خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 57
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات

نامردی تمام در کنکور 93

سلام خدمت دوستان
      میدونم در این مورد که خیلی ها حقشون امسال خورده شده صحبت شده ولی من این دفه یه چیز دیگه میخوام بگم.

میخوام یه مقایسه بین دو فرزند جانباز یک 40 درصد و یکی 5 درصد بکنم، خودتون قضاوت کنید.

بنده پدرم 5 درصد جانبازی داره و به تبع بر طبق قوانین مزخرف این کشور هیچ سهمیه ای به جز منطقه 2 نداشتم.
      رتبه منطقه 2 بنده 4700 شد و سراسری میدونستم قبول نمیشم و نشدم. اما جالبتر اینکه آزاد با اینکه همه جا رو زده بودم 3 رشته هیچ جا قبول نشدم.
      در حالیکه پارسال از مدرسه ی خودم با رتبه 4500 منطقه 2 پزشکی آزاد مشهد قبول شده!

دوست بنده پدرش 40 درصد جانبازی داره و رتبه منطقه 2 شده 7600 .
      قبل اعلام نتایج باهاش صحبت میکردم میگفت سال دیگه میخواد بخونه چون میدونست قبول نمیشه.
      اما در کمال بی عدالتی پزشکی سراسری قبول شده!!!!

آخه مگه بین منی که بابام جنگ بوده و فقط 5 درصد جانبازی داره و اونی که 40 درصد داره چه فرق بزرگی وجود داره.
      مگه غیر از اینه که همه برای کشور رفتن جنگیدن!

چرا من حداقل آزاد قبول نشدم؟

به نظر من این کشوری که همچین آدم های نفهمی مسائل علمی اون رو اداره میکنن ، تا آخر دنیا همینجوری جهان سومی و عقب مونده میمونه.
      من که از این حق خوری های واضح نمیگذرم.
      ببخشید اگه زیاد شد
      ممنون

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      چی بگم دوست عزیز
      خیلی ها از این سهمیه بد میگن و انگار حق خیلیا خورده شده

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوست عزیز به قوانین کشور باید احترام گذاشت

و دوم

تر و خشک با هم نسوزونید

خیلی ها هستن با همین سهمیه و رتبه عهالی هم قبول نشدند

قوانین جدیدی که مجلس برای سازمان سنجش وضع کرده باعث شده خیلی ها قبول نشن

شما اشتباه انتخاب خودت و سنجش گردن دیگران نندازین
      ویرایش توسط Mojtaba93 : 24 شهریور 1393 در ساعت 13:15

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منم یکی رو میشناسم که باسهمیه جانبازی 25 درصد که رتبه اش4000بود سراسری که هیچ ازادم قبول نشد
      چه زیباست
      اگر حاجت دلت..
      با حکمت خدایت...
      یکی باشد

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabarezaie93 نمایش پست ها

و به نظر من این پستت بیشتر سیاسی تا جنبه کنکوری
      بله دیگه
      بیرون که نمیشه حرفی زد اینجا هم تا میام یه اعتراضی بکنیم ملت گیر میدن.
      شما برای اینکه جای من نیستی اینجوری حرف میزنی
      تو کشور های دیگه یه درخت رو قطع میکنن مردم میریزن تو خیابون و اعتراض..
      حالا با آینده جوون ها داره بازی میشه شما میگی سیاسیه!

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      قوانین جدیدی که مجلس برای سنجش کنکوری ها وضع کرده اشتباه هستش

به خاطر همین خیلی ها رشته خودشون با رتبه بهتر هم قبول نشدن

حتی کسایی که سهمیه و رتبه عالی داشتن هم من می شناسم بنده خداها قبول نشدن

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اول اینو بگم دم همه جانبازای عزیز گرم که رفتن از خاکشون دفاع کردن ، بعدم ی چیزی به این دوستمون بگم

داداش تو که سهمی داشتی (حالا به نظر خودت کم بوده سهمیت) پس بقیه بچه هایی که هیچ گونه سهمی ندارن چی بگن؟؟؟

حداقل شما ی ذره سهمیه داشتی ولی بعضیا اصلا نداشتن و شاید به خاطر اون نتونستن برن دانشگاه مورد نظرشون.

حالا که این قانون هست باید بگم به نظرم منطقیه که کسی جانبازی بیشتری داره سهمیش از شما بیشتر باشه شاید اون دوستی که پدرش 40درصد جانبازی داره مشکلات بیشتری نسبت به پدر شما که 5 درصد داره داشته باشه ،
      یه روز مونده به پایان عمرم استقلالی می شم تا وقتی از دنیا رفتم
      یه استقلالی از روی زمین کم بشه نه یه پرسپولیسی!

http://nimkat.org

http://mechanical.kntu.ac.ir//Dorsap...le/1001CCC.jpg

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdiehgr نمایش پست ها
      منم یکی رو میشناسم که باسهمیه جانبازی 25 درصد که رتبه اش4000بود سراسری که هیچ ازادم قبول نشد
      من چی بگم.
      هیچی امسال معلوم نیست.

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط chanter نمایش پست ها
      اول اینو بگم دم همه جانبازای عزیز گرم که رفتن از خاکشون دفاع کردن ، بعدم ی چیزی به این دوستمون بگم

داداش تو که سهمی داشتی (حالا به نظر خودت کم بوده سهمیت) پس بقیه بچه هایی که هیچ گونه سهمی ندارن چی بگن؟؟؟

حداقل شما ی ذره سهمیه داشتی ولی بعضیا اصلا نداشتن و شاید به خاطر اون نتونستن برن دانشگاه مورد نظرشون.

حالا که این قانون هست باید بگم به نظرم منطقیه که کسی جانبازی بیشتری داره سهمیش از شما بیشتر باشه شاید اون دوستی که پدرش 40درصد جانبازی داره مشکلات بیشتری نسبت به پدر شما که 5 درصد داره داشته باشه ،
      عزیز من زیر 25 درصد هیچ تاثیری نداره. یعنی من با کسی که پدرش جنگ نرفته یکی هستم.

در ضمن حالا که اینجوری شده نحوه دادن درصد رو به شما بگم
      پدر بنده یک ترکش تو کمر نزدیک نخاع داره که هنوز عمل نشده و تو کمر هست.
      پدر دوست بنده یک تیر تو پاش خورده بوده.
      نحوه دادن درصد رو هم که دیدی چجوریه!

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

و دوم

تر و خشک با هم نسوزونید

خیلی ها هستن با همین سهمیه و رتبه عهالی هم قبول نشدند

قوانین جدیدی که مجلس برای سازمان سنجش وضع کرده باعث شده خیلی ها قبول نشن

شما اشتباه انتخاب خودت و سنجش گردن دیگران نندازین
      عزیز من شما که اطلاعاتت بالاست بگو چرا بعضیا قبول میشن ولی بعضیا با رتبه بهتر از اونا قبول نمیشن؟؟

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوست عزیزم جوابتون دادم

قوانین سنجش کنکور رو مجلس وضع کرده جدیدن به خاظر همین مشکل دارن

اگه کسی به نمرات و یا قبولیش اعتراض داره میتونه بره سازمان سنجش میفهمه مشکل از خودش بوده

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوست عزیزم جوابتون دادم

قوانین سنجش کنکور رو مجلس وضع کرده جدیدن به خاظر همین مشکل دارن

اگه کسی به نمرات و یا قبولیش اعتراض داره میتونه بره سازمان سنجش میفهمه مشکل از خودش بوده
      دوست عزیز من که اصلا به قبولی تو سراسری با این رتبه امید نداشتم.مطمئن بودم قبول نمیشم.
      سوال من اینه چرا کسی با 3000 اختلاف رتبه سراسری قبول بشه؟

11. Top | #11
      arj
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      همینه که هست ! باید انقدر خوند که به این چیزا غلبه کرد ! در حد تکرقمی اگه باشی اونوقت بلایی نمیتونن سرت بیارن !!!
      آن كه دانست ، زبان بست وآن كه مي‌گفت،ندانست ...!

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بنظرم نتایج کنکور امسال مزخرفترین نتیجه ای بود که تا به الان دیدم..همین کارارو میکنن که بیشتر فارغ التحصیلا رغبتی به ادامه تحصیل توو کشور خودشون ندارن..خیلی باید شانس بیاری دکتری پیوسته قبول بشی و ادامه بدی وگرنه کسی که مقطع لیسانس رشته های تاپ قبول میشه واسه قبولی توو ارشد و دکتری بازم این بی عدالتی هارو میبینه .. فقط میگم :متاسفم....
      باد با شمع هاي خاموش كاري ندارد، اگر بر تو سخت مي گذرد بدان كه روشني.
      تو شاهكار خالقي تحقير را باور مكن
      بر روي بوم زندگي هر چيز ميخواهي بكش
      زيبا و زشتش پاي توست، تقدير را باور مكن
      تصوير اگر زيبا نبود نقاش خوبي نيستي
      از نو دوباره رسم كن، تصوير را باور مكن
      خالق تو را شاد آفريد، آزاد آزاد آفريد
      پرواز كن تا آرزو، زنجير را باور مكن

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سودی نمایش پست ها
      بنظرم نتایج کنکور امسال مزخرفترین نتیجه ای بود که تا به الان دیدم..همین کارارو میکنن که بیشتر فارغ التحصیلا رغبتی به ادامه تحصیل توو کشور خودشون ندارن..خیلی باید شانس بیاری دکتری پیوسته قبول بشی و ادامه بدی وگرنه کسی که مقطع لیسانس رشته های تاپ قبول میشه واسه قبولی توو ارشد و دکتری بازم این بی عدالتی هارو میبینه .. فقط میگم :متاسفم....
      نظام آموزشی که معیار مقایسه و برتری بر اساس اینه که کی 25 تا تست عربی رو تو 15 دقیقه حل میکنه، بقیش معلومه.

خیلی دل آدم میسوزه کسی که 1000 تا ترازش از تو کمتر باشه قبول بشه ولی تو هیچ جا نیاری!

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash35 نمایش پست ها
      سلام خدمت دوستان
      میدونم در این مورد که خیلی ها حقشون امسال خورده شده صحبت شده ولی من این دفه یه چیز دیگه میخوام بگم.

میخوام یه مقایسه بین دو فرزند جانباز یک 40 درصد و یکی 5 درصد بکنم، خودتون قضاوت کنید.

بنده پدرم 5 درصد جانبازی داره و به تبع بر طبق قوانین مزخرف این کشور هیچ سهمیه ای به جز منطقه 2 نداشتم.
      رتبه منطقه 2 بنده 4700 شد و سراسری میدونستم قبول نمیشم و نشدم. اما جالبتر اینکه آزاد با اینکه همه جا رو زده بودم 3 رشته هیچ جا قبول نشدم.
      در حالیکه پارسال از مدرسه ی خودم با رتبه 4500 منطقه 2 پزشکی آزاد مشهد قبول شده!

دوست بنده پدرش 40 درصد جانبازی داره و رتبه منطقه 2 شده 7600 .
      قبل اعلام نتایج باهاش صحبت میکردم میگفت سال دیگه میخواد بخونه چون میدونست قبول نمیشه.
      اما در کمال بی عدالتی پزشکی سراسری قبول شده!!!!

آخه مگه بین منی که بابام جنگ بوده و فقط 5 درصد جانبازی داره و اونی که 40 درصد داره چه فرق بزرگی وجود داره.
      مگه غیر از اینه که همه برای کشور رفتن جنگیدن!

چرا من حداقل آزاد قبول نشدم؟

به نظر من این کشوری که همچین آدم های نفهمی مسائل علمی اون رو اداره میکنن ، تا آخر دنیا همینجوری جهان سومی و عقب مونده میمونه.
      من که از این حق خوری های واضح نمیگذرم.
      ببخشید اگه زیاد شد
      ممنون
      سلام دوست عزیز
      فرق پدر تو و پدر اون 35% جانبازیه فقط !
      20 % ظرفیت پذیرش هر کد رشته سهمیه ایثارگرانه. بخاطر همین دوستت قبول شده من ازین موارد زیاد دیدم! یکی از همکلاسیام پدرش 70% جانبازی داشت مارو مسخره می کرد که بشینید خر بزنید واسه کنکور ! ی مشاور بهش گفته بود 30% سوالات رو درست جواب بده پزشکی قبولی !!! البته ازش خبر ندارم چی شد
      ولی به نظر من بهتره اصلا هیچ سهمیه ای به جز مناطق (که اونم بدرد نمی خوره) برای یک رقابت علمی در نظر گرفته نشه چون واقعا بی عدالتی و حق خیلیا ضایع میشه
      آزاد هم که اعلام کرد امسال پزشکی و دندون و داروش رو نهایتا تا 1000 کشوری قبول میشن !
      کشور ما واسه این پیشرفت نمی کنه که همین کنکور نمیزاره خیلیا به چیزی که حقشونه برسن ولی عیبی نداره خدایی هم هست بلاخره یروزی آه همه کسایی که حقشون ضایع شده وبال گردنشون میشه!! دنیا دار مکافاته !! ازون معلمی که بخاطر پول کم کاری میکنه بگیر تا اون بالا بالایی و طراح کنکوری که انگار دشمن کنکوریاست!!! همشون جواب پس می دن !!!!
      تو همه چیت تکمیله !

منم میکنم فقط به آدمای "تک" پیله !

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nitah نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز
      فرق پدر تو و پدر اون 35% جانبازیه فقط !
      20 % ظرفیت پذیرش هر کد رشته سهمیه ایثارگرانه. بخاطر همین دوستت قبول شده من ازین موارد زیاد دیدم! یکی از همکلاسیام پدرش 70% جانبازی داشت مارو مسخره می کرد که بشینید خر بزنید واسه کنکور ! ی مشاور بهش گفته بود 30% سوالات رو درست جواب بده پزشکی قبولی !!! البته ازش خبر ندارم چی شد
      ولی به نظر من بهتره اصلا هیچ سهمیه ای به جز مناطق (که اونم بدرد نمی خوره) برای یک رقابت علمی در نظر گرفته نشه چون واقعا بی عدالتی و حق خیلیا ضایع میشه
      آزاد هم که اعلام کرد امسال پزشکی و دندون و داروش رو نهایتا تا 1000 کشوری قبول میشن !
      کشور ما واسه این پیشرفت نمی کنه که همین کنکور نمیزاره خیلیا به چیزی که حقشونه برسن ولی عیبی نداره خدایی هم هست بلاخره یروزی آه همه کسایی که حقشون ضایع شده وبال گردنشون میشه!! دنیا دار مکافاته !! ازون معلمی که بخاطر پول کم کاری میکنه بگیر تا اون بالا بالایی و طراح کنکوری که انگار دشمن کنکوریاست!!! همشون جواب پس می دن !!!!
      درسته.منم موافقم باید این سهمیه ها حداقل یه چیز معقول باشه نه اینطوری که بدون کمترین تلاشی به دانشگاه های خوب برن.
      درباره دانشگاه آزاد هم بگم با رتبه 5000 منطقه 2 پزشکی آزاد قبول شده از شهر اطراف ما. من که نمیدونم ولی مشاور بهم میگه تو بد انتخاب رشته کردی و گرنه حتما ازاد قبول میشدی.
      تو این کشور که نمیشه اعتراض کرد ولی من خودم میخوام سال دیگه یه رتبه ای بیارم که حداقل بدونم یه جایی قبول میشم.

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن