هاشه : دی

در ادامه تاپیک باید بگم که اون منابع که گفتم اگه بعد مدتی احساس کردین واستون کمه و میخوایید تخصصی تر کار کنید می گم بهتون چیا بخرید بخونید

ثالثا اگه کتاب سبز ادبیات گاج رو نداشتین یه فایل از کتاب آرایه های کتاب درسی الگو هست که تو وبلاگ گذاشتم برین دانلود کنین .

http://1dabestan.rozblog.com/

تو همون صفحه اوله

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط HOSSEIN__SALEHI نمایش پست ها
      ازسال دوم کتابای جامع به درد نمیخوره
      امکان کتاب ها عوض بشن
      سبک تست ها عوض بشه
      اکثر کتابای جامع تستاش ترکیبیه
      در مورد تستای ترکیبی که خوب باید بگم من امسال دومو تموم کردم و متاسفانه هم نرسیدم سوم پیش خوانی کنم ولی جامع خیلی سبز ریاضی خردیم و دارم کار میکنم و مشکلی هم ندارم فقط یه چند تا تست تو هر بخش کا باید مباحثی مثل حد و ... رو بدونی داره که خوب اونارو نمیزنم
      امکان عوض شدن کتابای ریاضی هم به شدت کمه چون این کتابا کلا قراره 3 . 4 سال بعد عوض بشن به خاطر سیستم جدید که هفتم اینا اومده .
      ولی خوب اگرم کسی نخواست جامع بگیره : ریاضیات گاج و هندسه 1 گاج برا دوم مناسبه

3. Top | #18
      کاربر حرفه ای

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alishendi نمایش پست ها
      سلام دوباره
      خوب برای عضویت تو سایت کانون ( اگه آزموناشو ثبت نام نکردی ) میری سایت کانون فرهنگی آموزش - قلم چی
      موس رو روش نگه میداری که کادر باز شه و ازش ((صفحه شخصی غیر کانونی های عضو سایت ))
      در پنل سمت راست صفحه شخصیت قسمتی وجود داره به نام دانلود سوالات آزمون و آزمون مبحثی که در ابتدا قرمز ( غ فعال ) هستند روی یکیشون کلیک میکنی و مراحل واریز مبلغ و ...
      همونطور که گفتم اگه مشکل مالی ندارین حتمی ثبت نام کنین ضرر نمیکنی ( به شرطی که با برنامه پیش بری و ترازت رو افزایش بدی وگرنه بی فایده است ) و اگرم مشکل مالی دارین میتونین بورسیه شین. این قسمتی که گفتم بیشتر واسه آزمون مبحثی هاشه : دی

در ادامه تاپیک باید بگم که اون منابع که گفتم اگه بعد مدتی احساس کردین واستون کمه و میخوایید تخصصی تر کار کنید می گم بهتون چیا بخرید بخونید

ثالثا اگه کتاب سبز ادبیات گاج رو نداشتین یه فایل از کتاب آرایه های کتاب درسی الگو هست که تو وبلاگ گذاشتم برین دانلود کنین .

تو همون صفحه اوله

در مورد تستای ترکیبی که خوب باید بگم من امسال دومو تموم کردم و متاسفانه هم نرسیدم سوم پیش خوانی کنم ولی جامع خیلی سبز ریاضی خردیم و دارم کار میکنم و مشکلی هم ندارم فقط یه چند تا تست تو هر بخش کا باید مباحثی مثل حد و ... رو بدونی داره که خوب اونارو نمیزنم
      امکان عوض شدن کتابای ریاضی هم به شدت کمه چون این کتابا کلا قراره 3 . 4 سال بعد عوض بشن به خاطر سیستم جدید که هفتم اینا اومده .
      ببخشید من عضو شدم ولی مبلغش 20000تومنه و درضمن مگه تراز میدن با این روش؟یه چیز دیگه آزمون مبحثی چیه؟

4. Top | #19
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام دوباره

تو همون صفحه اوله

دستتون درد نکنه........مرسی
      آینده ای خواهم ساخت
      که گذشته ام در برابرش زانو بزند...

5. Top | #20
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ببخشید من عضو شدم ولی مبلغش 20000تومنه و درضمن مگه تراز میدن با این روش؟یه چیز دیگه آزمون مبحثی چیه؟

نمیدونم شاید 20 تومن شده .

نه عزیز اگه قرار بود که تراز بدن که دیگه 20 تومن نمیشد . فقط میتونی سوالات رو دانلود کنی و خودت تمرین کنی .

6. Top | #21
      کاربر حرفه ای

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      نگفتید آزمون مبحثی چیه؟

7. Top | #22
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نگفتید آزمون مبحثی چیه؟
      آزمون های مبحثی آزمون های ده سوالی هستند که خوب فک کنم تو سی دی های کتاب های آبی هم وجود داشته باشه ( البته اونوقت باید همه ی کتاب های آبی رو داشته باشی تا همه ی درسها رو داشته باشی ) . من که پارسال دوم بودم از دینی و ادبیات و زبان فارسی و زبان چون کتاب تست به خصوصی نداشتم استفاده کردم . زیست رو هم با اینکه کتاب تست داشتم استفاده کردم

8. Top | #23
      کاربر حرفه ای

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      آزمون های مبحثی آزمون های ده سوالی هستند که خوب فک کنم تو سی دی های کتاب های آبی هم وجود داشته باشه ( البته اونوقت باید همه ی کتاب های آبی رو داشته باشی تا همه ی درسها رو داشته باشی ) . من که پارسال دوم بودم از دینی و ادبیات و زبان فارسی و زبان چون کتاب تست به خصوصی نداشتم استفاده کردم . زیست رو هم با اینکه کتاب تست داشتم استفاده کردم
      به نظرت آزمون بهتره یا مبحثی؟

9. Top | #24
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      به نظرت آزمون بهتره یا مبحثی؟
      اگه منظورت شرکت کردن تو آزمون های سراسری که خوب بهتره ولی ربطی به مبحثی نداره !!!!!
      اگرم منظورت اینه که آزمون ها رو تو سایت فعال کنی یا آزمونک مبحثی رو ، نگران نباش کلا اگه یه دفعه این پولو بدی تا آخره سال همه ی امکاناتش برات فعال میشه . هم دریافت سوالات آزمون و هم آزمون مبحثی

10. Top | #25
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام من هم دوم تجربی هستم و برای سوم قبول شدم و در این سه ماه تعطیلات کل کتابهای دوم رو خوندم اگه کمک میخوای حاضرم

11. Top | #26
      کاربر حرفه ای

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط swaf نمایش پست ها
      سلام من هم دوم تجربی هستم و برای سوم قبول شدم و در این سه ماه تعطیلات کل کتابهای دوم رو خوندم اگه کمک میخوای حاضرم
      واسه مفهمی خوانی دوم خیلی سبز(زیست) خوبه؟

12. Top | #27
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      واسه مفهمی خوانی دوم خیلی سبز(زیست) خوبه؟
      نه . اگه بخوای تنها خیلی سبزو بخری نخر امسال .
      خیلی سبز بعضی جا ها درسنامه هایی که داره خیلی خوبن منتهی تستاش اصلا مطابق با کنکور های الان نیستن . این خیلی سبز دوم رو خود انتشارات برای ویرایش گذاشته که مثل زیست سومش بکنه .
      الان تو امسال همونطور که گفتم نشر الگو بگیر . خیلی عالیه . اگه احساس کردی که وقتت زیاده و میخوای تست زیاد تری بزنی گاج جامع نقره ای یا جلد یک همایش نشر دریافت رو بگیر بخون. تابستونتم اگه دیدی تست نداری واسه زدن خیلی سبز که ویرایش جدید تا اون موقع میرسه بگیر بزن .
      فعلا فقط الگو
      اگه کتابفروشی درست و حسابی تو شهرتون نداری از سایتش سفارش بده با ارسال رایگان داره .

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)