خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر حرفه ای

daram-mimiram
      نمایش مشخصات

برنامه قلم چی برای مطالعه در سال دوم

سلام من آزمون شرکت نمیکنم به نظرتون برنامه قلم چی خوبه من خوم تو خونه بخونم(دوم تجربی)

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      برای سال دوم و سوم از برنامه ی گزینه 2 استفاده کنید

نتیجه ی استفاده ی من از این برنامه شد معدل 19/56 !

حالا خود دانی
      1- دل دنیا رو خون کردی ؛ که اینجوری تو رفتی

2- نرووووو ؛ تو هم نمیتونی مثه من دووم بیاری رنووووو

3- بعد از دلیجه هیچی دیگه برام نمونده .....

4- به اسم تو قسم به جون تو

( حامد دلیجه جان ، ای مهندس والا مقام ! تورو خدا برگرد ! بی تو برام سخته نفس ! )
      :yahoo (19)::yahoo (19)::yahoo (19):
      الکی مثلا من عاشقشم

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.h نمایش پست ها
      سلام من آزمون شرکت نمیکنم به نظرتون برنامه قلم چی خوبه من خوم تو خونه بخونم(دوم تجربی)

منظورت چیه دقیقا؟؟؟؟برنامه ی قلم چی اگریعنی بودجه بندی قلم چی که منابعش همون کتابای درسی خودمونندوبرنامه ی قلم چی یه کتاب یاجزوه ی خاص نیست که شمابگیری دستت.بازکنی بخونی که.....:troll (16)::troll (9)::troll (9)::troll (7):
      خودت باش.....
      کسی هم خوشش نیامدبه جهنم...
      اینجاکه مجسمه سازی نیست.....

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط صفا7196 نمایش پست ها
      منظورت چیه دقیقا؟؟؟؟برنامه ی قلم چی اگریعنی بودجه بندی قلم چی که منابعش همون کتابای درسی خودمونندوبرنامه ی قلم چی یه کتاب یاجزوه ی خاص نیست که شمابگیری دستت.بازکنی بخونی که.....:troll (16)::troll (9)::troll (9)::troll (7):

منظورشون اینه که طبق بودجه بندی اون مطالعه کنه
      1کم فک کنید!!!
      خوابتون میاد برید استراحت کنید بعد بیاید

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      جون شما؟؟؟؟
      استراحتم همین جاست دیه ...بیکارنیستم که وقتموبزارم الکی بچرخم>>>>>>اقاما100کم فکرکردیم
      منظوری هم که شماگفتین اینه ،که مانگاه کردیم حرفو،فهمیدیم که همینه....!

برنامه قلم چی چیزخاصی نیست ولازم به ذکره که عرض کنم اون برای هماهنگی عموم دانش اموزان برای مطالعه ی دروس ازمونه
      اگه ایشون تشخیص میدن برتامه ای که برای همه ارائه شده میتونه بیشترازبرنامه ای که خودشون باشناختی که ازخودشون دارند برای خودشون بریزند،بهتره...چیزی هست که من تاحالا ندیدم اصلا کسی دربارش <حرفی بزنه>...بیشک خود ادم بهترازهرکسی میتونه به فکرخودش باشه و برای خودش برنامه بریزه...چون هیچ کسی به اندازه ی خودادم ازشرایطش خبرنداره....بدمیگم اقا/خانم باادب راهنماوپاسخگو؟؟؟؟؟
      خودت باش.....

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط صفا7196 نمایش پست ها
      جون شما؟؟؟؟
      استراحتم همین جاست دیه ...بیکارنیستم که وقتموبزارم الکی بچرخم>>>>>>اقاما100کم فکرکردیم
      منظوری هم که شماگفتین اینه ،که مانگاه کردیم حرفو،فهمیدیم که همینه....!

برنامه قلم چی چیزخاصی نیست ولازم به ذکره که عرض کنم اون برای هماهنگی عموم دانش اموزان برای مطالعه ی دروس ازمونه
      اگه ایشون تشخیص میدن برتامه ای که برای همه ارائه شده میتونه بیشترازبرنامه ای که خودشون باشناختی که ازخودشون دارند برای خودشون بریزند،بهتره...چیزی هست که من تاحالا ندیدم اصلا کسی دربارش <حرفی بزنه>...بیشک خود ادم بهترازهرکسی میتونه به فکرخودش باشه و برای خودش برنامه بریزه...چون هیچ کسی به اندازه ی خودادم ازشرایطش خبرنداره....بدمیگم اقا/خانم باادب راهنماوپاسخگو؟؟؟؟؟
      هر کس برای برنامه ریزی 1برنامه بلند مدت داره1کوتاه مدت!!!
      برنامه ی قلم چی چون بودجه بندی رو مشخص کرده همون برنامه ی بلند مدت شخص میشه که با توجه به اون بودجه بندی میره واسه خودش مباحث رو توی1بازه ی زمانی مشخص، شخصی سازی میکنه و مطالعه میکنه!!!

ویرایش توسط M o h a m m a d : 25 شهریور 1393 در ساعت 17:04

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      فازامون به هم نمیخوره اقققای راهننممما....پس شماهم رفتین روخط حرفاوشعارای کانون....خدایی من باازمون ها ومعدودی ازکتابای کانون حال میکنم..اماازاین سری برنامه هاش واقعا بدم میاددد!!!!!خوب شایدحرف شمادرسته...((((((اماخوب چون من دردامنه ی حرفاتون قرارنمیگیرممم فک کردم ومیکنم که ممکن بود که یه جوردیگه باشه....خووووب ازمصاحبت باشماکیفورشدیم !!!!تاسف باراست که اینک وقت وداع است ..(چون کاردارم وقت استراحتم تموم شده امامال شمافک نکنم حالاحالاهاتموم شه پس من میرم....بای عزیزم...
      خودت باش.....

8. Top | #8
      کاربر حرفه ای

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M o h a m m a d نمایش پست ها
      هر کس برای برنامه ریزی 1برنامه بلند مدت داره1کوتاه مدت!!!
      برنامه ی قلم چی چون بودجه بندی رو مشخص کرده همون برنامه ی بلند مدت شخص میشه که با توجه به اون بودجه بندی میره واسه خودش مباحث رو توی1بازه ی زمانی مشخص، شخصی سازی میکنه و مطالعه میکنه!!!
      ببخشید منظورتون از شخصی سازی چیه؟

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.h نمایش پست ها
      ببخشید منظورتون از شخصی سازی چیه؟
      یعنی مثلا اگر توی برنامه زیست دوم فصل1هست
      شما فصل1رو به چند قسمت تقسیم کنی و توی بازه های زمانی مطالعاتی خودت قرار بدی و مطالعه کنی و تست بزنی

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام. من هم امسال میرم دوم شما تا الان چی خوندید؟
      من کل زیست و شیمی خوندم فیزیک هم فصل 2 رو تموم کردم. به نظرم ما دومی ها یه تاپیک ایجاد کنیم مخصوص خودمون باشه؟ نظرتون چیه؟
      در مورد قلمچی: پارسال قلم چی میرفتم خوب بود برنامش به هم تا حدودی کمک کرد و معدلم هم 20 شد . ولی اگه نخونی فایده ای نداره

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن