خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 9 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 127
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اره من استفاده کردم اقای نوروزی خوب تدریس می کنه و همچنین کرامت به قیمتش هم می ارزد من هم قصد تبلیغ موسسه اش ندارم می توانید در فیلم های سه دقیقه ای کانون نحوه تدریسشان ببیند

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      پس این موسسه افبا چرا انقد گرونه ؟کاش بچه هایی که هردوشو دارن هم افبا و هم رهپویان یه مقایسه کنن واقعا پول اضافی تو جیب سود جوها نره.بعضی درسا واقعا دبیر لازمه داره

3. Top | #18
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این دی وی دی ها برای ریاضی و فیزیک کسی که نسبتا ضعیف -خوبه کمکش میکنه؟

4. Top | #19
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دى وى دى هاى زىست کرامت از کجا مىشه تهىه کرد ؟ خوبه دىگه ؟

من برای رسیدن به آرامش،
      تنها به تکرار اسم تو بسنده خواهم کرد .

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      شیمی و ریاضی ک خوب بود

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      بچه ها من ریاضی و فیزیک پیش تجربی(آموزش جامع) رو دارم حرف نداره مخصوصا تدریس نیما نوروزی فیزیک قشنگ مباحث رو از صفر شروع میکنه و واقعا خوب تدریس می کنه. آرش رحیمی هم تدریس ریاضیش خیلی خوبه دوسش دارم . استاد کرامت هم ک دیگه همه میشناسن البته اعتقاد دارم زیست نیاز به آموزش نداره میتونی خودت از رو کتاب درسی و کتب کمک آموزشی خوب بخونیش . ولی شیمیش رو ندیدم
      تو همه چیت تکمیله !

منم میکنم فقط به آدمای "تک" پیله !

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نیتا خانم پس شما راضی هستی؟

8. Top | #23
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اره همه راضی هستن می توانید از سایت رهپویان دانش و اندیشه | مجموعه محصولات آموزشی اردو خرید کنید

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اقا یه سوال مثلا نوشته اموزش جامع دیفرانسیل و حسابان در سه دی وی دی و در هر دی وی دی هم پج تا شش جلسست!!!!!!!!!!!!
      این چطوریه؟؟؟ اولا تو هر دی وی دی مگه چند ساعت فیلم اموزشیه که این دو تا کتاب سنگین تو سه دی وی دی کامل بحث بشه؟؟؟

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام.من dvd های جمع بندی زیست شناسی -ریاضی- عربی- و ادبیاتشو خریدم.

زیست و ریاضی و عربی خوب بودن.ولی ادبیاتش خیلی ضعیف بود.

قیمتاش واقعا منصفانه هستش.در ضمن هر جلسه این dvd ها 45 دقیقه هستش ها.نه بیشتر.

فروش سایت زیست پلاس با قیمت توافقی

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      تو45 دقیقه اخه چی میتونه یاد بده؟

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      نیتا خانم پس شما راضی هستی؟
      آره من خیلی راضی ام
      تو همه چیت تکمیله !

منم میکنم فقط به آدمای "تک" پیله !

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      تو45 دقیقه اخه چی میتونه یاد بده؟
      منم تو همین موندم والا اصلا من دیفرانسیلشو دیدم زده تو سه دی وی دی اونم مفهومی!
      مثلا نوشته کاربرد مشتق تو جلسه ی چهارم اونم 45 دقیقه ای!!!!! تا اونجایی که میدونم دیگه حداقلش چهار تا هشت ساعت لازمه برای کاربرد مشتق و مشتق
      ولی خوب قیمتشم در نظر بگیریم که مناسبه به شرطی که محتواشم مناسب باشه

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      دی وی دی ها 7 8 گیگ هستند ها!
      مثلا جمع بندی ریاضیات تجربی 2 دیسک
      دیسک اول: آمار - آنالیز ترکیبی و احتمال- تابع-قدرمطلق و جز صحیح- تابع درجه دو و ماتریس-مثلثات-دنباله و تصاعد-لگاریتم و توابع رشد و زوال
      دیسک دومحد و مشتق و کاربرد مشتق و مقاطع و هندسه و انتگرال+کنکور سراسری92
      هر جلسه هم ب فراخور مطلب 35 تا 50 دقیقه است؛نکات کلیدی و اصلی رو درقالب تمرین و تست مطرح کرده
      البته این جمع بندیه و بیشتر از این فکر نکنم بشه ولی تو مجموعه های آموزش مفهومی حتما بیشتر بحث شده رو مطالب
      یا شیمی جمع بندی رو داشتم با سه دیسک بود هر فصل 45دقیقه تقریبا کل فصل رو پوشش می داد
      *مثل همایش میمونه دیگه!!تو 10 12 ساعت میتونی ی مرور کلی بکنی با بسته ای جمع بندی

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      كسي درباره عربيش نظري نداره ؟؟؟؟
      كسي خريده ؟؟
      ارزش خريدن داره ؟؟
      ميشه باش 60 - 70 زد؟؟

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط rezagmi نمایش پست ها
      دی وی دی ها 7 8 گیگ هستند ها!
      مثلا جمع بندی ریاضیات تجربی 2 دیسک
      دیسک اول: آمار - آنالیز ترکیبی و احتمال- تابع-قدرمطلق و جز صحیح- تابع درجه دو و ماتریس-مثلثات-دنباله و تصاعد-لگاریتم و توابع رشد و زوال
      دیسک دومحد و مشتق و کاربرد مشتق و مقاطع و هندسه و انتگرال+کنکور سراسری92
      هر جلسه هم ب فراخور مطلب 35 تا 50 دقیقه است؛نکات کلیدی و اصلی رو درقالب تمرین و تست مطرح کرده
      البته این جمع بندیه و بیشتر از این فکر نکنم بشه ولی تو مجموعه های آموزش مفهومی حتما بیشتر بحث شده رو مطالب
      یا شیمی جمع بندی رو داشتم با سه دیسک بود هر فصل 45دقیقه تقریبا کل فصل رو پوشش می داد
      *مثل همایش میمونه دیگه!!تو 10 12 ساعت میتونی ی مرور کلی بکنی با بسته ای جمع بندی
      شما جواب منا نميدونيد؟؟

صفحه 2 از 9 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

dvd، http، فقط، فیزیک، فک، فرهادیان، قوی، لحاظ، لطف، مفهومی، ممنون، من، مناسب، منظورمه، مهم، مهروماه، موسسه، موسسات، میکنی، میخواستم، میخوره، میدن، میده، میشم، میشه، مثل، مجموعه، مطلبی، مطرح، نمونه، چند، چهارم، نوروزی، نیما، چیه، چیه؟، نیاز، نیست، نکات، نداره، نظر، نظرتون، هفته، هم، همه، همون، همین، همگی، هندسه، های، هرکی، هرکسی، هست، هستن، وقت، ولی، ونوس، وی، وجود، یکی، یا، ژنتیک، کلا، کنن، کنه، کنید، کنکور، که، کیفیت، کانون، کتابای، کتابارو، کدومو، کرامت، کرده، کرده؟، کسی، گیاهی، پیش، پایه، پست، www، آفبا، آموز، آموزش، آموزشی، آشنا، الگو، اندیشه، اون، این، اینکه، اگه، ادغام، اردو، از، استفاده، اطلاع، بقیه، بچه، بندی، به، بین، بیشتر، بگه، بگید، بگیرم، بگیری، با، بخش، بد، بدونم، برم، برای، بسته، تفاوتی، تو، تومن، توی، تاج، تجربی، تدریس، تر، تست، تستی، جمع، جمع بندی، جواب، جا، جامع، خلاصه، خواهشا، خوب، خوبه، خودم، خیلی، خیلی سبز، خب، خبر، خدایی، خصوص، دوم، دوتا، دی، دی وی دی، دیوی، دیگه، دانش، داده، دارم، دارند، داره، دارو، داشته، دریافت، درباره، دربارش، درد، درس، رنگ، رهپویان، روز، ریاضی، راهنمایی، زمین، زنی، زیاد، زیست، سفید، سال، سال دوم، سبز، شما، شیمی، شدم، شده، عمارلو، عربی

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن