خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات

Question سوال مهم و اساسی در مورد شیمی 2 مبتکران دو جلدی

سلام به رفقای گلم..یه سوال خیلی مهم داشتم ازتون،اگه میشه و براتون امکان داره،شما که تجربه کافی دارین به من یه راهنمایی بکنین:
      سوالم اینه که کتاب شیمی 2 مبتکران دو جلدی رو وقتی که میخوای از کتاب فروشی بخری،ایا باید دو جلدش رو با هم و همزمان خرید یا میشه به صورت جداگانه هم تهیه کرد؟مثلا میشه اول جلد1 رو خرید و بعد توی زمستون رفت و جلد 2 رو خرید؟آخه پولم کمه و به اندازه دو جلش نیست،گفتم نرم اونجا ضایع بشم..اول بپرسم بعد برم..مرسی

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

اقا یکی نیست جواب منو بده؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      شیمی 2 مبتکران که تک جلدیه!!!!!

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      اگه منظورتون کتاب تست شیمی 2 مبتکران هست , در چاپ جدید تک جلدی شده
      اما اگه میخواین چاپ قدیمش رو بخرید جلد اول شامل فصل1 و 2 میشه و جلد دوم هم فصلهای 3 و 4 و 5

4. Top | #4
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام.

پولت کمه چاپ جدید و تک جلدی رو بخر.
      ولی دو جلدیه باید همشو بخری چون اوم موقع ناقض میشه.

تویی که یه دریا امیدی برام
      مثل حسرتی بی کرانم نکن/
      بگیر از من این زندگی رو ولی

دیگه با خودت امتحانم نکن

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط waffen ss نمایش پست ها
      ولی دو جلدیه باید همشو بخری چون اوم موقع ناقض میشه.
      چه نقصی؟!؟
      ایشون اگه 2 جلد رو همزمان هم بخرن اول باید جلد1 رو تموم کنن و بعد به سراغ جلد2 برن!!!

6. Top | #6
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط l3izar نمایش پست ها
      چه نقصی؟!؟
      ایشون اگه 2 جلد رو همزمان هم بخرن اول باید جلد1 رو تموم کنن و بعد به سراغ جلد2 برن!!!
      خوب برادر من کتاب چند فصله کلا؟ جلد اول چند فصلشه؟ پس ناقص میشه.

ولی یک جلدیه هم چاپ جدیده هم هزینه کمتر میشه پس بهتره

تویی که یه دریا امیدی برام
      مثل حسرتی بی کرانم نکن/
      بگیر از من این زندگی رو ولی

دیگه با خودت امتحانم نکن

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام دوسم
      شیمی 2 مبتکران 2 تا کتاب یکی اموزش و یکی دیگه تست.....که اصن هم به هم ربطی ندارن و کاملا میشه جدا تهیه کرد...
      موفق باشی

آینده ای خواهم ساخت
      که گذشته ام در برابرش زانو بزند...

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط adlin نمایش پست ها
      سلام به رفقای گلم..یه سوال خیلی مهم داشتم ازتون،اگه میشه و براتون امکان داره،شما که تجربه کافی دارین به من یه راهنمایی بکنین:
      سوالم اینه که کتاب شیمی 2 مبتکران دو جلدی رو وقتی که میخوای از کتاب فروشی بخری،ایا باید دو جلدش رو با هم و همزمان خرید یا میشه به صورت جداگانه هم تهیه کرد؟مثلا میشه اول جلد1 رو خرید و بعد توی زمستون رفت و جلد 2 رو خرید؟آخه پولم کمه و به اندازه دو جلش نیست،گفتم نرم اونجا ضایع بشم..اول بپرسم بعد برم..مرسی

شیمی2 تک جلدی شده!!!
      اگر احیانا شما 2جلدی رو پیدا کنید و 1جلد رو الان بخرید و جلد دیگه رو بذارید بعدن با توجه به اینکه کتاب تک جلدی شده ممکنه پیدا کردن جلد دوم براتون سخت باشه

9. Top | #9
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط adlin نمایش پست ها

سلام
      همونطور که مه گفتن شیمی 2 تک جلدی شده و من فک نکنم بتونی پیدا کنی شیمی 2 که دو جلدی .
      ولی خوب اگه هم پیدا کردی فک نکنم دیگه واسه زمستون بمونه . یه سری تغیرات جزیی دادن و تست های مندلیف رو حذف کردن که قراره تو تکمیلی بیاد.
      من خودم اول تابستون که شیمی 2 تک جلدی هنوز چاپ نشده بود از فروشگاه خریدم دوجلدیو . ولی دوتاش شده 30 تومن. الان این تک جلدیه 33 تومنه خودش.
      حالا خود دانی که کودومو میخوای بخری

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من شيمي سري چاپ 89 دارم و راضيم (البته پيش 2 جديد دارم)تغييرات هم اعمال كردم به مرور. باور كنيد تغيير در تستهاش اينقدر هم مهم نيست كه اينقدر فشار روي خانوادتون اعمال كنيد چون درسنامه دوم تغيير ناچيزي داشته.ساختار لوييس هم بهتره از سايت قلمچي بهره ببريد.تازه يك سر به دست دوم فروشي هم بزنيد .

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن