خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 67
    نمایش نتایج: از 91 به 93 از 93
    1. Top | #91
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HossEin_v نمایش پست ها
      فدات، لطف داری

منم پارسال فیزیکم ضعیف بود چون کتابی که از روش میخوندم مناسب من نبود! ( 4جلدی میکروگاج داشتم ) ولی امسال دارم از رو کتاب های مبتکران ( فرید شهریاری ) میخونم و واقعا هم ازش راضیم! انصافا خیلی خوبه، جامع و به دور از فرمول های اضافی و بدرد نخور! ولی خداییش تعریف فیزیک خیلی سبز رو هم خیلی شنیدم!
      دوستان سوء تفاهم نشه، من نمیگم که فیزیک های گاج خوب نیستن ( کسی نیستم که بخوام همچین حرفی بزنم!! ) ولی میتونم اینو به جرئت بگم که برا اغلب کسایی که توی این درس ضعیفن نمیتونه گزینه ی مناسبی باشه

این فیزیک های مبتکران هم فعلا جلد سال دوم و جلد پیش 2 رو بخر ( میشه 60 درصد کنکورت ) تقریبا تمام مباحث راحت فیزیک توی همین 2تا کتاب هستن مخصوصا پیش دو، به امید خدا اینارو که خوندی و مسلط شدی اونوقت اگه وقت داشتی میتونی جلد سال سوم یا جلد پیش یک ( هرکدوم که با مبحثش راحت تری! یا برق یا حرکت ) رو بخر و بخون، از همین الان نری هر 4جلدو بخری! چون خیلی کار زمان بری هستش که بتونی هر 4 تا رو بخونی و به تسلط برسونی، بعید میدونم که توی 7 ماه برسی همه رو بخونی و مسلط بشی ( باید واقع بین باشیم )
      ددش منظورت این بود که فیزیک و ریاضی درسی نیستند که بشه از وسط سال بدون پیش نیازهاش یه دفعه بری پاش؟
      میگی جدا از برنامه آزمون بخونم
      پس چطور خودمو به آزمون برسونم؟

2. Top | #92
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوستان سلام
      راهنمایی بفرمایید :
      این کتاب برای دوم سوم دبیرستان و پیش دانشگاهی هست ؟ یعنی فقط به کار نظام قدیمی ها میاد و نظام جدیدی ها به دردشون نمی خوره؟ اونهای که دهم یازدهم و دوازهم هستند می تونند از این کتاب استفاده کننده برای کنکور 98 و احیاناً برای کنکور 99 و... ؟
      من نگاهی که کردم کتاب ریاضیات تجربی جامع کنکور مولفش آقای سروش موِئینی هست برای ریاضی دهم، یازدهم ، دورازدهم چیزی پیدا نکردم از ایشون.
      با تشکر.

3. Top | #93
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Old seyed نمایش پست ها

ددش منظورت این بود که فیزیک و ریاضی درسی نیستند که بشه از وسط سال بدون پیش نیازهاش یه دفعه بری پاش؟
      میگی جدا از برنامه آزمون بخونم
      پس چطور خودمو به آزمون برسونم؟
      نه، منظورم این بود: تو که میخوای فقط 60 درصد مطالب فیزیک که آسون هستند رو بخونی، دیگه چرا میخوای بشینی دینامیک و سینماتیک و خازن بخونی؟؟ خب فقط همون 60 درصد مطالبی که گفتی میخوای بخونی رو بخون ( میشه نور هندسی + گرما + 6 فصل پیش دو )
      گور پدر برنامه آزمون! وقتی نمیخوای تست های کنکور مباحث خازن و سینماتیک و دینامیک رو بزنی دیگه چرا بشینی بخونیش؟ فقط به این دلیل که برنامه ی آزمونت خازن گذاشته؟؟ بنظرم کار خیلی اشتباهیه. همون چیزایی که میخوای توی کنکور بزنی رو بخون ( یعنی یا چیزی رو نخون یا انقدر بخونش که به تسلط کامل برسی! نصفه نیمه خوندن خیلی ضربه میزنه، هم وقتت میره و هم نمیتونی روز کنکور تست هاشو درست بزنی )

اگه روی کل تست های فیزیک و ریاضی کنکور حساب باز کردی و وقتِ کافی هم داری و میخوای همه ش رو بخونی و مسلط بشی پس بسم الله، طبق برنامه آزمون بشین همه رو بخون و مسلط شو. ولی اگه میخوای گلچین کنی پس همون مباحث گلچین شده رو از روی برنامه آزمونت کامل و فول بخون! دیگه چرا چیز اضافی بخونی، اونم چیز اضافی ای که میدونی قرار نیست سرجلسه کنکور روش وقت بذاری و به تست هاش فکر کنی و جواب بدی

تارس
      : "
      قانون سوم نیوتون میگه: برای اینکه بخوای به چیزی برسی، باید از یه چیز دیگه دل بکنی ... "

Interstellar 2014 - Director: Christopher Nolan
      ویرایش توسط HossEin_v : 07 آذر 1397 در ساعت 09:27

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 67

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن