خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 79 از 89 نخستنخست ... 69787980 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1,171 به 1,185 از 1322
    1. Top | #1171
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khomeini نمایش پست ها
      دوستان کسی جواب نمی ده ؟
      http://forum.konkur.in/thread161-117.html#post186483
      اینجا من جواب دادماااا

2. Top | #1172
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Faraz نمایش پست ها
      سلام به همگی کنکوریها

در این تاپیک قصد دارم بهترین منابع تستی و کمک آموزشی که در بازار هست رو به کمک دوستان برای شما بیان کنیم

لطفا اگه شما هم نظر و یا پشنهادی در مورد هر نوع کتابی دارید با بچه ها به اشتراک بگذارید
      سلام به نظر من برای زیست شناسی انتشارات خیلی سبز و برای شیمی هم مبتکران بی رقیبن

3. Top | #1173
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      میدونم داداش . نظرت رو خوندم دستت درد نکنه . راستی الان یکم کامل ترش کردم یه نگاه دیگه بهش بنداز . دوستان دیگه هم نظر بدن ممنون میشم .

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

کسی فیزیک پیش و پایه نشر جوکار تالیف احمد جوکار رو خونده ؟ این بهتره یا پیش وپایه طوسی گاج ؟

4. Top | #1174
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من سوم ریاضی هستم و میخواستم کنکور ۹۴ تجربی رو هم شرکت کنم کتاب خوبی که درسنامه خوبی داشته ابشه برای زیست و زمین شناسی از پایه تا ویش چه کتابی رو پیشنهاد میکنید؟

5. Top | #1175
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MH_Amiri نمایش پست ها
      من سوم ریاضی هستم و میخواستم کنکور ۹۴ تجربی رو هم شرکت کنم کتاب خوبی که درسنامه خوبی داشته ابشه برای زیست و زمین شناسی از پایه تا ویش چه کتابی رو پیشنهاد میکنید؟
      شاید جای سوالم اینجا نباشه ولی مگه میشه هم ریاضی و هم تجربی رو کنکور داد؟

6. Top | #1176
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      گاج 8000 و خیلی سبز خوب توضیح دادن ولی خیلی سبز کامل نیس کتاب درسی هم باید دقیق بررسیش کنی درمورد تست شکی نیست که هم گاج هم الگو هردوعالین ولی من گاجو ترجیح میدم...
      زمین نمیدونم اگه دارو نمیخوای نزن(اصن اگه داروسازیم علاقه داشتی بازم زیاد تاثیر نداره ضریبش خیلی کمه به جای اون بیشتر ریاضی یا... کار کن جلسه کنکور زمانشو بده ریاضی یا فیزیک)

7. Top | #1177
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام

اقا ما امروز تازه عضو شدیم

من سال چهارم تجربی هستم امسال رو به علت تصادف شدیدی که داشتم کنکور امسال و از دست دادم سوالم اینه:

1-ایا کتابهای درسی و کمک اموزشی اختصاصی و عمومی که امسال جز منابع کنکور 93 بودن برای کنکور 94 هم قابل استفاده هست.منظورم اینه که بچه هایی که امسال میخوان کنکور بدن کتابهای درسی که
      خوندن و کتا بهای سال جهارم اونها با ماهایی که یک سال پشت کنور میخوایم بمونیم تغیرات داره از جمله
      این کتابها بیشتر منظورمه کتابهای شیمی و زیست و زمین و دین و زندگی و ادبیات.

ممنون میشم هرکی اطلاعاتی داره کمک کنه

8. Top | #1178
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khomeini نمایش پست ها
      میدونم داداش . نظرت رو خوندم دستت درد نکنه . راستی الان یکم کامل ترش کردم یه نگاه دیگه بهش بنداز . دوستان دیگه هم نظر بدن ممنون میشم .

کسی فیزیک پیش و پایه نشر جوکار تالیف احمد جوکار رو خونده ؟ این بهتره یا پیش وپایه طوسی گاج ؟
      در مورد فیزیک ها تقریبا سلیقه ایِ چون هر 2منابع خوبی ان
      این تایپیک هم ببین:
      http://forum.konkur.in/thread6437.html
      ریاضی:قبلا که منبع مورد نظرمو گفتم ولی الان میکرو گاج هم آورده که اونم بگم
      ببین دقیقا همینطوره کتابای ریاضی میکرو گاج با اینکه خوب هستن ولی مورد علاقه بعضیا از جمله خودم نیست مثلا من واسه پیش1شو خریدم پیش2پشیمون شدم درسنامه و پاسخ و اینا مطلب مجهول زیاد باقی میذاره به نظرم خیلی خشکِ بعضی وقتا پیچونده
      زبان فارسی:توصیه میکنم خیلی سبز رو بیخیال شو و بین الگو و دریافت یکی رو انتخاب کن هر2عالی ان فقط الگو خوندنش زمان کمتری میبره

زیست=کتاب درسی+همایش دریافت2جلد+الگو
      بد نیست1سری به این2تا تایپیک هم بزنیاز همینجا هم بگم که کتابای نیمکت سبز رو دیدم و درموردشون میگم براتون ولی توی تیر)

http://forum.konkur.in/thread11481.html
      http://forum.konkur.in/thread11537.html
      زمین:همایش دریافت که البته امسال هنوز چاپ نشده ولی واسه 94میاد
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارمان@ نمایش پست ها
      سلام

اقا ما امروز تازه عضو شدیم

من سال چهارم تجربی هستم امسال رو به علت تصادف شدیدی که داشتم کنکور امسال و از دست دادم سوالم اینه:

1-ایا کتابهای درسی و کمک اموزشی اختصاصی و عمومی که امسال جز منابع کنکور 93 بودن برای کنکور 94 هم قابل استفاده هست.منظورم اینه که بچه هایی که امسال میخوان کنکور بدن کتابهای درسی که
      خوندن و کتا بهای سال جهارم اونها با ماهایی که یک سال پشت کنور میخوایم بمونیم تغیرات داره از جمله
      این کتابها بیشتر منظورمه کتابهای شیمی و زیست و زمین و دین و زندگی و ادبیات.

ممنون میشم هرکی اطلاعاتی داره کمک کنه
      باید صبر کنیم تا تغییرات پیش هم اعمال بشه ببینیم چیزی هست یا نه
      ولی درمورد پایه
      شیمی2و3 کلی/
      واسه شیمی به اینجا مراجعه کن:

http://forum.konkur.in/thread11203.html#post176686
      ادب2جزئی(اینو اصلا تو فکرش نرو)
      عربی2و3(جزئی)
      بقیه کتابا تغییری نداشتن

زمین سوم هم1جاهایی تو جدولا غلط داشت و خیلی جزئی تغییر داره
      زمین پیش هم من همین الان بهت میگم آخه دقیقا یه سری غلط تو جدولا و اینا بوده که تو چاپ جدید مهر93 رفع میشه و اینم جزئیِ
      دیگه فقط باید پیش رو صبر کنی

ویرایش توسط M o h a m m a d : 15 خرداد 1393 در ساعت 18:18

9. Top | #1179
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تو سایت نشر دریافت ظاهرا دکتر چلا جور جزوه زمین شناسی خودشو به دست کنکوریها امسال رسونده
      از طرفی خود دکتر چلاجور گفتن تغییرات زیادی برای زمین چهارم در راه.

این دین و زندگی هم پای ثابت همیشگیه تغییرات خدا کنه دوباره تغییرندن سال چهارم رو.

از طرفی راجب شیمی دوم و سوم تا اونجا که من پرس و جو کردم تغیرات در حد چندتا جمله و شکل
      هست فکر کنم بچه ها بتونن از کتابهای کمک اموزشی امسالشون با مقایسه با منابع کنکور شیمی 94
      ازشون استفاده کنن.

دیدم که شما گیاهی مهر و ماه مورد تاییدتان هست کاش از درسنامه های اون هم (تست نه) چند تا
      عکس میزاشتین .

ممنون

10. Top | #1180
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارمان@ نمایش پست ها
      تو سایت نشر دریافت ظاهرا دکتر چلا جور جزوه زمین شناسی خودشو به دست کنکوریها امسال رسونده
      از طرفی خود دکتر چلاجور گفتن تغییرات زیادی برای زمین چهارم در راه.

این دین و زندگی هم پای ثابت همیشگیه تغییرات خدا کنه دوباره تغییرندن سال چهارم رو.

از طرفی راجب شیمی دوم و سوم تا اونجا که من پرس و جو کردم تغیرات در حد چندتا جمله و شکل
      هست فکر کنم بچه ها بتونن از کتابهای کمک اموزشی امسالشون با مقایسه با منابع کنکور شیمی 94
      ازشون استفاده کنن.

دیدم که شما گیاهی مهر و ماه مورد تاییدتان هست کاش از درسنامه های اون هم (تست نه) چند تا
      عکس میزاشتین .

ممنون
      بعله نمیدونم جزوشون باشه یا نه ولی1کتاب واسه انتشاراتی خودشون(برد) هست که کتاب خوبیم هست
      ولی همایش رو شما داشته باشید چون واسه سال بعدم میخواید تا 94میرسه

بعله واسه شیمی خودمم توی لینکی که گذاشتم همینو گفتممنابع کمک آموزشی کاملا قابل استفادست فقط کتاب درسی دوم چاپ 91-92 و سوم چاپ92-93 رو بخونید تا تغییرات رو حواستون بهش باشه

گیاهی مهروماه تو سایتش نمونه صفحه داره اونو ببین اگر دیدی کافی نیست بگو تا منم چند تا عکس بذارم

11. Top | #1181
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من فارق التحصیل رشته ریاضیم و کنکوری 94
      برای دیفرانسیل کتاب تخته سیاه مهندس مهربان رو کامل خوندم میخوام منبع دوم بگیرم هم مشاورم هم یکی از رفیقام نشر الگو رو پیشنهاد دادن اما خودم چون ریاضی پایه فار رو داشتم و خیلی هم راضی بودم الان بین دیفرانسیل نشر الگو و فار گیر کردم لطفا راهنمایی کنید ممنون

12. Top | #1182
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      یه کتابچـه واسه فرمول های ریاضی معرفی کنیـد ؟

من برای رسیدن به آرامش،
      تنها به تکرار اسم تو بسنده خواهم کرد .

13. Top | #1183
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farzaneh15 نمایش پست ها
      یه کتابچـه واسه فرمول های ریاضی معرفی کنیـد ؟
      من فك كنم رياضي تجربي اقمه ي مهروماه اينجوري باشه حالا خودت تو سايتشون يه نيگا بنداز

دوستان ميشه يه كتاب واسه اينكه تعريب و تركيب عربيمو قوي كنم معرفي كنيد (تجزيه مشكلي ندارم ولي اگه اونم بود ايشكال نداره)

14. Top | #1184
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      جمع بـندی دین و زندگـی ؟ گـآج خط ویژه یـآ مهرومـآه یـــــآ چکیده تخته سیـآه کدوم ؟

ریـآضی ؟ دریـآفت یـآ مهرو مآآه؟

من برای رسیدن به آرامش،
      تنها به تکرار اسم تو بسنده خواهم کرد .

ویرایش توسط Farzaneh15 : 27 خرداد 1393 در ساعت 18:28

15. Top | #1185
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Yeganehp نمایش پست ها
      من فك كنم رياضي تجربي اقمه ي مهروماه اينجوري باشه حالا خودت تو سايتشون يه نيگا بنداز

دوستان ميشه يه كتاب واسه اينكه تعريب و تركيب عربيمو قوي كنم معرفي كنيد (تجزيه مشكلي ندارم ولي اگه اونم بود ايشكال نداره)
      این با تمرین زیاد میسر میشه که لازمش اینه که قواعد رو خوب بدونی و رو متن کتاب اطلاعاتت رو پیاده کنی
      کلی بگم:
      کتابی نیست که اینا رو آموزش داده باشه و کتابای موجود رفتن کل متن عربی رو دل و رودش رو ریختن بیرون، همین!
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farzaneh15 نمایش پست ها
      جمع بـندی دین و زندگـی ؟ گـآج خط ویژه یـآ مهرومـآه یـــــآ چکیده تخته سیـآه کدوم ؟

ریـآضی ؟ دریـآفت یـآ مهرو مآآه؟
      دین و زندگی = خط ویژه > مهروماه > تخته سیاه

ریاضی:
      دریافت آموزش چندان خوبی توی کتاب همایش نداره ولی تستای خوبی داره
      در عوض مهروماه درسنامه ی و تست تقریبا خوب داره

صفحه 79 از 89 نخستنخست ... 69787980 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

فیزیک، فیزیک پیش، قلمچی، كنكور، لغت معنی، مفید، منابع کنکور، مهم، مهر و ماه، موفقیت در کنکور، میکرو طبقه بندی گاج، محوری، مشکل، مطالعه، معرفی، معرفی عربی، چهارم، نوروز، هندسه، ژنتیک، کمک، کنکور، کنکور 92، کنکور 93، کنکور 94، کنکور آزمایشی، کنکور سراسری، کنکوری، کانون، کارشناسی، کارشناسی ارشد، کتاب، کتاب جمع بندی، کتاب خوب، کتاب دست دوم، گاج، گزینه 2، گزینه دو، گزینه۲، پلی، پرسش های متداول، پزشکی، آزمایشی، انتخاب رشته، ادبیات، ادغام، اساتید، استوکیومتری، برنامه ریزی، تنهایی، تب کنکور، تجربی، تست، تست درس به درس عربی، تست عربی، تصویر سازی، تغييرات، تغییرات کتب درسی، جمع بندی، جمع بندی فیزیک، جالب، جزوه، حسابان، خلاصه، خیلی سبز، دوره، دوران جمع بندی، دین وزندگی، دینی، دانش آموزان، دانشگاه، دختر، درس، درس به درس، درس خواندن، دعا، ریاضی، ریاضیات پایه، ریاضیات تجربی، ریدینگ، راهنمایی، رشته تجربی، زمین شناسی، زيست، زیست، زیست شناسی، زبان فارسی، زبان انگلیسی، سنجش، سوال، سوالات کنکور، سراسری، سردرگمی، شیمی، شیمی 2، شیمی 3، شیمی سوم، شیوه مطالعه، عبدالرضا منتظری، عربی

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن