خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 46
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

کی باید برای تحویل خوابگاه بریم؟کمکم کنین لطفا...

سلام به همه.
      و تبریک به همه ی دانشجوهای سال اولی..

من دانشگاه اصفهان قبول شدم...
      و خب خودمم مشهدم..
      دانشگاه ما یه جشن برای ورودی جدیدا داره...31 شهریور...کلاسام از اول مهر شروع میشه.
      من میخوام بدونم کسایی که تجربه زندگی خوابگاهیو دارن...ب نظرتتون اگه من همون 31 ام برای گرفتن خوابگاه برم..خوابگاه خوبی گیرم میاد؟خوابگاه ترم اولیا جداست..ولی نمیدونم کدوم خوابگاهه!نگرانم که نتونم خوابگاه خوبی بگیرم...

به راهنماییتون احتیاج دارم.....هرکس تجربشو داره لطفااا راهنماییم کنین...
      فردی از خدا پرسید اگر سرنوشت مرا تو نوشته ای پس چرا آرزو کنم؟؟؟

خدا پاسخ داد:
      شاید نوشته باشم..
      هرچه آرزو کند.....

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط یه فرهیختگانی! نمایش پست ها
      سلام به همه.
      و تبریک به همه ی دانشجوهای سال اولی..

من دانشگاه اصفهان قبول شدم...
      و خب خودمم مشهدم..
      دانشگاه ما یه جشن برای ورودی جدیدا داره...31 شهریور...کلاسام از اول مهر شروع میشه.
      من میخوام بدونم کسایی که تجربه زندگی خوابگاهیو دارن...ب نظرتتون اگه من همون 31 ام برای گرفتن خوابگاه برم..خوابگاه خوبی گیرم میاد؟خوابگاه ترم اولیا جداست..ولی نمیدونم کدوم خوابگاهه!نگرانم که نتونم خوابگاه خوبی بگیرم...

به راهنماییتون احتیاج دارم.....هرکس تجربشو داره لطفااا راهنماییم کنین...
      بله ميتوني همون ٣١ م بري و اشکالي نداره حتي بري ميبيني همه همون روز اومدن. راجع به هم اتاقا و اتاق بگم که دست تو نيس که انتخاب کني. سيستم براي ترم اولي ها خودش اتاق و هم اتاقي انتخاب ميکنه و الانشم سيستم کار خودشو کرده و دست تو نيس. هم اتاقيات هم ترم اولي خواهند بود. و گاها اصن يه ساختمون جدا واسه ترم اوليا در نظر ميگيرن.
      رزرو غذا هم ميتوني همون هفته اول استثنا رزرو کني يني وقتي کارت دانشجوييتو دادن و فعال کرديش از طريق اينترنت يا دستگاه هاي جلوي سلف ميتوني رزرو کني. البته کار با اون دستگاه ها رو هم کنارشون نوشته اگه نتونستي بده يکي ديگه رزرو کنه واست مشکلي نيس. ولي يادت باشه هفته اول استثناس و غذاي هفته بعد رو بايد يه هفته زودتر رزرو کني و الا بايد ژتون آزاد بزني که گرون در مياد و کلي درد سر داره گاها.
      معمولا براي يه هفته کامل رزرو غذا ده تومن کافيه و بايد شارژ کني هر چند بخواي. نگران نباش بري اونجا همه اينا رو خودت ميفهمي :-)

3. Top | #3
      sdl
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خب برا من که مثلا 26ام هست چی؟

4. Top | #4
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      فرق خوابگاه خود دانشگاه و خود گردان چیه ؟؟؟ به شبانه ها خود گردان میدن دیگه ؟

بعد این خوابگاه خودگردان که بیرون از شهره خیلی سخت نیست ؟ مثلا برا صبحانه باید بلند شی بیای دانشگاه بگیری ؟

کلا سخت میشه !!! نه ؟
      هرجا که هستید و هر چه که هستید بخاطر آن است که خودتان خواسته اید!!!

5. Top | #5
      sdl
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad.7 نمایش پست ها

بعد این خوابگاه خودگردان که بیرون از شهره خیلی سخت نیست ؟ مثلا برا صبحانه باید بلند شی بیای دانشگاه بگیری ؟

کلا سخت میشه !!! نه ؟
      حوابگاه خودگردان فقط فرقش پولی بودنشه و امکانات کمترش...معمولا خوابگاه خودگردان سرویس نداره ...اگه بیرون شهره حتما بپرس سرویس داشته باشه برای دانشگاه وگرنه خونه بگیری بهتره

6. Top | #6
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sdl نمایش پست ها
      حوابگاه خودگردان فقط فرقش پولی بودنشه و امکانات کمترش...معمولا خوابگاه خودگردان سرویس نداره ...اگه بیرون شهره حتما بپرس سرویس داشته باشه برای دانشگاه وگرنه خونه بگیری بهتره
      یعنی خود گردان خیلی امکاناتش پایین تر هست نسبت به خوابگاه خود دانشگاه؟

مثلا خود دانشگاه کاشان قدمت خوابگاهاش ماله 20 سال پیشه !!! یعنی خود گردان جدید تر ساخته نشده آیا ؟
      هرجا که هستید و هر چه که هستید بخاطر آن است که خودتان خواسته اید!!!

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sdl نمایش پست ها
      خب برا من که مثلا 26ام هست چی؟
      همون ٢۶ بريد و کاراي خوابگاه و کارت دانشجويي رو حل کنيد . نگران نباشيد استاد خودش بعد حذف و اضافه مياد کلاس اگرم قبلش بياد درس خاصي نميگه حتي مقدمه درسم نميگه معمولا. بعد از اينکه اصل مدارکتونو به آموزش تحويل داديد ميريد امور دانشجويي براي کاراي خوابگاه. نگران نباشيد اونجا کامل راهنماييتون ميکنن. و دير هم نميشه

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      راستي اينم بگم که بهتره هر روز به سايت اينترنتي دانشگاهتون سر بزنيد اگه اطلاعيه اي يا مثلا براي کاري تاريخ خاصي مشخص کرده باشن تو سايت درج ميشه. تقويم آموزشي دانشگاهتونم دانلود کنيد و نگاه کنيد . اين تقويم تاريخ هاي انتخاب واحد و حذف و اضافه و حذف تک درس و شروع و پايان امتحانات و کلاس و خيلي اطلاعات ديگه رو توش نوشته.
      بعد از کاراي آموزش ميفرستنتون پست. از پست تقاضاي تاييديه تحصيلي ميکنيد که يه فرمه پر ميکنيد.
      اگه ميخوايد از وام استفاده کنيد به باباتون بگيد مدارک لازم رو برداره. ترمي ٣٠٠ ت ميدن. از امور دانشجويي ميتونيد تقاضاي وام بکنيد. روز ثبت نام فک نکنم بشه ولي اگه از شهر دوري ميايد بريد يه سري از کاراشو بکنيد مثلا محضر رفتن اينا لازمه و سر فرصت مناسب تقاضا بديد. البته ترم اول بدون ضامن هم ميتونيد وام بگيريد. باباتون به عنوان ضامنه.

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farhad.7 نمایش پست ها
      یعنی خود گردان خیلی امکاناتش پایین تر هست نسبت به خوابگاه خود دانشگاه؟

مثلا خود دانشگاه کاشان قدمت خوابگاهاش ماله 20 سال پیشه !!! یعنی خود گردان جدید تر ساخته نشده آیا ؟
      نترس خوابگاه تو سرت آوار نميشه:-d امکاناتش کمه يني مثلا عوض اينکه ١٢نفر از يه يخچال استفاده کنن ٢٠ نفر استفاده ميکنراست
      ي صبحانه رو هم با شام بهتون ميدن کسي اول صب نميره واسه سر صف صبانه :-D
      ویرایش توسط saeid_NRT : 24 شهریور 1393 در ساعت 00:42

10. Top | #10

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad.7 نمایش پست ها

کلا سخت میشه !!! نه ؟
      اکثر خوابگاه ای دانشگاه ها خودگردانن پس فرقی ندارن فقط خودگران باید هزینشو بدی
      مثلا دانشگاه ما سه سال خوابگاه دولتی میده یه سال باید پولشو بدیم پس میشه برامون خودگردان
      همه ی خوابگاهای خودگردان هم خارج شهر نیس
      در ضمن برا صبحانه اگه خوابگاه غذا نده پس باید خودتون تو خوابگاه آماده کنید

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      دانشگاه تهران که مسخره کرده اگه ثبت نام حضوریه پس چرا گفته از امروز بریم از سامانه خوابگاه ها ثبت نام کنیم
      اگه اینترنتیه پس چرا نمیشه واردش شد!!

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farzan311 نمایش پست ها
      دانشگاه تهران که مسخره کرده اگه ثبت نام حضوریه پس چرا گفته از امروز بریم از سامانه خوابگاه ها ثبت نام کنیم
      اگه اینترنتیه پس چرا نمیشه واردش شد!!
      این سامانه گلستان فقط با explorer v باز میشه هااا.
      خیل هم افتضضضاحه!

خدا پاسخ داد:
      شاید نوشته باشم..
      هرچه آرزو کند.....

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      این سامانه گلستان فقط با explorer v باز میشه هااا.
      خیل هم افتضضضاحه!
      گلستان اره ولی سامانه خوابگاه ها رو گفته با موزیلا برید سایتش مشکل نداره فقط یوزرمون رو قبول نمیکنه

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farzan311 نمایش پست ها
      گلستان اره ولی سامانه خوابگاه ها رو گفته با موزیلا برید سایتش مشکل نداره فقط یوزرمون رو قبول نمیکنه
      تو سایت اطلاعیه نذاشته چیجوری باید اینکارو بکنین؟
      اگه نشد فردا به اداره اموزشش بزنگ ببین چی میگه!

خدا پاسخ داد:
      شاید نوشته باشم..
      هرچه آرزو کند.....

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      تو سایت اطلاعیه نذاشته چیجوری باید اینکارو بکنین؟
      اگه نشد فردا به اداره اموزشش بزنگ ببین چی میگه!
      توی سایت کوی گذاشته

.:: کوی دانشگاه-صفحه اصلی ::.

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن