خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

حتما : کنکور 94 ری ها دقت کن گوش کن و دقت کن به این حرفا

ببینین کسایی که تو کنکور 94 می خوان شرکت کنن هوش و هواستون رو نگه دارینا ببینین نم این کلاس علوی این کلاس استاد خیلی بزرگ همشون یه گوییند فقط خودت اراده کن بخون و نم این کنکور آزمایشی نم اون کنکور آزمایشی همشو به نظر من به هیچ یکیشون نرو همشون خواب و خیاله
      اولین دفعه ی کارنامه بیاد میگی اولین دفعم بود
      دومین کارنامت بیاد میگی آره یه کم پیشرفت کردم
      و از کارنامه ی سوم به بعد دیگه نمی خونی دیگه ول می کنی
      به خدا به پیغمبر من هم پارسال خانواده ام و دوست و آشنا این حرفا رو هم خیلی خیلی بهم میگفتن اما من باور نمیکردم میگفتم اونا راست نمیگن اونا دوست ندارن من موفق شم اما من حتما رتبه ی تک رقمی میشم اونا اشتباه میکنن
      اما اونجور نیستا به راحتی میگم به زورم زده بودم نه باید برم موفق میشم
      اما نه تو اشتباه نکن تو هیچ وقت تو زندگی ات پ/ول بی صاحبو به اونا نده به هیچ یک از آموزشگاها نده وووو.......... از همه مهمتر به خدا اونجور که ادعا میکنن کنکور استرس زا هستش به خدا نیست رفتیم دادیم اصلا استرس نبود با قدرتت خودت شروع کن و خودت تمومش کن تورو خدا هر چیزی رو که گفتم تو رو خدا دقت کن این به نفعته که موفق میشی و اینو بدون واسه روزایی که امکان دارد در آینده پول خرج کنی مثل دانشگاه غیر انتفاعی و این جور حرفا من این تمام کنکور 94 رو پشت و رو کردم و گفتم

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      در درستی این موضوع که هیچ چیز جای درس خوندن خود داوطلب رو نمیگیره هیچ شکی نیست
      ولی اگر درس خوندن رو بذاریم پیش نیاز و پایه ی موفقیت؛این آزمون ها و کلاس ها؛به شرط این که طبق اصول گذرونده بشن خیلی به داوطلب کمک میکنن!
      شما خودت شرایطی رو مثال زدی که کنکور آزمایشی از مرحله سوم به بعد برای داوطلب عادی میشه...بروز این حالتِ بی خیالی برای داوطلبی که نگاه جدی به موفقیت داره خیلی بعیده و اساسا کسی که این شرایط رو داره؛یه دانش آموز واقعی که دنبال رسیدن به چیزیه که تو مغزش به عنوان "بهترین"ترسیم کرده نیست،به هیچ وجه!

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببینین نه من خودم با تمام عشق خودم رو تو آخر موفقیت قرار داده بودم و اینو به خودم تلقین کرده بودم اگه دانش آموزی که خودش بگه من می خوام موفق بشم میتونه بدونه کلاس هم بدون همه چیز هم موفق بشه و غول هیچی رو نخوره چیزیه این سی دیا که میگه کنکور چی چیه غول نخورینا من خودم سال قبل همشو خریدم ارزش نداره بگم نگین نگفتین به ماها کنکوری های 94

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

ببینین نه من خودم با تمام عشق خودم رو تو آخر موفقیت قرار داده بودم و اینو به خودم تلقین کرده بودم اگه دانش آموزی که خودش بگه من می خوام موفق بشم میتونه بدونه کلاس هم بدون همه چیز هم موفق بشه و غول هیچی رو نخوره چیزیه این سی دیا که میگه کنکور چی چیه غول نخورینا من خودم سال قبل همشو خریدم ارزش نداره بگم نگین نگفتین به ماها کنکوری های 94

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هوش و هوستون رو به این واون ندینا نم امروز تکنیک این استاده فردا دی وی دی این استاد همشون ارزش ندارنا من گفته باشم من خودم پارسال زوری میگفتم باید بگیرم و زور می زدم واسه گرفتن اما به این نتیجه الان رسیدم اصلا ارزشی نداره

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

ببین انگیزه منگیزه رو بذارین کنار فقط درستونو بخونید من خودم پازسال اونقدر انگیزه انگیزه کردم که انگیزم صفر شد تلاش کنید بدون شرکت در کنکور /آزمایشی و بدون شرکت در کلاس های حتی استاد فیزیک آمریکا فقط و فقط خودت باش و خودت درس بخون

5. Top | #5

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alijavadi نمایش پست ها
      هوش و هوستون رو به این واون ندینا نم امروز تکنیک این استاده فردا دی وی دی این استاد همشون ارزش ندارنا من گفته باشم من خودم پارسال زوری میگفتم باید بگیرم و زور می زدم واسه گرفتن اما به این نتیجه الان رسیدم اصلا ارزشی نداره

با اینکه سی دی ها و موسسات آموزشی اکثرا کلاهبرداریه موافقم ولی آزمون های آزمایشی برای اینکه از وضعیتت مطلع بشی و در شرایط آزمون قرار بگیری خیلی مهمن

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آره باید به موضوع دقت کرد دوست عزیز

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      فقط سه کنکور ازمایشی جامع کافیه
      کلاس برا کسیه که یه سال وقت داشته باشه و پول زیاد...

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من از دوستاني كه لايك كردن يه سوال دارم،
      خودتون آزمون ننوشتيد و كلاس نميرين كه با حرفش موافقيد؟؟؟؟!!!!!!!!!
      (من هيچ موسسه اي نرفتم و "واقعآ" با حرف ايشون موافقم)

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ubonse نمایش پست ها
      من از دوستاني كه لايك كردن يه سوال دارم،
      خودتون آزمون ننوشتيد و كلاس نميرين كه با حرفش موافقيد؟؟؟؟!!!!!!!!!
      (من هيچ موسسه اي نرفتم و "واقعآ" با حرف ايشون موافقم)
      نه تا بحال کلاس نرفتم
      بشدت هم از ازمون رفتن بدم میاد نتیجشم دیدم الان افسرده شده ام و فقط و فقط به اصرار دوستان ک وضعتو میسنجی و .... شرکت کردم و الا اینا همش بیخوده
      زندگی بی مکث جریان داره....

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان بنظرم ازمون های ازمایشی واقعا موثر هست
      اولا چون شما طی سال بارها ازمون هایی به سبک کنکور میدید و از استرس شما در جلسه کنکور کاهش میده چون حدودا یه اشناییتی دارید با جلسه و ...
      دوما این ازمون های ازمایشی صرفا جهت بررسی اوضاع و احوال درسیمون نیست که ...من خودم گزینه دو شرکت میکنم فقط برای چند هدفم که یکی مدیریت وقت هست (دوستی که میگه آزمون شرکت نمیکنه احتمال زیاد سر کنکور و وقت عمومی ها متوجه خواهد شد)

ولی یه مشکل که داره این هست که وقتی یه ازمون رو خراب کنیم روحیه بدجوری بوووووووووووووووووووووووو ق

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن