خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 89 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 1322
    1. Top | #16
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      لیست کتاب ها:
      توجه: لطفا با توجه به توضیحات ما، کتابی رو انتخاب کنید که متناسب با شرایط شماست. یه کتاب با تست های سخت، لزوما بهترین کتاب نیست و ممکنه برای یکی بهترین کتاب و برای یکی هم بدترین کتاب باشه. پس دقت کنید.
      ریاضی
      دیفرانسیل و حسابان و ریاضیات پایه :: (تمام کتاب های نام برده شده، مربوط به کتاب های درسی قدیمی هستن.)
      حسابان و دیفرانسیل هر دو برای شروع حتما ده استاد و بعد رمزینه. توضیح بیشتر: ده استاد کتاب خیلی ساده ای نیست و تست های کنکور رو هم داره. پاسخنامه خیلی خوبی داره و در کل آدم از خوندش خسته نمیشه که هیچ ، به دیفرانسیل بیشتر علاقه مند میشه. رمزینه اول اومده درس رو خیلی کامل و گسترده و ریز گفته و نکاتش با اینکه جالب و جذاب هستن، گاهی اوقات خارج از محدوده ی کنکورن. بعد اومده تست ها رو از سال های دور به سال های نزدیک ردیف کرده، بعد سنجش و گزینه دو و اینا. این تستها اصلا نمی تونه روند آموزشی داشته باشه. یا مثلا در مورد فصل ۱ دیفرانسیل اومده ۳۰۰ تا تست از این یه فصل فسقلی گذاشته. اما مزیت رمزینه به ده استاد اینه که وقتی یکی روی ده استاد خوب مسلط بشه، یعنی میشه درصدش به ۵۰ برسونه، ولی وقتی رمزینه رو هم بخونه دیگه قطعی میشه. در کل شباهتش به کنکور زیاده. ولی رمزینه خیلی خیلی زیادی پیچونده. برا همین رمزینه باید بعد از ده استاد که ضروریه خونده بشه.
      رمزینه یه مزیت نسبت به سایر کتابا داره مفهوم رو عمقی جا میندازه مخصوصا قسمت حدش .
      در مورد سایر کتاب ها:
      میکروبانک گاج : کتابیست سطح بندی شده! سطح یک = تغییر یافته ی سوالات متداول کنکور و سوالات تالیفی در حد کنکور. سطح دو = سوال های جدید و یکم از کنکور سختتر که میتونن توی کنکور هم مطرح بشن. سطح سه = سوال های خفن با نکات فضایی! مخصوص رتبه های دو و نهایتا سه رقمی. این کتاب جزوه نداره، ولی در عوض پاسخ تشریحی بسیار کامل و خوبی داره و در واقع درس رو با تست یاد داده. در کل کتاب سطح بالاییه.
      خوشخوان: شاید قویترین کتاب تست دیفرانسیل و پایه باشه. این کتاب جزوه ی بسیار سطح بالایی داره و فقط کسی از این جزوه سر در میاره که حسابانش خیلی خوب باشه. کتاب خشکیه و مولفش مثل محمد مهربان و بهمن بازرگانی نیست. ولی خداوکیلی (!) کسی که به ریاضی و مخصوصا حسابان علاقه داره، اصلا خسته نمیشه. این کتاب تست های بسیار متنوع و خلاقانه ای داره و در کل سطحش از کنکور بالاتره. در ضمن پاسخ تشریحی تست ها هم بسیار مختصره و گاهی فقط یه اشاره کرده و خلاص! اگه یکی حسابانش خوب نباشه، هیچی سر در نمیاره.
      کوله پشتی (عباس مرادی): جزوه ی این کتاب بسیار ساده و قابل فهمه. اگه حسابانتون ضعیف یا متوسطه، از خوندنش خسته نمیشید که هیچ، خیلی هم لذت میبرید. تست های خوبی هم داره. برای هر فصل یه سری تست سطح ۲ هم داره برای کسایی که میخوان بترکونن. خودش گفته تست های سطح یکش واسه کنکور کافیه. بعضی کتاب ها همین جوری نکته بلغور میکنن میرن. ولی این کتاب کاملا مفهومی توضیح میده. (ولی اگه حسابانتون خیلی خوب یا عالیه، این کتاب رو نگیرید.)
      مبتکران: من چاپ قدیمش رو داشتم کتاب جالبیه تستای خوب و جدیدی داره با درسنامه های خوب! اگه تست کم آوردید(که گمون نکنم) می تونید برید سراغ این کتاب.
      بنفش قلمچی: شاید بشه اسمش رو گذاشت: آبی قلمچی ۲ . یعنی تستاش خیلی سخت نیست و شاید فقط یه ذره از کنکور بالاتر باشه. درسنامه هم نداره. پاسخ تشریحیش هم مثل سایر کتاب های آبی قلمچیه. خلاصه برای تمرین بیشتر منبع خوبیه.
      راستی بد نیست این مطلب رو هم بخونید. زیاد وقتتون رو نمیگیره. توش کتاب هم معرفی کردیم: (موضوع: چگونه دیفرانسیل بخوانیم؟)
      آمار و مدل سازی بعضی از کتاب های دیفرانسیل، آمار هم دارن. For Example کتاب خوشخوان آمار هم درس داده و ۴۰ تا تست جمع و جور واسش گذاشته که واقعا لازم و کافیه. اگر هم میخواید کامل کامل بخونید، گاج سفید. (این کتاب نازکترین کتاب میکروطبقه بندیه.)
      برای آمار کلا شاید ۴تا۵ فرمول داشته باشیم خوشخوان رو که بخونید و تستای کنکور رو بزنید دستتون میاد که چی کار باید بکنید. یه بررسی روی تستای آمار ۳-۴ سال گذشته نشون داده که تستای آمار بیشتر داره رو به وقت گیری میره مثلا ضرب و جمع یه سری عدد پس روی عملگرهای ریاضی تمرین کنید تا سرعتتون رو بالا ببرید
      هندسه تحلیلی
      گاج سفید : یکی از شیرین ترین کتاب های تست دنیاست! مخصوص کسایی که هم درک ریاضیشون خوبه ، هم حوصلشون زیاده. (یک کلام دانش آموزای قوی) .چون تقریبا برای هر دو تست یه درسنامه گفته و انواع تیپ های تست رو پوشش داده. با این کتاب به راحتی هندسه تحلیلی رو خاک می کنید
      مبتکران: برای بچه های متوسط.
      رمزینه: بیشتر جنبه ی تشریحی داره و تستهاش یه مقدار کمه. ولی درس رو خوب گفته.
      نشر الگو : سطحش خیلی بالاست و مخصوص بچه های باهوش و درس خونه.
      خوشخوان: یه کتاب نرمال!
      هندسه ۱ وهندسه ۲
      گاج سفید: کتاب بسیار خوبیه و تست های سختی داره، مثل کنکورهای اخیر. در ضمن تمام قسمت های کتاب درسی رو کامل پوشش داده. باید بعد از خوندن درسنامه هاش، اول تستهای پر اهمیت تر رو بزنید. (کنار خود تستها، درجه اهمیت رو زده و کنار پاسخ تست، درجه سختی رو) بعد اگه وقت شد بقیه تستها رو بزنید که بیشتر برای آشنایی با ریزه کاری ها طرح شده و گاهی بیراه رفته.
      خیلی سبز کم حجم و مقوی: سطحش بالاست یه کتاب تقریبا فرمولی بدون اثبات که خودتون باید اثبات کنید تا براتون جا بیفته
      شما اگه بتونید گاج سفید رو قورت بدید بعدش بیاید سراغ این کتاب می ترکونید هندسه رو!!!!!! البته وقتی من تستای خیلی سبز رو حل کردم از خودم نا امید شدم چون از هر ۲۰ تا تست بعضی وقتا فقط۲تاش رو می تونستم حل کنم. در صورت علاقه و وقت توصیه اش می کنم وگرنه ممکنه گیج بشید !
      ریاضیات گسسته و جبر و احتمال (تقریبا همه ی کتاب های توی بازار خوب هستن! ما فقط یه توضیح کوچولو میدیم.)
      خیلی سبز: برای کسایی که هم درک ریاضیشون قویه و هم از اون آدمایی هستن که میخوان چندتا کتاب تست بزنن. (تعداد تست هاش بیش از حد زیاده) به نظر من می تونه مکمل خوبی برای گاج سفید باشه(برای اونایی که میخوان گسسته رو ۱۰۰ بزنن)
      کتاب کم حجم و مقوی خیلی سبز: میتونه کتاب خیلی خوبی باشه از نظر جزوه. باید یه کتاب تست مثل آبی قلمچی هم کنارش باشه.
      گاج سفید: یه کتاب مختصر و مفید برای کسایی که میخوان تو وقت کم، بهترین نتیجه رو بگیرن. (چون تستهای مادر و اصله کاری رو ستاره دار کرده، در ضمن درس رو تو قالب درسنامه تو پاسخ تشریحی گفته. به زبون ساده.)
      در مورد این کتاب: کتاب خوبیه، نویسندش هم باحاله و از نوشتنش خیلی خوشم میاد، ولی خب دقیقا اونی نبود که می خواستم.
      در مورد این کتاب : یک کتاب عالیییی با یه شخصیت مجازی!!! به نظرم به سطح قابل قبولی از آمادگی می رسونه شمارو و غول گسسته رو میشکونه
      نشر الگو : کتاب خوبیه! هم توضیح درسش خوبه هم تستهاش. (جبر و احتمالش تو یه جلد جداست)
      خوشخوان: این هم مثل نشر الگو ، با این تفاوت که یکم سطحش بالاتره و بدرد بچه های باهوش میخوره.
      فیزیک
      از پایه تا پیش برای کسی که درکش خوبه و علاقه منده به فیزیک گاج سفید خوبه – برای دانش آموز متوسط خیلی سبز و فار و اینا خوبه. یکی از دوستام فار می خوند و من خیلی پشیمون بودم که چرا فار نگرفتم به جای گاج ولی سه چهار ماه بعدش اومد به پیشنهاد من گاج گرفت و خوند و واقعا خیلی خوشحال بود از اینکه گاج خونده. می گفت فار دیگه زیادی اومده توضیح داده. گاج مختصر و مفید و جمع و جور همه چی رو پوشش داده. ظاهرش رو نبین که همش تست کنکور و آزاد و سنجش و ایناست. پاسخنامه تشریحی خیلی خلاصه شدش کاری می کنه که تو کنکور هم سریع جواب بدی، نه یه ساعت بشینی تحلیل بکنی ( وقتی همیشه تو پاسخنامه عادت به تحلیل داشته باشه، سر جلسه هم همین میشه – البته کسی که درک خوبی از فیزیک نداره اصلا نباید بره سر وقت گاج که گاج توضیح زیادی نمی ده).
      توضیح راجع به سایر کتاب ها:
      فیزیک پیش دانشگاهی:
      نشر الگو (۳ جلد) : کتاب بسیار خوبیه. برای همه ی سطح ها. درس رو کاملا مفهومی توضیح داده. فقط تستهای زیادی داره و حوصله میخواد. اگه درسخون هستید، گزینه مناسبیه. مخصوصا اینکه میتونید ازش به عنوان دو کتاب تست استفاده کنید. (تست های تکمیلی داره)
      رمزینه ( ۲جلد): برای کسیه که میخواد توی زمان مناسب و نسبتا کم، بهترین نتیجه ممکن رو بگیره. تعداد و سطح تستهاش کاملا معقوله.
      بنفش قلمچی: تست هایی داره که میتونه توی کنکورهای سخت مطرح بشه. برای تسلط کامل به درس (برای دانش آموزای متوسط و قوی) منبع خوبیه.
      فیزیک پایه:
      گاج سفید : تست های بسیار زیادی داره و اغلب تکراری! ولی عوضش تستهای خوب رو ستاره گذاشته. مشکلش اینه که اصلا تست تالیفی نداره.عوضش بعضی تست های آزمون های گزینه ۲ رو داره.(مگر اینکه امسال چاپ جدیدش بیاد)
      خیلی سبز : یکی از کتابای جالب! به قول خودشون انقلابی در کنکور یه کمی سطحش به شیمی بهمن بازرگانی و آلفردو گاج می خوره کلا سطحش بالاتر از کتابای دیگس و سوالای جدید و سخت زیادی داره
      نشر الگو: (جامع فیزیک پایه): شما اگه تست های خوب گاج سفید رو جمع آوری کنید و تست های تالیفی استاندارد رو هم بزارید کنارش میشه این کتاب. این کتاب درسنامه ی خیلی مختصر و مفیدی و خوبی داره و تستهای کامل و جامع و بدرد کسی میخوره که قبلا فیزیک پایه رو از نظر مفهومی خوب یاد گرفته باشه. این کتاب بعضی تست های آزمون های گزینه۲ رو هم داره، ولی کنارش ننوشته! (اینو خودمون کشف کردیم!) خلاصه برای دانش آموزایی که فیزیکشون خوبه، خوبه!
      خوشخوان و رمزینه : شنیدیم خوبه!
      بنفش قلمچی: بسیار سطحش بالاست. برای کنکور مفید نیست. اگه کسی هست که فیزیک پایه رو توپ توپ باشه و درصداش همه بالای ۹۰ هست، این کتاب میتونه مفید باشه.
      شیمی
      برای شیمی شما باید سطر به سطر کتاب درسی رو حفظ باشید، مخصوصا حاشیه های کتاب که البته کتابای تست اونا رو خوب پوشش دادن
      مبتکران: حتما میدونید که کتاب های تست بهمن بازرگانی (مبتکران) ترکونده. (فقط تست نیست، ایستگاه های درس و نکتش کامل کامله).
      خیلی سبز: هر کس که خونده میگه فوق العادست!
      توضیح: مبتکران زیادی به حاشیه پرداخته و از سوراخ سمبه های کتاب تستهای خفن طرح کرده و مباحث رو خیلی کش داده. این ویژگی به ضرر کساییه که زیاد اهل درس خوندن نیستن و حال و حوصله ندارن. ولی خیلی سبز در عین حال که زیاد به حاشیه نرفته، کتاب بسیار خوبیه. در کل جفتشون کتابای بسیار خوبی هستن.
      آبی قلمچی: خوراک جمع بندی و مروره. مطالب رو بسیار جمع و جور گفته و نکات اصلی کتاب درسی رو مطرح کرده. بیشتر به درد بعد عید میخوره.
      قسمت “گزیده ی نکات” کتاب های آبی قلچی، اکثرا جمع و جور و مفید هستن و برای جمع بندی و مرور درس، کارایی خیلی خوبی دارن. علی الخصوص توی درس شیمی.

منبع : 4sharif

2. Top | #17
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      سلام. به نظر من هر كس با هر كتابي مي تونه موفق باشه.
      با هر كتابي كه با روشش راحت تره. و البته اولين كتابي كه يكي بهش معرفي كرده ولي در هر حال ممكنه علاقه به يك كتاب به خاطر اين باشه كه ما معلوماتمون خوبه و خوب خونديم و خوب زديم. و مي گيم اين خوبه.
      من در مورد كتاب زبان جور ديگر بايد خواند نشر شبقره خيلي خوب شنيدم. خيلي خوبه. دارمش.
      ديني هم به نظرم نشر الگو خوبه. ادبياتم گاج سفيد چون بايد بفهميم كه چطور سوال مياد و منظور سوال رو كلي بفهميم. نيازي به تاليفي نيست.
      در مورد زيست مي گن خيلي سبز. همچنين كتاباي استاد عالي پور.
      در مورد شيمي هم كه همه مي دونن مبتكران.
      فيزيك مبتكران خيلي عاليه.
      رياضي هم من مهرو ماه دارم هم اموزشه هم مبحث مبحثه هم تست.
      زمينم كه خدا بيامرزه!

3. Top | #18
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      سلام

من یک هفته ی پیش یک کتاب دیفرانسیل خریدم
      کتابی که خیلی باحال هست به درد کسای مثل من می خوره که ریاضیاتشون زیر خط فقر قرار داره
      و خیلی کیج می زنن مسایل ریاضی رو به روش اسان توضیح داده
      بیشتر تعریف نکنم

اسمش هست ریاضیات پایه و دیفرانسیل
      از انتشارات گاما
      نویسنده عبدالرضا منتظری

قبلا توی کانال هفت اموزش ریاضی برای کنکور داشت
      البته چند سال پیش
      .................................................. .......
      من هندسه تحلیلیم خیلی ضعیفه هیچی بلد نیستم و پول کلاس کنکور رو هم ندارم

شما چی پیشنهاد می کنید خیلی افتضاحه هیچی بلد نیستم

4. Top | #19
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Faraz نمایش پست ها
      سلام

کتابی که خیلی باحال هست به درد کسای مثل من می خوره که ریاضیاتشون زیر خط فقر قرار داره
      بیشتر تعریف نکنم

از انتشارات گاما
      نویسنده عبدالرضا منتظری

البته چند سال پیش

از نظر من کتاب خوب تو زمینه هندسه 1 و 2 و تحلیلی کتابهای میکرو طبقه بندی گاج است که مولف همه اینها آقای منصف شکری هستند و واقعا درسنامه های جامع و کامل و تستهای تالیفی و کنکوری زیاد و خوبی داره

5. Top | #20
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      سلام

بیشتر تعریف نکنم

از انتشارات گاما
      نویسنده عبدالرضا منتظری

البته چند سال پیش

اگه واقعا میخوای هندسه تحلیلی رو بفهمی من هندسه تحلیلی فار آموزش رو پیشنهاد میکنم، اگه کتاب تست برا تحلیلی نداری کتاب فار آزمون رو بگیر که با کتاب فار آموزش هماهنگه، با این دو کتاب خدای تحلیلی میشی (ولی اگه کتاب تست داشتی، همونی که داری کافیه، نمیخواد پول اضافه بدی و فار آزمون رو بخری، با همون کتاب تستگه داری هم میشه تحلیلی رو جمع و جور کرد.)

اینم آدرس کتابها:
      فار آموزش http://pharepub.com/index.php?nav=books&sub=9
      فار آزمون http://pharepub.com/index.php?nav=books&sub=10

موفق باشید

6. Top | #21
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      سلام بچه ها من سال سوم هنرستانم تازه میخوام شروع کنم به خوندن گیجمو استرس دارم
      نمیدونم از کجا شروع کنم هرکی که میتونه کمکم کنه

ممنون میشم

7. Top | #22
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      سلام خدمت شما دوست عزیز کنکوری
      به نظر من مبتکران برای شیمی عالیه ولی گاج برای تست و بخصوص برای آموزش عالیه(بخصوص کتاب محوری که بهتون پیشنهاد میکنم)و هفت کنکور کانون عالیه هم کوچیکه هم هزینش کمه و هم طبقه بندی شدست البته برای دین و زندگی.دین و زندگی جامع قلمچی وگاج عالیه و برای عربی هم خوبه در ضمن ناامید نشو انشاا... تهران رو شاخته راستی برای من کنکوری 91 هم دعا کن

8. Top | #23
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      پیشنهاد میکنم فایل زیر رو دانلود کنید :

فیلم تدریس آینه ها :

http://smjr110.blogfa.com/

یا

http://konkour91.persiangig.com/

9. Top | #24
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      با عرض سلام خدمت دوستای کنکوریم

بنده می خواهم به شما کتاب هایی جهت موفقیت در کنکور معرفی کنم:

1-ادبیات فارسی:کتاب محوری(سبز)گاج برای آموزش و برای تشت زنی کتابهای گاج شفید و 4درس در 4 کتاب عالیه

2-عربی:برای عربی. عربی جامع کانون(*) و گاج عالیه بهتون توصیه می کنم تهیه اش کنید

3-دین و زندگی:کتاب کاج سفید و 4 درس در 4 کتاب برای همه ی کتابها واقعا عالیه البته بچه های تیزهوشان کتاب بنفش عالیه در ضمن کتا هفت کنکور و ابی قلمچی واقعا عالیه
      4-زبان انگلیسی:علاوه بر گاج سفید و 4درس کانون کتاب زرد عمومی و اختصاصی و جمع بندی(قلمچی) برای دوران جمع بندی واقعا عالیه. تیک ایت گاج واقعا محشره.

5-ریاضی:آبی کانون و سفید گاج و زرد اختصاصی کانون خوبه. البته مهر و ماه و کوله پشتی رو هم تعریف میکنن خوب سلیقه ها متفاوته

6-فیزیک:من که آبی کانون رو دارم تستهاش عالیه گاج سفید هم توصیه مشود در ضمن هفت کنکور برای فیزیک و ریاضی یادتون نره

7-زیست:کتاب خیلی سبز واقعا محشره اما سوالات آبی واقعا ساده است گاج سفید را هم مطالعه نکرده ام ولی خیلی سبز محشره

8-شیمی:برای شیمی فقط یه کتاب میگم که ارزششو داره بخری اونم مبتکرانه. در ضمن کتاب نوروز کانون برای تعطیلات یادتون نره نوروز فرصت طلایی هستش ببخشید سرتونو درد آوردم فقط درس خواندن در نوروز یادتون نره!!!!!!!!!!! البته مبتکرانو برای فیزیک پیش 1 (جلد1) رو هم تعریف میکنن من خودم برای فیزیک و شیمی کلاس کنکور میرم البته معلمم در شهر خودمون نمونه است یعنی تکه اونها هم آبی کانون و سفید گاج رو توصیه میکنن حالا تصمیم با شماست

10. Top | #25
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      salam be hame mikhastam bedoonem ke tabestoone baad az sale sevom darsaie avalo dovomo bekhoonim behtare ia pisho?

11. Top | #26
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      salam be hame mikhastam bedoonem ke tabestoone baad az sale sevom darsaie avalo dovomo bekhoonim behtare ia pisho?
      از نظر من در یک آزمون آزمایشی شرکت کنید و برنامه همون پیش برید

با این حال خوندن دروس سال دوم و سوم در تابستان و تثبیت و تسلط بر اونها بیشتر توصیه میشه

12. Top | #27
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      با سلام

برای فیزیک یه کتاب تازه اومده به نام رمزینه. من برای پیش رمزینه و سبز(کتاب محوری)گاج میخونم به کمک کلاس کنکور تاثیر مثبت گذاشته و منی که نمیتونستم فیزیک بزنم الان مینیمومم 30% هستش.

13. Top | #28
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      سلام
      من فارغ التحصیل کاردانی کامپیوتر سال 87 هستم رشته ام فنی حرفه ای بوده قصد دارم کنکور سال 92 رشته تجربی شرکت
      کنم هدفم فقط پزشکیه تهرانه حالا به دلیل دوری چند ساله از دروس و جو کنکور چند تا سوال دارم
      1-اآیا با این شرایطی که من دارم امیدی به قبولی هست؟
      2-فکر میکنید داشتن یه مشاور خصوصی چقدر میتونه کمک کنه ؟مشاور خوبی می تونید معرفی کنید؟
      3-چه کنکور آزمایشی شرکت کنم ؟
      4- باتوجه به شرایط من چه کتاب هایی پیشنهاد میکنید؟(باتوجه به عدم آشنایی من با دروس تخصصی )
      درخواست دوستانه : لطفا هر راه حلی که فکر مینید منو به هدفم نزدیکتر میکنه بگید

14. Top | #29
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      سلام
      من فارغ التحصیل کاردانی کامپیوتر سال 87 هستم رشته ام فنی حرفه ای بوده قصد دارم کنکور سال 92 رشته تجربی شرکت
      کنم هدفم فقط پزشکیه تهرانه حالا به دلیل دوری چند ساله از دروس و جو کنکور چند تا سوال دارم
      1-اآیا با این شرایطی که من دارم امیدی به قبولی هست؟
      2-فکر میکنید داشتن یه مشاور خصوصی چقدر میتونه کمک کنه ؟مشاور خوبی می تونید معرفی کنید؟
      3-چه کنکور آزمایشی شرکت کنم ؟
      4- باتوجه به شرایط من چه کتاب هایی پیشنهاد میکنید؟(باتوجه به عدم آشنایی من با دروس تخصصی )
      درخواست دوستانه : لطفا هر راه حلی که فکر مینید منو به هدفم نزدیکتر میکنه بگید
      1- کار نشد نداره . امیدتون به خدا باشه
      2- برای انگیزه دادن می تونه خوب باشه ولی از نظر من لازم نیست و مشاورهای رایگانی که در اینترنت و حتی در وبسایت ما هستند به همه سوالات شما پاسخ می دهند . حتی پشتیبانهای قلمچی هم برای اینکار خوب هستند
      3- از نظر من قلمچی شرکت کن که تعداد آزمونش زیاده و سوالاتش از مهر ماه به بعد خیلی خوب و استاندارد میشه و پشتیبان مشاوره ای هم داره . البته گزینه 2 هم خوبه . اینها نظر من هست و بستگی به خودت داره
      4- تو این تاپیک در مورد کتابها زیاد گفته شد ولی تو تاپیک زیر به خیلی از سوالات ناگفته شما پاسخ داده شده ، حتی به این سوال که برای دروس تجربی کدوم کتابها رو بخونیم که توسط یکی از رتبه های برتر کنکور تجربی که پزشکی تهران قبول شده بود به این سوالات پاسخ داده شده . به لینک زیر بروید و همه صفحات رو مطالعه کنید . اگه بازم مشکل داشتی در همونجا بپرسید

http://konkur.vcp.ir/forum/showthrea...252f&id=3j677b

15. Top | #30
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      دوست خوبمون , حافظ شیرازی که امسال پزشکی تهران قبول شدند و مشاور رشته تجربی ما هم هستند کتابهای زیر را به عنوان منبع پیشنهادی خودشان به بچه های تجربی معرفی کردند که به شرح زیر است

فیزیک پیش=گاج/فیزیک سوم=خیلی سبز/فیزیک2=مبتکران/
      زیست هرسه سال=اول کتاب درسی - دوم کتاب درسی و سوم خیلی سبز
      /ریاضی هر سه سال= خیلی سبز/
      شیمی هر سه سال=مبتکران/
      دینی=کتاب درسی و کتاب ایات و نکات گاج/
      ادبیات هر سه سال=خیلی سبز
      /عربی=ایاد فیلی/
      زبان=گنجینه لغاتت رو ببر بالا

صفحه 2 از 89 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

فیزیک، فیزیک پیش، قلمچی، كنكور، لغت معنی، مفید، منابع کنکور، مهم، مهر و ماه، موفقیت در کنکور، میکرو طبقه بندی گاج، محوری، مشکل، مطالعه، معرفی، معرفی عربی، چهارم، نوروز، هندسه، ژنتیک، کمک، کنکور، کنکور 92، کنکور 93، کنکور 94، کنکور آزمایشی، کنکور سراسری، کنکوری، کانون، کارشناسی، کارشناسی ارشد، کتاب، کتاب جمع بندی، کتاب خوب، کتاب دست دوم، گاج، گزینه 2، گزینه دو، گزینه۲، پلی، پرسش های متداول، پزشکی، آزمایشی، انتخاب رشته، ادبیات، ادغام، اساتید، استوکیومتری، برنامه ریزی، تنهایی، تب کنکور، تجربی، تست، تست درس به درس عربی، تست عربی، تصویر سازی، تغييرات، تغییرات کتب درسی، جمع بندی، جمع بندی فیزیک، جالب، جزوه، حسابان، خلاصه، خیلی سبز، دوره، دوران جمع بندی، دین وزندگی، دینی، دانش آموزان، دانشگاه، دختر، درس، درس به درس، درس خواندن، دعا، ریاضی، ریاضیات پایه، ریاضیات تجربی، ریدینگ، راهنمایی، رشته تجربی، زمین شناسی، زيست، زیست، زیست شناسی، زبان فارسی، زبان انگلیسی، سنجش، سوال، سوالات کنکور، سراسری، سردرگمی، شیمی، شیمی 2، شیمی 3، شیمی سوم، شیوه مطالعه، عبدالرضا منتظری، عربی

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن