خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 14 از 89 نخستنخست ... 413141524 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 196 به 210 از 1322
    1. Top | #196
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masoud5 نمایش پست ها
      ریاضی به نظر من نشر الگو خوبه.
      اینم لینک سایتش. اینجا کلیک کنید.
      ریاضی تجربی فقط جامع خیلی سبز ...
      فکر نکنین برا تبلیغ یا چیز دیگه میگم
      ...
      اینو میگم چون دارم باهاش کار میکنم
      ...

2. Top | #197
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Seyyed نمایش پست ها
      با سلام من ی سوال داشتم برا شیمی پایه خانه زیست شناسی دارم ایا احتیاجی به تهیه کتاب جدید دارم؟
      100% تغییرمنابع پیشنهاد میشه
      مبتکران وخیلی سبز که کاملا سلیقه ای میتونید ازبین این2تاانتخاب کنید.

3. Top | #198
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      آموزش مبتکران همونطور که دوستمون اشاره کردن واقعا کامله.اما متاسفانه تست های مبتکران برای سال دوم مناسب نیست.تازه 2 جلد چند صد صفحه ای فقط برای سال دوم!
      خیلی سبز هم برای سال دوم کتاب مخصوص کنکور چاپ نکرده و فقط کتاب کار داره که مخصوص کار تشریحی هستش
      tir1393.mihanblog.com
      وبلاگ من و گزینه دو

4. Top | #199
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aslan نمایش پست ها
      سلام
      آموزش مبتکران همونطور که دوستمون اشاره کردن واقعا کامله.اما متاسفانه تست های مبتکران برای سال دوم مناسب نیست.تازه 2 جلد چند صد صفحه ای فقط برای سال دوم!
      خیلی سبز هم برای سال دوم کتاب مخصوص کنکور چاپ نکرده و فقط کتاب کار داره که مخصوص کار تشریحی هستش
      سال دوم نظرمن با1جزوه خوب وتست های سراسری سال های گذشته میشه درکش کرد وجواب گرفت(تست های کنکورازگاج میکروباشه بهتره)اما اگرجزوه دراختیارندارید میتونید dvdآموزش بازرگان وکتاب تستش روتهیه کنید که هم سوالای تالیفی داره وهم کل سوالای سراسری ولی حجمش زیاده وقطعا کارزیاد میطلبه اگه تجربی هستین قطعاکارزیاد پیشنهادمیشه
      درجواب دوستمون که گفتن استاندارد نیست بایدبگم اصلا این طورنیست.مبتکران امتحان خودشو سالیان ساله که پس داده وهیچ شکی درش نیست با اینکه 2جلدی شده ولی فوق العاده هست.
      خیلی سبزهم کاری که کرده این بوده که 1سری سوالای مفهومی مبتکران روحذف کرده وباحجم کمتر اونارو ارائه کرده وبرای کم حجم بودنش بیشترمورد استقبال قرارگرفته.
      ویرایش توسط amirsalarsh : 01 تیر 1392 در ساعت 15:43

5. Top | #200
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mario got$e نمایش پست ها
      ریاضی تجربی فقط جامع خیلی سبز ...
      فکر نکنین برا تبلیغ یا چیز دیگه میگم
      ...
      اینو میگم چون دارم باهاش کار میکنم
      ...
      دوست عزیز هرکسی باکسه دیگه فرق میکنه ونمیشه برای همه 1نسخه پیچید.
      من میشناسم کسی روکه با مهروماه هم نتیجه گرفته.اما اینجاتوسایت منابع خوب پیشنهاد میشه واین خودفرد هست که باید باتوجه به شرایط خودش تصمبم به خرید منابع بگیره.
      مخاطب من با کل عزیزانی بود که درخرید منابع دچارمشکل هستند

6. Top | #201
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      1-ممنون از راهنمایی تون خوشبختانه جزوه نسبتا خوبی دارم ولی برای سال دوم بین بین فار و مبتکران دودلم.
      2-واقعا احتیاجی به گرفتن فیزیک 1 خیلی سبز هست؟
      3-ژنتیک تخته سیاه رو از الان بگیرم تغییر نمیکنه برا سال چهارم؟
      4-زبان فارسی برایند بهتره یا دریافت یا تخته سیاه؟
      از همکاری شما کمال تشکر را دارم.

7. Top | #202
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirsalarsh نمایش پست ها
      سال دوم نظرمن با1جزوه خوب وتست های سراسری سال های گذشته میشه درکش کرد وجواب گرفت(تست های کنکورازگاج میکروباشه بهتره)اما اگرجزوه دراختیارندارید میتونید dvdآموزش بازرگان وکتاب تستش روتهیه کنید که هم سوالای تالیفی داره وهم کل سوالای سراسری ولی حجمش زیاده وقطعا کارزیاد میطلبه اگه تجربی هستین قطعاکارزیاد پیشنهادمیشه
      درجواب دوستمون که گفتن استاندارد نیست بایدبگم اصلا این طورنیست.مبتکران امتحان خودشو سالیان ساله که پس داده وهیچ شکی درش نیست با اینکه 2جلدی شده ولی فوق العاده هست.
      خیلی سبزهم کاری که کرده این بوده که 1سری سوالای مفهومی مبتکران روحذف کرده وباحجم کمتر اونارو ارائه کرده وبرای کم حجم بودنش بیشترمورد استقبال قرارگرفته.
      سلام
      واقعیت اینه که کسی نگفت استاندارد نیس.فقط گفتم واسه سال کنکور مناسب و متناسب نیس.کسی نمیاد واسه 1 سالی که واسه کنکور وقت داره و تو این زمان محدود 2 جلد کتاب چند صفحه ای تست واسه شیمی 2 ای که در مقابل کتابای دیگه شیمی دبیرستان خیلی سبکتره وقت بزاره.
      سبک و سیاق سوالای شیمی 2 توی کنکور نشون داده که تستا روند ثابتی داره و تازه یه مقدار قابل توجهی از مطالب حفظین.شما میتونید از این وقت واسه تسلط روی بخشای سنگین تر مثه استوکیومتری و شیمی 2 پیش استفاده کنید که بودجه خوبی تو کنکور دارن.
      tir1393.mihanblog.com
      وبلاگ من و گزینه دو

8. Top | #203
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      1-ممنون از راهنمایی تون خوشبختانه جزوه نسبتا خوبی دارم ولی برای سال دوم بین بین فار و مبتکران دودلم.
      1-مبتکرانو بحث کردیم.فار رو ندیدم.لطفا دوستایی که تجربه اش رو داشتن راهنمایی کنن
      2-از فیزیک 1 همونطور که میدونید تنها دو فصل آخر مطرحه.ضمنا 3 سال پیش یک تست از فصل 3 اومده بود ،ولی در کل برای 3 فصل اول همون خود کتاب درسی کافیه.درباره دو فصل آخر اینو بگم که از فصلای نمره آور هستن و اگه بتونین مفهوم مطالبو بگیرین تقریبا میشه گفت محاله نتونید سوالی رو جواب بدید.اگه باهوش هستید میتونید با همون تستهای سالهای قبل کنکور (گاج یا قلمچی)کارتون رو را بندازید.
      3-بستگی به دفتر تالیف کتب درسی داره.نمیشه پیش بینی کرد.ولی شما میتونید پایه رو شروع کنید و تا شهریور که پایه رو تموم کردید و کتابا اومد اونوقت تصمیم بگیرید
      4-من یه دونه تخته سیاه دارم و کارمو را میندازه.درباره برآیند(احتمالا همون الگو) هم دوستانی که داشتن ممنون میشم تجربشون رو بگن
      tir1393.mihanblog.com
      وبلاگ من و گزینه دو

ویرایش توسط Aslan : 01 تیر 1392 در ساعت 16:48

9. Top | #204
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      1.راستش من سال دوم که بودم مبتکرانم روتوش علامت زدمو سیاه کردم.حالا اصلا دلم نمیاد حتی نگاهش کنم چه برسه به اینکه بخونمش
      ولی الان گاج میکرو+فاردارم.فار روهمراه کلاس مدرسه میخونم وگاج میکروهم که تست کنکوراشو خودم میزنم.
      اگه جزوه خوب داری فارزیاد به کارت نمیاد(نظرشخصی) ولی هم بافاروهم با مبتکران میتونی جواب بگیری. مهم اینه که وقتی گرفتی بخونیشون ووقت بزاری

2.واقعانیست!!!هرفیزیک پایه ای که بگیری توش به تعدادکافی تست هست.
      3.خبرندارم!
      4.زبان فارسی اگه زیادتست میزنی برآیندواگه کم میزنی تخته سیاه(راستش هامن سبطی توشهرما پیدانمیشه ونمیدونم چطوره ولی تعریفشو شنیدم)
      ویرایش توسط amirsalarsh : 01 تیر 1392 در ساعت 18:05

10. Top | #205
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کتاب فیزیک 3 خیلی سبز و 2 قلم چی دارم آیا احتیاجی به تغییر دارم؟

11. Top | #206
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      فیزیک 3کاملا اوکی هست
      برای پیش(اگرقوی هستی الگو ودرغیراین صورت گاج یا احمدجوکارکه تست کنکوردارند بیشتر)
      فیزیک2 برای آموزش کتاب آموزش الگو خوب هست وبرای تست هم میتونید ازکتاب های فیزیک پایه استفاده کنیدالبته باآبی قلمچی فک نکم ازپس تست های دینامیک وحرکت شناسی بربیاید واین2 مبحث رومعمولا باپیش1 به صورت تلفیقی میخونن(دبیرها معمولاتو1زمان درس میدن)ولی تست های ترم2 سال دوم با همون آبی قلمچی میشه 1کارایی کرد
      اگرفیزیک پایه نمیخواید تهیه کنید باتوجه به اینکه فیزیک 2خیلی سبزهنوزچاپ نشده میتونیداز فیزیک2 نشرالگو(تست) استفاده کنید

*الگو2مدل کتاب داره یکی آموزش هست که کامل توضیح داده بامثال زیاد و1مدل دیگه کتاب های تست هست که تعدادزیادی تست داره ودرمیان پاسخنامه تست ها خلاصه درس آورده.
      اگه کسی مفاهیم رویادگرفته میتونه ازتستش استفاده کنه.

12. Top | #207
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط angel نمایش پست ها
      آذی اینا رو از خودم نشنیدی؟
      Angel روش موضوعی خوندن ادبیات رو از تو یاد گرفتم و اینکه گفتی فیزیک الگو خوبه اما نه برای سطح پایین
      بقیا منابعو از یکی از بچه های کنکوری 92 از انجمن استاد افشار شنیدم
      l

یه همچین آدمیم من

13. Top | #208
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یکی از دوستان گفت فیزیک 2 الگو بخر
      من میگم صبر کن خیلی سبز قراره تابستون فیزیک 2هم چاپ کنه(همون مصلایی)خودمونه
      من یکی که ندیده میخرمش
      خیلی توپ نوشته

14. Top | #209
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Azinsmt نمایش پست ها
      Angel روش موضوعی خوندن ادبیات رو از تو یاد گرفتم و اینکه گفتی فیزیک الگو خوبه اما نه برای سطح پایین
      بقیا منابعو از یکی از بچه های کنکوری 92 از انجمن استاد افشار شنیدم
      l

یه همچین آدمیم من
      شوما گلی
      زمان نمی ایستد و لحظه ها می روند
      قدر زندگی و باهم بودن را بیشتر بدانیم
      لطفا با تامل ببینید...

من دغدغه دارم این روزها درسرزمینی زندگی میکنم که درآن دویدن سهم کسانی است که نمیرسندو رسیدن سهم کسانی است که نمیدوند.

15. Top | #210
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با سلام به نظر شما از کتاب های زیست جامع زیر به عنوان مکمل خیلی سبز کدام بهتره؟
      1-مهروماه
      2-تخته سیاه
      3-شما بگید...........

لطفا نظراتتون رو بگید.
      ویرایش توسط Seyyed : 02 تیر 1392 در ساعت 16:36

صفحه 14 از 89 نخستنخست ... 413141524 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

فیزیک، فیزیک پیش، قلمچی، كنكور، لغت معنی، مفید، منابع کنکور، مهم، مهر و ماه، موفقیت در کنکور، میکرو طبقه بندی گاج، محوری، مشکل، مطالعه، معرفی، معرفی عربی، چهارم، نوروز، هندسه، ژنتیک، کمک، کنکور، کنکور 92، کنکور 93، کنکور 94، کنکور آزمایشی، کنکور سراسری، کنکوری، کانون، کارشناسی، کارشناسی ارشد، کتاب، کتاب جمع بندی، کتاب خوب، کتاب دست دوم، گاج، گزینه 2، گزینه دو، گزینه۲، پلی، پرسش های متداول، پزشکی، آزمایشی، انتخاب رشته، ادبیات، ادغام، اساتید، استوکیومتری، برنامه ریزی، تنهایی، تب کنکور، تجربی، تست، تست درس به درس عربی، تست عربی، تصویر سازی، تغييرات، تغییرات کتب درسی، جمع بندی، جمع بندی فیزیک، جالب، جزوه، حسابان، خلاصه، خیلی سبز، دوره، دوران جمع بندی، دین وزندگی، دینی، دانش آموزان، دانشگاه، دختر، درس، درس به درس، درس خواندن، دعا، ریاضی، ریاضیات پایه، ریاضیات تجربی، ریدینگ، راهنمایی، رشته تجربی، زمین شناسی، زيست، زیست، زیست شناسی، زبان فارسی، زبان انگلیسی، سنجش، سوال، سوالات کنکور، سراسری، سردرگمی، شیمی، شیمی 2، شیمی 3، شیمی سوم، شیوه مطالعه، عبدالرضا منتظری، عربی

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن