خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: شما براي تاثير معدل و كم تر كردن آن، اعتراض مي زنيد؟

رأی دهندگان
    64. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • بلي

54 84.38%
    • خير

10 15.63%
    صفحه 1 از 11 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 158
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

برنامه حذف و اضافه(بيايد اعتراض بزنيد براي تاثير معدل)

25-2-1393-image635358405821577428.jpg

هر هفته پنجشنبه - ساعت برنامه

15:35

تهیه کننده:رامین شمسایی

کاری از : گروه دانش و اقتصاد شبکه سه سیما

-حذف و اضافه به بررسی مسائل و مشکلات دانشجویان و دانشگاه های ایران وهمچنین به موضوعاتی همچون مباحث علمی و فرهنگی دانشگاه ها، دانشجویان سیاسی، تفکیک جنسیتی، کرسی های آزاداندیشی، ازدواج دانشجویی، مهاجرت نخبگان، تحول در علوم انسانی و... می پردازد. اجرای برنامه به عهده حبیب میدانچی می باشد.

مارتن نفس گير در حذف و اضافه (برنامه هفته پيش 20شهريور)
      بررسی داستان کنکور و مشقات این ماراتن نفسگیر با حضور دکتر ابراهیم خدایی ، رئیس سازمان سنجش و دکتر نوید دبیر شورای عالی آموزش و پرورش در حذف و اضافه 20شهریور ساعت17:10 صورت گرفت
      به گزارش روابط عمومی شبکه سه سیما ، برگزاری کنکور با تمام چالش ها شیوه ای برای گزینش و فیلترنگ دانش آموزان است ودانش آموزان باید تمام آموزش هایی که در طی 12 سال تحصیلی کسب کرده اند را در یک مدت زمانی محدود نشان دهند . گرچه مطابق آمارهای سازمان سنجش روند رو به کاهش تعداد متقاضیان کنکور دیده می شود ولی همچنان کنکور ماراتنی نفسگیر برای دانش آموزان جهت حضور در دانشگاه های مطرح ،می باشد.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
      گفتن كه مهمان اين هفته حذف و اضاف هم دكتر خدايي هست
      بچه بياييد زنگ شبكه 3 بزنيد براي اين تاثير معدل را بيشترش نكنن اعتراض بزنيد
      هفته پيش هم 82 درصد در مسابقه پيامكي براي وضيعت كنكور جواب منفي دادند
      حالا زنگ بزنيد بگيد اون 82 درصد اعتراض براي تاثير معدل بوده

شماره تماس:
      021-27863000
      پيامك
      300003
      پست الکترونیک : sima3@irib.ir

- ساعت برنامه

سامانه پیامکی برنامه حذف و اضافه 20000359
      اين سامانه پيامكي آخر كاري در زمان بخش برنامه فعال هست

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      -------------------------------------------------------------
      راستي نظر سنجي اضافه شد لطفا شركت كنيد
      ---------------------------------------------------------------------------------
      ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      خيلي مهم:
      اگه کسی خودش یا دوستاش درصدای بالای 70 داشتن که به خاطر معدل رتبش خیلی پایین اومده اینجا کارنامه اصلی رو بزارین دو تا کارنامه ای مقایسه درست کنیم که فکس کنيم به برنامه

----------------------------------------------------------------------

- ساعت برنامه

---------------------------------------------------------------
      -----------------------------------------------------------------
      -------------------------------------------------------------------
      ----------------------------------------------------------------
      توجه
      بچه ها اين شماره سازمان سنجش
      تلفن هاي مستقيم روابط عمومي- تهران :

9 الي 88923595 - (021)
      مرکز تلفن ساختمان تهران :
      3 الي 88923950 - (021)

چهارشنبه هفته ديگه جلسه هست در مورد تاثير معدل

احتمال تغییر میزان سوابق تحصیلی در کنکور 94: بستگی به نظر اعضای شورا در این زمینه داره
      اونقدر زنگ بزنيد و اعتراض كنيد كه حداقل اين تاثير را بيشتر نكنن
      به حرف بعضي ها هم گوش نكنيد
      بعضي معدلشون بالا هست و فقط به فكر خودشن هستن
      كسايي كه معدلشون پايينه براي رشته هاي پزشكي ،دندون و دارو هيچ كار ديگه اي نميشه كرد جز همين كنكور
      (مديران محترم لطفا اين شماره را پاك نكنيد شماره سازمان سنجشه)

تا قبل اين كه دير بشه زنگ بزنيد

شماره را از خود سايت سنجش گرفتم
      سازمان سنجش آموزش کشور
      ویرایش توسط Humphry Davy : 16 مهر 1393 در ساعت 16:03 دلیل: اضافه كردن شماره پيامك برنامه

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فکر خوبیه موقع برنامه همه یه اس ام اس اعتراضی بزنید

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من که خودم با هرچی گوشی که تو خونس sms میزنم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      Up

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مرسی از اطلاع رسانیت
      منم به همه خانواده و دوستان میگم
      This time,this is my fight song
      Take -backe -my life Song
      Prove - I'm - alright Song
      My power's turned on
      Starting right now,i'll be strong

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اوکی، ما هم هستیم.
      Math & Physics are fun

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عالی...
      این تاثیر مستقیم سهمیه شاهدم خیلی تاثیر گذار بوده ها...اونم ذکر شه خیلی خوبه...

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من این متن رو فرستادم :
      به نام خداسلام به عزیزانی که به فکر ما هستن
      اول اینکه به گوش مسئولین لطفا برسونید اون 82 درصد بخاط تاثیر معدل رای دادن که باعث بی انصافی میشه
      چرا؟
      چون خود من براحتی در امتحانای نهایی چندتا درس رو تقلب میکردم ! و براحتی اگه همه درسارو تقلم میکردم ، هم معدلم بالا می شد هم خیلی راحت از همه جلو میوفتادم !!! ولی کسی که معدلش پایینه دلیلش اینه که بلد نبوده تقلب کنه !!!!! پس این راه خوبی نیست برای سنجش ...
      از طرفی کسانی هستند که درسشون ضعیفه و بعد از اینکه امتحانای نهایی رو میدن تازه به این فکر میوفتند که کنکور چیه و چه اشتباهی کردن !! ولی وقتی به خودشون میان، میبینند که حتی اگرم بخوان برای داروسازی بخونن معدل کمشون نمیزاره ! چون تاثیرش مستقیمه !!! واسه همین درسو میزاره کنار میرن ول کردی !!!! مث همه هم کلاسی هام !!!
      یکاری کنید برامون .....

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نه یک احساساتی هست، یک چیزهایی هست که نمی شود به دیگری فهماند، نمی شود گفت، آدم را مسخره می کنند، هر کسی مطابق افکار خودش دیگری را قضاوت می‌کند

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      ممنون از نظراتتون
      من خودم زنگم ميزنم
      شما هم تا جايي كه ميتونيد زنگ بزنيد

نقل قول نوشته اصلی توسط AMIRREZA_RAHMANI نمایش پست ها
      من این متن رو فرستادم :
      اول اینکه به گوش مسئولین لطفا برسونید اون 82 درصد بخاط تاثیر معدل رای دادن که باعث بی انصافی میشه
      چرا؟
      چون خود من براحتی در امتحانای نهایی چندتا درس رو تقلب میکردم ! و براحتی اگه همه درسارو تقلم میکردم ، هم معدلم بالا می شد هم خیلی راحت از همه جلو میوفتادم !!! ولی کسی که معدلش پایینه دلیلش اینه که بلد نبوده تقلب کنه !!!!! پس این راه خوبی نیست برای سنجش ...
      از طرفی کسانی هستند که درسشون ضعیفه و بعد از اینکه امتحانای نهایی رو میدن تازه به این فکر میوفتند که کنکور چیه و چه اشتباهی کردن !! ولی وقتی به خودشون میان، میبینند که حتی اگرم بخوان برای داروسازی بخونن معدل کمشون نمیزاره ! چون تاثیرش مستقیمه !!! واسه همین درسو میزاره کنار میرن ول کردی !!!! مث همه هم کلاسی هام !!!
      یکاری کنید برامون .....

ممنون از شماره پيامكي كه گذاشتي
      پست را ويرايش كردم

10. Top | #10
      کاربر حرفه ای

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان من یه چیزی میخوام بگم ولی قص بحث کردن ندارم به نظرتون اگه کنکور رو بردارن و امتحانات نهایی تحت نظر سازمان سنجش برگزار بشه و امکان تقلب و دیگر مسایل مثل جلسه کنکور باشه بهتر نیست؟

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.h نمایش پست ها
      سلام دوستان من یه چیزی میخوام بگم ولی قص بحث کردن ندارم به نظرتون اگه کنکور رو بردارن و امتحانات نهایی تحت نظر سازمان سنجش برگزار بشه و امکان تقلب و دیگر مسایل مثل جلسه کنکور باشه بهتر نیست؟
      اینم میشه ! ولی یکی میبینی 50 سالشه میخواد بره دانشگاه !!! اونوقت چیکار کنه؟
      یا مثلا من که دیگه کار از کار گذشته و میخوام لیاقتم رو برای داروسازی نشون بدم باید چیکار کنم؟ با اینکه معدلم خیلی پایینه !؟!! پس بهتره به اونایی که معدلشون پایینه و قراره تحولی در خودشون ایجاد کنن راه های بهتری هم نشون بدن ... ♥
      نه یک احساساتی هست، یک چیزهایی هست که نمی شود به دیگری فهماند، نمی شود گفت، آدم را مسخره می کنند، هر کسی مطابق افکار خودش دیگری را قضاوت می‌کند

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.h نمایش پست ها

چرا به نظر من خوبه
      ولي حداقل براي8،7 سال ديگه نه الان كه به امتحاناتات نهايي كسي توجه نميكنه
      الان بايد جلسه بزارن براي برداشتن كنكور تو 8سال آينده
      و زير ساخت سازي كنن نه يك شبه
      و با يك جلسه صبح بخوابن شب جلسه بزارن

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AMIRREZA_RAHMANI نمایش پست ها
      من این متن رو فرستادم :
      چرا؟
      یکاری کنید برامون .....

الان که احتمالا سامانه پیامکی برنامه یا غیر فعاله یا اگه هم فعال باشه کسی نمیخونه موقع پخش برنامه باید بفرستیم

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirh7 نمایش پست ها
      الان که احتمالا سامانه پیامکی برنامه یا غیر فعاله یا اگه هم فعال باشه کسی نمیخونه موقع پخش برنامه باید بفرستیم
      ممنون پست را دوباره ويرايش كردم

15. Top | #15
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منم اگه یادم بمونه پنج شنبه هم برنامشو میبینم هم اس ام اس میزنم

صفحه 1 از 11 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن