خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 54 از 89 نخستنخست ... 4453545564 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 796 به 810 از 1322
    1. Top | #796
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      رشته م انسانیه اولین باره که میخوام کنکور شرکت کنم.. نمیدونم از کجا شروع کنم
      چه کتابهایی رو بخرم ؟میشه راهنماییم کنید

کتابای درسی رو ندارم اما همه رو دانلود کردم که اینجوری سخته خوندنشون ..

2. Top | #797
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چرا فقط برا عربی وروانشناسی کتاب معرفی کردین
      بقیه درسا چی ؟

3. Top | #798
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط شاینا نمایش پست ها
      چرا فقط برا عربی وروانشناسی کتاب معرفی کردین
      بقیه درسا چی ؟
      سلام بیشتر از کتابای گاج استفاده کن.از یه کسی که مطمئنه پرسیدم اینارو گفتش:14 کتاب علوم انسانی گاج...جغرافیا اجتماعی تاریخ گاج...فلسفه منطق گاج...دینی گاج...عربی اختصاصی گاج(عالی)...عربی عمومی قلمچی سبز و آبی...ادبیات اختصاصی همون کتاب 14 کتاب انسانی...ادبیات عمومی قلمچی سبز...زبان انگلیسی سفید...روانشناسی از کتاب درسی(بخصوصی نمودارا خیلی مهمن تو کنکور)...ریاضی و آمار از 14 کتاب گاج...اقتصاد کتاب درسی.رتبه 348 انسانی 87 منطقه 2.موفق باشی!

4. Top | #799
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ezio auditore77 نمایش پست ها
      سلام بیشتر از کتابای گاج استفاده کن.از یه کسی که مطمئنه پرسیدم اینارو گفتش:14 کتاب علوم انسانی گاج...جغرافیا اجتماعی تاریخ گاج...فلسفه منطق گاج...دینی گاج...عربی اختصاصی گاج(عالی)...عربی عمومی قلمچی سبز و آبی...ادبیات اختصاصی همون کتاب 14 کتاب انسانی...ادبیات عمومی قلمچی سبز...زبان انگلیسی سفید...روانشناسی از کتاب درسی(بخصوصی نمودارا خیلی مهمن تو کنکور)...ریاضی و آمار از 14 کتاب گاج...اقتصاد کتاب درسی.رتبه 348 انسانی 87 منطقه 2.موفق باشی!
      ممنون از راهنمایی خوبتون
      منم بیشتر مد نظرم گاج هست کتابای درسی رو هم تهیه کردم به نظرتون روشم اشتباهه ؟ استفاده از کتب درسی )
      ودیگه ...منظورتون از 14 کتاب انسانی چی هست ؟
      برا انگلیسی گفتین سفید ..منظورتون گاج سفید هست ؟
      روانشناسی هم کتاب درسی رو ندارم فعلا خیلی سبز رو گرفتم

5. Top | #800
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      QUOTE=ezio auditore77;146993]سلام بیشتر از کتابای گاج استفاده کن.از یه کسی که مطمئنه پرسیدم اینارو گفتش:14 کتاب علوم انسانی گاج...جغرافیا اجتماعی تاریخ گاج...فلسفه منطق گاج...دینی گاج...عربی اختصاصی گاج(عالی)...عربی عمومی قلمچی سبز و آبی...ادبیات اختصاصی همون کتاب 14 کتاب انسانی...ادبیات عمومی قلمچی سبز...زبان انگلیسی سفید...روانشناسی از کتاب درسی(بخصوصی نمودارا خیلی مهمن تو کنکور)...ریاضی و آمار از 14 کتاب گاج...اقتصاد کتاب درسی.رتبه 348 انسانی 87 منطقه 2.موفق باشی![/QUOTE]

ممنون از راهنمایی خوبتون
      منم بیشتر مد نظرم گاج هست کتابای درسی رو هم تهیه کردم به نظرتون روشم اشتباهه ؟(اینکه بیشتر وقتم رو میخوام بزارم برا کتب درسی .. چون چند جا گفتن اول ودوم و سوم کتب درسی +بعدکمک درسی )
      ودیگه ...منظورتون از 14 کتاب انسانی چی هست ؟
      برا انگلیسی گفتین سفید ..منظورتون گاج سفید هست ؟
      روانشناسی هم کتاب درسی رو ندارم .فعلا خیلی سبز رو گرفتم.

6. Top | #801
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام خواهش میکنم!اولویتت کتاب درسی باشه بعد تست البته تست هم مهمه...منظورم کتاب "14 کتاب علوم انسانی" ازانتشارات گاجه...برا زبان این دوستم خودش 20 درصد زده بود چون ضریبش کمه برا همین یا گاج بزنی یا هر کتاب دیگه ای زیاد فرق نمیکنه...روانشناسی هم اولویت کتاب درسی بعدش تست هم چه بهتر!!به امید موفقیت!

7. Top | #802
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      سلام
      رشته م انسانیه اولین باره که میخوام کنکور شرکت کنم.. نمیدونم از کجا شروع کنم
      چه کتابهایی رو بخرم ؟میشه راهنماییم کنید

کتابای درسی رو ندارم اما همه رو دانلود کردم که اینجوری سخته خوندنشون ..
      سلام ببخشید این سوالتو با تاخیر جواب میدم چون سفر بودم ...اما قول میدم تا امشب یه لیست جدید و فوق العاده از کتاب های عمومی و اختصاصی انسانی رو واست پ.خ کنم که خیلی بهت کمک میکنه..هم لیستش جدیده و هم کتاب های با کیفیتی ان!!! امیدوارم کمکت کنه

فعلن ...!!!

8. Top | #803
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پاپا پوریا نمایش پست ها
      سلام بر مدیر بازنشسته ی گل مخسی از لطفت

در مورد
      دین و زندگی قبلنا هم بچه ها پرسیده بودن و میشه استفاده کرد ولی خوب با توجه به تغییرات جزئی در بعضی دروس جدیدشو بگیری خیلی بهتره...در ضمن میتونی تغییراتشو هم با یه سرچ تو نت پیدا کنی((سایت دکتر افشار یادمه یکی گذاشته بود))

اگه از الان میخوای واسه کنکور تجربی بخونی و 93 رو بدی برو تاپیک زیر اونجا منابع جمع و جور و پربازده رو همین الان نوشتمه به دردت میخوره

http://forum.konkur.in/thread8979.html

اگه هم میخوای واسه کنکور 94 بخونی بگو بهت میگم!!!

واسه زیست هم مخصوصا زیست پیش حتما حتما باید چاپ 91 به بعد بگیری

سلام میشه لطفا لینک تغییرات دین و زندگی گاج رو برام بزاری هرچی گشتم پیداش نکردم سرچم ضعیفه ممنون
      یاد گرفتـــــــــــــــــــم:
      1. با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.
      2. با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند .
      3. از حسود دوری کنم چون حتی اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز هم از من بیزار خواهد بود .
      4.با کودک بحث نکنم چون مرا با دانش خویش می سنجد و هم سطح خویش میپندارد.

9. Top | #804
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash نمایش پست ها

سلام میشه لطفا لینک تغییرات دین و زندگی گاج رو برام بزاری هرچی گشتم پیداش نکردم سرچم ضعیفه ممنون
      سلام این تغییرات دین و زندگی مال سایت قلمچیه اون یکی رو که قبلا گذاشته بودم الان لینکش نتونستم پیدا کنم فقط میدونم مال سایت دکتر افشار بود

فعلن ...!!!

10. Top | #805
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام
      دوستان یه چند تا سوال در مورد زیست داشتم
      امسال برای اولین بار تو کنکور سوالای زیست یه اسم جدید گرفتن،یعنی دیگه بهشون ترکیبی یا مفهومی نمیگفتن
      اسمشون چیه؟
      چه کتابایی الان از این تست ها استفاده میکنن؟
      نظرتون در مورد نشر الگو چیه؟(زیست پیش و دوم)
      نشرالگو بهتره یا خیلی سبز؟

قسمت دوم:
      من کتاب جمع بندی مهروماه شیمی رو دارم،حالا به نظرتون با خوندن شیمی 2 از روی این کتاب میتونه جای شیمی دوم مبتکران رو برام بگیره؟
      (به دلیل کمبود وقت نمیتونم مبتکران رو بخونم)
      یا به جای جمع بندی مهر و ماه برم فیلی مبتکران رو بخرم؟

قسمت سوم:
      شیمی سوم که دو جلدی هست فصل اولش یه کتاب کامل هست!
      نظرتون چیه در موردش؟
      مرسی

11. Top | #806
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط call نمایش پست ها
      سلام
      دوستان یه چند تا سوال در مورد زیست داشتم
      امسال برای اولین بار تو کنکور سوالای زیست یه اسم جدید گرفتن،یعنی دیگه بهشون ترکیبی یا مفهومی نمیگفتن
      اسمشون چیه؟
      چه کتابایی الان از این تست ها استفاده میکنن؟
      نظرتون در مورد نشر الگو چیه؟(زیست پیش و دوم)
      نشرالگو بهتره یا خیلی سبز؟

قسمت دوم:
      من کتاب جمع بندی مهروماه شیمی رو دارم،حالا به نظرتون با خوندن شیمی 2 از روی این کتاب میتونه جای شیمی دوم مبتکران رو برام بگیره؟
      (به دلیل کمبود وقت نمیتونم مبتکران رو بخونم)
      یا به جای جمع بندی مهر و ماه برم فیلی مبتکران رو بخرم؟

قسمت سوم:
      شیمی سوم که دو جلدی هست فصل اولش یه کتاب کامل هست!
      نظرتون چیه در موردش؟
      مرسی

قسمت اول:
      خیلی سبز درسنامه هاش خیلی خوبه ولی تستاش یکمی دوره از سبک کنکور!
      با اینحال من خودم ترجیه میدم درسنامه های خیلی سبز رو حتما بخونم
      شاید واسه تست الگو گزینه های بهتری باشه

قسمت دوم:
      مهروماه نکات رو اکثرا گفته و من خودم فقط از فصل اول شیمی2 ازش خوشم نیومد ولی بقیه فصلا خوب بود
      با اینحال شیمی دوم خیلی مهمه شاید بهتر باشه یکمی بیشتر بهش توجه کنی و از فیل استفاده کنی چون مهروماه نمیشه اسمشو گذاشت آموزش ولی فیل تا حدودی آموزشیه

قسمت سوم:
      به نظر من استوکیومتری یکی از وقت ترین سوالات رو داره
      ولـــی باید بلد باشی چون اکثره مسائل شیمی یه ربطی به استوکیومتری داره بلاخره البته واسه مسائل فصلای دیگه فقط یکم بلد باشی کفایت میکنه

کلن اگه شیمی برات مهمه باید بتونی سوال استوکیومتری ساده رو حل کنی و باید بتونی واکنش ها رو بنویسی

12. Top | #807
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      میشه یه کمک درسی که حجمش کم باشه برا انگلیسی وادبیات فارسی معرفی کنید ؟ کتابهایی باشن که بشه زود تمومشون کرد (همراه با جزوه وتوضیحات وکمی تست )

13. Top | #808
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام رشته م انسانیه
      میشه یه کتاب کم حجم که زود تموم بشه برا انگلیسی وادبیات فارسی معرفی کنید ؟

14. Top | #809
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      میشه یه کمک درسی که حجمش کم باشه برا انگلیسی وادبیات فارسی معرفی کنید ؟ کتابهایی باشن که بشه زود تمومشون کرد (همراه با جزوه وتوضیحات وکمی تست )
      سلام...واسه ادبیات اختصاصی با حجم کم و توضیحات خوب =کتاب جمع بندی ادبیات اختصاصی انسانی مهروماه تالیف استاد طباطبایی نژاد رو مطالعه کن
      واسه درس زبان عمومی هم
      ازبین زیپ زبان انتشارات اندیشه فائق...40 آزمون زبان نشر نوبل....جمع بندی زبان مهروماه یکی رو انتخاب کن...که هر 3 ت حجم کم و توضیحات عالی دارن
      اگه نظر خودم رو هم بخوای به ترتیب =جمع بندی مهروماه__40 آزمون نشر نوبل___زیپ اندیشه فائق رو پیشنهاد می کنم!!!

فعلن ...!!!

15. Top | #810
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      سلام رشته م انسانیه
      میشه یه کتاب کم حجم که زود تموم بشه برا انگلیسی وادبیات فارسی معرفی کنید ؟
      سلام..پاسخ داده شد..

فعلن ...!!!

صفحه 54 از 89 نخستنخست ... 4453545564 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

فیزیک، فیزیک پیش، قلمچی، كنكور، لغت معنی، مفید، منابع کنکور، مهم، مهر و ماه، موفقیت در کنکور، میکرو طبقه بندی گاج، محوری، مشکل، مطالعه، معرفی، معرفی عربی، چهارم، نوروز، هندسه، ژنتیک، کمک، کنکور، کنکور 92، کنکور 93، کنکور 94، کنکور آزمایشی، کنکور سراسری، کنکوری، کانون، کارشناسی، کارشناسی ارشد، کتاب، کتاب جمع بندی، کتاب خوب، کتاب دست دوم، گاج، گزینه 2، گزینه دو، گزینه۲، پلی، پرسش های متداول، پزشکی، آزمایشی، انتخاب رشته، ادبیات، ادغام، اساتید، استوکیومتری، برنامه ریزی، تنهایی، تب کنکور، تجربی، تست، تست درس به درس عربی، تست عربی، تصویر سازی، تغييرات، تغییرات کتب درسی، جمع بندی، جمع بندی فیزیک، جالب، جزوه، حسابان، خلاصه، خیلی سبز، دوره، دوران جمع بندی، دین وزندگی، دینی، دانش آموزان، دانشگاه، دختر، درس، درس به درس، درس خواندن، دعا، ریاضی، ریاضیات پایه، ریاضیات تجربی، ریدینگ، راهنمایی، رشته تجربی، زمین شناسی، زيست، زیست، زیست شناسی، زبان فارسی، زبان انگلیسی، سنجش، سوال، سوالات کنکور، سراسری، سردرگمی، شیمی، شیمی 2، شیمی 3، شیمی سوم، شیوه مطالعه، عبدالرضا منتظری، عربی

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن