خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: سطح سوالات برای شما چگونه است؟

رأی دهندگان
    13. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • دشوار

4 30.77%
    • خوب

6 46.15%
    • متوسط

0 0%
    • اسان

3 23.08%
    صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 32
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirsalarsh نمایش پست ها
      یه پیشنهاد دارم!

تست هارو به صورت مجموعه 10تایی منتشر کنید تا حل کردنشون یه حالت quiz هم داشته باشه
      باشه به صورت آزمایشی حدود 15 تا تست طبق مباحث زیست آزمون 7 آذر قلم چی طراحی میکنم که اگر استقبال بشه این رویه رو ادامه بدیم.
      فلسفه زندگیِ انسان امروز در این جمله خلاصه می شود:

《فدا کردن
      آسایش زندگی برای ساختن وسایل آسایش زندگی !》

2. Top | #17
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      مرسی از تست های قشنگی که طرح میکنی اون نکته ماکروفاژ رو هم دیدم گفتم غلطه ولی اونجوری که استدلال کردی میتونه درست باشه
      فقط یک چیزیو نفهمیدم با میکروس‍‍‍‍‍کوپ نوری هم میشه جسم گلژی رو دید یا نه؟؟؟ چون اندامک بزرگی هست که تونسته توسط گلژی کشف بشه

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط DaNiaLHnV نمایش پست ها
      باشه به صورت آزمایشی حدود 15 تا تست طبق مباحث زیست آزمون 7 آذر قلم چی طراحی میکنم که اگر استقبال بشه این رویه رو ادامه بدیم.

به نظرم شما تست ها رو بزار یک روز هم وقت بده بچه ها جواب بدن یا به صورت پ خ جواب رو بفرستن یا تو تاپیک مطرح کنن انگار یک جور مسابقه قبوله؟؟

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sinae2011 نمایش پست ها
      مرسی از تست های قشنگی که طرح میکنی اون نکته ماکروفاژ رو هم دیدم گفتم غلطه ولی اونجوری که استدلال کردی میتونه درست باشه
      فقط یک چیزیو نفهمیدم با میکروس‍‍‍‍‍کوپ نوری هم میشه جسم گلژی رو دید یا نه؟؟؟ چون اندامک بزرگی هست که تونسته توسط گلژی کشف بشه
      خواهش میکنم
      دقت کن کامیلو گلژی جسم گلژی رو با میکروسکوپ نوری و روش های رنگ آمیزی تونست این اندامک رو کشف کنه و به تنهایی میکروسکوپ نوری در کشف این اندامک دخیل نبود چون اندامک های بسیاری از سلول ها بی رنگ هست و تشخیصشون خیلی دشواره به همین دلیل با روش های رنگ آمیزی میشه اندامک ها رو تشخیص داد.

《فدا کردن

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام ممنون از تست های بسیار خوبتان. چون همانطوری که گفتید این تست ها برای امادگب قبل آزمونهاست همانند یک ازمون کنکور از نظر بودجه بندی و سختی سوالات و تعداد آنها نیز 50 تا باشد. با تشکر.

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      به نظرم شما تست ها رو بزار یک روز هم وقت بده بچه ها جواب بدن یا به صورت پ خ جواب رو بفرستن یا تو تاپیک مطرح کنن انگار یک جور مسابقه قبوله؟؟[/quote]

حرف شما درسته و این باعث حس رقابت میشه ولی مشکل اینه که من نمیتونم مرتب آنلاین باشم که بقیه چه جوابی میخوان بدن ولی یک روز رو وقت میدم که خودتون در مورد این سوالات بحث کنید و بعدش من پاسخ تشریحی رو قرار میدم که مشکلتون حل بشه

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط shtk نمایش پست ها
      سلام ممنون از تست های بسیار خوبتان. چون همانطوری که گفتید این تست ها برای امادگب قبل آزمونهاست همانند یک ازمون کنکور از نظر بودجه بندی و سختی سوالات و تعداد آنها نیز 50 تا باشد. با تشکر.
      مرسی از نظرتون ولی این هم در نظر داشته باشید منم مثل شما امسال کنکور 94 شرکت میکنم و با توجه به اینکه برای هر تست من وقت زیادی میزارم فعلا برام مقدور نیست که حجم سوالات رو بالا ببرم ولی سعی میکنم مهمترین و شک بر انگیز ترین سوالات رو طرح کنم که مطالب مهم رو یادبگیرید.

《فدا کردن

6. Top | #21
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط danialhnv نمایش پست ها
      به نظرم شما تست ها رو بزار یک روز هم وقت بده بچه ها جواب بدن یا به صورت پ خ جواب رو بفرستن یا تو تاپیک مطرح کنن انگار یک جور مسابقه قبوله؟؟
      حرف شما درسته و این باعث حس رقابت میشه ولی مشکل اینه که من نمیتونم مرتب آنلاین باشم که بقیه چه جوابی میخوان بدن ولی یک روز رو وقت میدم که خودتون در مورد این سوالات بحث کنید و بعدش من پاسخ تشریحی رو قرار میدم که مشکلتون حل بشه[/quote]

به نظرم شما صبح سوال رو میزاری هر چند تا آخر شب همرو چک میکنی که نیاز نباشه همیشه آنلاین باشی ما فقط جواب میدیم از آخر یک نقل قول به همه میزنی اینجوری راحت تره درسته؟؟؟

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      حرف شما درسته و این باعث حس رقابت میشه ولی مشکل اینه که من نمیتونم مرتب آنلاین باشم که بقیه چه جوابی میخوان بدن ولی یک روز رو وقت میدم که خودتون در مورد این سوالات بحث کنید و بعدش من پاسخ تشریحی رو قرار میدم که مشکلتون حل بشه
      به نظرم شما صبح سوال رو میزاری هر چند تا آخر شب همرو چک میکنی که نیاز نباشه همیشه آنلاین باشی ما فقط جواب میدیم از آخر یک نقل قول به همه میزنی اینجوری راحت تره درسته؟؟؟[/quote]
      اکی برای اخر شب فقط میام جواباتون رو چک میکنم.
      احتمال داره با یکی از دوستان هماهنگ کنم و تست هارو به صورت آنلاین در سایتش قرار بدم که بعد از آزمون هم کارنامه به شما تحویل داده بشه و هم حالت آزمون پیدا کنه که همه شرکت کنن

《فدا کردن

8. Top | #23
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      به نظرم شما صبح سوال رو میزاری هر چند تا آخر شب همرو چک میکنی که نیاز نباشه همیشه آنلاین باشی ما فقط جواب میدیم از آخر یک نقل قول به همه میزنی اینجوری راحت تره درسته؟؟؟
      اکی برای اخر شب فقط میام جواباتون رو چک میکنم.
      احتمال داره با یکی از دوستان هماهنگ کنم و تست هارو به صورت آنلاین در سایتش قرار بدم که بعد از آزمون هم کارنامه به شما تحویل داده بشه و هم حالت آزمون پیدا کنه که همه شرکت کنن
      سایت زیست پلاس؟؟؟

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      سایت زیست پلاس؟؟؟
      اره

《فدا کردن

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      دوستان عزیز قرار شد از جمعه این هفته ساعت 6 بعد از ظهر آزمون آنلاین از فصول 3 و 4 برگزار بشه و احتمالا تعداد سوالات ده عدد هست ولی این تست ها فوق ترکیبی هستن و هر کدومشون به تنهایی میتونه 5 سوال رو در بر بگیره پس لطفا سعی کنید به بهترین شکل این دو فصل رو خوب بخونید و بعد آژمون آنلاین رو بدید
      در ضمن این آزمون در این سایت برگزار میشه: zistplus.ir
      موفق باشید.

《فدا کردن

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان میتوانید از هم اکنون با مراجعه به سایت زیست پلاس آزمون را آغاز نمایید.

فروش سایت زیست پلاس با قیمت توافقی

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      بچه ها اگر فصل 3 و4 پیش رو خوندید لطفا برید در سایت زیست پلاس که ده تا تست خوب طرح کردم در ازمون شرکت کنید الان شش روز از موقع برگزاری گذشته ولی همش 3 نفر بیشتر شرکت نکردن !!!
      جمعه شب سوالات و پاسخ تشریحیشون رو تو همین تاپیک قرار میدم

《فدا کردن

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      سوالات ازمون فصل 3 و 4 پیش به پست اصلی اضافه شد برای مشاهده درصد و پاسخ کلیدی به سایت زیست پلاس برید و پاسخ این آزمون رو اونجا وارد کنید و نتیجه رو بگیرید
      پاسخ تشریحی امشب ساعت 21 در این تاپیک قرار میگیرد.

《فدا کردن

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      دوستان سوالات و پاسخ تشریحی ازمون فصل 3و4 پیش اضافه شد.

《فدا کردن

15. Top | #30
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      دوستان سوالات و پاسخ تشریحی ازمون فصل 3و4 پیش اضافه شد.
      سلام مرسی از سوالای فوق ترکیبیت ولی خدایی خیلی سخت بودن ولی با این حال 40 زدم خوبه؟؟؟
      شما خودت جایی آزمون آزمایشی شرکت میکنی؟؟؟

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن