خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 13 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 184
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام...ممنونم از اینکه جناب آقای @mojtaba93لطف فرمودن و دعوت دادن...
      1)فاطمه غفوری هستم...
      2)امروز رفتم تو 20 سال..
      3)تا دوم راهنماییم تهران بودیم..اما اومدیم کرج.دوباره میخوایم بریم تهران.
      4)خودم تهران به دنیا اومدم اما پدرم سبزواری و مادرم نزدیکای اردبیل (سراب)به دنیا اومدن...
      5)درسم خوبه..پشتکار زیاد دارم...اما از لحاظ هوشی درحد متوسطم..
      6)عاشق دندون پزشکی ام.و دوست دارم درکنار اینکه مدرک دندون پزشکیموگرفتم مشاور تحصیلی مدرسه بشم..
      7)چادر به جونم بستست..
      یعنی بدون چادر دنیام سیاه میشه...
      8)فوتسالیستم.اما عاشق والیبالم هستم .دوستام میگن شبیه امیر غفور هستم یه خورده،هم چشام شبیهشه هم بازیم. وتو این زمینه های ورزشی تعدادی مدال کسب کردم....
      غذای مورد علاقم ماکارانی و پیتزا و باقالی پلو
      ...
      آدم شوخی هستم....زیاد آروم نمیمونم یه جا..
      کشور خارجی زیاد رفتم ...مالزی که یه کشور اسلامیه رو 5 6 بار سفرکردم...
      9)پدرم بازنشسته ی هواپیمایی مهرآباده...
      10)مادرم خانه دارهستش..
      11)5 تا خواهر زاده دارم.هر 5 تاشم دخترن...
      12)دوتابرادر دارم که یکیش قل منه..یعنی منو داداش دو قلوم که اسمش علیه امروز تفلتمونه.

13)خواهر بزرگم لیسانس عربی وترجمه داره
      خواهر دومیم کاردانی قالیبافی داره
      برادرم مهندس عمرانه
      داداش دوقلومم مدیریت مالی تهران میخونه...
      14)تفریحام یکی فوتبال نگاه کردنه.یکی نمازو قرآن...
      15)همه ی هنر هارو بلدم...
      16)قرائت قرانو به شدت دوست دارم و 7 تا تقدیر نامه از نغمه خوانی و قرائت کسب کردم..
      17)خونوادم مذهبی هستن
      18)نه فیس بوک دارم نه چیز دیگه ای..
      اما از تو گوشیم حدود 2 سال پیش آواکس لیو چت حدود 2ماه تو روم مدرسمون پلاس بودیم...دیگه خوشم نمیومد از این که پسر مسر راه میدن تو روممون و اومدم بیرون ..
      19)به تیپ ظاهریم میرسم..
      20)هدف اصلیم از وارد شدن تو انجمن کنکورمه و اینکه بتونم مشاور بدم...
      سعادت اخروی رو ملاک زندگیم میدونم و عاشق اهل بیت پیامبرو قرآنم هستم....
      بدون این ها زندگیم واسم بی معنا میشه..
      و یه چیز دیگه...
      امسال از بابام نخواستم حتی منومشاوره بفرسته..نه آزمون رفتم نه مشاوره...
      بدلیل اینکه دستش تنگ بود..
      اما خودم یه پامشاور شدم از بس تو این سایت اون سایت مشاوره کنکوری خوندم..
      و امسالم قبول نشم واسه سال سوم کنکورم باز میمونم پشت کنکور تا به هدفم برسم..

این پستوخیلی باید ویرایش میکردم....
      استقلالی هستم اما تو بازیای باشگاه های آسیا اگه تیم دیگه ای باشه طرفتاره تیم ایرانیم
      از مسافرت زیاد خوشم نمیاد نمیدونم چرا اما شاید بعد از آغاز زندگی مشترکم در آینده یه تغییراتی توش بشه...
      تو دبیرستانم شیطون بودم اما الان آروم تر شدم...ریلکس تر شدم یعنی...
      تو آشتی دادن دوستام واقعا فعالیت دارم...
      و اینکه از روابط دوستانه ی خانوادگی که دختر و پسر مجرد دارن بیذارم...
      هنوز تو 20 تا موندیماااا...
      خب بععععددددد بقیه....
      عاشق رنگ آبیم....
      فیلم هندی زیاد میدیدم اما الان واقعا کم شده..
      جواب تیکه ی پسرو 2 بار دادم...
      یه بار که بهم گفتن بتمن چطوری؟من از حرص گفتم خوبم جغد....تو خوبی؟؟
      و بار دیگش این بود که با ماشین واسم یه ماشین بوق زد،پیاده رو یه متر فاصله داش با خیابون،آروم میومد میومد میومد تا با لگد زدم تو ماشینش خش افتاد در رفتم...

آدمی ام که بچه ها باهام خومیگیرن اما زیاد نمیرم دورو برشون بدلیل درس...
      از آهنگ قبلا خوشم میومد اما الان فقط آهنگای مذهبی و نوحه گوش میدمو گریه میکنم..انقدر خوبه که نگو...
      دیگه همین واقعا
      خوشحال شدم

@fateme75
      ادمینستور کانال جهادی پیوند در پیام رسان سروش با لینک http://sapp.ir/ap_peyvand

فعال عرصه ی رسانه

مدرس سواد فضای مجازی
      ویرایش توسط fateme.tehran : 07 بهمن 1393 در ساعت 22:36 دلیل: تشکر یادم رفت

2. Top | #32
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      ممنون از فاطمه جووون که منو دعوت کرد.

1-اسمم فاطمه هست 19 ساله از خراسان.

2-درحال حاضر کاردانی میخونم (نرم افزار)

3-راستی برای کنکور کارشناسی ام دارم میخونم.

4-قبلا عاشق دندون پزشکی بودم ب دلایلی نرم افزار رو ادامه دادم.

5-مغرور نیسم واز آدمای مغرور بدم میاد.

6-والیبال رو خیلی دوس دارم.

7-اعتماد ب نفس بالایی دارم.

8-آهنگ مورد علاقه :محمد علیزاده - ابی

9-داداشم رو خییییییییییییییییلی دوس دارم.

10-کینه ای نیستم.

11-عاشق رمان(عاشقانه و .....) هستم.

12-بچه آخر ولوس.

13- اسم سام رو دوس دارم .در آینده اسم پسرم سام میذارم.

14-شدیدا شیطون و خیلی میخندم.(خاله جوون و یه نفر عاشق خنده های منن)

15-ی روز سرکلاس شیطونی کردم و از شانس خوب یا بد من استاد مجرد بود و.................
      :yahoo (3):
      16-معتاد اینترنت.

17-بچه های کوچیک رو دوس دارم.

18-عاشق مسافرت.

19-ازموقعی ک پدربزرگم فوت کرده ناامید شدم از زندگی.

20-چادری ام.

dr.milad@

3. Top | #33
      در انتظار تایید ایمیل

Maghror
      نمایش مشخصات
      سلام همگی کنکوریا
      ممنون از فاطمه خانوم برای دعوت ب این چالش
      1.میلاد هستم متولد 1374 دانشجوی برق دانشگاه تبریز(دلیل نام کاربریم بماند)
      2.عاشق وب و نتم.دوس دارم سایت بزنم..تا حالا هم 4 تا سایت زدم و ول کردم ولی الان دنباله یکیشم
      3.گواهینامه دارم ولی گمش کردم
      4.ب تیپ و ظاهرم زیاااااااااد اهمیت میدم
      5.پول زیاد خرج میکنم
      6.بهترین رتبه کلاس و شهرمون رو اوردم
      7.تو دانشگا ب دخترا زیاد گیر میدیم و اذیتشون میکنیم
      8.عاشق شادمهر و ابی هستم
      9.فیلم سینمایی فقط خارجی میبینم و زیااااااااااد
      10.تو مدرسه همرو اذیت میکردم..از معلم تاااا همکلاسیا
      11.امیدوارم ب زندگی زیااااااد
      12.از مسافرت خوشم میاد
      13.ورزش پینگ پنگ و والیبال رو تا سطح حرفه ای رفتم
      14.ویولن میزنم
      15.عاشق مسافرتم
      16.میخام هر طوریه بورسیه بگیرم..ینی از الان تو فکرشم
      17.یکم مغرورم ولی تا حدی
      18.همیشه سعی میکنم بروز باشم تو تکنولوژی
      19.عاشق ماکارونیم
      20.مامانمو خیلی دوس دارم
      21.بچه اولم

دعوت میکنم از خانوم باران
      baran75
      @baran75
      ویرایش توسط dr.milad : 12 بهمن 1393 در ساعت 00:26

4. Top | #34
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      ...
      ویرایش توسط RainBow : 25 بهمن 1394 در ساعت 15:48 دلیل: تغییرات وارده...!

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام
      اول دوتا تشکر بکنم...یکی از ستاره همگروهی بخاطر دعوتش که البته من اون موقع نبودم....دوم از باران ک منو به چالش کشیدن!!

1- این اولین چالشی هست ک بهش دعوت شدم.... و یکم تعجب کردم اسممو دیدم! تو این چالش، بعضی صحبتای دوستان در نوبه ی خودش خیلی جالب بود...امیدوارم چالش ما هم مثل باقی دوستان خوب باشه...
      2- در مورد اینکه بچه ها میگن اووووف 20 تاااااااا چقدر زیاااد، فک میکنم این افراد یا خودشون رو نمیشناسن که نمیتونن 20 جمله در مورد خودشون بگن یا اینکه دوس ندارن در مورد خودشون صحبت کنن! تا جایی ک بعد از اتمامش میبینن 20 تا جمله در مورد خودشون چقدر زیاد بوده!
      3- از علایق بچگیم نجوم بوده... وقتی شب هم به اسمون نگاه میکنم سعی میکنم تجسم کنم فضا رو، اینکه خورشید از کدوم طرف داره میتابه، ما کجا هستیم و... ولی دریای بیکرانی هست ک انتهاش رو هنوز پیدا نکردیم... به این فکر میکنم ک ما چقدر کوچیکیم در این دنیای بیکران، ولی اشرف مخلوقات!
      4- معلمی رو دوس داشتم....یعنی درس دادن رو دوس داشتم....البته هنوزم علاقه دارم...ولی الان پزشکی رو دیگه خیلی دوس دارم...
      5- به روانشناسی خیلی علاقه دارم... جایی اگه کتابفروشی داشته باشه ناخوداگاه میرم سمت کتابای روانشناسی... و البته خرید هم میکنم! کلا مطالعه داشتم و همچنین تا جایی ک بتونم مطالعه هم میکنم...چیزایی رو ک مطالعه کردم رو سعی میکنم به طور عملی بدست بیارم...خیلی هاشون درست هستن...بعضیا هم تفاوت دارن...خیلی چیزای جدید هم تو تجربه ها از نزدیک یاد میگیری!! واسه همینم هست کلا مشاوره رو دوست دارم...
      6- اعتقاد دارم بعضی افراد تیپ شخصیتشون طوریه ک راحت میشه بهش پی برد، ولی بعضیا خیلی پیچیده تر... معمولا افرادی ک باهام حرف میزنن رو چک میکنم، ناخوداگاه...یعنی لازم نیس بشینم ساعت ها در مورد ی نفر فکر کنم...همین ک درحال صحبت باشه همینجوری شناخت بدست میاد ازش...معمولا افراد ویژگی های خودشونو ، خودشون نشون میدن!
      7- من اردیبهشتی ام...به طالع بینی ماه و تیپ شخصیتی اعتقاد دارم...شاید از نظر خیلی ها خرافات یا چیز بیخودی باشه...ولی من خیلیاش رو خودم تجربه کردم...
      8- یک حقیقت در مورد من اینه ک قبلا (شاید دوران ابتدایی ک بودم) بعضی وقتا دروغ ک میگفتم در مورد چیزای خیلی هم ساده، میدیدم طولانی میشه، دروغ بعدی هم باید بدی، خیلی وقتا هم یادت میره ک دروغ گفتی و چی ساختی! واسه همین درسی ک گرفتم این بود ک الان خیلی وقتا تنبیه رو به جون میخرم ولی دروغ نگم... شخصیت انسان رو هم پایین میاره
      9- بعضی وقتا صحبت کردن از اشتباهات خود ادم بهش کمک میکنه...مثل همین مورد 7 .... سعی میکنم اگه اشتباهی کردم قبول کنم...نه اینکه مثل بعضیا بخوام جبهه بگیرم و لج بازی کنم... سعی هم میکنم اگه اتفاقی افتاده عذرخواهی کنم... البته اینم بگم هرفردی اشتباهی میکنه... منم همیشه اینجور نیستم...خیلی وقتا هم لجبازی میکنم....منتهی در مجموع اینطور بوده...
      10- برنامه نویسی کامپیوتر انجام دادم و علاقه دارم...گاهی وقتا ساعت ها پای کامپیوتر بودم... البته استادی نداشتم و همه چیز رو خود اموز و بیشتر از پروژه ها و سورس ها استفاده میکردم و یاد میگرفتم
      11- قدم زدن زیر برف توی شب رو دوس دارم...
      12- توی دوران ابتدایی و البته راهنمایی، شطرنج باز بودم...تا مسابقات کشوری رفتیم...به علت تبانی مربیمون با یکی از بچه ها (چون اعزام به کشور از استان ها صورت میگیره، و از استان هم شهرستان های مختلفی میان و انتخاب میشن...با همشهری خودش تبانی کرد که همشهری خودش مدال بیاره) مدال رو از دست دادم... سر یه اتفاقی هم دیگه شطرنج بازی نکردم و مسابقات نرفتم... الانم بیشتر فوتبال بازی میکنم اونم برا ورزش کردن و همچنین علاقه...
      13- خیلی دوس دارم برای 10 دقیقه هم ک شده به دوران بچگیم برگردم...
      14- یکی از سوالاتی ک هنوز بهش نرسیدم اینه ک اگه زمان رو بشکنیم، چه اتفاقی میوفته؟ مثلا من به یک روز قبل برگردم، خودمو میبینم؟؟ میشه تاریخ رو عوض کرد؟و... البته شاید سوالای خیلی ها هم باشه!
      15-یکی دیگه از اعتقاداتم اینه تو زندگی خیلی وقتا میشه کدروت ها و مشکلات رو فقط با صحبت کرد، البته بعضی مواقع هم نمیشه...ولی یه وقت کدروتی پیش میاد از یکی دلخور میشی، اگه با خودش در میون بذاری میگه واقعا جریان اینطور نبوده ک فک میکنی، شاید ی سوءتفاهم بوده باشه و راحت حل بشه... به سادگی... البته خیلی مواقع هم اینطور نیس...
      16- کلا خوندن مطالب جالب رو دوس دارم...چیزای جالب...
      17- دوس دارم کلا در مورد مباحث زیادی حداقل یه مقدار اطلاعات داشته باشم...خیلی وقتا لازم میشه...اینجوری سر ادم رو هم کمتر کلاه میذارن!
      18- از سازها گیتار و ویولن رو دوس دارم... البته گیتار به نظرم سازی نیست ک بشه باهاش اهنگ زد! بیشتر ریتمه... ولی ویولن از این نظر بهتره... پیانو هم دوس دارم
      19- از سفر تکی خوشم نمیاد...اگه خونوادگی باشه تعداد زیاد باشن بچه هم کلی باشه از در و دیوار بالا برن شلوغ کنن بازی کنن
      20- چقدر زود گذشت این 20 تا !! اگه بازم بود میتونم خیلی بیشتر از اینا بنویسم،این برای اخری: فک میکنم هرکسی تو این دنیا جایگاهی داره، استعدادی داره و باید روی همون تمرکز کنه...هیچکسی به خودیه خود بی ارزش نیس...مگه اینکه خودش بخواد تغییر منفی ای ایجاد کنه...
      اینم دوتا دیگه: از ادمای مغرور خیلی بدم میاد! خودم خیلی شوخ طبعم...
      .
      .
      .
      خیلی ممنون از وقتی ک گذاشتید...
      این قسمت دعوت کردن از خود چالش سخت تره!!!
      دعوت میکنممممم از.......اومممممم........ .......دوست خوبم @venus95
      هرچی هم راجبه من بگی خودتی!
      :yahoo (4):
      هر شـــــب... دلم دریــــای آتیـــــشه
      از این بدتر مگه میـــــــــــــــــــــشه ؟؟
      حــــال هیچکی تو دنـــــــــــــــــــــــ یا
      بدتر از حـــــال مــــــــن نــــــــــیست
      درد رو زمین، بدتر از همیــــــــــــــــن
      درد تنها شدن نیســــــت..............
      ویرایش توسط mohamadj07 : 14 بهمن 1393 در ساعت 14:54

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      اول ازهمه تشکر میکنم ازمحمد که منوبه این چالش دعوت کردن(بعدبه حسابت میرسم خخخ)

گفتی هرچیم راجب من بگی خودتی؟باشه ...تو خیلی خوب وباادب وباشخصیت و باشعوری:yahoo (94):
      خب اینم حقایق بنده:
      1.خونگرم.شوخ طبع.خیلی زودرنج ولی باجنبم
      2.دوتاداداش دارم فقط, خودمم ته تغاریم
      3.
      اصلانمیتونم واسه کسی نقش بازی کنم وازدروغم بیزارم
      4.ازغیبت ومسخره کردن بدم میاد
      5.طرفدارپروپاقرص پرسپولیسم
      6.عاشق مسافرت وقدم زدن لب ساحل تو شبم
      7.ازرانندگی توشب به شدت متنفرم بخصوص بخاطرنوربالا خخخ
      8.دنبال آزادی نیستم وبه زندگی توکشور دیگه ای علاقه ندارم(واسه تفریح خوبن البته)
      9.زیاد کتاب نمیخونم ولی مجله خیلی میخونم
      10.همه ی اعضای خونوادم یه رشته تحصیلی خوندیم
      مدرک متفاوتی اعم از دکترای وفوق لیسانس ولیسانس ودیپلم روداریم
      11.به گیتار علاقه زیادی ندارم ولی عاشق پیانو و ویولونم
      12.به شدت تاثیرپذیرم حرف دیگران خیلی روم تاثیرداره
      13.به نویسندگی علاقه زیادی دارم
      14.همه میگن هروقت خجالت میکشی گونه هات سرخ میشه خخخ مث این میشم
      15.به مشهدعلاقه خاصی دار
      16.سعی کردم هیچ وقت مغرورنباشم
      17.رو دین وقومیت و تیم محبوبم وکسایی که دوسشون دارم تعصب خاصی دارم
      18.یکی ازفانتزیام اینه که یه سگ دنبالم بیوفته(خیلی هیجان داره خب:yahoo (21):)

19.روظاهرم خیلی حساسم ولی سعی میکنم درعین شیک پوشی حجابمم رعایت کنم.
      20.هنوز یه آدم خوشبخت وبی دغدغه ندیدم:yahoo (21):
      آخیییییییش
      دعوت میکنم ازدوست عزیزم @Tinker Bell
      ویرایش توسط venus95 : 14 بهمن 1393 در ساعت 23:16

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام.تشکر ميکنم از ونوس جونم ک منو به اين چالش دعوت کردند...
      1.اسمم مليکاست.متولد 2 بهمن 1374 ام.ساعت 10 به دنيا اومدم.
      2.بابام ميخواست اسممو بزاره ساناز...:yahoo (21):اما يهويي تو راه نظرش عوض شد و اسم پيشنهادي داييم رو روم گذاشت.:yahoo (21):
      3.از 3 سالگي سواد داشتم و کلي کتاب ميخوندم.7 سالگي يک کتاب نوشتم و چاپ کردم (کتاب 10 صفحه ای )
      4.آدم خيلي خجالتي اي هستم و روابط اجتماعي داغوني دارم.کلا با کسي حرف نميزنم خيلي...(اینجا فقط روم زیاده :yahoo (21)
      5.رابطه ي خيلي سردي با بابام دارم و رابطمون در حد سلام هست فقط و ديگر هيچ.
      6.کلا از بچگي با خانواده ي بابام رفت و آمدي نداشتيم اصلا و من کلا عمو و عمه هام رو نميشناسم و نميدونم چند تا دختر/پسر عمه/عمو دارم!
      7.کلا از بچگي تنها بودم هميشه و چون رفت و آمد با کسي نداشتيم منم تنها بزرگ شدم و همبازي اي نداشتم و تو مدرسه هم هميشه گوشه گير بودم و خيلي با بچه ها نميحرفيدم.
      8.کلاس سوم تو مدرسه وقتي داشتم ميرفتم تو حياط يکي دوييد و خورد به من و بينيم شکست و رفتم بيمارستان عمل.کلاس پنجم هم تو مدرسه پام گير کرد زير ميله ي تاب دو نفره و شکست و گچ گرفتم...خلاصه همه جوره چوبشو خورم به غول بابام شاخ درنيارم يه وقت
      9.تو بچگي اصلا اهل موسيقي نبودمو تا دوم راهنمايي هيچي گوش نميدادم.دوم راهنمايي اولين گوشيم رو گرفتم و براي اين که خالي نباشه از دوستم آهنگ گرفتم.اونجا بود ک تازه با دنياي موسيقي و مخصوصا آرش آشنا شدم.
      10.تا دوم دبيرستان من هيچگونه فيلمي نديده بودم تاحالا و فقط و فقط انيميشن ميديدم...تا اين ک تو کلاس زبان ميگفتند ک واس تقويت زبان بايد فيلم ببينين و اين حرفا.يکي از دوستام اونجا تو فلش برام فيلم ريخت و من اولين فيلممو ديدم و اونجا بود ک پا به دنياي سينما گذاشتم!و براي همينه ک من کلي فيلم مهم هست ک نديدم!اولين فيلمي ک ديدم alice in wonderland بود و اولين سريالي ک ديدم teen wolf بود بعدشم the vampire diaries :yahoo (4):بود.
      11.هميشه تاجايي ک بتونم به دوستام و تو دنياي مجازي دروغ نميگم و متنفرم از دروغ و غيبت... تو خونه هم مصلحتي بعضی وقتا چرا چون لازم ميشه گاهي اوقات ! ولی با دوستا اصلا!به هیچ وجه!
      12.تا جایی ک میتونم به دوستام چه اینجا چه اونجا :yahoo (4): کمک میکنم و سعی میکنم دل کسی رو نشکونم!هر چقدر ک با دوستام و بچه هاي اينجا خوبم با افراد خانواده خوب نيستم!کلا دوتا آدم مختلف هستيم اينجا و اونجا!:yahoo (21):
      13.تو اين چند سال اخير بيشترين وزني ک داشتم 82 بوده و کمترينش 63 ! الان 65 هستم تا آخر امسال احتمالا به 60 برسم!
      14.از سوم راهنمايي پا به دنياي نت گزاشتم و از اول دبيرستان ک اي دي اس ال گرفتيم فيکس شد ...اوايل وبلاگ داشتم و از طريق وبلاگ ارتباط داشتم با ديگران.بعدشم به خاطر آرش ف ب ساختم.کلا زندگي من با نت رفتن و فيلم و سريال ديدن تغيير کرد!مني ک تا اول دبيرستان نماز و روزه کامل ميخوندم و ميگرفتم الان کلا عوض شدم و عقيدم کلا به همه چيز عوض شده!
      15.هيچ ورزشي رو تا تهش نرفتم.کلا ورزش هاي بدمينتون بسکتبال فوتسال هندبال شنا ژيمناستيک رو تا حدودي بلدم(بعضيا کمتر بعضیا بيشتر).2 سال پيش 3 ترم گيتار رفتم ولي به خاطر کنکور گذاشتمش کنار...2 3 سال ديگه که کنکورم تموم شد! ادامش ميدم
      16.کل 4 سال دبيرستان رشتم رياضي بوده.پارسال آبان ماه بود ک بابام گف برو تجربي و رياضي به دردت نميخورهو آينده نداره.دارو بهتره برات و اين حرفا.من اولش خيلي مخالفت کردم اما بالاخره راضي شدم خودمم هنوز باورم نميشه ک تجربي اي شدم!
      17.خودم عاشق خوانندگي و اسب سواري و تير اندازي با کمان (سریال اررو:yahoo (4) ام ولي تو هيچکدومش استعداد ندارم
      18.تنها حيووني ک تو بچگي داشتم جوجه بوده.يک جوجه داشتم ک اينقدر عادتي بود ک نگو.هرجا ميرفتم ميومد دنبالم.بازي ميکرديم باهم.تا اين که مام گفت کثيف کاريه و مث بقيه ي جوجه هام داد به کارگرمون (کسي ک خودش جوجه برام مياورد) و سرنوشتش مث بقيه جوجه هام خورده شدن توسط گربه بود آخرين باري ک جوجه داشتم تو دوران راهنمايي بود ک 2 تا مامانم برام خريد.اولش فکر کردم اسباب بازيه بعد رفتم 3 تا ديگه هم خودم خريدم! اوايل ک بچه بودند تو جعبه کفش ميخوابوندمشون .يکيشون ک بيدار ميشد 4 تاي ديگه هم بيدار ميشدند!خلاصه کلافم کرده بودند.تو اتاقم ول بودند کلا.بزرگتر ک شدند تو تراس اتاق مامانم ميذاشتمشون ولي صبا ميومدند تو خونه و تو اتاقم ولو ميشدند!تا اين ک به خاطر شلوغي بابام بردتشون و گفت داده به يکي بردتش روستا...در صورتي ک داده بود به يکي ک تو کوچه کناريمون بود...و من هر روز ميديدمشون ولي چون رنگشون سفيد شده بود نميدونستم جوجه هاي منند يک اردک هم يک هفته داشتم.کبوتر و مينا و مرغ عشق و ... هم بابام داشت.بعد از جوجه اولين حيووني ک نگه داشتم همستر بود ک 2 سال و 8 ماه داشتمش...
      19. دوست دارم عضو انجمن حمايت از حيوانات بشم و فعاليت داشه باشم...هروقت هم بتونم غذا درست کردن رو ياد بگيرم! گياهخوار ميشم به خاطر کشتار فجیح و بی رویه ی حيوانات
      20.کلا کارايي ک تو آينده دوست دارم انجام بدم اينا هستند ولي ميدونم فقط بعضياش عملي ميشه کلاس عکاسي/ام سي (رقص خيابوني)/دفاع شخصي/اسب سواري/تير اندازي/خوانندگي/گيتار/پيانو....روبيک رو به صورت حرفه اي يادش بگيرم/کالکشن فيلم و سريال و کلا ديتا جمع کنم و اگه بشه يک فروشگاه فيلم و سريال اينترنتي بزنم :دي /دستبند بافي رو حرفه اي دنبال کنم/حيوون پروش بدم(فعلا همستر و شايد پرنده زينتي مث کاکاتيل)/حيوونايي ک ميخوام نگه دارم سگ گربه ايگوانا کاکاتيل يا کاسکو همستر خوکچه يا خرگوش/يک سايت واسه طرفداراي آرش ميخوام بزنم هروقت که وضعم اوکي بشه :دي/آخر از همه رشته ي دام پزشکي يا دارو سازي بخونم(آخرين چيزي ک بهش فکر ميکنم بعد از اينا!:yahoo (94)
      21.معمولا هیچوقت بهم خوش نمیگذشته و طعم تفریح و خوش گذروندن رو به معنای واقعی نچشیدم!تنها جاهایی که بهم خوش گذشته سرزمین موج های آبی و شهر بازی بوده و دیگر هیچ!کلا تفریحاتم رو با سریال و فیلم دیدن و نت رفتم میگدرونم و اکثرا تو خونه ام و خیلی کم پیش میاد برم بیرون!
      22.از آدم غیرتی اصلا خوشم نمیاد!و کلا روش غربی زیستن رو میپسندم!سعی میکنم تا جایی ک امکانش باشه ازدواج نکنم یا دیرتر ازدواج کنم که بتونم طعم آزادی رو بکشم!:yahoo (21):
      23.از حشرات متنفرم.اصلا نمیتونم ببینمشون.هر جور حشره ای ببینم ازش دوری میکنم!از مورچه بزرگ گرفته و پروانه تا ...
      24.کلا آدم ساده ایم و قرطی نیستم :yahoo (4):.تو خانوادمون هم حجابم کامل سرجاش بوده همیشه.
      25.هیچ وقت تنهایی بیرون نرفتم!تنهایی سوار آژانس و اتوبوس نشدم!تا حالا با دوستم (تنها و بدون مامان!) نرفتم بیرون!تنهایی داخل مغازه نرفتم و خرید نکردم!:yahoo (21):
      26.از بچگی خیلی باهوش بودم (باهوش و خ ن گ! :yahoo (4)..مخصوصا هوش ریاضیم عالی بوده...تو ابتدایی همیشه ریاضیم 20 بوده...تو آزمونایی که میگرفتن ازمون (بیشتر بین دو شعبه ی مدرسمون) اول میشدم...آزمون تیزهوشان ورودی راهنمایی قسمت ریاضیش رو فقط 2 تا سوال نزدم!بقیش درست بود.ولی درسای حفظیم افتضاح بوده و هنوزم هست!هندسه دوم دبیرستان روهم همه ی امتحاناشو 20 میشدم :yahoo (4):.کلا آدم زرنگی بودم...درسام خوب بود اکثرا تا اول دبیرستان!بعدش ول کردم خودمو :yahoo (21): و داغون شدم :yahoo (19): (همشم به خاطر نت بود!)
      27.ارزش یک حیوون به هیچ وجه برای من پایین تر از انسان نیست!و به نظرم بالاتر هم هست!اصلا پاکی حیوونا قابل مقایسه با انسان ها نیستند!
      28.آدم با احساسی نیستم خیلی و یه نمه خشکم :yahoo (4):..یا بهتره بگم احساسمو خیلی بروز نمیدم!
      29.اصلنم تو درد و دل کردن وارد نیستم!ولی بازم با این وجود خیلی دلداری میدم دوستامو :yahoo (4):
      30.و در کلام آخر Music Only Arash :yahoo (94):... کلا شخصی بهتر از آرش تو این دنیا ندیدم و نخواهم دید!حاظرم جونم رو هم فدایش کنم
      شرمنده اگه طولانی شد .بیشتر خاطره شد تا حقیقت
      عمرا کسی بتونه همشو بخونه :yahoo (21):
      ببخشید که دیر شد!راستش پریشب نوشته بودم 18 موردشو ک یهو سیستم هنگید و مجبور شدم ریستارت کنم :yahoo (19):...تنبلیم میشد دوباره بنویسم :yahoo (21):

در آخر دعوت میکنم از دوست عزیزم سجاد جان بیاد به این چالش بزرگ!
      @BackStreetBoys

music only arash
      ویرایش توسط Tinker Bell : 18 بهمن 1393 در ساعت 00:50

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ممنون از عمو سجاد که منو به این چالش دعوت کرد..

یک .بترک 1- . اسمم محمود خان هستش متولد 74 هستم ...

دو 2-. کلا با خانواده مشکل دارم سر این قضیه ی بار خودکشی کردم و یک هفته بیمارستان افتاده بودم..

3- ی چیز جالب نمیخواستم بگم ولی میگم :yahoo (4): من فرزند 15 ام هستم و تع تغاریم :yahoo (4):

4-کلا عاشق متال هستم مخصوصا گروه uaral...

5- اگه عصبی بشم وحشی و روانی رو هردورو با هم میشم ...

6- واسه دوستام پایدار تا پای دار هستم ، نارو و خیانت توی کارم اصلا نیست..

7- سر قولام هستم ی چیزی قول بدم سرم بره قولم نمیره..

8- دپرس باشم میرم سراغ این ترکیب مالبرو + نامجو + کوله پشتی + پیاده روی.

9- ن لش هستم ن ول..

10- اهل مشروبات مخصوصا چنچه عاشق سه تار هستم..

11-عاشق استقلالم ..

12-کلا شر هستم مدرسه بودم همه از دستم اسی بودن ...

13-کسی ناخونده بیا در خونمون میگم بگید نیست چون برنامه هام بهم میریزه..

14-غذا فقد ماهی و قورمه سبزی رو دوست دارم..

15-تیکه کلامم *ببین* هست ..

16- از هیچکس نمیترسم حتی از مرگ ، ادم رکیم...

17- عاشق رپ هستم راه رفتن با لباسای رپی روهم خیلی دوس دارم..

18-عاشق رانندگی با سرعت بالایم ( سه بار هم تصادف کردم بدبختانه جون سالم بدر بردم ) ..

19 -عاشق خونه مجردی و تخس بازیم...

20 - عاشق خوندن کتابای غیر درسیم ولی هنوز فرصتش برام پیش نیومده..

در اخرم از دوستم

Erwin schrodinger

دعوت میکنم......

9. Top | #39
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Sheytani
      نمایش مشخصات
      مرسی از دعوتت محمود......
      بعدن یادم باشه به هفت طریق سامورایی ترتیبتو بدم.
      1.اسمم فرشید هست متولد تیرماه هستم.و به طالع بینی اعتقاد ندارم.
      2.به آهنگای لا نا دل ری علاقه دارم وکلا به هر آهنگی علاقه دارم چه کوردی چه ترکی اونایی که سوزناک میخونن و ناله میکنن.
      ولی خوب لا نا آهنگاش فلسفه داره.
      3.فیلم زیاد نگا نمیکنم ولی فیلم باشگاه مشت زنی رو خیلی دوست دارم .برد پیت گفته این بهتر فیلمی بوده که بازی کردم و خواهم کرد.البته جیم کری رو هم خیلی دوست دارم.
      4.خیلی دوس دارم تار و سه تار رو یاد بگیرم و وقت تنهایی و ناراحتی بزنم و از آواز های من در آوردی و بی معنی که سا ختم باهاش بخونم.
      5.اکثر وقت ها عصابی هستم. و اخلاق خوبی ندارم در کل ولی آدم محربونی به حساب میام.
      6.از فکر کردن و نتیجه گرفتن از اون لذت میبرم
      7.همیشه دوست دارم حقیقت رو هر چقدر که سخت و تلخ باشه بشنوم عوض اینکه بهم دروغ شیرین بگن.
      8.حرف هیچ کسی رو قبول ندارم از بزرگ ترین شخصیت بگیر ....تا ...
      همیشه راه خودم رو میرم چون میدونم اگه اشتباه هم باشه در نهایت نمیگم باطناب خودم افتادم تو چاه نه دیگری.
      9.به خیام علاقه شدیدی دارم دوست داشتم هم دوره اون بودم و کاراشو براش انجام میدام
      10.به سفر به شهر و کشور های مختلف علاقه شدیدی دارم
      11.من متولد یه شهر مرزی هستم و به یکی از کهن ترین زبان های ایرانی که تالشی هست تسلط دارم البته نه اون تالشی که تو شمال حرف میزنن ترکی هم بلدم ترکی استانبولی هم بلدم......خودمونیما هر چی زبون که هیجا به درد نمیخوره بلدم....خخخخ...تصمیم دارم یه زن کردی هم بگیرم کردی رو هم یاد بگیرم ولی فک نکم کسی زنشو به من بده.....
      12.کتاب هدیه دادنو و گرفتن رو دوس دارم
      13.دوست داشتن رو دوس دارم.
      14.یک بعدی زندگی کردن رو دوس ندارم
      15.آدمای مثل خودمو دوس دارم البته کم پیدا میشن.....خخخخ
      16.خیلی دوست دارم تو دنیایی زندگی کنم سرمایه داری مبنا نباشه و مهندس و کارگر با هم برابر باشن
      17.لنین رو دوست دارم.
      18.از آدم های نادان و اون هایی که فک میکنن همچی رو میدونن و میخان دیگری رو راهنمایی کنن بدم میاد
      19.از علم و تکنولوژی خوشم میاد
      20.از قلیون بدم میاد سیگار وینستون قرمز/عقابی/ رو دوست دارم

در نهایت هم از @sheida khanume gol
      دعوت میکنم.
      ویرایش توسط Harmonica : 20 بهمن 1393 در ساعت 18:35 دلیل: @sheida khanume gol

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      ممنونم از آقای Erwin schrodinger به خاطر دعوتشون...

1. اسمم هم تو شناسنامه شیدا ست هم شیدا صدام میکنن و یه جورایی منش بنده هم هست...
      2.هم متولد کرج هستم هم ساکن کرج...متولد 10 بهمن 74...
      3. دو تا بچه ایم تو خانوادمون...یه برادر دارم که 10 سالشه...
      4. مادرم کرجی هستن پدرم متولد شمال تنکابن بنابراین یه جورایی شمالی میشیم...
      5.همه جور موسیقی گوش میدم به جز جاز(جَز) ...خواننده های مورد علاقه ام استاد شجریان...استاد ناظری...خواننده های خارج هم Adele ,J.Timberlake, Marc Anthony,P!nk , ...
      6. فیلم زیاد میبینم ولی سریال نه...فیلمای ایتالیایی و کلاسیک انگلیسی رو به شدت دوست دارم....
      7.نویسنده ی مورد علاقه ام صادق هدایت و جمال زاده...
      8. ادبیاتو خیلیییی دوست دارم شاعرای مورد علاقه ام سعدی، صائب ،شاملو ، فروغ ، اخوان هستن و ازشعرایی که در قید حیات هستن گلرویی و جناب هالو رو دوست دارم و طرز فکرشونو میپسندن....
      9. اگه بگم آدم احساساتی نیستم دروغ گفتم ولی دست کم تو کنترلش مهارت زیادی دارم و تمام تلاشمو میکنم که منطقی باشم...
      10. طرز تفکرم جوریه که آدمایی مثل خودم با این طرز فکر رو زیاد ندیدم...
      11. از این که بخوام فکرمو صریح و بی پرده بیان کنم هیچ ترس و پروایی ندارم و هیچ وقت حاضر نیستم طرز فکرمو عوض کنم حتی اگه به قیمت جونم تموم بشه....
      12.دیوانه وار پدرم رو دوست دارم چون همیشه ازم حمایت کرده...
      13.تو کل دنیا یه نفر بوده که بهش خیلی اعتماد کردم و از اعتمادم پشیمون نشدم و نخواهم شد بهترین دوستمه و خیلی دوستش دارم...
      14.به شدت به آبادانی ها اهوازی ها علاقه دارم ،آدمای فوق العاده ای هستن ،به آسمونشون خیلی نزدیکن و بی آلایش...خیلی دوست داشتم اهوازی یا آبادانی بودم...
      15. برای رسیدن به هر چیزی که تا الان به دست آوردم جنگیدم بنابراین برای بقیه ی خواسته هامم میجنگم و میدونم که نتیجه میده...
      16. خیلی آدم حرّافی نیستم و حوصله ی آدمای پر حرفو ندارم...
      17. آدمیم که تو شرایط سخت خیلی کم پیش میاد که درست تصمیم بگیرم:yahoo (4):...بنابراین زیاد با اطرافیانم مشورت میکنم...
      18.والیبال بازی میکنم به صورت حرفه ای و شنا رو دوست دارم...فوتبالم دوس دارم ولی بازی نمیکنم...طرفدار بارسا و فوتبالیست مورد علاقه ام نیمار و تیاگو سیلوا....
      19. همه میگن آدم جدی هستم ولی خیلی به نظر خودم اینطور نیست...
      20. از آدمایی که تو کارام و زندگیم دخالت میکنن بدم میاد...خودم با کسی کاری ندارم و دوس دارم اطرافیانمم این طور باشن...

دعوت میکنم از

@SanliTa

بگو دل را که گرد غم نگردد
      اَزیرا غم به خوردن کم نگردد
      «مولانا»

ویرایش توسط sheida_ : 21 بهمن 1393 در ساعت 17:07

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      منو این همه خوشبختــــــــــــــی محــــــــــــاله
      مرسی شیــــــــــــدا خانوم گلــــــــــــم که دعوتم کردی یادم باشه واست باز عکس لاک بذارم خخخخ
      1.اسمم سمانه است و متولد 17تیر(7 ماهه بدنیا اومدم و الــــــــــا شهریوری میشدم ) 74 هستم متولد و ساکن زنـــــــــــــجان

2.تـــــــــــــه تغـــــــــاری و نـــــــــــــاز گــــــــــــل مامانـــــــمـم

3.چهار سالم بود خواهـــــــــــــــــــــ ــر شوهـــــــــــــــــر شدم و هشت سالم که بود عمـــــــــــــــه شدم اصن.با برادرزاده هام صمیمی هستم اونم چ جوررررررررررررر

4.دوره تیراندازی با تفنگ و تپانچه(طپانچه)رفتم .بسکتبالم رفتم.کلا ورزش دوس دارم یکی از فانتزیام اینه که برم المپیک و مدال بیارم

5.هوادار هیــــــــــــــــچ تیم فوتبال و والیبال و.... نیستم.---چون مامانم اصن از ورزش دیدن خوشش نمیاد اصن مسابقات اینا نگاه نمیکنیم به هیچ وجه

6.آدم مغــــــــــروری هستم و تا حدودی خشـــــــــــــــن ......برای همین تو خونه عُمــــــــــــــر صدام میکنن گاهی---صبح ها خیلی بداخلاق میشم

7.تا اول دبیــــــــــــرستان معدلم 19 بود امـــــــــا از وقتی رفتم نمونه دولتی افت تحصیلی داشتم شدید بخاطر اینکه خودمو ازشون پایین تر دونستم و رقابت نکردم

8.از شما چه پنهون من معدلم 17 شد پیش دانشگاهی بقیه درسام رو خوب داده بودم بالای 18 بودمشون تقریبا امااااااااا ریاضی رو بخاطر اینکه لج افتاد بود معلممون خیلی سخت داده بود 6.5 نیم شدم و کمترین نمره ام بود و این شد که برای اولین بار طعــــــــــــــــم تبصــــــــــــــره رو چشیـــــــــــــــدم

9.امسال سومین باریه که میخوام کنکور بدم امــــــــــــــــا هیچ وقت فکر نمیکردم کارم به 2و 3 برسه....اما از قدیم گفتن تا سه نشه کنکـــــــــــــــور نشـــــــــــــــــه امسال حتما میقبولــــــــــــم

10.خیلـــــــــــی بازیگوشـــــــــــــــم ...تا حدودی پـــــــــــررو هم هستم البته تو خونه خودمون اما جلو غریبــــــــه خیلی بچه ساکت و مودبی هستم... از این جهت تو مدرسه بهترین دانش آموز بودم

11.یه بــــــــــــــار از معلم دوم ابتداییم کتک خوردم اونم با خط کش چوبی بخاطــــــــــر اینکه مشقمو ننوشته بودم

12.یه بار تو سوم ابتــــــــــــدایی از مدرسه بر میگشتیــــــــــــم با دوستم یه بچه گربه رو دیده بودیم که مرده بود..... بعد یه پســــــــــــر بچه اونو برداشت پرت کرد خورد سر من---از اون به بعد از گربه بشدت متنفرمو میترسم---از حیونا دیگه خوشم نمیاد
      13.دوس دارم توی نت فارغ از جنسیت با همه دوستــــــــــ باشم خیلی صمیمی باشم چ دختر چ پســـــــــــر تو نت اصن برام فرقی ندارن

14.آدم دل رحمـــــــــــــی هستم. دوست دارم به همه کمک کنم... تا حدی که از برنامه خودم میگذشتم به بچه دوستام اون چیزایی که بلد بودمو یاد میدادم

15.قدرت نـــــــــه گفتنم خیلی کمـــــــــــــه بخصوص به غریبه

16.معمولا پایه هستم در هر کــــــــاری چون دوس دارم همه ازم راضـــــــــی باشن معمولا با چیزی مخالفت نمیکنم مگر اینکه اشتباه باشه

17.فیلمای ایرانی اصن دوس ندارم فیلم تخیلی و اکشن و بزن بزن و ترسناک دوستـــــــــــ دارم ولی بگماااا آدم ترسویی ام

18.بزرگتریـــــــــن آرزوم اینه که مامانم ازم راضــــــــــــــــی باشه و راضی بودنشو از تو چشاش بخونم اما فعلا که نتونستم زیاد

19.دوس دارم همه جــــــــا فعـــــــــال باشــــــــــم و سر زبون ها...همیشه تو مدرسه مجـــــــــــــری میشـــــــــدم..انتظامات هم همینطور.......پنجـــــــم ابتدایی پیش نماز بـــــــــــــــــــودم...( از شما چ پنهون خیلـــــــــــی دوس دارم اینجا سمت داشته باشم و معروفـــــــــــــــ )

20.و بلاخره داره تموم میشه ...مورد آخر اینکــــــــــــــــــه با یکی از بچه های انجمن سر تراز های آزمون قـــــــــراره رقابت کنیم من باید بالاتر بشم البتــــــــــه اونی که ببازه شارژ میخره آخ جـــــــــــــون(قابل توجهتون از بدشانســــــــی یکی شو با 5 تا تک دونه اختلاف تـــــــــــراز باختـــــــــــم ولی اون ش رو نگرفتش گفت خیلی کم بود اختلافمون)

انگار که مهسا قراره بعد کنکور بیادش پس ی نفر دیگه رو دعوت میکنم
      دوست عزیزم @biskie بیــــــــــــا تا به چالـــــــــــش کشیده بشـــــــــی
      زندگی بی مکث جریان داره....
      ویرایش توسط SanliTa : 05 شهریور 1394 در ساعت 11:37

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      ممنونم سمانه جان

حقیقت اول من : من از اول عاشق بیسکوییت نبودم و این که بسکوت از علاقمندی من به بسکوییت مادره کاملا تکذیب میشه اینجا !!!!!!! در حقیقت واژه بسکوت رو 6 سال پیش در آشنایی با بچه های اهوازی یاد گرفتم که بهم میگفتن بسکوت ! ازون موقع هم به یاد هم با چند تا از رفقا بسکوت همو صدا میکنیم .

حقیقت دوم من : همواره قبل از انجام کارای مهم ، در ذهنم اونارو کامل انجام میدم . ( تصویر سازی وقایع )

حقیقت سوم من : همیشه سعی میکنم کارایی که انجام میدم رو با اوج لذت و علاقه به نتیجه برسونم .

حقیقت چهارم من : بسیار ایده آل گرا هستم . در انتخاب های اصلی و اساسی زندگیم بسیار محتاط عمل میکنم .

حقیقت پنجم من : غرب گرا هستم . با اینکه در کشوری آسیایی بدنیا اومدم ولی علاقمندی من به به کشورهای غربی است .

حقیقت ششم من : آدم مستقلی هستم . در همه انتخاب هایم ، خودم تصمیم میگیرم و اصلا تصمیماتم رو فدای خانواده یا شخص خاصی نمیکنم .

حقیقت هفتم من : وابستگی چیزیه که من همواره ازش دوری میکنم . بنظرم وابستگی ها باعث میشن ما در رسیدن به هدفمون دچار تزلزل بشیم

حقیقت هشتم من : بسیار شاد و خندون هستم . در روابط دوستانه در محیط های مختلف انرژی مثبت ساطع میکنم .

حقیقت نهم من : سیاست ، ادیان ، احزاب و ... همچین چیزایی رو توی یه باکس بسته قرار دادم و اصلا کاری باهاش ندارم . در حقیقت علاقمندی من به علم است .

حقیقت دهم من : پرحاشیه هستم . آنتروپی وجودی من بسیار بالاس .

حقیقت یازدهم من : پول رو خیلی دوست دارم ، بنظرم بدست آوردن پول خیلی راحت تر از خرج کردنشه (البته خیلیا برعکس اینو قبول دارن / نظرشون محترمه)

حقیقت دوازدهم من : بهترین روز من روزیه که یک دوست جدید پیدا کنم و بدترینش هم روزیه که یکی از دوستانم رو از دست بدم .

حقیقت سیزدهم من : در انتخاب دوست جدید ، جنسیت رو ملاک قرار نمیدم . انسانیت رو شاخص اصلی میدونم .

حقیقت چهاردهم من : اگه اتفاق ناگواری یا مشکل خاصی واسم پیش بیاد همواره خودم رو زیر سوال میبرم . اینکار باعث شده تا از دیگران توقع نداشته باشم .

حقیقت پازدهم من : صورتی رنگیه که من عاشقمشم ، در رده های بعدی بنفش ، مشگی و جیگری رو دوست میدارم

حقیقت شانزدهم من : خیلی جاه طلب هستم (Ambitious) . در مواجه به کارای دشوار ، دیگران رو به خدمت میگیرم و خودم مدیریت میکنم . (بیزنس های گوناگون مثال بارزِش است )

حقیقت هفدهم من : خوشبختی رو همین الان احساس میکنم . میدونم که الان ناب ترین دوران تاریخ زندگیمه ، واسه همین فارغ از هرگونه مشکلات ، اشتیاق خاصی واسه انجام کارای بزرگ دارم .

حقیقت هجدهم من : سریال بیگ بنگ تئوری رو خیلی دوست دارم . کاراکتر مورد علاقه ی این فیلم رو روی امضام میتونید مشاهده کنید : sheldon cooper

حقیقت نوزدهم من : اسکیت ، شنا ، شطرنج و فوتبال ورزش های مورد علاقه منه . + بدن سازی البته .

حقیقت آخر من : الان بعد ارسال این پست میرم بیرون و با رفقای بسکوتی شب نابی رو می سازیم : دی

خب ، زمان شرکت در چالش برای @hamed2357 به اتمام رسید .

دعوت میکنم از دوست خوبم @yaghma
      که به این چالش بپیونده ...
      شاد باشید.

هرروزی که بهترازروزهای قبلت باشه،تکه ای ازپازل رویاهای توست که سرجاش قرار میگیره، سعی کن هرروز بهترازروزقبل باشی تاپازل رویاهات روهرچه سریعتر کامل کنی

Sina
      CEO of Iramrich

by the way here's my channel : @MrRich

ویرایش توسط SonaMi : 25 بهمن 1393 در ساعت 18:42 دلیل: پایان مهلت شرکت در چالش

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ممنون از سینای عزیز (مردی با عقاید خاص خودش) بابت دعوتش

1.برخلاف اسم تاپيک ,اکثريت از علايق شون نوشتن تا حقايق زندگي , پس منم همون رسم رو ادامه ميدم. :yahoo (21):

2.با کليشه ترين شروع ميکنم:اسم واقعيم منوچهر...يک مهر ماهي ,متولد تهران و بزرگ شده اروميه.

3.علاقه شديدم به شخصيت و اشعار ترانه سراي نامي کشورم يغما گلرويي ,دليل انتخاب نام پروفايلمه.

4.مسن ترين عضو انمجمن , که ميخواد دوباره کنکور بده ( متولد سال 64 )

5.فک کنم تنها عضو انجمنم , که از شروع عضويتم توي انجمن بمدت 1 سال فقط ميومدم تاپيک هايي رو که باعث حل شدن مشکلاتم ميشدن , فقط ميخوندم ,نه پستي ارسال ميکردم نه تاپيکي ميزدم , به همين خاطر امار اکثر بچه هارو دارم.

6.با يدرم ميونه خوبي ندارم , در حد سلام و عليک اونم بخاطر احترام پدر بودنش

7.از سال اول دبيرستان براي اينکه روي پاي خودم بايستم هم کار کردم و هم درس خوندم , همين باعث افت تحصيليم شد و نتونستم براي کنکور بخونم

8.بخاطر علاقه به تحصيل ,اون دوره به دانشگاه ازاد رفتم ,داراي مدرک حسابداري در مقطع کارشناسي هستم.

9.بعد از خدمت سربازي , بخاطر علاقه به يکي از رشته هاي تاپ زير گروه 1 تجربي , با کمک يکي از دوستان قديمم از دي اين سال استارت زدم براي خوندن ,تا قبولم نشم ول کن نيستم

10.توي محله اي بزرگ شدم که در اون دوره هر نوع خلافي ازش سر ميزد ولي علي رغم تمام اينها خودم رو سالم نگه داشتم

11. طعم مرگ تدريجي رو يکبار کشيدم , براي معاينه اي که به دندان پزشک مراجعه کرده بودم ايشون تشخيص لکوپلاکيا (نوعي سرطان زبان ) دادند که براي اطمينان از تشخيص شون من رو به متخصص بيماري هاي دهان ودندان ارجاع دادن که پس از 1 ماه ازمايش ونمونه برداري کاشف بعمل اومد که تشخيص شون اشتباه بوده ,دوره بدي بود ,خرد شدن تمام استخونهام رو اون زمان حس کردم, هنوزم وقتی یادش می افتم حس بدی بهم دست میده.
      12.حدود 2 سال کلاس ويولون رفتم , گاهي توي تنهايي هاي خودم و براي دل خودم ميزنم

13.علاقه شديدي به زبان فرانسه ذارم که خيلي بخاطر مشغله زياد کم ياد گرفتمش و در اولين فرصت حتما يادگيريش رو ادامه خواهم دادم.

14.ادمي ,فوق العاده احساسي هستم ولي در جاي خودش هم اجازه نميدم احساسم بر منطقم غلبه کنه در اخرين فيلمي که در رابطه با حس مادر و فرزندي بود کل فيلم رو اشک ريختم

15.ادم شيک پوشي هستم والبته شيک پوشي همراه با متانت ,نه جوري باشه که جنسيت پسر بودنم زير سوال بره , ديدين اين پسرايي که کتاني سبز با شلوار قرمز مي پوشن ,يعني ادم يه لحظه شک ميکنه که بايد به چشم خواهري بهش نگاه کنه يا برادري.(عقیده شخصیه , قصد اهانت به شخصی رو ندارم)

16.وقتي توي جمعي وارد ميشم ,همه از مغرور بودنم صحبت ميکنن ولي بعد از هم صحبت شدن باهام نظرشون عوض ميشه (چندين نفر اين رو بهم اعتراف کردن)

17.معمولا خيلي کم حرفم , تا سوالي ازم نپرسن و کسي باهام هم کلام نشه حرفي نميزنم چون اعتقاد دارم وراجي بيش از حد و نسنجيده حرف زدن شخصيت ادم رو پايين مياره.

18.گهگاهي که به قول بچه هاي امروزي ,وقتی هوا دونفره ميشه , زير بارون توي تاريکي شب , هنگام قدم زدن سيگاري روشن ميکنم ,من و سيگارم 2 تايي قدم ميزنيم.

19.یه حسی دارم , در برخورد اول , تافردی به دلم نشینه , باهاش هم کلام نمیشم , به همین خاطر
      اطرافم زیاد شلوغ نیست.

20. ممنون از کسايي که وقت گزاشتن براي خوندن, ارزو مند قبولي تمام بچه هاي اين انجمن در رشته مورد علاقه وموفقيت شون در تمامي مراحل زندگيم.

در اخر دعوت میکنم از@milad65
      ویرایش توسط yaghma : 25 بهمن 1393 در ساعت 22:12

14. Top | #44
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      تشکر از یغمای عزیز

1. آدم خیلی کم حرفی ام ؛ معمولا تا کسی چیزی نپرسه حرفی نمیزنم .

2. تو دنیا از سه چیز متنفرم : الف) تظاهر کرن ( و یه شاخش ریا ) ب) تعصب کور کننده (!) ج) افراط و تفریط

3. به طالع بینی از روی ماه تولد و خرافات اعتقاد ندارم اما به شانس خیلی معتقدم ! ؛ آدم بد شانسیم !

4. هر نوع اهنگی گوش میدم ولی بیشتر صدای محسن چاوشی رو دوس دارم ؛ چون یه غم خاصی تو صداش وجود داره و روحمو برانگیخته میکنه (!)

5. از میون فصل ها ، عاشق زمستونم و مخصوصا وقتایی که شبای سردش ، میون برفا قدم میزنم و آرامش میگیرم

6. چهار ساله که هر روزشو سعی میکنم زود تر از ساعت 12 بخوابم ولی تا حالا که موفق نشدم

7. همیشه سعی میکنم احترام آدما رو تو هر شرایطی ( حتی وقتی احتراممو نگه ندارن ) ، نگه دارم چون میدونم آدما فقط تظاهر میکنن که توهین میکنن ولی قصد واقعیشون این نیست ( چه جمله ای شد )

8. از درد و دل کردن بدم میاد ( نمیخوام کسی بدونه تو مفز و قلب من چی میگذره ) ولی زیاد درد و دل میشنوم ؛ بعضی از دوستان میگن خیلی با حوصله ام که به حرفاشون گوش میدم

9. دوستای مجازی رو بیشتر از دوستای واقعی دوس دارم ( نمیدونم چرا )

10. همیشه از این رنج می برم که تو ایران دین ، تنها یه وسیله هست برای استفاده ی ابزاری ، یکی با دین فقط کارای بد خودشو توجیه میکنه و ...
      یکی میخواد با دین و بستن یقه و گذاشتن ریش به پست و مقام برسه
      یکی با ظاهر دین ، آخرش اختلاس گر از آب در میاد و خلاصه فقط ریا
      اما هدف اصلی دین یعنی " رسیدن به خدا " ( همون مصرع باز جوید روزگار وصل خویش ) ، این وسط به فراموشی سپرده شده

11. همیشه دوست داشتم موهام لـخت بود ( )

12. نظر شخصی | پسرایی رو که پسر بودنشون رو فراموش کردن " دوست ندارم " ، با اینکه خیلییییی معتقدم ملاک اصلی ارزش انسان ها ، داشتن قلب پاکه ولی وقتی پسرایی رو می بینم که شلوار صورتی روشن با کفش سبز می پوشن ( خدایی امروز یکیو دیدم واقعا ... ) و فقط دنبال اینن که بتونن دختری رو جذب کنن ( با هر طریقی که شده ) یه حس بدی پیدا میکنم

13. اینو از روی صداقت میگم : ثروت زیاد رو اصلا دوست ندارم ؛ چون ممکنه ( نه حتما ! ) آدم خیلی پولدار نا خواسته و غریزی کم کم فقط برای خودش زندگی کنه و روز به روز حریص تر بشه برای به دست آوردن بیشتر ثروت و برای رسیدن به ثروت و قدرت بی نهایت تظاهر به کارهایی بکنه که آدمای اطرافش ضرر ببینن . البته بر عکس ـشم هست ؛ چه بسا آدمایی که از ثروتشون برای لبخند زدن یک یتیم و یا شرمنده نشدن پدری در برابر خانوادش و ... استفاده کنند .
      کلا به این باور دارم فقر بدبختی میاره ( حتی فراتر از بد بختی ) ولی ثروت هیچ موقع خوشبختی نمیاره ؛ هیچ موقع

14. برای من بزرگ ترین خوشبختی اینه که یه عشق محکم همیشه من ـو امیدوار به زندگی نگه داره ( که متاسفانه دیگه برای من غیر ممکنه .. )

15. تو این دنیا از هیچ چیزی و هیچ کسی نمیترسم الا مرگ ! بزرگ ترین ترس زندگیم ؛ مرگ بوده و هست و خواهد بود .
      فکر کردن به مرگ خوم ، مرگ آدمای دور و برم ، همیشه تنمو میلرزونه .

16. از بدترین ویژگی هام اینه همیشه با خاطراتم زندگی میکنم و فکر کردن بهشون ( چه خاطره های خوب و چه بد ) عذابم میده (!) .

17. اینی که الان میگمو خودمم نمیدونم دارم راستشو میگم یا نه | غمگین بودن و بیشتر از شاد بودن دوس دارم ؛ چون وقتی شاد باشم همیشه یه استرسی دارم که نکنه الان یه اتفاقی بیفته و شادی من ـو خراب کنه ولی وقتی غمگینم میدونم اگه اتفاق بدتری هم بیفته ، اضافه میشه رو « درد » های فعلی و وضعی رو تغییر نمیده .

18. قدرت حافظم خیلی بده و بدتر هم میشه روز به روز :yahoo (21): همیشه حفظ کردن درس هایی مثل دین و زندگی و جغرافی و ... سخت ترین کار دنیا بودن برام .

19. آدم مغروری نیستم ؛ سعی میکنم هیچ موقع نباشم ( البته ممکنه در ظاهر اینطوری به نظر بیاد )

20. تنهایی رو به اجتماع ترجیح میدم ( همینطوری بی دلیل ! )

مرسی

دعوت میکنم از @amin278

( صفحات قبل رو کامل ندیدم امیدوارم دعوت نشده باشه قبلا )
      تشنه ی اشک هایی هستم که وحشیانه بر روی گونه هایت جاری خواهد شد ..

M-aB

15. Top | #45
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      با تشکر از اقا میلاد عزیز

1)از تغییر ترس دارم نه اینکه یکنواخت بودن رو دوست دارم ولی از تغییرات اساسی می ترسم و شدیدا تو روحیم تاثیر میذاره
      2)سریع به هرچیزی وابسته میشم ولی سریع دل نمیکنم
      3)اگر متوجه بشم تصمیمی که گرفتم ایراد داره سریع تغییر نظر میدم
      4)جرئت تنها موندن در شب رو ندارم تقریبا زهر ترک میشم
      5)از گپ زدن و خندیدن مخصوصا دوستای صمیمیم لذت میبرم
      6)یه چرت بیست دقیقه ای رو به خواب دو سه ساعته ترجیح میدم
      7)سریع عصبی میشم و به سرعت خوشحال حتی با یه اتفاق ساده
      8)اعتراف میکنم بعضی وقتا شخصیت اصلیم نیستم!!
      9)از دو رویی و سو استفاده کردن متنفرم
      10)ساعت دو بامداده ولی اصلا خوابم نمیاد!!اصلا وقتی شیمی میخونم فشار خونم میره بالا!
      11)تا 7 ماه پیش از ترس اینکه ممکنه چشمام نابینا بشه خدای نکرده داشتم دیوونه میشدم بشدت افسرده بودم ولی حقیقت اینه که خدا نجاتم داد
      12)استاد برنامه ریزی و عمل نکردن به اونم
      13)ورزش رو دوست دارم مخصوصا ورزش رزمی
      14)دوست ندارم کسایی رو که دوستشون دارم رو با گذر زمان از دست بدم
      15)از هیجان خوشم میاد بشرطی که تنها نباشم
      16)از اهنگای بی کلام و حماسی خیلی خوشم میاد درعوض از رپ و اینجورچیزا متنفرم
      17)دوست دارم احساسی باشم تا بی احساس که البته هستم ولی زیادی بی تفاوتم
      18)دوست دارم که بخندمو بخندونم
      19)از غرور بدم میاد و از ادمای مغرور بیزارم
      20)با اینکه از مرگ میترسم ولی احساس میکنم شهادت تنها چیزیه که منو به ارامش میرسونه

بنظر میاد مهندس تمایلی ندارن
      دعوت میکنم از
      Mr.Dr@

الا بذکر الله تطمئن القلوب
      ویرایش توسط amin278 : 28 بهمن 1393 در ساعت 16:21

صفحه 3 از 13 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 5 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن