خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 79

موضوع: Huawei و samsung

1. Top | #31
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Harir نمایش پست ها
      page های برسی موبایل. به همین "آسونی!

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

اینم نقد یکی از کابرا دیجی کالا در مورد huawei ascent p6
      کامیاب اختری (1393/6/14) :سلام.
      اول از همه لازمه تاکید کنم من یه پسر 19 ساله هستم که از 15 سالگی گوشی باز شدم و چندین گوشی Samsung , HTC , LG و نهایتا Huawei رو داشتم. و هربار برای خریدن گوشی ته همه گوشیارو درآوردمو حسابی تحقیق کردمو بهتون این اطمینانو میدم که این نقد من کاملا بدون تعصبه؛
      دوستای عزیزم باور کنید هوآوی فقط روی کاغذ قویه. بعد از خریدن هوآوی G700, P6 و P2 کاملا بهم ثابت شد که قیمت گوشیای سامسونگ و اچ تی سی بی دلیل بالا نیست؛
      اولین گوشی آندروید من سامسونگ گوگل نکسوس اس (i9023) بود که به جرات میتونم بگم بااینکه رو کاغذ از P6 خیلی ضعیفتره اما موقع استفاده همه به راحتی و به وضوح می بینن که خیلی روون تر از P6 هست!!! بدون اغراق میگم. من حتی با huawei Honor 3X G750 هم که کار کردم در کمال شگفتی دیدم که این گوشی باوجود 8 هسته ای بودن اصلا روون نیست.
      همه هوآوی ها موقع بازی ریپ میزنن! به عنوان مثال اگه براتون مقدوره بازی temple run یا traffic racer رو روی دو گوشی P6 و LG G2 mini بازی کنید. کاملا منظورمو درک خواهید کرد.
      مورد بعدی که میخوام بگم در مورد باطریه که بدون شک میتونم بگم 1800 میلی آمپره اچ تی سی وان ایکس دو برابر باطری 2000 میلی آمپریه P6 شارژ نگه میداره. شک ندارم ضعیفترین باطری دنیارو استفاده کرده شرکت هوآوی.
      مورد بعدی داغ شدن وحشتناک گوشیه که واقعا غیر طبیعیه...
      در مورد دوربینش نمیشه ایرادی روش گذاشت، واقعا دوربینش عالیه. فلاششم خیلی خویه.
      همه میگن طراحیش خیلی خوبه اما در این مورد میخوام به شدت با دوستداران طراحی این گوشی مخالفت کنم! چراکه هیچ نوآوری رو نمیشه در طراحی این گوشی دید؛ کاملا کپیه... طراحی این گوشی یه ایراد خیلی اعصاب خورد کنه دیگه داره که اونم جای هندزفریشه؛ کاش میتونستم از طراحش بپرسم "وقتی میخوام آهنگ گوش بدم سوزنشو دقیقا کجام بذارم؟!!!"
      درسته که توی هندزفریش جا گذاشتن برای سوزنش اما هندزفریش از آشغالم آشغالتره؛ پس قابل استفاده نیست... درنتیجه برای سوزنش خودتون یه فکری بکنید!!!
      در مورد پردازنده ی گرافیکیش حرفای ضدونقیض زیادی شنیده میشه که والا منم نمیدونم کدوم درسته! فقط میدونم با بازی اچ دی شدیدا مشکل داره.
      بازیای دیگه ای هم که اچ دی نباشن خیلیاشن نصب نمیشن (مثل ورژن جدید Traffic racer ) یا اگه نصب شن جون آدمو بالا میارن بس که کند و با گیر و ریپ اجرا میشن ( مثل shadow ، dark lands و ورژن قبلی traffic racer و خیلی بازیای باحال دیگه... )
      در نهایت رک و پوس کنده میخوام بگم فقط کسایی برن سمت هوآوی که تا به حال گوشی هوشمند نداشتن. چون اگه قبلا اچ تی سی، سامسونگ یا ال جی داشتید امکان نداره بتونید هوآوی رو تحمل کنید. پیشنهاد من تو این قیمت LG G2 mini هست... من که دل خوشی از هوآوی ندارم...
      ممنون که وقت گذاشتید.
      اگه با نقد و بررسی ها بخوایم حساب کنیم (که روش درستی هم هست) میشه نقد و بررسی سایتهای مختلف رو آورد که انواع گوشیهای هوواوی رو مثبت ارزیابی کردن!

اگه با کامنتهای افراد در سایت دیجی کالا بخوایم مقایسه کنیم که همونجا اگه یه نگاه بندازید انواع کامنت وجود داره که از این گوشیها تعریف کردن...اینکه نظر یه نفر رو صرفا عَلَم کنیم نه برندی رو خراب و نه برتر میکنه!

در آخر هم پیشنهاد میکنم گوشیهای P7 و Honor 6 رو از هوواوی یه نگاه بندازید تا ببینید این گوشی داره با چه برندهایی رقابت میکنه!!..درکل میخواستم بگم اگه چیزی رو بررسی و تجربه نکردیم بهتره نکوبیم یا برتر بدونیم!..موفق باشید.
      تو زندگیم هیچ چیز برام ترسناک تر از صدای بالا اومدن ویندوز XP با ولوم اسپیکر تا آخر نبود ...

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط johnny نمایش پست ها
      اگه با نقد و بررسی ها بخوایم حساب کنیم (که روش درستی هم هست) میشه نقد و بررسی سایتهای مختلف رو آورد که انواع گوشیهای هوواوی رو مثبت ارزیابی کردن!

اگه با کامنتهای افراد در سایت دیجی کالا بخوایم مقایسه کنیم که همونجا اگه یه نگاه بندازید انواع کامنت وجود داره که از این گوشیها تعریف کردن...اینکه نظر یه نفر رو صرفا عَلَم کنیم نه برندی رو خراب و نه برتر میکنه!

در آخر هم پیشنهاد میکنم گوشیهای P7 و Honor 6 رو از هوواوی یه نگاه بندازید تا ببینید این گوشی داره با چه برندهایی رقابت میکنه!!..درکل میخواستم بگم اگه چیزی رو بررسی و تجربه نکردیم بهتره نکوبیم یا برتر بدونیم!..موفق باشید.
      می دونید خیلی چیز ها رو هم از همین کامنت ها می تونیم یاد بگیریم چرا ؟چون مسلما خود مترجم نقد با همه گوشی های یک برند کار نکرده!
      گفتم p6 چون خودم هم باهاش کار کردم. خب هر برندی ی بدی داره مهم این هواوی بدی هاش بیشتر تو چشمن! سونی هم هنگ بسار بالا و دور نسبتا ضعیفی داره!مثلا z1 اونقدر هنگ نرم افزاریش بالا بود که سونی مجبور شد نسخه اصلاح شدش z1 compact رو عرضه کنه یا رزولیشن بعضی از گوشی های سامسونگ و.....

*looking for..
      **in niz bogzarad

3. Top | #33
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط harir نمایش پست ها
      می دونید خیلی چیز ها رو هم از همین کامنت ها می تونیم یاد بگیریم چرا ؟چون مسلما خود مترجم نقد با همه گوشی های یک برند کار نکرده!
      گفتم p6 چون خودم هم باهاش کار کردم. خب هر برندی ی بدی داره مهم این هواوی بدی هاش بیشتر تو چشمن! سونی هم هنگ بسار بالا و دور نسبتا ضعیفی داره!مثلا z1 اونقدر هنگ نرم افزاریش بالا بود که سونی مجبور شد نسخه اصلاح شدش z1 compact رو عرضه کنه یا رزولیشن بعضی از گوشی های سامسونگ و.....
      نقدکننده قطعا از منو شما بیشتر گوشی بررسی و امتحان کرده اما این نکته هم وجود داره که یه گوشی در نگاه اول امتحان خودشو پس نمیده و باید مدتی رو باهاش کار کرد!..کامنت های سایتها ضد و نقیضه و اصلا نمیشه با اونا به نتیجه ای رسید حتی آیفون رو هم شما نگاه کنی همینطوره.
      درضمن شما اسمی از p6 نبردین و فقط برند هوواوی رو کوبوندین! اینکه یه مدل خاص خوب از آب در نمیاد نمیشه کل برند رو زیر سوال برد گرچه همون p6 هم نسبت به قیمتش گوشی خیلی خوبیه!..درکل مقایسه باید با رنج قیمت صورت بگیره.
      تو زندگیم هیچ چیز برام ترسناک تر از صدای بالا اومدن ویندوز XP با ولوم اسپیکر تا آخر نبود ...

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      این قطعیه که همه ما نمی تونیم با همه گوشی ها کار کنیم خب من کاربر هم مجبورم از روی کامنت های دیگران و افرادی که باهاشون برخورد داشتم قضاوت کنم. اون 80% مسلما از اونجا میاد.
      خب من هم اصلا نمی تونم برند های چینی معمولی رو قبول کنم مثل huawei برند خودرو mwm و... به نطرم اینا باعث میشن مردم ما مصرف کننده اسباب بازی های دست 2و3 شن!

*looking for..
      **in niz bogzarad

5. Top | #35
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      این قطعیه که همه ما نمی تونیم با همه گوشی ها کار کنیم خب من کاربر هم مجبورم از روی کامنت های دیگران و افرادی که باهاشون برخورد داشتم قضاوت کنم. اون 80% مسلما از اونجا میاد.
      خب من هم اصلا نمی تونم برند های چینی معمولی رو قبول کنم مثل huawei برند خودرو mwm و... به نطرم اینا باعث میشن مردم ما مصرف کننده اسباب بازی های دست 2و3 شن!
      بازم 80% چیز حساب نشده ای هست و به کاربردنش اشتباهه.

چین جنس درجه 1 هم داره که حتی به آمریکا صادر میشه!..اینکه جنس درجه 3 این کشور وارد ایران میشه نباید گفت جنس چینی بدرد نمیخوره!
      گوشی هوواوی از پرچمداران گوشیهای این کشوره و حتی با گوشیهای کلاس جهانی رقابت میکنه و یه جنس معمولی نیست.
      درکل نظر هرکسی محترمه اما نباید فکت صادر بشه!..موفق باشید.

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      شما درصدا هاتون رو چی جوری حساب می کنید با خود مدیر عامل شرکت ها مصاحبه می کنید؟
      گفتم در صد ها رو برحسب مستندات که دیدم گفتم
      من هم بالا اعلام کردم جنس کاملا معمولی چینی!بله اینکه چین جنس هایی داره که کل بازار آمریکا رو هم تسخیر کرده که توش حرفی نیست.....

*looking for..
      **in niz bogzarad

7. Top | #37
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      شما درصدا هاتون رو چی جوری حساب می کنید با خود مدیر عامل شرکت ها مصاحبه می کنید؟
      گفتم در صد ها رو برحسب مستندات که دیدم گفتم
      من هم بالا اعلام کردم جنس کاملا معمولی چینی!بله اینکه چین جنس هایی داره که کل بازار آمریکا رو هم تسخیر کرده که توش حرفی نیست.....
      یعنی شما تمام کامنتهای سایتهای مختلف و یا حالا دیجی کالا رو ارزیابی کردین و متوجه شدین که 80% افراد ناراضین؟!
      نیاز به مصاحبه با مدیرعامل شرکت نیست میشه با چند سرچ ساده از منابع معتبر خارجی درصد رضایت مندی افراد رو گیر آورد.
      شما هوواوی رو یه برند معمولی چینی به حساب آوردید.

8. Top | #38
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این گوشی Huawei هم مثل Sony و Sumsung . یه سریا میگن Sony اول هنگ بوده بعدا دست و پا دراورده در صورتی که گوشی من تاحالا هنگ نکرده. یه سریا میگن Huawei به درد نمیخوره یه سریا میگن خوبه! و ..!

چیزی که مشخصه اینه که Huawei چینی هست و قطعاً نسبت به گوشی های هم قیمتش توی سایر مدل ها ضعیف تره. حالا برای بعضی ها خوب کار می کنه برای بعضی ها نه...
      کسی که این گوشی رو میخره میدونه چینی و ریسک می کنه و میخره. کلاً این بدیهی که نسبت به سامسونگ و سونی و الجی توی اکثر مدل ها ضعیف تره

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یعنی شما تمام کامنتهای سایتهای مختلف و یا حالا دیجی کالا رو ارزیابی کردین و متوجه شدین که 80% افراد ناراضین؟!
      نیاز به مصاحبه با مدیرعامل شرکت نیست میشه با چند سرچ ساده از منابع معتبر خارجی درصد رضایت مندی افراد رو گیر آورد.
      شما هوواوی رو یه برند معمولی چینی به حساب آوردید.
      خوندن همه ی کامنت ها نیاز به 1 نیروی قوی و وقت زیاد داره که متاسفانه من اینو ندارم. در حد اون برخورد ها و 20 تا کامنتی که خوندم عرض کردم!
      شما پست بالایی رو بخونین:نسبت قیمتش واقعا ضعیفه با همین قیمت سامسونگ بهترین گوشی های موبایل رو داره!
      هنوز هم عقیده دارم کاملا معمولیه.
      سایپا هم با محصولات خارجی رقابت می کنه!

*looking for..
      **in niz bogzarad

10. Top | #40
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خوندن همه ی کامنت ها نیاز به 1 نیروی قوی و وقت زیاد داره که متاسفانه من اینو ندارم. در حد اون برخورد ها و 20 تا کامنتی که خوندم عرض کردم!
      شما پست بالایی رو بخونین:نسبت قیمتش واقعا ضعیفه با همین قیمت سامسونگ بهترین گوشی های موبایل رو داره!
      هنوز هم عقیده دارم کاملا معمولیه.
      سایپا هم با محصولات خارجی رقابت می کنه!
      اگه با 20 کامنت به 80% رسیده باشین خوب مشکلی نیست میتونه به یه ملاک تبدیل بشه!
      نظرتون محترمه.
      در ضمن من نگفتم هوواوی داره با جنسهای خارجی رقابت میکنه بلکه گفتم (و منابع معتبر هم اینو میگن!) داره با برندهای کلاس بالا مثل سامسونگ،سونی و...مقایسه میشه که این با رقابت صرفا با یه جنس خارجی که حتی میشه glx رو هم به حساب آورد مطمئنن فرق میکنه!

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اگه با 20 کامنت به 80% رسیده باشین خوب مشکلی نیست میتونه به یه ملاک تبدیل بشه!
      نظرتون محترمه.
      در ضمن من نگفتم هوواوی داره با جنسهای خارجی رقابت میکنه بلکه گفتم (و منابع معتبر هم اینو میگن!) داره با برندهای کلاس بالا مثل سامسونگ،سونی و...مقایسه میشه که این با رقابت صرفا با یه جنس خارجی که حتی میشه glx رو هم به حساب آورد مطمئنن فرق میکنه!
      به هرحال امید وارم این رقابت ها واسش خوب تموم شه
      به قول دوستان این شرکت ها واسه پدر و مادر های ما که نیستن
      هر چند هیچ وقت از هواوی خوشم نخواهد آمد
      +سامسونگ و اپل و... برند داخلی واسه چین محسوب نمی شن؟
      م.فق باشید

*looking for..
      **in niz bogzarad

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بابا خداوکیلی انجمن کنکوره اینجا
      این همه سایت برای موبایل و ... وجود داره
      مدیرای انجمن لطفا یکم سختگیر باشین نسبت به این تاپیکا

13. Top | #43
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      به هرحال امید وارم این رقابت ها واسش خوب تموم شه
      به قول دوستان این شرکت ها واسه پدر و مادر های ما که نیستن
      هر چند هیچ وقت از هواوی خوشم نخواهد آمد
      +سامسونگ و اپل و... برند داخلی واسه چین محسوب نمی شن؟
      م.فق باشید
      سوالتون رو متوجه نشدم ولی فک کنم منظور منو اشتباه متوجه شدید!

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نه منظورتون رو فهمیدم.
      منطورم از عرضه رقابت بود اپل و... جز برند خارجی محسوب میشن واسش. نمی شن؟؟؟!
      شما glx رو گفتید فکر نکنم در حدی باشه که بتونه با بقیه رقابت کنه!

*looking for..
      **in niz bogzarad

15. Top | #45
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نه منظورتون رو فهمیدم.
      منطورم از عرضه رقابت بود اپل و... جز برند خارجی محسوب میشن واسش. نمی شن؟؟؟!
      شما glx رو گفتید فکر نکنم در حدی باشه که بتونه با بقیه رقابت کنه!
      درسته ولی من میگم هوواوی صرفا با برند خارجی رقابت نمیکنه بلکه با برندهای کلاس بالا خارجی داره رقابت میکنه اگه بنا به رقابت صرف باشه glx رو هم میشه به حساب اورد اما جایگاهش رو ببینید!!..درکل چیزی از این بحث عاید کسی نمیشه و تلف کردن وقته!

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)