خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 89
    نمایش نتایج: از 121 به 127 از 127
    1. Top | #121
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من ریاضی و عربی رو استفاده کردم

فقط یک کلمه میتونم بگم عااااالیه

من اصلا کلاس ریاضی نرفتم اما پیش دانشگاهی ریاضی با دیدت این دی وی دی 20 شدم
      کنکور هم خوب زدمش
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

2. Top | #122
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      محصولات جدید هم اورده رهپویان

3. Top | #123
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام .من ریاضی سه تجربی عربی دو و سه زیست یک و دوو مفهومیش رو گرفتم خیلی راضی بودم

4. Top | #124
      کاربر اخراجی

khejalati
      نمایش مشخصات
      دی وی دی هاش مزخرفه واسه همه دروسش !!!! ینی فک کن بعد آزمون قلم چی از این دی وی دی هااستفاده میکنن !!!! سطحش رو خودت بگیر!!!!!!!!!!!!!!

من کلا باهیچ دی وی دی موافق نیستم کتاب های آموزشی بهترین منبعه بخدا

5. Top | #125
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      استاد فیزیک ما تو کلاس کنکور مهدی غفارلو بود،عالی درس میداد تو کلاس دیگه دی وی دی هاشو نمیدونم

6. Top | #126
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      من زیستش دیدم خیلی خوب بود.کرامت بود دبیرش.
      البته رفیقم داد بهم...
      از نشانه های یک ذهن فرهیخته، آن است که در عین مخالفت با عقیده ای!به آن احترام بگذارد...

7. Top | #127
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Question دی وی دی های فوق ارزان رهپویان دانش

سلام

تجربه ی شما در مورد استفاده از این دیویدی ها چیه

شیمی: علی سلوکی جامع

فیزیک نوروزی نیما

زیست میرحبیبی و اعتماد زاده

صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 89

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

dvd، http، فقط، فیزیک، فک، فرهادیان، قوی، لحاظ، لطف، مفهومی، ممنون، من، مناسب، منظورمه، مهم، مهروماه، موسسه، موسسات، میکنی، میخواستم، میخوره، میدن، میده، میشم، میشه، مثل، مجموعه، مطلبی، مطرح، نمونه، چند، چهارم، نوروزی، نیما، چیه، چیه؟، نیاز، نیست، نکات، نداره، نظر، نظرتون، هفته، هم، همه، همون، همین، همگی، هندسه، های، هرکی، هرکسی، هست، هستن، وقت، ولی، ونوس، وی، وجود، یکی، یا، ژنتیک، کلا، کنن، کنه، کنید، کنکور، که، کیفیت، کانون، کتابای، کتابارو، کدومو، کرامت، کرده، کرده؟، کسی، گیاهی، پیش، پایه، پست، www، آفبا، آموز، آموزش، آموزشی، آشنا، الگو، اندیشه، اون، این، اینکه، اگه، ادغام، اردو، از، استفاده، اطلاع، بقیه، بچه، بندی، به، بین، بیشتر، بگه، بگید، بگیرم، بگیری، با، بخش، بد، بدونم، برم، برای، بسته، تفاوتی، تو، تومن، توی، تاج، تجربی، تدریس، تر، تست، تستی، جمع، جمع بندی، جواب، جا، جامع، خلاصه، خواهشا، خوب، خوبه، خودم، خیلی، خیلی سبز، خب، خبر، خدایی، خصوص، دوم، دوتا، دی، دی وی دی، دیوی، دیگه، دانش، داده، دارم، دارند، داره، دارو، داشته، دریافت، درباره، دربارش، درد، درس، رنگ، رهپویان، روز، ریاضی، راهنمایی، زمین، زنی، زیاد، زیست، سفید، سال، سال دوم، سبز، شما، شیمی، شدم، شده، عمارلو، عربی

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن