خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 12 از 89 نخستنخست ... 211121322 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 166 به 180 از 1322
    1. Top | #166
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      برای دوم میخواستم. ممنون از کمکتون.

2. Top | #167
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها؛من بعضي درس ها رانخوندم وخلاصه نويسي نكردم؛به نظرشماخريدن كتاب هاي ويژه ي جمع بندي انتشارات مهروماه خوبه برا اين مدت باقي مونده؟؟؟ ازعزيزاني كه اطلاعي دارند خواهش ميكنم راهنمايي بفرماييد.
      کلنا عباسک یازینب
      من شنیدم سر عشاق به زانوی شماست
      و از آن روز سرم میل بریدن دارد

الهم الرزقنا شهادت فی سبیل الله

3. Top | #168
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Reza j نمایش پست ها
      سلام بچه ها؛من بعضي درس ها رانخوندم وخلاصه نويسي نكردم؛به نظرشماخريدن كتاب هاي ويژه ي جمع بندي انتشارات مهروماه خوبه برا اين مدت باقي مونده؟؟؟ ازعزيزاني كه اطلاعي دارند خواهش ميكنم راهنمايي بفرماييد.
      شما کتابای کم حجم خیلی سبز یا چکیده تخته سیاه رو بگیر

4. Top | #169
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      آره خــوبــه ...
      عشــــــق ؛
      همین خنده های ساده توست . . . !

وقتی با تمام غصه هایت میخندی ؛
      تا از تمام غصه هایم رها شوم . . .

5. Top | #170
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من خودم همه درساشو دارم .عالین.مخصوصا ادبات و دین و زندگی و بخصوص زیست حتما حتما حتما بگیر.

6. Top | #171
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بسیار توصیه می شود
      تحلیلی -گسسته/ هندسه پایه / دیفرانسیل / فیزیک /عربی ش رو خوندم و خوبه

7. Top | #172
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام. من دانش اموز دوم دبیرستان هستم و میخوام برای تابستان کل درس ها با نکات و تست هاشو بخونم. به طوری که کاملا
      مسلط
      بشم. میخواستم ببینم از چه کتاب هایی باید استفاده کنم؟ اکثر کتاب هایی رو که معرفی کردین جامع هستند اما من فقط کتاب های دوم رو میخوام. لطفا چند کتاب معرفی کند؟
      سلام.
      شما منابع جدا میخواید در صورتی که بیشتر مطالب مهم تو کتابهای جامع هست.
      بگذریم.
      من برای کلیه ی عمومی ها گاج رو توصیه میکنم.با توجه به اینکه هر فصل کتاب رو جداگانه و بطور جامعتری توضیح داده که شما با مطالعه ی عمیق اونا میتونید مهارتتون رو بطور چشمگیری ارتقا دهید.
      اما در خصوص اختصاصی ها من برای ریاضی و فیزیک کتاب آموزش به انضمام تست نشر الگو رو توصیه میکنم.آموزش و تست این انتشارات برای این دروس من فکر میکنم مکمل هم باشند.شما جفتشون رو تهیه کنید مطمئن باشید ضرر نمیکنید.
      در مورد زیست شناسی من نمیدونم.رشته ی من ریاضی هست.دوستان بهتون میگن.
      در نهایت به شما اطمینان میدم که مطالعه ی کتابهای معرفی شده افزایش تسلط نسبی شما تو درسهاتون رو به همراه داره.
      موفق باشید./.

8. Top | #173
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr-Amir نمایش پست ها
      زیست:1-خیلی سبز //2-تخته سیاه //3-8000 تست گاج
      شیمی:1-خیلی سبز//2-مبتکران//3-گاج

اگر برای بقیه دروس هم خواستید بگید که بهتون بگم.

برای این روزا: فقط فقط فقط دور دنیا در 4 ساعت گاج
      سلام
      من پرستاری خوندم و 84 فارغ التحصیل شدم لطفا کامل راهنمایی بفرمایید طوری که 100 در صد نتیجه بگیرم پرشکی یا دندون تهران میخوام

9. Top | #174
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بچه ها تا حالا کسی کتاب های نشر دریافت (هامون سبطی : ادبیات و قرابت معنایی) رو خونده؟ به نظرتون چه جورین؟ برای درصد 70 به بالا خوبه؟
      (رشتم تجربیه)
      دنیا جای خطرناکی برای زندگی است. نه به خاطر مردمان شرور،بلکه به خاطرکسانی که شرارتها را می بینند و کاری درمورد آن انجام نمی دهند.
      انیشتین

10. Top | #175
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آره عزیز من کتاب هامون سبطی قرابتشو کامل یه دور خوندم و به شدت هم توصیه می کنم!!
      یه دور تو تابستون بخون یه دورم در ضمن سال!
      زبان فارسی را هم دیدم یه تیکه هاییشو (دانلود کردم) فوق العاده بود اگه بخوام بمونم پشت کنکور حتما می خرم!!

11. Top | #176
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ادبیات
      املا لغت الگو این کتاب درس به درسه میتونی با بودجه بندی آزمون پیش بری باهاش .املا لغت سبطی نشر دریافت موضوعیه اگه میخوای کار واقعا جمع بشه تو طول سال الگو بعد عید دریافت بخون

تاریخ ادبیات: کلک خوبه به جزییات خوب پرداخته .کلک بگیری خودت توی دفتر جداگانه برای هر شاعر یا نویسنده نکاتشو بنویسی خوبه
      آرایه: درسنامه های جلد اول همایش دریافت خییلی خوبه در کنارش یه منبع تست خوب مثل آرایه الگو داشته باش
      آرایه اون قدرها هم شاخ نیست
      زبان فارسی: اول نشر دریافت از دکتر سبطی بعد الگو.دریافت برای رفع ضعف آموزشی.الگو برای پرکاری تستی خوبه
      قرابت معنایی: فقط و فقط نشر دریافت
      ادبیات جامع مهرو ماه

عربی
      عربی کامل گاج برای اونایی که ضعف دارن هم خوبه فوت وفن خیلی سبز هم خوبه گویا تخته سیاه هم پیشنهاد شده من خودم به شخصه فوت و فن انتخاب میکنم البته اگه یه منبع آموزشی خوب هم در کنارش داشته باشین اگه مثل من ندارین
      آموزش عربی 2و3 الگو خوبه - عربی به زبان ساده مبتکران ایاد فیلی هم جزو منابع قدیمیه پیشنهاد نمیشه
      فن ترجمه الگو و درک مطلب به زبان ساده گاج هم خوبن

زبان
      زبان جامع متکران
      + درک مطلب به زبان ساده اناری ... به نظر من از خیلی سبزو شبقره بهتره در مورد خیلی سبز شنیدم که یکم نیاز داره ویرایش بشه

دین و زندگی: نشر الگو بهمن مسلم آبادی و گاج طوسی هردو خوبن +آیات روایات الگو یا گاج

شیمی: شیمی 2 فار من شنیدم از شیمی 2 مبتکران هم خیلی بهتره
      شیمی 3 و پیش خیلی سبز هم که دیگه عالیه

فیزیک:
      فیزیک پایه هم فیزیک پایه گاج پیشنهاد دادن هم مهرو ماه اما میگفتن پایه گاج تکراری زیاد داره اکثر سوالاش
      آسونه من مهرو ماه انتخاب کردم
      فیزیک پیش هم گاج پیشنهاد دادن اگه منبع بهتری میشناسین بگین

ریاضی:
      ریاضی تجربی جامع مهرو ماه که درسنامه های خوبی داره برای متوسط ها هم خوبه

زیست:
      زیست گیاهی تخته سیاه به عنوام منبع اول اگه نیاز به منبع تکمیلی داشتی زیست گیاهی مهرو ماه خوبه
      4تا کتاب زیست خیلی سبز (1و2وپیش)
      زیست 1 خیلی سبز از نظرآموزش کامله اما تستاش به کنکور شبیه نیست
      در ضمن زیست پیش ا فار از خیلی سبز هم بهتره عالی کار کرده
      ژنتیک برای شروع خانه زیست شناسی (گربه) خوبه بد برو سراغ ژنتیک مندلی خیلی سبز که عااالیه
      ژنتیک جمعیت فصل 5 خیلی سبز (زیست پیش1) جالب نیست این یه تیکه از رو فار که پیشنهادش کردم بخون یا تخته سیاه
      زیست پیش 2 از 8000 تست گاج شروع کن خیلی سبز برای شروع سنگینه
      خیلی سبز تا اردیبهشت باید تموم کنی بعد زیست همایش ذریافت 2جلدی بگیر عالیه
      تانک تست تخته سیاه هم که جزو منابع خوبه و جون میده برای پرکاری تستی

12. Top | #177
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      من يه دونه كتاب آبي عربي 2 دارم . يه دونه هم كتاب آبي عربي 1و2و3 مال هشت سال پيش هستش رو دارم به نظر شما اين كتاب ميتونه مفيد باشه؟
      ممنون

13. Top | #178
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها چندتا سوال دارم یکی زود جواب بده لطفا مرسی
      1- واسه تاریخ ادبیات چی خوبه؟ کلک خوبه؟نیس؟من چیکار کنم؟
      2- ادبیات جامع مهر وماه بگیرم یا همون موضوعی که کتاب دارم کافیه؟
      3- از متن نترسیم یا ریدینگ خیلی سبز؟کدوم؟
      4- فیزیک چه کتابایی شاخه؟ پایه مهر وماه خوبه؟نیس؟ یه چیز قوی میخوام
      5- زیست پیش 2 چیا خوبه؟
      6- تجربه خوبم دارین بگین
      مرسی از هرکی جواب بده
      ایشالا هر کی جواب بده 2 رقمی بیاره ایشالاااا

14. Top | #179
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حميد نمایش پست ها
      سلام من يه دونه كتاب آبي عربي 2 دارم . يه دونه هم كتاب آبي عربي 1و2و3 مال هشت سال پيش هستش رو دارم به نظر شما اين كتاب ميتونه مفيد باشه؟ممنون
      سلام.به نظر من نه‏!برو به نزديكترين كتابفروشی كه كتاب هم میخره بفروششون عربی خيلی تغيير كرده قلمچی هم كه كلا بدرد نمیخوره

15. Top | #180
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenkonkuri نمایش پست ها
      سلام.به نظر من نه‏!برو به نزديكترين كتابفروشی كه كتاب هم میخره بفروششون عربی خيلی تغيير كرده قلمچی هم كه كلا بدرد نمیخوره
      عربی فقط فوت و فن خیلی سبز(برای درصد 70 به بالا واقعا جواب میده!)

Live In The Moment

صفحه 12 از 89 نخستنخست ... 211121322 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

فیزیک، فیزیک پیش، قلمچی، كنكور، لغت معنی، مفید، منابع کنکور، مهم، مهر و ماه، موفقیت در کنکور، میکرو طبقه بندی گاج، محوری، مشکل، مطالعه، معرفی، معرفی عربی، چهارم، نوروز، هندسه، ژنتیک، کمک، کنکور، کنکور 92، کنکور 93، کنکور 94، کنکور آزمایشی، کنکور سراسری، کنکوری، کانون، کارشناسی، کارشناسی ارشد، کتاب، کتاب جمع بندی، کتاب خوب، کتاب دست دوم، گاج، گزینه 2، گزینه دو، گزینه۲، پلی، پرسش های متداول، پزشکی، آزمایشی، انتخاب رشته، ادبیات، ادغام، اساتید، استوکیومتری، برنامه ریزی، تنهایی، تب کنکور، تجربی، تست، تست درس به درس عربی، تست عربی، تصویر سازی، تغييرات، تغییرات کتب درسی، جمع بندی، جمع بندی فیزیک، جالب، جزوه، حسابان، خلاصه، خیلی سبز، دوره، دوران جمع بندی، دین وزندگی، دینی، دانش آموزان، دانشگاه، دختر، درس، درس به درس، درس خواندن، دعا، ریاضی، ریاضیات پایه، ریاضیات تجربی، ریدینگ، راهنمایی، رشته تجربی، زمین شناسی، زيست، زیست، زیست شناسی، زبان فارسی، زبان انگلیسی، سنجش، سوال، سوالات کنکور، سراسری، سردرگمی، شیمی، شیمی 2، شیمی 3، شیمی سوم، شیوه مطالعه، عبدالرضا منتظری، عربی

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن