خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 13 از 13 نخستنخست ... 31213
    نمایش نتایج: از 181 به 184 از 184
    1. Top | #181
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات

2. Top | #182
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنون از تگ
      1 اسمم اصلا سارا نیست عادتمه تو فضای مجازی با اسم خودم عضو نمیشم
      2 مذهبی ام (از اونا که میگن وی در خانواده ای مذهبی چشم به جهان گشود ) البته در حد معمولی نه افراطی
      3عاشق کامپیوتر و برنامه نویسی ام و موقع انتخاب رشته دبیرستان خیلی با خانواده ام کلنجار رفتم اونام میگفتن حالا که از تیزهوشان قبول شدی چرا نری تجربی؟
      و من همینطور که داشتم روی خواسته ام پافشاری می کردم و اصرار میکردم یهو دیدم پشت کنکور تجربی ام و چقدرم دندونپزشکی دوس دارم :/ بهرحال یه روز میرم دنبالش
      4 اهل تبریزم ترکم و ذاتا خیلی رو اینا تعصب دارم میدونم تعصب زیاد خوب نیست ولی خب اینطویم...اصلا ایرانو بخاطر تبریز دوس دارم
      5عاشق رنگ ابی نفتی و همینطور هوای گرفته و ابری... از هوای افتابی متنفرم و معتقدم هوا باید ابری و گرفته باشه دوستام میگن دیوونه ای اما اونا نمیدونن که بهترین اتفاقات زندگیم تو هوای ابری افتاده و تو این هوا خیلی حس بهتری دارم
      6به عشق و عاشقی دخترپسر اعتقاد ندارم بنظرم یجوراختلالات هورمونیه و این چیزا تو افسانه ها و داستان هاست و ادما همیشه دوست داشتن همچین چیزایی وجود داشته باشه و متاسفانه حقیقت تلخه
      7 از سفر کردن متنفرم و همین چاردیواری اتاقم دلچسب تره برام ... خیلی از گشتن مغازه های مختلف واسه خرید کردن خوشم نمیاد و معمولا تو کوتاه ترین زمان بهترین و بیشترین خرید رو دارم
      8 خونواده میگن از بس سرت تو کتاب و درس بوده هیچی از آشپزی و خیاطی و این چیزا نمیدونی ... راست میگن چون اصلا استعدادشو ندارم ولی یه خواهر دارم که هفتمه و این چیزا رو خیلی خوب بلده باید ازش یاد بگیرم:/ بجاش یه عالمه مدل بافت مو بلدم
      9شدیدا از حشرات میترسم وحشت میکنم و چندشم میشه حتی مورچه. و معمولا خواب میبینم دارن روم راه میرن ; مامانم هم بیدارم می‌کنه میگه ثنا بیدار شو بخدا خوابه واسه همین خیلی ارتباطم با طبیعت و گل و گیاه ها خوب نیست متاسفانه
      10 عاشق خانواده ام هستم بخاطرشون هرکاری میکنم و یه جاهایی از زندگیم خانواده ام رو به غریبه ها ترجیح دادم که همونجا هم ضربه خوردم زخمی شدم ولی خب ارزششو داشت و از خودم راضی ام
      11 خیال پردازیم خیلی خوبه یادمه بچگی‌ام چون بابام کارش طول می‌کشید و نمی‌توانست منو زود از مهدکودک برداره چند ساعت اضافه میموندم و منو تو یه کلاس خالی میذاشتن منم بجای بازی با عروسک ها همش فکر میکردم و خیال پردازی و نقاشی ...بخاطر همینم الان زیاد داستان و متن و شعر می‌نویسم و وقتی مشکلات دارم و دلم شکسته همین نوشتن آرومم میکنه خیلی ... چرت و پرت هم زیاد می‌نویسم ولی همه ی نوشته هامو دوس دارم هرچقدرم بد باشن دوران راهنمایی زیاد واسه بقیه انشا می‌نوشتم
      12 طرفدار بازیگر خواننده یا بازیکن خاصی نیستم بنظرم لزومی هم نداره
      13 اونجا یادم رفت بگم از عدد 7 خیلی خوشم میاد عدد شانسم نیست ولی دوسش دارم نمیدونم چرا :/
      14 رقابت و مسابقه دادنو خیلی دوست دارم ولی اصلا جنبه باخت ندارم
      15 شخصیت شوخ طبعی دارم و حرفامو لا به لای شوخی میگم که بعضی وقتا خوبه گاهی هم بده خیلی زود عصبی میشم و بهم برمیخوره البته زودم فراموش میکنم طوریکه اتفاق نیفتاده انگار
      16 - سنم 19 هست و خرداد 20 سالم میشه که اصلا خوب نیست هنوزم حس میکنم ۱۵-۱۶ سالمه .... شاید بخاطر اینه که اندازه ی روزهای سنم زندگی نکردم امیدوارم چن سال بعد اینو نگم
      17 هنوزم انیمیشن و کارتون میبینم البته خواهرم هم تو این مورد بی تاثیر نیست
      18 تو امتحانات مدرسه اصلا نمیذاشتم کسی ورقه مو ببینه و معروف بودم به کسی که جن هم نمیتونست ورقه شو ببینه خخخ البته استثناهایی هم بود مگه اینکه خودم بخوام و سال های اخر دبیرستان حرفه ای تر شده بودمو و واس تقلب شگرد های خاص خودمو داشتم و هر معلمی که ادعا میکرد کسی نمیتونه کلاس من تقلب کنه لجم می‌گرفت و حتما اینکارو میکردم
      19 پول برام خیلی مهمه و با چرک کف دست بودنش خیلی موافق نیستم و تلاشمو میکنم تا بیشتر بدست بیارم اما خب هر کاری هم واسه داشتنش نمیکنم خیلیا میگن تو که دختری چرا برات مهمه ...و باید بگم یه دختر باید روی پای خودش بایسته و منتظر کسی نمونه ک خوشبختش کنه وگرنه حتما ضرر می‌کنه یه روز
      20 قدم ۱۶۱ هست و با قدبلندا معمولا دوس نمیشم چون معتقدم حقمو خوردن
      فمینیست ام و تا وقتی زندگی میکنم سعی میکنم یکسری عقاید رو در مورد زنها عوض کنم تو جامعه خودم تا از ظلمی که داره بهشون میشه کمتر کنم و اگه دوباره بدنیا میومدم حتما انتخاب میکردم دختر باشم
      ممنون که وقت گذاشتین و خوندین
      دعوت میکنم از @hamed70t

3. Top | #183
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگر تا حالا شرکت نکردید لطفا ادامه بدید

Saeed79@

4. Top | #184
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Skinner نمایش پست ها
      متشکر از لاله خانوم که منو به به ایت چالش دعوت کرد

1.اسمم علیرضا..عاشق اسمم هست چون به ائمه عزیز ارادت خاصی دارم...مخصوصا حضر علی وعلی بن موس الرضا

2.اولین بار رشتم ریاضی بوده وبعد به علوم انسانی تغییر واز این اتفاق مهم خیلی راضی از خدام ممنونم

2.عاشق رشته های تخصصی علوم رفتاری+اموزشی+جامعه شناختی هستی هستم

3.عاشق کمک به دیگران در هر زمینه ای هستم واز این کار استقبال میکنم وسعی میکنم اعتماد ایجاد کنم وبه عنوان وظیفه انسانی راحت تر وبهتر وبا کیفیت تر انجام بدم

4.از رشته ای انتخاب کردم(روانشناسی) رضایت کامل دارم ومشتاق ادامه تحصیل در این رشته هستم

5.در این رشته ها وزمینه ها میخوام تخصص وسررشته داشته باشم:علوم اجتماعی+روانشناسی سلامت بالینی و روانکاوی+کودک ونوجوان وخانواده درمانی+ دارو شناسی+فلسفه و مدیریت اموزشی

6.ادم اروم ویکم بی خیالی هستم..ودرک افراد منسجم ومتمرکز هستم...و معتقدم در زندگی یکم بی خیالی لازمه تا ارامش برسی

7.عاشق والدینم هستم که همیشه حامی وپشتیبان من بودن تا بتونم به این جایگاه برسم...

8.سعی میکنم از شبکه های اجتماعی وفضای مجازی بدرستی وصحیح استفاده کنم وبهره ببرم...

9.ادم شوخ طبع و ارومی هستم واونو تقویت خواهم کرد چون از الزامات رشتم وشغلمه

10.اطلاعات زیادی که فعلا چیزی نیستن(اموزش+روان شناختی و روان تحلیل گری وتحصیلی وحوزه برنامه ریزی درسی)دارم ولی فعلا به رشته تحریر درنیاوردم که ایشالا از سال95 اینکارو بصورت جدی انجام خواهم داد

11.درکشور ما رشته وشغل اینده هیچ پیشرفت خاصی نشده ودر حال توسعه هستش امیدوارم بتونم با تلاش همیشگی+مطالعات و پژوهشهای فراوان نظریه های روان شناختی خودمو ارائه بدم

12.از رشته های ورزشی به پینگ پنگ وبستکبال علاقمندم و بیشتر از حال دنبالش خواهم رفت...

13.دوستانی که قابل اعتماد+اهل زندگی وهدفمند واقعی هستند رو انتخاب میکنم و با اونا مسیر پیشرفتو طی میکنم

14.معتقدم محبت+عاطفه+صمیمیت+روحیه وسلامتی مهم تره در زندگی تا پول وبدست اوردن ثروت در حد معمول واعتدال کافیه ولذت از زندگی وخوشبختی در زندگی مهمه وباید ازش استفاده کرد و معنویاتم در نظر گرفت

15.ادم نسبتا سر سنگین ونسبتا خاکی هستم وزیاد به غرور وخودخواهی اعتقاد ندارم..وبهتره ادم مغرور ویکه تاز نباشه

16.تحصیل در خارج از کشورو دوس دارم ودوما کسب تجربه بیشتر در این سفر وتجربه فرهنگ جدید واستفاده از فرهنگ مثبت ومنطقی اونارو دوس دارم

17.عاشق موسیقی اروم+شاد واذربایجانی وترکی استانبولی هستم که به ادم روحیه میده عالیه

18.از دروغ متنفرم...

19.از مدیریت انجمن ممنونم که باعث شد فضایی فراهم بشه که بتونم به دیگران کمک کنم واطلاعاتمو افزایش بدم و ازتجربه+اطلاعات دیگران بهره ببرم..ممنونم....

20.تو کارام به طور متوسط دارام نظم وترتیب هستم.....

تموم شد الحمدالله

ازدوستعزیز وپزشک ایندمون دعوت میکنم بیاد
      @mehrdad17
      یادش بخیر چقد شرایط فرق کرده

صفحه 13 از 13 نخستنخست ... 31213

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن