خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: اگر از لحاظ مالی کاملا غنی بودید ، آیا بدنبال علم می رفت

رأی دهندگان
    43. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • بلی

30 69.77%
    • شاید

9 20.93%
    • خیر

4 9.30%
    صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 56
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آره...
      حالا میلیاردها پول ندارم اما به میزان کافی دارم...ولی معتقدم اون شخصیتی که درس به آدم میده هیچوقت پول نمیده, به خاطر همین برای اسمشم که شده میرم پزشک دندان پزشک یا دارو ساز شم...

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ببینید پول شخصیت ساز نیست ممکنه واست احترام بیاره اما همین آدما مطمئن باشید پشت سر به حرفاتون می خندن!
      محیط دانشگاه شخصیت آدم ساحته میشه توش ی جورایی یاد می
      یریچجوری رفتار کنی به نظرم!
      پولی که با علم به دست بیاد رو من ترجیح میدم

*looking for..
      **in niz bogzarad

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      در کشور ما اگه پول باشه مدرک و سواد خودش میاد احترام میاد عزت میاد لازم نیست واسشون زحمت بکشی

فایل پیوست 14021

.................................................. .................

اما انسان با پول شخصیت نمیاره شاید یک عده ازت تعریف کنن اما مگس گرد شیرینی هستن

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگه پول داشتم-راحتتر رشته ای که میخواستم رو میتونستم بخونم

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اگه از نظر مالی غنی بودم به جای رشته ی ریاضی میرفتم هنرستان و موسیقی می‌خوندم و واس دانشگاه هم به فکر رشته آهنگسازی بودم البته الآن هم ناراضی نیستم چون رشته ی ریاضی رو هم عاشقانه دوست دارم و الآن هم آهنگسازی می‌کنم
      Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بستگی داره ، اگه از دوران بچگیتون ، وقتی که هیچ تصوری از پول و مادیات و اقتصاد ندارید علاقه به علم توسط اطرافیانتون در شما ایجاد بشه در آینده اگر پولدار هم باشید به دنبال علاقتون میریرد .

کما این که خیلی از دانشمندان و مکتشفان بزرگ اروپایی بودند که اشراف زاده و آقازاده بودند ولی علاقه خودشون رو ادامه دادند چون علم رو فقط یک راه تولید ثروت نمیدیدند .

چارلز داروین پسر یک پزشک ثروتمند انگلیسی بود و به اصرار پدر به برای تحصیل پزشکی( که مسلما شغلی درآمدزا و تضمین کننده آینده وی بود ) به دانشگاه ادینبرو رفت ولی وقتی دید علاقه ای به این رشته نداره بعد از مدتی تمام ثروت پدری و فن پزشکی رو پشت سر گذاشت و به یک سفر خطرناک و سخت اکتشافی و علمی رفت .

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یه فرهنگی که تو کشورهای غرب هست اینه که اصلا فرزندشونو مجبور نمیکنن یه رشته ی خاصی رو بخونه ، و تو جامعشونم اینطور نیست که مثلا اونی که ریاضی خونده آدم خاصی باشه !!! اینا رو از فامیلایی که رفتن و دیدن شنیدم .. یعنی ریاضی بلد باشی ولی روابط اجتماعی رو ندونی به چه شکلیه ، مسخره ی مردم میشی اونجا ..
      ای کاش انقدر فرهنگ داشتیم که بفهمیم خالقی که ما رو آفریده استعدادهایی هم در درونمان به ودیعه گذاشته ، چرا دنبال کاری هستیم که دوس نداریم ؟؟؟ چرا باید رشته های خاصی پول آور باشند ؟؟؟ چرا از زندگیمان لذت نمی بریم؟؟

...

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      1 بدی که ما ایرانیا داریم تعریف از مملکت غربت (اروپا مخصوصا) هست این جورن اونا اون جورن!
      خو عزیزم من جون ایرونی تویی که فردا فرهنگ کشورتو می سازی تو اینجوری نباش! مثل اینکه بگه من فقز به عشق اینکه بهم بگن دکتر می خوام (دارو-دندون-خود پزشکی) رو بخونم!به حرف نیس عمل کن!

*looking for..
      **in niz bogzarad

9. Top | #24
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بله ! اگه پول داشتم میرفتم دنبال هنر و علاقم ..نه دنیای خون و بیماری ...

Sent from my HTC Desire X using Tapatalk

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Harir نمایش پست ها
      1 بدی که ما ایرانیا داریم تعریف از مملکت غربت (اروپا مخصوصا) هست این جورن اونا اون جورن!
      خو عزیزم من جون ایرونی تویی که فردا فرهنگ کشورتو می سازی تو اینجوری نباش! مثل اینکه بگه من فقز به عشق اینکه بهم بگن دکتر می خوام (دارو-دندون-خود پزشکی) رو بخونم!به حرف نیس عمل کن!
      سوء تفاهم نشه ولی بنده مثال زدم تا شما بهتر درک کنین ! اگر بنده خلاف آنچه گفتم هستم ، ننگ بر من باد !!

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نه منطورم با شما نبود علی آقا!
      اتفاقا جمله آخرتون حقیقت محض بود
      ی توصیه بود به همگی! راستش چون دیدم اکثرا طرز فکر این طوری داشتن این پستو نوشتم

*looking for..
      **in niz bogzarad

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      آره خب
      مدرسه با رفیقا حال میده :yahoo (4):

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بله - ولی خب راهش اسونتر میشد

14. Top | #29
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      هیچوقت دنبال علم کتابی نبودم!
      میرفتم تو طبیعت کل زندگیم رو وقف یه پدیده طبیعی میکردم و تحقیق تجربی البته اگه از لحاظ مالی تا اخر عمر تامین بودم

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Al I نمایش پست ها
      سلام و درودی بیکران خدمت سروران ،
      سوال بنده از شما ها اینست که اگر میلیاردها پول داشتید و از لحاظ مالی هیچ مشکلی نداشتید ، آیا باز به دنبال علم می رفتید ؟؟ لطفا صادقانه پاسخ دهید ..
      من خودم تا حالا تجسمش نکردم به همین خاطر اظهار نظر نمی کنم
      دنبال پزشکی نمیرفتم(ولی الان میرم )
      میرفتم دنبال کار هایی که دوس داشتم. ولی حتما حتما روی کارای علمی هزینه میکردم. عاشق کار علمیَم.حتی اگه ازش چیزی سر در نیارم!!!! دوس دارم علم پیشرفت کنه...
      دنیا جای خطرناکی برای زندگی است. نه به خاطر مردمان شرور،بلکه به خاطرکسانی که شرارتها را می بینند و کاری درمورد آن انجام نمی دهند.
      انیشتین

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن