خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 11 از 13 نخستنخست ... 101112 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 151 به 165 از 184
    1. Top | #151
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      مرسی از زهرای عزیز : ) @Zahra77

چی بگم حالا؟

1- ته تغاری ام ولی لوس نیستم ازادمای لوس هم بدم میاد

2-خوره ی اینترنت دارم کلا نتو دوست دارم !

3- عاشق قورمه سبزیم -__- فست فود هم ببینم از خود بی خود میشم -___- )))

4- بیشتر درونگرام ونمیتونم به وضوح از کسی تعریف کنم

5-عاشق موزیکم شده ساعت ها هندزفری تو گوشمه و از عالمو ادم بی خبرم ولی سبک موسیقیه خاصی مد نظرم نیست ینی شده از یه خواننده بدم بیاد ولی بعضا یه اهنگشو دوس دارم پس گوشش میدم کلا پلی لیست داغونی دارم مثلا میبینی یه اهنگ شادمهره بعدش سه برادر خداوردی بعد ایلی بیلیش بعد یهو ابی بعدش یه هوی متال ویهو رپ

6-خوره ی ادکلن و کمربند دارم ولی برخلاف خیلی دخترا تا مجبور نشم لاک استفاده نمیکنم

7- تیپ های ساده و اسپرت رو دوست دارم و کلا از تجملات و ولخرجی خوشم نمیاد و هر چی ساده تر خاص تر !

8- اگه واقن یه هدف داشته باشم جونمم براش میدم خصوصا وقتی لج کنم

9- بیشتر لش و بی حوصله ام ولی تنبل نیستم ! اوووم خیلی کم پیش میاد عصبی شم ولی اگه بشم کسیو نمیشناسم چشمامو میبندم دهنو باز میکنم که سالی یه بار اتفاق می افته !))

10- ادم متعهدی ام خصوصا تو دوستی هام مگه اینکه طرف مقابلم رفتاری نشون بده که واقن خراب کنه همه چیو .

11-نقطه ضعفم خانوادمه -__- با اینکه تو خیلی موارد طرز فکرامون فرق داره وبحث میکنیم ولی خی نباشن نیستم : )

12- از کسی ناراحت شم به روش نمیارم ولی فراموش هم نمیکنم فقط سکوتو ترجیح میدم واینکه خیلی وقتا متوجه خیلی چیزا میشم ولی حرفی نمیزنم !

13-تا خودم نخوام کاریو انجام نمیدم مخصوصا اگه بهم اصرار کنن کلا قیدشو میزنم

14-عاشق تاریکی وشب و بارونم و هروقت بارون بیاد غیر ممکنه بیرون نرم رنگ مورد علاقمم مشکیه !

15- از بچگی دلم میخاست تی وی ورادیو این ماشین اسباب بازی کنترلی ها و... باز کنم دل و رودشونو بریزم بیرون ببینم چی به چیه باز ببندمشون یه بار یادمه یه رایو باز کردم 3 ساعت سرش بودم تا باز بستمش هنوز دارمش کلا از این کارا خوشم میاد

16- کارای گروهی رو دوست دارم وتو جمع بودنو به تنهایی ترجیح میدم مگه اینکه حوصله نداشته باشم

17-همیشه چه تو رفتارام چه روابط خط قرمزای خودمو دارم وروشون حساسم ولی در عین حال زود صمیمی میشم و خودمو نمیگیرم

18-ادم منطقی هستم واکثرا بین عقل و احساسم عقلم حکم میده بارهاشده دلم خیلی چیزها رو خاسته ولی منطقم نذاشته حرفی بزنم!

19- از حیوون ها چندشم میشه ولی عاشق عروسک همون حییونا هستم !

20- تا جایی که میتونم با هرکسی مث خودش رفتار میکنم مگه اینکه موردی باشه که واقن لازم باشه جوری دیگه برخورد کرد !

تموم شد )))

خب دعوت کنیم از @MikMik که معلوم نیست کدوم گوریه )) !
      ویرایش توسط devious : 30 مرداد 1398 در ساعت 17:23

2. Top | #152
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      جووون )))) ببین کی دعوتمون کرده *___* رفیق شفیق @Zahra77
      1-خیلی دلسوزم بارها از این موضوع ضربه خوردم کی آدم می شم نمی دونم
      2-تو دوستی کم نمی ذارم برای دوستام .نمی تونم بی تفاوت باشم و بگم به من چه.سعی می کنم مشکلشو حل کنم
      3-سعی می کنم برای شخصیت و احساس آدما ارزش قائل باشم
      4-رفتارم با دوستای صمیمیم 359 درجه با بقیه فرق داره اگه کسی منو تو دو موقعیت متفاوت ببینه فکر کنم باورش براش سخت باشه
      5-جو های خشک یکم برام زود یکنواخت می شه تو جمع های دوستانه سعی می کنم بحثو به شوخی بکشونم
      6-با ادما جدای از موقعیتهای ظاهریشون رفتار یکسانی دارم و سعی می کنم همه رو به یه چشم ببینم و احترام قائل باشم
      7-سعی می کنم با جنبه و پایه باشم )))) دوستای صمیمیم می دونن ))))
      8-تا جنبه کسی دستم نیاد باهاش شوخی نمی کنم چون می ترسم ناراحت بشه
      9-تو بچگی از دیوار و درخت بالا می رفتم و مار و قورباغه و حیوونا رو دنبال می کردم
      10- تا سوم ابتدایی هم بازی دختر نداشتم تو دوستام.چون همسایه هامون دختر همسن و سال من نداشتن )
      11-قیافه معمولی ای دارم
      12-مجازی و واقعی برام فرقی نداره سعی می کنم خط قرمزا رو رعایت کنم
      13-مسافرت رو دوست دارم به خصوص جهانگردی .به هیجانات مثبت هم علاقه دارم
      14-وقتی عصبانی بشم سکوت می کنم و از طرف مقابل هم می خوام همین کار و بکنه
      15-کینه ای نیستم سعی می کنم تا اونجا که امکان داره ببخشم و بگذرم
      16-روی تیپ و لباس پوشیدنم حساسم
      17-عاشق امتحان کردن غذاهای جدیدم
      18-تو حرف زدن بیرون از مجازی بیشتر می خندم
      19-دیزاین و تنوع برام مهمه
      20 بزرگترین حامی زندگیم تا حالا برادرم بوده می دونم اینو می خونی .آی لاو یو .بووووووووووس بمونی برام *_____*

دعوت می شید به چالش *___*
      @invinciblegirl
      @A.H.D
      @mnn
      @Ema
      @ ShoukoNishimiya
      ویرایش توسط ArweNN : 31 مرداد 1398 در ساعت 12:09

3. Top | #153
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      مرسی از شوکوخان؛))
      ۱_اسم من مهدی هستش
      ۲_اصولا صبر زیادی دارم و خیلی کم عصبانی میشم
      ۳_بد دهنماما خب بین رفیق رفقا
      ۴_دو شخصیت متفاوت تو اجتماع و خانواده دارم متاسفانهتا حدودی اما خودمو اصلاح کردم البته
      ۵_خیلی بچه دوست دارم مخصوصا دختر
      ۶_اعتماد زیادی به افراد ندارم حتی خانوادم مگه اینکه اعتمادمو جلب کنه
      ۷_خیلی اجتماعی در عین حال خجالتی
      ۸_عاشق فیلم تو سبک علمی و جنایی
      ۹از همون اوان کودکی عاشق ریاضیاتو شیمی
      ۱۰_غربگرا درعین حال اولتراناسیونالیست
      ۱۱_خانواده دوستم شدیدا
      ۱۲_مخالف استبداد تو هر نوعی..
      ۱۳_آدم شلخته ای هستم لباسام تا بو جنازه نده عوضشون نمیکنم...شونه هم که اصلا به موهام نمیزنم
      ۱۴_عاشق کوه و کمر و موسیقی سبک نیو ایج و پاپ دنس
      ۱۵_متنفر از چاپلوسی و تملق (چقد سر این مسئله من از فرصتام دست کشیدم)
      ۱۶_عاشق داداش کوچیکم اما عین چی همو میزنیم
      ۱۷_متنفر از گوشی عاشق دیوایسای دیگم اکثرا
      ۱۸_دوس دارم بچمو اگه دختر باشه اسمشو بزارم شیراز اگه پسرم بود اسمشو بزارم رایان
      ۱۹_شوخ طبعم و برونگرا

۲۰_متنفر از تنهایی منتها اگه عصبانی بودم بهتره ازم دور باشن
      داداش گلم @WallE06 نمیدونم تو این چالش بودی یانه اما الان بیا

4. Top | #154
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      1.فاطمه هستم
      2.از بین ساز ها به پیانو علاقه مندم و پیانیست محبوبم F.Paterlini هستن
      3.کم حرفم
      4.قدم کوتاهه(150cm)
      5.ورزش های محبوبم فوتبال (رئالِ مادرید) ، بسکتبال (گلدن استیت) و تنیس آزاد (راجر فدرر) هستن
      6.بسکتبال کار میکنم و بال هندینگِ نسبتا خوبی دارم
      7.به آینده نگری و برنامه های بلند مدت معتقدم و قبل از خراب شدن وضعِ روحیم برنامه ریزی های درست و ثابتی برای زندگیم داشتم
      8.کتابِ عزیزِ دلم "رهبری" از سِرالکس هست
      9.موهام رو پسرونه کوتاه میکنم و خیلی تمایلی به بلند نگه داشتن موهام ندارم
      10.آرامشِ دریا رو به شدت دوست دارم
      11.پیش از صحبت کردن خیلی زیاد فکر میکنم و غالبا زمانی به نتیجه میرسم که بحث تغییر کرده !
      12.ری اکشن هایِ احساسیِ کمی دارم
      13.از تنهایی نهایتِ لذت رو میبرم و تمرکزم هم وقتی تنها هستم به نسبت قابل توجهی افزایش پیدا میکنه
      14.سعی میکنم به لحاظِ فکری خودم رو ارتقا بدم
      15.توی دورانِ کودکیم هم آرام و کم حوصله بودم
      16.تعداد دوستانم خیلی کم هست و معمولا روابطِ کمتر و در عین حال عمیق تر رو ترجیح میدم
      17.سعی میکنم خوش برخورد باشم اما خب گاهی جدی یا سرد به نظر میرسم
      18.متولد اسفند ماه هستم
      19.از بحث های روانشناسی استقبال میکنم و دوست دارم راجع بهش با دوستانم تبادل نظر داشته باشم
      20.همین : )
      متشکرم از @ArweNN
      و خانومها @rezvan79 @FaDila
      دعوتم رو پذیرا باشید
      ویرایش توسط ifmvi : 30 مرداد 1398 در ساعت 21:02

5. Top | #155
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      به نام نقاش بال پروانه ها !
      (تشویق نفرمایید اینو تورادیو شنیدم)

1_بشدت عاشق غذا وشیرینی و بنوعی شکمو( نه هرغذایی)

2_علاقمند به آشپزی و یادگرفتنش (رجوع شود به مورد 1)

3_ از تابستون و گرما بشدت متنفرم
      +میخاین تو افتضاح ترین شکل منو ببینین تابستون منو زیارت کنین

4_دیوانه ی بارانم (سو تفاوت نشه _ بارش باران رو میگم) و همچنین دیوانه ی هوای سرد

5_ از ریاضی و فیزیک متنفرم متنفر

6_ علاقه ی زیادی به دیدن فیلم دارم (تاریخی_اکشن_تخیلی_ترسناک ..یچیزی تو این مایه ها)

7_از فیلمای آشغال ترکی و همچنین بیشترفیلمای هندی بدم میاد

8_ به تاریخ علاقمندم ( میاد تاریخ ایران باشه یا تاریخ کره یا چین یا هند یا اروپا...)

9_امکانات بازی و گیم رو داشتم خیلی خوب می شد. دوس میدارمش

10_ از پیاز سرخ کرده تو غذا و همچنین چربی توی غذا متنفرم

11_ اگه ازم بپرسین خاننده مورد علاقت کیسته ؟ میگم هیچکی (باید با آهنگ ارتباط بگیرم )

12_خیال پردازی و ایده پردازی رو دوست دارم

13_از آدمایی که خودشونو میگیرن بیزارم

14_ دوس دارم زبان کره ای رو یادبگیرم

15_توی دوستی شدید وفادارم یعنی اگه من و یکی دوست باشیم امکان نداره اونی که دوستی رو تموم میکنه من باشم ( مگه اینکه آدم ****ی باشه دراونصورت عین ***میندازمش دور)

16_ با غریبه ها کم حرف با دوست صمیمی گرم وپرحرف

17_دوست داشتم دوستای بیشتری میداشتم لااقل دو سه تا بیشتر _(دوست درجه یک نه ازین مزخرفا)

18_از واژه ی _رل_ متنفرم

19_علاقه خاصی به شهر شیراز و شهرای اینجوری دارم

20_ از یسری از شهرا و مناطق کشور خوشم نمیاد (نام برده نمیشود)

21_ نوع دوستم _ ببینم طرف پول نداره کرایه تاکسیشو بده اگه داشته باشم من کرایشو میدم

22_تنهایی رو دوس میدارم ولی بعد یمدت دلم میگیره و باید توجمعیت باشم (مرضی نایاب)

23_از سیاست متنفرم

24_لجباز و کمی مغرور

25_علاقمند به عکاسی

26_تیم مورد علاقه فرنگی = یوونتوس

27_خوابم زیاده (در حد خرس)

28_ تاریخ کشورمو دوس دارم (خیلی دوس داشتم میتونستم یه سریال راجع به تاریخ ایران _ حالا هر برهه ای _ بسازم یا بسازیم)

29_به مقلوله ازدواج خیلی علاقه دارم .این که راجع بهش کتاب بخونم فیلم ببینم نظر بدم و نظر بخونم ( ولی ازخود ازدواج متنفرم)

30_عاشق شبام (عین جغد )

31_ از آب عمیق و ارتفاع میترسم

32_از معدود افرادی هستم که رادیو گوش میدن

33_آی ام عه دی ماهی

33_ تا شد تا درودی دیگر بدرود

#راستی
      من میستریوز رو به این چالش دعوت میکنم

ویرایش توسط WallE06 : 31 مرداد 1398 در ساعت 01:11

6. Top | #156
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام
      ممنونم از @WallE06 و @mehdi.77ly بابت دعوتشون❤

1_اولین چیزی که در نگاه اول همه میبینن یه دختر نازنازی و لوسه که خودشو میگیره اینو بعدا اعتراف میکنن
      2_به همه چی خوشبینم و از انرژی منفی بیزارم
      3_کوچولو و بیبی فیسم همیشه تو حدس زدنا میگن ۱۶
      4_همیشه در حال رژیمم آبم میخورم چاق میشم
      حکمت این استعداد الهیو نمیفهمم
      5_عاشق غذاهای سنتیم*-* ولی دوست دارم پاستا رو امتحان کنم
      6_موهام و مژه هام تقریبا ۲ چیزه که تو نگاه اول به چشم میاد
      7_در برخورد با غریبه ها و آشناها تقریبا زمین تا آسمون متفاوتم
      8_عاشق داستانای ترسناکم با اینکه شبا میترسم(خود آزاری دارم )
      9_اعتماد به نفس زیر خط فقر هر کی ازم تعریفم کنه میگم نه تو میخوای دلم نشکنه
      10_خوش خنده ام؛یه وقت یچیزیو میخوام تعریف کنم انقد وسطش میخندم که خودمم نمیفهمم چی میگم
      11_خیلی خیلی روحیه پروانه ایی دارم..ینی هر بچه ایی ببینم داره دستفروشی میکنه بهش پول میدم ولی چیزی نمیخرم بعدم گریه میکنم براش: (
      12_یه بار شکست عشقی خوردم دهن دوستام صاف شد تا فراموش کردم
      13_فرزند اول خانواده ام و یه برادر دارم که همیشه باهاش کل کل میکنم ولی طاقت دوریشم ندارم
      14_خدا رو خیلی دوست دارم..عاشق مراسمای مذهبیم ولی مذهبی آنچنانیم نیستم
      15_آشپزیم خوبه..تنها موردیه که بعضی وقتا مامانم بهم امیدوار میشه
      16_از دانشمندا خوشم میاد و خیلی دوست دارم اراده ام رو مطالعه و درس خوندن بیشتر کنم
      17_برعکس اکثر دخترا اصلا از لاک خوشم نمیاد
      18_حسودم و وقتی از خواب بیدار میشم با چشمای قرمز زل میزنم به بقیه
      19_در آینده دلم میخواد یه دختر داشته باشم جینگول بگردونمش*-*❤
      و صد البته یادش بدم اعتماد به نفس بالایی داشته باشه
      20_هر روز میگم امروز دیگه انجمن نمیام ولی باز دلم تنگ میشه واسه اینجا
      21_آرایش کردنو دوست دارم*-* بهم حس خوبی میده
      22_زود با همه صمیمی و وابسته میشم
      23_اسمم سماعه(باید اول میگفتم) علت اینکه ایدیم اینه یهو اومد تو ذهنم و لاغیر
      24_همیشه دلم میخواست عقلم بجای قلبم تصمیم بگیره ولی خب...=/
      25_ذوقیدم اینجا تگ شدم

دعوت میکنم از: @Fawzi @mahTEn @WickedSick
      ♡Be your Own HERO
      ویرایش توسط Mysterious : 31 مرداد 1398 در ساعت 02:50

7. Top | #157
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      مرسی از دعوتت Co2ی من *-* @ArweNN
      1- مغرورم ولی اعتماد بنفسم پایینه
      2- فوتبال خیلی دوس دارم بارسایی ام و استقلالی
      3- تا سه چهار سال پیش از اینا بودم که تا بهشون میگفتن بالا چشت ابروعه گریه م میگرفت و هیچوقت نمیتونستم از حقم دفاع کنم اما خودمو تغییر دادم و الآن از بقیه ام دفاع میکنم در حدی که بهم میگن مدافع حقوق بشر
      4- اگه خیلی عصبی یا ناراحت باشم غذا نمیخورم و ممکنه حتی به دوروز یا بیشترم بکشه ولی تو ترکم چون ضعف بکنم نمیتونم درس بخونم
      5- یه دوران پشتکارم زبان زد بود میخوام برگردم به همون دوران
      6- آرزو به دل موندم قدم از 159 برسه به 160:/
      7-50 کیلوام نه خیلی لاغرم نه چاق
      8- 6 تا خواهر و برادر دارم ، 2 تا خواهر بزرگتر و 3 تا داداش بزرگتر و یه دونه داداش دوقلوم
      9- زود عصبانی میشم و صبرم کمه و بدم عصبانی میشم
      10- تو خونه سردم و ارتباط گرفتن خیلی سختمه ولی دلقکیم واسه دوستام ینی دوستم زنگ میزنه گریه میکنه محاله قبل از قطع کردن نخنده
      11- از حیوونا وحشت دارم ولی بهشون آسیب نمیزنم
      12- عاشق اینم موهامو خرگوشی ببندم همینجوریش سنم اصلا بهم نمیخوره و خیلی بچه میزنم دیگه خرگوشی که میبندم عملا میشم دختر بچه:/
      13- اهل آرایش نیستم ته تهش چی بشه یه ریمل و یه رژ خیییلی کمرنگ که دوستام مسخره میکنن میگن تو اصن آرایش کردی؟ ولی دوس دارم منو همینجوری که هستم دوس داشته باشن حتی اگه زشتم دوس دارم خودم باشم (معمولیم:/)
      (البته از آرایش کردن برای جشنی چیزی بدم نمیاد تنوعه و آدم هلو میشه دیگه )
      14- تخیلم قویه و تاحالا هزاران داستان متنوع ساختم و فراموش کردم
      15- خجالتیم
      16- از آدمای فضول و دروغگو و دهن لق و از مسخره کردن بیزارم و بشدت سعی میکنم که خودمم این ویژگی ها رو نداشته باشم
      17- ترس از ارتفاع دارم کلا آدم ترسویی ام
      18- تنهایی رو دوس دارم و خلوت کردنو
      19- کم خرج و قانعم:/ و اهل پس اندازم هستم مگر اینکه خیلی تو مضیقه باشم و خیلی دوس دارم مستقل شم:/
      20- ساعت خیلی دوس دارم ولی پول ندارم بخرم با همون یه دونه میسازم
      21- کینه ایم ولی منظورم این نیست که هی قهر میکنم نه اهل قهر کردن نیستم مگر طرفم خیلی ****** بوده باشه اما اگه از کسی کینه بگیرم واویلا دیگه به همین راحتیا دلم صاف نمیشه
      22- یکی از فانتزیام اینه که یه روزی لباس ارتشی بپوشم (اندازه خودم) بنظرم دختر تو این لباس خیلی ژذابه *-*
      23- بستنی خیلی دوس دارم بخصوص شکلاتی
      24- رو غلط املایی خیلی حساسم ولی یکم از حساسیتم کم کردم
      25- فروردینیم و عاشق ماه تولدمم
      26- اسمم مریمه و دوسش دارم
      27- از شلختگی بدم میاد کلا تو خونه از همه کمتر خونه رو بهم میریزم
      28- هرکسی نمیتونه تحملم کنه:/
      29- آن تایمم و از آدمای بدقول بدم میاد
      30- رنگ مشکی رو از همه بیشتر دوس دارم ولی قرمز و آبی کاربنی و لاجوردی و از این سبز خوشرنگا هم دوس دارم
      31- ست کردن لباسام خیلی برام مهمه
      32- خانواده م کمی تا حدودی مذهبی ان اما خودم نه
      33- چادری نیستم مانتویی ام ولی سعی میکنم حجابمو حفظ کنم البته قبلا موهامو بیرون میذاشتم البته نه زیاد ولی تغییر رویه دادم
      34- موهام حالت دار و موج داره نه لخته نه فر حمام که میرم اکثرا فر میشه یا موجاش بیشتر میشه و عاشق موهامم بعد حمام *-*
      35- از عقاید عهد بوقی خانواده م و بخصوص مامانم عاصی ام و متاسفانه جلوشم واینمیستم و خیییلی از علایقه مو به همین دلیل بهش نرسیدم
      36- نماز میخونم و دوس دارم همیشه بخونم بهش افتخار نمیکنم چون بنظرم وظیفه مه
      37- بشدت گویندگی رو دوست دارم با اینکه صدام معمولیه اما مطمئنم یه روز در این زمینه موفق خواهم شد *-*
      38- اگه چیزی یادم اومد که بنظرم مهم بود بعدا اضافه میکنم

دعوت میکنم از : @SinaAhmadi @aretmis @Bffensive @neginmp99
      حالتی از تیمارستان را در زندگی خودم احساس میکنم ؛ بی گناه و در عین حال خطاکار ، نه در یک سلول بلکه در این شهر زندانی ام...

#کافکا

8. Top | #158
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام علیکم....
      قبل از شروع تشکر می کنم @ArweNN عزیز و @WallE06 عزیز که به فکر من بودند.....
      1-من یه مهر ماهی هستم اگه یک هفته زودتر به دنیا آمده بودم الان دانشگاه بودم و گیر کنکور98 نمی افتادم....
      2-بچه سوم خانواده هستم و متاسفانه یا خوشبختانه خواهر ندارم...
      3-هشت سال از عمرم را در تهران و کرج سپری کردم و الان ساکن شهری در غرب استان اصفهان....
      4-پوستم سبزه است،هیکل درشت،چشم های میشی رنگ و بلند قد تقریباً....

5-از بچگی بچه بابام بودم،صبح با بابام می رفتم سرکار،شب هم با بابام می آمدم خونه....
      6-تا دبیرستان ناپلئونی نمره می گرفتم،مشق هم نمی نوشتم،اما دبیرستان زدم تو فاز خر خونی اونم چه خری....

7-کنجکاو هستم در عین حال محتاط....
      8-تعریف از خود نباشه اما به شدت مسئولیت پذیر هستم مخصوصاً وقتی از کاری که می کنم احساس رضایت بکنم....در این حالت کوچکترین بی نظمی باعث میشه از کوره در برم....

9-به شدت احساسی هستم و اشکم دم مشکمه.....
      10-کلا وفادارم به کسی که به من خوبی کنه....مخصوصا تو رفاقت...

11-نوشتن را به گفتن ترجیح میدم،در فامیل اولین چیزی که به من نسبت میدن همون خجالتی بودنه...
      12-به رنگ سفید علاقه وافری دارم،اصلا از سفید مگه بهتر هم هست؟؟؟در وهله بعد آبی یا سبز را ترجیح میدم...

13-به موسیقی بی کلام علاقه زیادی دارم مخصوصاsecret garden,یانی....در بین خواننده ها هم چاوشی،آرش ای پی و مسیح و دال بند را ترجیح میدم...
      14-آشپزی جزو مهارت های منه اونم چون تنها بودم مجبور بودم خودم آشپزی کنم،شاید امشب میرزاقاسمی درست کنم

15-عاشق بارون و برف هستم،یه حس عجیبی دارم بهش...
      ساعت ها ممکنه آن را از پنجره ببینم بدون این که خسته بشم...
      16-اگه کسی به من بدی کنه در صدد تلافی و انتقام میشم،میدونم بده ولی کاریش نمیتونم بکنم....

17-کتاب خوندن را خیلی دوست دارم،مخصوصا علمی تخیلی،تاریخی و کارآگاهی....فیلم هم زیاد دوست دارم مخصوصا کارآگاهی و در ژانر درام....
      18-به شدت منظم هستم بر خلاف بچگی خودم....

19-از این که توسط عزیزانم نادیده گرفته بشم متنفرم...از تحقیر و غیبت پشت سرم هم همین طور...
      20-کلا اسم عمه من را نیارید خیلی بهش حساسم چون خیلی شبیه عمه ام هستم....
      21-از این که دیگران به من هدیه بدهند خیلی خوشم میاد حتی اگه شرت و جوراب باشه
      22-هر چند در ظاهر آروم هستم اما در درون موّاج و طوفانی.....

خب کمی زیاد شد خواستم به عدد مقدس 22ختم بشه...
      در پایان از همه دوستانی که از لحاظ معنوی کمک حال من بودند تشکر ویژه می کنم،غلط املایی هم دیدید به بزرگی خودتون ببخشید....
      در پایان از @banafsheh عزیز @genzo عزیز هم دعوت می کنم در این بحث شرکت کنند......(البته اگه قبلا شرکت کردند من را ببخشند)
      و تمام.....
      ویرایش توسط A.H.D : 31 مرداد 1398 در ساعت 21:38

9. Top | #159
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      مرسی از دعوتت @invinciblegirl

1-اسمم نسرینِ(البته تقریبا همه اسممو میدونن )
      2-بچه ی اول خانواده هستم و ته تغاری مدرسمون ..همیشه کوچیکترین فرد کلاس من بودم
      3-یه داداش دارم که 5سالشه و چون فاصله سنی تقریبا زیادی داریم کلا آدم به حساب نمیارمش و خودمو تک فرزند تصور میکنم
      4-عاشق کره ی جنوبی ام! تقریبا همه چیز رو ازشون میدونم و علاقه زیادی به کی دراما و کی پاپ دارم
      5-اینسپریتی ام^^ (فنِ گروه اینفینیت- خوب مشخصه کره ایه دیگه )
      6-اگه رو چیزی حساس بشم تا به خواسته ام نرسم ول کن قضیه نیستم این هم یه اخلاق خوبه هم بد!
      7-ویالون زدن رو دوست دارم^^
      8-عدد شانسم عدد 8عه..چون هم روز تولدمه هم زوجه ! (عدد های زوج رو دوست دارم حس خوبی بهم میدن)
      9-از لاک اصلا استفاده نمیکنم چون هم حس زدنش نیست و بعد هم حس پاک کردنش برای نماز نیست ..در کل چه کاریه بزنی سه ساعت بعد پاک کنی؟!
      10-از بین غذاها از خورشت قیمه زیاد خوشم نمیاد عاشق فسنجون و فست فودم مخصوصا ساندویچ سوسیس بندری
      11-دوست دارم از خانوادم مستقل بشم چون بعضی وقتا یا نه بیشتر وقتا تفاهم نداریم ولی خوب امکان پذیر نیست^^
      12-از سیر متنفرم یعنی بوی سیر بفهمم میمیرم
      13-از یه چند دسته آدما متنفرم 1-اونایی که دروغ میگن مخصوصا اگه بفهمی که دروغ میگن بهت 2-آدمایی که فکر میکنن همیشه حق با اوناست و به خاطر نظر مخالف بهت تهمت میزنن یا فحش میدن که کم هم تو انجمن با چنین آدمای چندشی رو به رو نشدم
      14-با یه نفر سر لج بیفتم باید فاتحه خودشو بخونه
      15-از بچه های یک روزه تا 6ماهه خیلی خوشم میاد..از این رنج خارج بشن چون هم وزنشون میره بالا هم کیوت بودنشونو از دست میدن
      16-یکی از بهترین سریال مورد علاقم "عشق در دبیرستان" بود
      17-والیبال رو خیلی دوست داشتم و بازی میکردم^^
      18-از دو قلو ها خیلی خوشم میاد و امیدوارم منم یه دو قلو داشته باشم*-* یکی دختر یکی پسر یا دو تاشون دختر
      19-دوست داشتم داروسازی قبول بشم ولی خوب نشد که بشه
      20-تنها آرزوم داشتن آرامشه بدون هیچ حرف و حدیثی!
      مرسی که خوندین

دعوت میکنم از دوستایِ خوبم:
      @Alireza...kh78

@Narvan

@
      Ordijahannam

@
      اشکان۱۹۹۸

فایتینگ

10. Top | #160
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نام خدا

تشکر A.H.D@ به خاطر تگ ، یه سر به ما بزن لوتی اگر اومدی شهرمون ((:

علیرضا هستم از نجف اباد اصفهان

1-داییم رفته عمم را گرفته یعنی داییم هم شوهر عمه ام هست و عمه ام زنداییم از اون جالب تر این که هر موقع به یکی بگیم طرف تا دو دقیقه هنگ میکنه :/ ربطی به خود من نداشت اما مهم بود باس میگفتم

2-زود عصبانی میشم تالزه بدتر از اون این که بد عصبانی میشم

3-به گل و گیاه علاقه وافری دارم و سبزی خوردن میکارم

4-کتاب و رمان خوندن را خیلی دوست دارم و تاپیک مورد علاقم توی انجمن ،اخرین کتابی که خوندی، هست

5-خسیس هستم البته اینو بقیه میگن نه من

6-خدا را شکر زبان انگلیسی را مسلطم اما نه کاملا خیلی هم دوست دارم زبان ترکی که تو ایران حرف میزنند را یاد بگیرم به علاوه پرتغالی

7-دوستای مجازی و واقعی زیادی دارم اعم از ایرانی و غ ایرانی ولی کلا تعداد مجازی هاش بیشتر از واقعی هاش هست

8-علاقه زیادی دارم اسم های مخاطبای گوشیم را با لقب هاشون بنویسم مثلا یه رفیق دارم اسمش تو گوشیم سردار امیر هست یا یکی دیگه سینا رنجر از اون جالب تر یکی دیگه اسمش علی هست تو گوشیم سیو است افسانه

9-بیشتر رفیقای مجازیم سنشون ازم بیشتره اما رفیقای واقعی هم سن یا کوچکتر

10-از ادم های پولداری که خودشون را نمیگیرن و مغرور نیستن خیلی خوشم میاد البته همچین رفیقیی دارم مثلا یکیشون تو اسپانیا و شهر بارسلون کارخونه قطعه سازی داره برای دستگاه های صنعتی و خیلی خاکیه و تازه بهتر از اون این که طرفدار بارسلونا هم هست

11-کلا ادم خوبی نیستم و هر کسی نمیتونه باهم رفیق شه

12-درون گرا هستم و دوست دارم بیشتر تو خونه باشم و پای کامپیوتر تا برم بیرون

13-از رمان های درباره جنگ جهانی خیلی خوشم میاد

14-ادم دعوایی و به شدت خشنی هستم البته همیشه تو این مورد موفق نیستم

15-ادمی هستم که عاشق ریاست هست و دوست دارم حرف اخر را من بزنم و بقیه زیر سلطه من باشند و این تو اکثر بکس رفیقام وجود داره

16-ورزش های مختلفی را امتحان کردم به جز رزمی ولی تو بسکتبال با این که قدم کوتاه بود خیلی موفق بودم

17-از این که مهمون بیاد خونمون متنفرم ولی از این که بریم مهمونی خوشم میاد

18-کلا ادم وفاداری ام حالا موردش فرق نداره مثلا الان 18 ساله یه ارایشگاه میرم یا الان چند سالی هست که فقط میرم یه بستنی فروشی و فقط یه بستنی خاص میگیرم یا الان شاید 3 ساله پس زمینه گوشیم یه عکس است کلا از تغییر خوشم نمیاد

19-با مغازه دار های محلمون اشنام به طوری که مثلا وقتی سوپر مارکت محلمون یه کالایی را نداشته باشه میرم براش میخرم تا بزاره تو مغازش البته این 2 بالر پیش اومده

20-از بدنسازی و کافی شاپ حالم بهم میخوره ولی از چایخونه و قهوه خونه خوشم میاد :/ اونا مال بچه هاس (:

21-از فوتبال و ترکیب و ضد سیستم سر در میارم و اسم بازیکنای فوتبال و تیماشونو و بقیه موارد را حفظم

22-از انجمن و تالار های گفتگو بیشتر از تلگرام خوشم میاد

23-تا حالا دستفروشی کردم و تراکت تبلیغاتی پخش کردم و ...

یکم زیاد تر شد ولی طوری نی

خب من افراد زیادی را تگ میکنم تا این تاپیک ادامه دار باشه

ویرایش توسط genzo : 01 شهریور 1398 در ساعت 01:48

11. Top | #161
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      خب دیگه سه بار تگ شدم نمیشد ننویسم
      مرسی از دوستان که تگ کردن.
      1- خجالتی ام. ولی اگه یخ بشکنه اصلا و ابدا آدم یُبسی نیستم و فوق العاده گرم میگیرم با طرف.
      2- بله, حرف مردم واسم مهمه. تظاهر میکنم که مهم نیس ولی مهم هست. خیلی هم دارم سعی میکنم که نباشه.
      3- یکی از ایرادای خودمو این میدونم که سعی میکنم تمام مردم رو همزمان و یکجا و به مقدار زیاد از خودم راضی نگه دارم. میدونین که این تلاش زیاد و اعصاب خردی زیادی داره.
      4- برخلاف خونگرم بودنم, فوق العاده مغرورم ببینین. مغرور با خودخواه فرق داره. از قضا من نقطه مقابل خودخواهم و همیشه خودم رو رو زمین میذارم واسه بقیه.
      5- بی نهایت درونگرام. خوشحالی و احساسات مثبت(به قول اونوریا Good Vibes) رو خیلی راحت بروز میدم ولی ناراحتی رو اصلا. هیچوقت ناراحتیمم کسی نمیتونه درست کنه مگر اینکه خودم با گذر زمان و به دست خودم درستش کنم.
      6- واقعا سَرَم تو کار خودمه. آدم منزوی ای نیستم. ولی عقیده دارم زندگی هرکس واقعا به خودش مربوطه. دلیل نمیشه من وارد زندگی هرکسی که دلم بخواد بشم! البته, قطعا بحث نصیحت کردن رو دارم. واسه دوست و اشنا و فامیل و خانواده. منظورم از مربوط بودن به هرکس, یعنی مادامی که احساس خطر نکنم(واسه اون فرد. نه واسه خودم). اگر که احساس خطری شد, خب در حد توانایی خودم سعی میکنم از خطر رهایی بدمش
      7- آدم احساسی ای هستم. بیشتر از حد میانگین.همینجور وابسته. (منظورم از اینا نیست که درجا میزنن زیر گریه) که البته از بعد کنکور ربات شدم. و خودمم اذعان دارم به این قضیه. خیلیا هم بهم میگن که بعد از کنکور عوض شدی. خودمم واقعا راضی نیستم از چیزی که شدم!
      8- بِساز ام واقعا با هر شرایطی خودمو وفق میدم. و همینجور, هر جور آدمی باشه میتونم باش حرف بزنم و بحث کنم.
      9- اهل مسخره کردن نیستم. در کل از بچگی خودمو جای طرف مثابل میذاشتم و ناراحت میشدم موقع مسخره شدنش پس هیچوقت کسیو مسخره نکردم.
      10- خیلی جاها بودم. فرومای مختلف, آدمای مختلف. زندگی مجازی پر مَلاتی داشتم.
      11- همیشه دوستام محدود بودن! تعدادشون کم بوده و هست.(زندگی واقعی)
      12- هر آدمی بلند پرواز و ایده آلیسته. پس اینکه من بشینم بگم: "من ایده آلیست هستم" یه گزاره غلطه. در واقع باید بگیم: "من ایده آلیست تر هستم" و دقیقا هم همینجوره. اگه چیزی رو که دوس دارم تا ته ماجراش رو نرم و نفهممش و کاملا درکش نکنم, عصبی میشم.
      13- در ادامه بالایی, با کمال خضوع و خشوع اعتراف میکنم که بله. من سر رنک 1 بودنم خیلی حساسم و اگر ببینم تو زمینه ای که روش حساسم رنک 1م رو دارم از دست میدم, بهم میریزم یه جور حسادت خاصه.
      14- ابدا به یه زندگی معمولی راضی نیستم. در کل اصلا دوست ندارم تو زمینه هایی که فعالیت دارم یه فرد "میانگین" باشم. بلکه فقط و فقط وقتی راضی میشم که جز 5 یا 10% تاپ باشم.
      15- 20 30 درصد اخلاقای الانم رو مدیون کنکور دومم هستم! مثلا من قبلا به هیچ وجه آدم حساس ای نبودم ولی الان اعتراف میکنم که حساسم. همینجور تنبل شدن و بی انگیزگی و این صحبتا.
      16- سر رعایت کردن اصول خیلی حساسم. قوانین و این حرفا. مثلا اینکه تلفظ کلمه هارو درست باید بگی, نکات ویرایشی و نگارشی رو رعایت کنی و... رو روشون خیلی حساسم و به نظر من کسی که سواد داره یا حداقل میخواد با سواد باشه, "باید" این موارد رو رعایت کنه.(فک کنم تو همین متن هم فهمیده باشید)
      17- عقیده دارم که اونقد که واسه دوستام زحمت کشیدم, اونا واسم نکشیدن.(البته منظورم "کل" هستش. فرد به فرد قطعا این جمله تفاوت داره)
      18- گذشته واقعا درخشانی داشتم. بحث مقایسه نیست و نمیخوام خودمو عالی و برتر از بقیه جلوه بدم.(من کی باشم اصلا) ولی تو تمام زمینه ها از هم رده ها و اطرافیانم رنک بالایی بودم یا حداقل برابر بودیم. گرچه از کنکور یه روند رو به افول و با شیب نسبتا بالا رو تجربه کردم و میکنم
      19- با خودم خیلی خیلی فکر میکنم و تو واقعیت کمتر از 10 درصدشونو به زبون میارم. پس حرفای زیادی دارم که بگم
      20- به جز سلیقه موسیقی و 2 3 تا از اخلاقام تقریبا چیزیو از خودم اونقدر قبول ندارم که بولدش کنم.

فعلا همینا. اگه بازم چیزی بود مینویسم. مرسی بابت تگ : ))
      @Blue Girly.N @nel @Fawzi @samin.key @Sharllot
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html
      ویرایش توسط WickedSick : 07 شهریور 1398 در ساعت 10:14

12. Top | #162
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مرسی از فاطمه جانم @Ema بابت دعوتش^.^
      1) 21سال و چن ماهمه دو تا دادش کوچیکتر از خودم دارم
      2) خانوادم تقریبا مذهبیه خودمم معمولیم و رو اصولا و چارچوبا پایبندم
      3) بچه ی اول خانواده و نوه ی اول فامیلی پدری و تک نوه ی دختر فامیل مادریمم() واسه همین تو فامیل از محبوبیت زیادی برخوردارم
      4) خیلی زود عصبانی میشم ولی غرغرو نیستم ،تا حدودی لجبازم و میدونم تهش به ضرر خودمه ولی واسه حرص دادن ادما روش خوبیه :/
      5) میگن خوش اخلاقم ولی وقتی یه درگیری فکری و فشار درسی داشته باشم گند اخلاق ترین بشر روی زمینم*_*
      6)خجالتیم و این خجالتیو اکثرا پای مغرور بودنم میذارن ولی اصلا ادم مغروری نیستم
      7) از مغرورا خوشم میاد ._. البته نه از اونایی ک انگار از دماغ فیل افتادنا :/ از اون ادما ک فقط با دوستای خودشون میگن و میخندن و با بقیه سرسنگینن این دسته از ادما خیلی جذابن
      8) فیلم زیاد میبینم و فیلم ترسناک رو بیشتر از همه میدوستم
      9) عاشق آهنگ و کتابم وقتی از یه چیزی ناراحتم این دو تا روحمو به آرامش میرسونه
      هر سبک آهنگی رو گوش میدم ولی نه از هر خواننده ای، سنتی و تلفیقی رو بیشتر از همه دوس دارم
      10) محتاط و مقرراتیم
      به نظم خیلی اهمیت میدم و از ادمای شلخته و بی برنامه خوشم نمیاد
      11) قبلا با همه زود صمیمی میشدم و دوستای زیادی داشتم ولی الان فقط با کسایی ارتباط دارم ک حس خوبی بهشون دارم
      12) خنده روعم
      13) از ادمای شوخ و بانمک خوشم نمیاد مخصوصا اونایی ک سعی میکنن اینجوری باشن
      14) به تکنولوژی علاقه دارم
      15) به تیپ خیلی اهمیت میدم البته اینجوری نیستم ک هر چی مد شد بپوشم ،تیپم اکثرا اسپرته و تیره رنگ
      16) درونگرا و کمال طلبم،همه ی سعیمو میکنم تو همه ی کارام بهترین باشم وسط و معمولی بودن اذیتم میکنه
      17) خیلی سخت به آدما اعتماد میکنم
      18) حیوونا رو دوس دارم
      19) مسافرت تفریح مورد علاقمه
      20) تو اکثر شبکه های مجازی بودم ولی فقط با بچه های فروم در ارتباطم
      اینجا فضاش خیلی سالم تر و دوستانه تره : )) همتون دوس داشتنی هستین ^_^
      دعوت میکنم از مانیا جانم^^
      @mania868

13. Top | #163
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      چند نفر دوباره منشنم کردن ولی من قبلا شرکت کردم
      مرسی از محبتتون

ولی دعوت میکنم از
      @ALI-LEGEND @Nrs_Md @mahsa dr

14. Top | #164
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      مرسی واسه تگ
      خب 1.آدم آروم و درونگرایی هستم
      2.سرم به کار خودمِ و کاری به کسی ندارم!
      3.کلا آدمارو زیاد جدی نمیگیرم و سعی میکنم از کسی متنفر نباشم
      4.دوست ندارم حرفی از زندگی خصوصیم و خانوادم بزنم
      5.دوستام معتقدن یه آرامش خاصی تو صدام هست
      6.میتونم با همه آدما ارتباط برقرار کنم و معاشرت کنم(البته جز آدمایی که پُززززز میدن).ولی عده کمی رو واسه دوستی انتخاب میکنم
      7.یه بار برای قرینه کردن خط چشمم ۴۵ دقیقه جلوی آینه بودم
      8.یه وقتایی کار هایی میکنم که کسی انتظار نداره از من مثلا یه دفعه از درخت مدرسه بالا رفتم (الان هیچ نظری ندارم راجع بش )
      9.تو همه اتفاقایی که تو مدرسه میافتاد یه نقشی داشتم ولی هیچ وقت مچمو نگرفتن
      10.از این که مقایسه بشم بیزارم>___<
      11.از تنهاییم لذت میبرم
      12.کتاب زیاد میخونم و روی کتابایی که میخونم حساسم!
      13.از این که جلوی کسی گریم بگیره متنفرم
      14.از صورتی خوشم نمیاد
      15.با آدمایی که نمیشناسم خیلی جدی ام.
      16.تا وقتی به چیزی نیاز نداشته باشم نمیخرمش
      17.خیلی دوست موجهی هستم.
      یعنی هرکی بخواد بپیچونه میگه با من بوده و از نظر خانواده دوستام دختر بامتانت و خوبی ام.بعلههه
      18.هرچی که دمِ دستم باشه روش نقاشی میکشم ؛ از جزوه های دوستام گرفته تااااا روی دست هاشون حتی:/
      19.قهر کردن و تقلب کردن و دروغ گفتنو خیلی بلد نیستم واین خیلی بده-_-
      20.هنوزم کارتون و انیمیشن میبینم و بغل مامان و بابام و مامانیم میرم ^____^
      اگه دوست داشتید جواب بدید @Fawzi@mnn@LI20@_Nyusha_

15. Top | #165
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مرسی از دعوتت بلو جان
      1-دختر اول خانوادم
      2-مذهبی نیستم زیاد
      3-لجبازم شدید
      4-شعر و داستان مینویسم گاهی
      5-شیطونم ولی ساده
      6-تنهایی رو دوس دارم و عاشق دریا و جنگلم
      7-عاشق رنگ قرمز و صورتی ام
      8-از آینده میترسم
      9-یه دوست خوب دارم تو انجمن
      10-از کسی ترسی ندارم و با همه اونطور که لیاقتشونه رفتار میکنم
      11-آرزوهای زیادی دارم و پر تلاشم منظورم فقط درس نیس
      12-یه آبجی بیشتر ندارم عاشقشم
      13-دیگ مجازیو باور ندارم تا خود طرف رو ببینم
      14-تابستونیم و عاشق یخمک و بستنی
      15-از مقایسه شدن و سرکوفت شنیدن بدم میاد
      16-نظرات دیگران برام مهم نیس
      17-روابط عمومی بالاست زود صمیمی میشم
      18-اشکم دم مشکمه
      19-فوبیای شب دارم از تاریکی و تنهایی تو شب میترسم فقط دوس دارم روزا تنها باشم
      20-از چند نفر متنفرم از اقوام

دعوت میکنم از@mohi.goli
      ویرایش توسط _Nyusha_ : 20 شهریور 1398 در ساعت 16:12

صفحه 11 از 13 نخستنخست ... 101112 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن