خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 88 از 89 نخستنخست ... 78878889 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1,306 به 1,320 از 1322
    1. Top | #1306
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من خودم کنکوری 3سال پیشم و الان بیشتر تو کار مشاور هستم..برای ادبیات که بنظر من مجموعه کامل کتابای دکتر سبطی از انتشارات دریافت لازمه کنکوره..
      برای شیمی هم الان اساتید برتر کتاب شیمی فار رو توصیه میکنن چون کنکور سه ساله اخیر شیمی دچار تحول شده و مبتکران مثل قبل جوابگو نیست

2. Top | #1307
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مشاور برتر نمایش پست ها
      برای شیمی الان بهترین کتاب با توجه به تغییرات متد کنکور شیمی نشر فار هستش
      آبجی شیمی الانم که الانه مبنکران و خیلی سبز فعلا جوابگوی نیازها هستند ولی متاسفانه کم کاری خودمونه نمیتونیم سوالارو خوب تحلیل کنیم مثلا سوالای مندلیف مبتکران یا سوالای سری z خیلی سبز سطحش با کنکور الان فک کنم برابری کنه

3. Top | #1308
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mobin9898 نمایش پست ها
      آبجی شیمی الانم که الانه مبنکران و خیلی سبز فعلا جوابگوی نیازها هستند ولی متاسفانه کم کاری خودمونه نمیتونیم سوالارو خوب تحلیل کنیم مثلا سوالای مندلیف مبتکران یا سوالای سری z خیلی سبز سطحش با کنکور الان فک کنم برابری کنه
      شیمی تکمیلی مبتکران که سحظش از کنکوری خیلی بالاتره.

4. Top | #1309
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmadvand70 نمایش پست ها
      شیمی تکمیلی مبتکران که سحظش از کنکوری خیلی بالاتره.
      نه همین واجب حوبه

5. Top | #1310
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوووووووووووووووووووستان کدوم کتابای درسی برا کنکور95تغییر کردن ینی باید پشت کنکوری ها بگیرن؟؟؟؟لطفااااااااااااا اا راهنمایی کنین

6. Top | #1311
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برای ادبیات فقط انتشارات دریافت تالیف دکتر سبطی جواب میده...برای شیمی هم انتشارات فار رو توصیه میکنم...خداییش غالیه

7. Top | #1312
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      دوستان من شیمی هام رو خیلی سبز گرفتم ولی ظاهرا فار بهتره میشه یه راهنمایی کوچولو کنید
      متشکر

8. Top | #1313
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MMEWWE نمایش پست ها
      دوستان من شیمی هام رو خیلی سبز گرفتم ولی ظاهرا فار بهتره میشه یه راهنمایی کوچولو کنید
      متشکر
      فار آموزش نداره
      بعد از تسلط اونم بگیر

9. Top | #1314
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Black نمایش پست ها
      فار آموزش نداره
      بعد از تسلط اونم بگیر
      داداش تستاش چقد هس؟زیاده؟ چون من خیلی وقت ندارم؟البته سوم رو گاج نقره ای هم دارم

10. Top | #1315
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      منم واسه زیست1نشر الگو+زیست جامع گاج(فقط جلد1)+همایش+زیست پیش1نشر الگو دارم

به نظرتون همینا واسه درصد بالای60 کافیه؟؟زیست2نشر الگو هم بگیرم یا نه؟؟
      در ضمن واسه تست فقط زیست جامع گاج پاسخگو هست؟؟؟

11. Top | #1316
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام....
      برا ریاضیات پایه و دیفرانسیل چی خوبه
      من دیفرانسیل گاج نقره ای دو جلدشو دارم//کتابش چطوره ؟ نیاز به تعویض داره؟
      برا پایه چی بخرم 30 سال کنکور قلم چی خوبه؟

12. Top | #1317
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام....
      برا ریاضیات پایه و دیفرانسیل چی خوبه
      من دیفرانسیل گاج نقره ای دو جلدشو دارم//کتابش چطوره ؟ نیاز به تعویض داره؟
      برا پایه چی بخرم 30 سال کنکور قلم چی خوبه؟

13. Top | #1318
      aCe
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان و اساتید گرامی

بچها من هنوز کتاب های کمک آموزشی نگرفتم وضعیتم رو براتون شرح میدم بهترین منابعو بهم معرفی کنید چون هدفم کنکور 96 هست و میخوام سنگ تموم بزارم
      همونطور که قبلا چندجا نوشتم رشته ام کامپیوتر فنی بوده و کاردانی (معادل پیش) هم فنی دارم و تو کنکور هیچ تاثیری نداره نه منفی نه مثبت سنم هم 23 هست چندان ربطی نداره
      شیمی فیزیک ریاضی ضعیف ـم . زیست هم که تخصصی تجربی بوده نداشتم ولی چند فصل خوندم خوبه شیرینه زبان انگلیسی میونه خوبی دارم . با عربی میونه خوبی ندارم . معارف که فقط باید بخونی و ادبیات هم حجمش بالاس ولی میشه جمع ـش کرد مشکلی نیس (حال کردین چه صادقم؟ )

دوستان کتاب هایی که معرفی میکنید اولویت آموزش (چون از درس دور بودم) و بعدش تست ـای قوی یا اگر هردو مقدور نیس برای هرکدوم منبعی معرفی کنید

خیلــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــی لطف میکنین ممــــــــــــــــــــنوو ووووووووووون

14. Top | #1319
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aCe نمایش پست ها
      سلام دوستان و اساتید گرامی

بچها من هنوز کتاب های کمک آموزشی نگرفتم وضعیتم رو براتون شرح میدم بهترین منابعو بهم معرفی کنید چون هدفم کنکور 96 هست و میخوام سنگ تموم بزارم
      همونطور که قبلا چندجا نوشتم رشته ام کامپیوتر فنی بوده و کاردانی (معادل پیش) هم فنی دارم و تو کنکور هیچ تاثیری نداره نه منفی نه مثبت سنم هم 23 هست چندان ربطی نداره
      شیمی فیزیک ریاضی ضعیف ـم . زیست هم که تخصصی تجربی بوده نداشتم ولی چند فصل خوندم خوبه شیرینه زبان انگلیسی میونه خوبی دارم . با عربی میونه خوبی ندارم . معارف که فقط باید بخونی و ادبیات هم حجمش بالاس ولی میشه جمع ـش کرد مشکلی نیس (حال کردین چه صادقم؟ )

دوستان کتاب هایی که معرفی میکنید اولویت آموزش (چون از درس دور بودم) و بعدش تست ـای قوی یا اگر هردو مقدور نیس برای هرکدوم منبعی معرفی کنید

خیلــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــی لطف میکنین ممــــــــــــــــــــنوو ووووووووووون
      سلام
      تاپیک مصاحبم رو مطالعه کنید
      منابعم رو توضیح دادم اونجا
      http://forum.konkur.in/thread28188.html

15. Top | #1320
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام !
      خبر دارید که کی قراره چاپ جدید دور دنیا در چهار ساعت بیاد ؟
      یا همین قبلیرو بگیرم ؟!!!!!!
      !The Big Bang Theory S9

صفحه 88 از 89 نخستنخست ... 78878889 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

فیزیک، فیزیک پیش، قلمچی، كنكور، لغت معنی، مفید، منابع کنکور، مهم، مهر و ماه، موفقیت در کنکور، میکرو طبقه بندی گاج، محوری، مشکل، مطالعه، معرفی، معرفی عربی، چهارم، نوروز، هندسه، ژنتیک، کمک، کنکور، کنکور 92، کنکور 93، کنکور 94، کنکور آزمایشی، کنکور سراسری، کنکوری، کانون، کارشناسی، کارشناسی ارشد، کتاب، کتاب جمع بندی، کتاب خوب، کتاب دست دوم، گاج، گزینه 2، گزینه دو، گزینه۲، پلی، پرسش های متداول، پزشکی، آزمایشی، انتخاب رشته، ادبیات، ادغام، اساتید، استوکیومتری، برنامه ریزی، تنهایی، تب کنکور، تجربی، تست، تست درس به درس عربی، تست عربی، تصویر سازی، تغييرات، تغییرات کتب درسی، جمع بندی، جمع بندی فیزیک، جالب، جزوه، حسابان، خلاصه، خیلی سبز، دوره، دوران جمع بندی، دین وزندگی، دینی، دانش آموزان، دانشگاه، دختر، درس، درس به درس، درس خواندن، دعا، ریاضی، ریاضیات پایه، ریاضیات تجربی، ریدینگ، راهنمایی، رشته تجربی، زمین شناسی، زيست، زیست، زیست شناسی، زبان فارسی، زبان انگلیسی، سنجش، سوال، سوالات کنکور، سراسری، سردرگمی، شیمی، شیمی 2، شیمی 3، شیمی سوم، شیوه مطالعه، عبدالرضا منتظری، عربی

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن