خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

مشکل در ثبت نام / کارنامه کنکور , مدرک نظام وظیفه ؟

سلام .
      دوستان من الان دارم ثبت نام اینترنتی میکنم . توی بخش ارسال مدارک گیر کردم !
      این 2 تا نمیدونم چیه ؟
      1-کارنامه کنکور کدوم رو باید بفرستیم ؟ اونی که درصد و رتبه زده یا اینی که هفته پیش اومد و رشته و دانشگاه قبولی رو زده ؟؟
      2-مدرک نظام وظیفه چی باید بفرستم ؟ من امروز از دانشگاه قبلی انصراف دادم بهم یه کاغد داده دانشگاه ببرم پلیس +10 که معافیت تحصیلیم از دانشگاه قبلی لغو بشه ! این رو باید بفرستم یا باید از پلیس +10 یه کاغذ دیگه بگیرم ؟
      بعد میشه الان چون عجله دارم مثلا این مدرک نظام وظیفه رو اشتباه بفرستم که بهم رسید ثبت نام رو بده بعد تصحیحش کنم ؟ گیر نمیدن ؟

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      1-کارنامه کنکور کدوم رو باید بفرستیم ؟ اونی که درصد و رتبه زده یا اینی که هفته پیش اومد و رشته و دانشگاه قبولی رو زده ؟؟
      همون کارنامه درصدها است، به درصدها نگاه میکنند شاید درس پیش نیاز بهتون دادند.

2-مدرک نظام وظیفه چی باید بفرستم ؟ من امروز از دانشگاه قبلی انصراف دادم بهم یه کاغد داده دانشگاه ببرم پلیس +10 که معافیت تحصیلیم از دانشگاه قبلی لغو بشه ! این رو باید بفرستم یا باید از پلیس +10 یه کاغذ دیگه بگیرم ؟
      مدرک نظام وظیفه همون گواهی انصرافه. دقیقا همون برگه ایه که خودت داری میگی.
      پلیس +10 هم انصراف خالی ثبت نمیکنه، من هم دانشجوی انصرافی بودم. باید گواهی انصراف رو به همراه درخواست معافیت تحصیلی دانشگاه جدیدت ببری تا برات ثبت کنن.
      Math & Physics are fun

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آقا الان رفتم پلیس +10 برای ثبت انصراف گفت باید بری حوزه ی نظام وظیفه
      بعد گفت لازم هم نیست معافیت تحصیلی هم ببری تا انصراف رو ثبت کنن .
      بعد پرسیدیم چند وقت بعد از ثبت انصراف مشمول میشم گفت 48 ساعت : حالا چیکار کنم ؟
      میشه فعلا انصراف رو قطعی نکنم و اول برم معافیت تحصیلی از دانشگاه جدید بگیرم بعد برم انصراف بعد پشت سرش معافیت بگیرم ؟
      یه چیزی هم که هست من دانشگاه قبلیم شیراز بوده ولی الان میخوام برم تهران . توی تهران مشکلی پیش نمیاد برای انصراف ؟ نگن باید بری حوزه ی نظام وظیفه ی شیراز انصراف بدی بیای

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sami نمایش پست ها
      آقا الان رفتم پلیس +10 برای ثبت انصراف گفت باید بری حوزه ی نظام وظیفه
      بعد گفت لازم هم نیست معافیت تحصیلی هم ببری تا انصراف رو ثبت کنن .
      بعد پرسیدیم چند وقت بعد از ثبت انصراف مشمول میشم گفت 48 ساعت : حالا چیکار کنم ؟
      میشه فعلا انصراف رو قطعی نکنم و اول برم معافیت تحصیلی از دانشگاه جدید بگیرم بعد برم انصراف بعد پشت سرش معافیت بگیرم ؟
      یه چیزی هم که هست من دانشگاه قبلیم شیراز بوده ولی الان میخوام برم تهران . توی تهران مشکلی پیش نمیاد برای انصراف ؟ نگن باید بری حوزه ی نظام وظیفه ی شیراز انصراف بدی بیای
      استرس نداشته باش، 48 ساعت بعد مشمول میشی، اعزامت که نمیکنند!
      ضمناً من دو روز پشت سر هم رفتم میدون سپاه، اصلا قبول نکردن، گفتن برو پلیس +10
      پلیس +10 هم گفت ما انصراف خالی ثبت نمیکنیم و باید بری میدون سپاه!
      نتیجه این همه بدو بدوی من زیر آفتاب این شد که اول از دانشگاه معافیت تحصیلی رو بگیرم، بعد همراه با گواهی انصراف برم پلیس +10 تا ثبتش کنند.
      Math & Physics are fun

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط strider نمایش پست ها
      استرس نداشته باش، 48 ساعت بعد مشمول میشی، اعزامت که نمیکنند!
      ضمناً من دو روز پشت سر هم رفتم میدون سپاه، اصلا قبول نکردن، گفتن برو پلیس +10
      پلیس +10 هم گفت ما انصراف خالی ثبت نمیکنیم و باید بری میدون سپاه!
      نتیجه این همه بدو بدوی من زیر آفتاب این شد که اول از دانشگاه معافیت تحصیلی رو بگیرم، بعد همراه با گواهی انصراف برم پلیس +10 تا ثبتش کنند.
      48 ساعت بعد مشمول میشم مگه این معنی رو نمیده که اگه 48 ساعت بعد خودمو معرفی نکنم غیبت میخورم ؟
      الان من ترسم از اینه که برم تهران معافیت تحصیلی بگیرم بعد با مدرک انصراف برم نظام وظیفه بگه باید بری شیراز انصراف بدی چون دانشگاهت شیرازه

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sami نمایش پست ها
      48 ساعت بعد مشمول میشم مگه این معنی رو نمیده که اگه 48 ساعت بعد خودمو معرفی نکنم غیبت میخورم ؟
      الان من ترسم از اینه که برم تهران معافیت تحصیلی بگیرم بعد با مدرک انصراف برم نظام وظیفه بگه باید بری شیراز انصراف بدی چون دانشگاهت شیرازه
      شما بعد از اتمام مهلت یکساله از زمان انصراف غیبت میخورید.
      مثلا من 3 مهر ماه پارسال انصراف دادم. اگر تا تاریخ 3 مهر ماه دانشگاه برام معافیت تحصیلی جدید صادر نمیکرد غیبت میخوردم. در این یک سال هم مشمول بودم، چون نرفتم انصراف رو ثبت کنم تو سیستم معافیت تحصیلی قبلی باقی مونده بود که ارزش نداشت.
      در مورد تغییر شهر تحصیل اطلاعات ندارم، از مشاوره غیرحضوری تو سایت نظام وظیفه سوال کن، یحتمل نباید مشکلی باشه.
      Math & Physics are fun

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن