خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 89 نخستنخست ... 56716 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 76 به 90 از 1322
    1. Top | #76
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام داداش
      برا دیفرانسیل اولین کتابی که اومد گاج بود...
      داخل شهر ما هم که یه کتابفروشی 3*4 بیشتر نیست!!!!!!
      چیز دیگه ای نیاورده بود...
      سایت های این انتشارات هم که معلمو نیس چی به چیه...
      حالا اگه بتونم فردا پس فردا میرم یه کتاب فروشی درست و حسابی سوال میکنم و کتابایی که میخوام رو میخرم...
      سبز باشیسجاد جون...
      من مسئول چیزی هستم که میگم،
      نه چیزی که تــــــو ازش برداشت میکنی ....!!!
      ...
      گفتنی ها بس بود...نوبت خاموشیست...(ح)
      ...
      سکوت میکنم ... سه نقطه و علامت تفکر...(ح)

2. Top | #77
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hhossein21 نمایش پست ها
      سلام داداش
      برا دیفرانسیل اولین کتابی که اومد گاج بود...
      داخل شهر ما هم که یه کتابفروشی 3*4 بیشتر نیست!!!!!!
      چیز دیگه ای نیاورده بود...
      سایت های این انتشارات هم که معلمو نیس چی به چیه...
      حالا اگه بتونم فردا پس فردا میرم یه کتاب فروشی درست و حسابی سوال میکنم و کتابایی که میخوام رو میخرم...
      سبز باشیسجاد جون...
      انشاالله ! من فعلا دنبال کتاب های دینی دوم 89 و سوم 90 هستم !
      دنبال یه کتاب خوب واسه آنالیز ترکیبی هم هستم ! خیلی مهمه آنالیز ترکیبی ! خیلی ...
      عشــــــق ؛
      همین خنده های ساده توست . . . !

وقتی با تمام غصه هایت میخندی ؛
      تا از تمام غصه هایم رها شوم . . .

3. Top | #78
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SajadTbT23 نمایش پست ها
      انشاالله ! من فعلا دنبال کتاب های دینی دوم 89 و سوم 90 هستم !
      دنبال یه کتاب خوب واسه آنالیز ترکیبی هم هستم ! خیلی مهمه آنالیز ترکیبی ! خیلی ...
      دین و زندگی رو فک کنم بهتر باشه رو همون گاج جامع یا خیلی سبز یا... بخونی....
      آحه هم پیدا کردنش دردسره هم این که داخل کتاب که نه آیه تفسیر کرده نه اندیشه تحقیق رو آیه هاشون رو آوورده...
      آنالیز ترکیبی رو یادم نیس چی بوده (فک نکنم خونده بودمش)...کجا دایمش همون فصل 7 ریاضی دو(( ترکیبیات))؟!
      من مسئول چیزی هستم که میگم،
      نه چیزی که تــــــو ازش برداشت میکنی ....!!!
      ...
      گفتنی ها بس بود...نوبت خاموشیست...(ح)
      ...
      سکوت میکنم ... سه نقطه و علامت تفکر...(ح)

4. Top | #79
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Faraz نمایش پست ها
      بنظر شما واسه بحث قرابت معنایی چه کتاب کاری میتونه کمک کننده باشه ؟
      نشر الگو وگاج شنیدم که خوبن.

5. Top | #80
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      كسي دفتر زيست شناسي...انتشارات خانه زيست شناسي كار كرده؟!...خوبه به نظرتون؟!

6. Top | #81
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      سلام برای ریاضی تست واموزش کدوم رو استفاده کنم:
      جامع خیلی سبز یا جامع مهر و ماه
      ادبیات برای تست من گاج سفید دارم خوبه یا منبع دیگه ای بگیرم؟
      لطفا سریع فردا می خوام برم جمعه بازار کتاب

7. Top | #82
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      بهترین منبع که پر از تست باشد و سطح بالا باشه برا دیفرانسیل و ریاضیات چه کتابی هست؟؟؟
      میخوام پر از تست باشه و میخوام خیالم راحت باشه که ریاضیات رو صد درصد بزنم..

8. Top | #83
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط javadjon74 نمایش پست ها
      سلام
      بهترین منبع که پر از تست باشد و سطح بالا باشه برا دیفرانسیل و ریاضیات چه کتابی هست؟؟؟
      میخوام پر از تست باشه و میخوام خیالم راحت باشه که ریاضیات رو صد درصد بزنم..
      صد در صد؟
      آفرین به روحیه شما.
      پس باید کتابای سطح بالا رو بخونید. کتابهای تست رمزینه و نشر الگو منابع قوی هستن.
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

9. Top | #84
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کتاب تست دیفرانسیل رمزینه بهتره یا فائق؟؟
      ویرایش توسط javadjon74 : 28 آبان 1391 در ساعت 14:08

10. Top | #85
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      کتاب تست دیفرانسیل رمزینه بهتره یا فائق؟؟
      فائق رو نمیشناسم . اما طبق نظر همکاران عزیز ، رمزینه و نشر الگو منابع قوی تری هستن.
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

11. Top | #86
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.
      نظرتون در مورد این دی وی دی های کمک آموزشی چیه؟
      میشه چند نمونه هم از این دی وی دی ها رو نام ببرین؟
      من اطلاعی ازشون ندارم....

12. Top | #87
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.kernel نمایش پست ها
      سلام.
      نظرتون در مورد این دی وی دی های کمک آموزشی چیه؟
      میشه چند نمونه هم از این دی وی دی ها رو نام ببرین؟
      من اطلاعی ازشون ندارم....
      سلام
      سی دی های استاد منتظری و سی دی های دکتر رحمانی عالین

13. Top | #88
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      سی دی های استاد منتظری و سی دی های دکتر رحمانی عالین
      استاد منتظری که فک کنم فقط ریاضیات باشه...
      من یه بسته کامل میخوام
      گروه 100 چطوره؟؟؟؟

14. Top | #89
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.kernel نمایش پست ها
      استاد منتظری که فک کنم فقط ریاضیات باشه...
      من یه بسته کامل میخوام
      گروه 100 چطوره؟؟؟؟

نسبت به سایر موسسات خوبه و استاداش هم عالیه . قیمتش هم مناسبه

برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر بروید

http://100.konkur.us

15. Top | #90
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      واقعیتش وقتی نظرات ارسالی برای تاپیک رو خوندم؛ بعضیاش خیلی خنده داره! بعضیا مثلا نوشتن برای درصد زیر 40 یه کتابی خوبه و برای بالی 40 درصد این کتاب!!!!
      به خدا این کار اشتباهه محضه........ شما وقتی میخوای یه درسی مثل ریاضی رو برای کنکور مطالعه کنی؛ اگه بخوای یه کتابو انتخاب کنی و مثلا برای درصد 40 اونو بخونی؛ شک نکن که درصدت توی کنکور خیلی پایین میشه و حتی به اون چهل هم نمیرسه....... پس سعی کنید وقتی میخواین یه درس رو بخونید ؛ اصلا به درصد و رتبه و .... فکر نکنید و نهایت تلاش خودتونو بکنید که اون درس رو خوب درک کنید چون واقعا سطح سوالات کنکور متغیره و کنکور 91 رشته ی ریاضی اینو کاملا اثبات کرد!....... دوتا موضوع مهم هست که متاسفانه بیشتر دوستان کنکوری اونارو قاطی میکنن و از مسیر منحرف میشن: اولی اینه که بعضیا دیر شروع میکنن و واقعا نمیرسن کل مطالب یه درس بخصوص مثلا ریاضیات رو تموم کنن و درنتیجه مجبور میشن بیخیال بعضی از سرفصلهای غیر مهم و کم سوال بشن و به سرفصلهای مهم و پر سوال و مورد توجه طراحان تکیه کنن؛ دوم اینکه بعضی از دوستان کنکوری که کاملا وقت دارن و از اول شروع میکنن؛ به دلیل ترس و واهمه نسبت به بعضی از دروس؛ مثلا عربی؛ خودشونو مجبور میکنن که به کلی اون درس رو برای کنکور حذف کنن ویا از کل کتب عربی دبیرستان مثلا فقط سال سوم رو بخونن.
      برای افراد دسته ی اول باید بگم که فکر درستی میکنن و حتما باید این کار رو انجام بدن ولی یه نکته ی خیلی خیلی مهم هست؛ این افراد باید حتما به یک مشاور خوب و باتجربه و یا یک دبیر خوب در اون درس( که میخواد بعضی سرفصلارو حذف کنه) مراجعه کنه و با توجه به علایق و شناخت خودش و اون کسی که راهنماییش میکنه؛ نسبت به حذف تعدادی از سرفصلها اقدام بکنه! بازم تاکید میکنم به هیچ وجه این کارو تنهایی انجام ندید........ یه نکته ی مهمتر اینه که هیچوقت به فکر حذف کامل یک درس بخصوص مثلا عربی؛نباشید..... چون واقعا سفید گذاشتن کامل یک درس در کنکور؛ ترازتونو نابود میکنه..... چون حتی اگه به یک سوال درست در یک درس جواب بدید؛ خودتونو از افرادی که توی اون درس نمره منفی یا صفر زدن؛ جدا میکنید....... برای درک بهتر و ملموس این قضیه میتونید به صفحات آخر پاسخنامه ی تشریحی کتاب دور دنیا در چهار ساعت گاج؛ مراجعه کنید.
      برای افراد دسته ی دوم باید بگم که کاملا در اشتباه هستن....... دلیل ترسشون از یه موضوع خاصی توی یک درس؛ از دوران دبیرستان سرچشمه میگیره؛ مثلا تصور کنید که کسی در سال دوم دبیرستان در درس فیزیک نتونسته کاملا فصل حرکت شناسی رو بخونه و یا یه مشکلی براش پیش اومده که از اون فصل عقب مونده و تا روز امتحانات پایانی وقت نکرده کامل اون درس رو یاد بگیره؛ درنتیجه توی امتحانات تشریحی دبیرستان؛ همون فصل حرکت شناسی باعث میشه نمره ش بیاد پایین؛ و این موضوع نقطه ی آغازی برای داشتن ترس و تنفر نسبت به اون سرفصل مهم میشه..... و این دانش آموز دیگه حتی تابستون سال دوم یا در سال سوم؛ به فکر حل این مشکل نیست و وقتی میاد پیش دانشگاهی میبینه که ای دل غافل! بازم حرکت شناسی توی فیزیک پیش هست و توی کنکور و حل بقیه ی سوالات فصلای دیگه؛ خیلی مهم و تاثیرگذاره؛ و حالا عمق فاجعه اینجاست که دیگه این داوطلب کنکور؛ کاملا از درس فیزیک به طور کلی متنفر میشه و تنها هدفش این میشه که توی کنکور چند درصدی مثلا 20 درصد بزنه و مابقی رو بی خیال!
      حالا راه حل برای این دوستان: قبل از شروع مطالعه باید خوب اون درس رو تجزیه و تحلیل کنید و ببینید واقعا موضوعی نگران کننده هست که باعث شده باشه از یه فصل خاصی بدتون بیاد یا اصلا متوجه مطالبش نشید؟ پس از این کار؛ روی یه برگه کاغذ دلایل ترس و نگرانی خودتونو بنویسید و به دنبال حل مشکل بگردید؛ برای حل مشکل باید حتما به دبیرتون توی اون درس یا یکی از دوستانتون که توی اون درس وضعیتش عالیه و یا دوستانی مثل من(!) که لااقل یه سال تجربش از خودتون بیشتره و یه کنکور از خودتون بیشتر داده؛ مراجعه کنید. شک نکنید که مشکلتون هر چی که باشه حل میشه و جای نگرانی نیست...... حالا بعضی از دوستان میگن بابا اگه بخوایم این کارا رو بکنیم چند روز وقتمون تلف میشه! اصلا اینطور نیست... مطمئن باشید همه ی این کارا به یه روز هم نمیرسه ولی نتیجه ش یه عمر نجاتتون میده..... وای چقدر حرف زدم! حالا میرسیم به منابع دروس:
      برای دروس عمومی: کلا گاج سبز حرف اول رو میزنه و این تنها حرف من نیست بلکه نتیجه ی چندین سال حضور این کتابا برای کنکور عمومی و نتیجه ی خوبشونه
      برای ادبیات: گاج سبز( هفت خوان خیلی سبز هم عالیه)------- برای عربی: باز هم گاج سبز(البته اگر مرحله به مرحله و طبق کتاب جلو بری)+فوت و فن(خیلی سبز)( تعریف ایادفیلی انتشارات مبتکران رو هم شنیدم)------------ برای دین و زندگی: بهترین کتاب میکرو گاج جامع هست و بس!
      یرای زبان: بهترین منبعی که دیدم و خوندم و واقعا نتیجه گرفتم؛ زبان جامع کنکور انتشارات خیلی سبز تالیف پرویز بیرجندی و دکتر جابر هست

برای دروس تخصصی رشته ی ریاضی توی بقیه ی ارسال های من میتونید پیداشون کنید........

اگه سوالی بود با ایمیل در خدمتتونم: master1372@gmail.com

صفحه 6 از 89 نخستنخست ... 56716 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

فیزیک، فیزیک پیش، قلمچی، كنكور، لغت معنی، مفید، منابع کنکور، مهم، مهر و ماه، موفقیت در کنکور، میکرو طبقه بندی گاج، محوری، مشکل، مطالعه، معرفی، معرفی عربی، چهارم، نوروز، هندسه، ژنتیک، کمک، کنکور، کنکور 92، کنکور 93، کنکور 94، کنکور آزمایشی، کنکور سراسری، کنکوری، کانون، کارشناسی، کارشناسی ارشد، کتاب، کتاب جمع بندی، کتاب خوب، کتاب دست دوم، گاج، گزینه 2، گزینه دو، گزینه۲، پلی، پرسش های متداول، پزشکی، آزمایشی، انتخاب رشته، ادبیات، ادغام، اساتید، استوکیومتری، برنامه ریزی، تنهایی، تب کنکور، تجربی، تست، تست درس به درس عربی، تست عربی، تصویر سازی، تغييرات، تغییرات کتب درسی، جمع بندی، جمع بندی فیزیک، جالب، جزوه، حسابان، خلاصه، خیلی سبز، دوره، دوران جمع بندی، دین وزندگی، دینی، دانش آموزان، دانشگاه، دختر، درس، درس به درس، درس خواندن، دعا، ریاضی، ریاضیات پایه، ریاضیات تجربی، ریدینگ، راهنمایی، رشته تجربی، زمین شناسی، زيست، زیست، زیست شناسی، زبان فارسی، زبان انگلیسی، سنجش، سوال، سوالات کنکور، سراسری، سردرگمی، شیمی، شیمی 2، شیمی 3، شیمی سوم، شیوه مطالعه، عبدالرضا منتظری، عربی

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن