خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      VCP
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Red face چجوری میتونم بدون اینکه اضافه بر خدمت بخورم تو کنکور 92 شرکت کنم؟

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دکتر افشار
      بنده امسال در کنکور ریاضی 91 شرکت کردم و اصلا اصلا خوب ندادم و میدونم هیچ نتیجه ای نمیگیرم!
      میخوام توکنکور92 پر قدرت شرکت کنم که مشکل:
      1) مسئله سربازی ! من متولد 15 تیر 73 هستم و به من گفتم از الان تو مشمول هستی

من چجوری میتونم بدون اینکه اضافه بر خدمت بخورم و کلا سربازی مزاحم من نشه تو کنکور 92 شرکت کنم؟
      بعضی ها به من میگم یک درس را نگه در پیش دانشگاهی تا بتونی... هر کی یه چیزی میگه ! الان من 2 درس تحلیلی و گسسته را برای شهریور دارم

دکتر افشار یه مشاوره به ما بدهید که من الان چیکار کنم؟

خیلی خیلی ممنون

2. Top | #2
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط VCP نمایش پست ها
      با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دکتر افشار
      بنده امسال در کنکور ریاضی 91 شرکت کردم و اصلا اصلا خوب ندادم و میدونم هیچ نتیجه ای نمیگیرم!
      میخوام توکنکور92 پر قدرت شرکت کنم که مشکل:
      1) مسئله سربازی ! من متولد 15 تیر 73 هستم و به من گفتم از الان تو مشمول هستی

من چجوری میتونم بدون اینکه اضافه بر خدمت بخورم و کلا سربازی مزاحم من نشه تو کنکور 92 شرکت کنم؟
      بعضی ها به من میگم یک درس را نگه در پیش دانشگاهی تا بتونی... هر کی یه چیزی میگه ! الان من 2 درس تحلیلی و گسسته را برای شهریور دارم

دکتر افشار یه مشاوره به ما بدهید که من الان چیکار کنم؟

خیلی خیلی ممنون
      سلام . اگه ی نگاه کوچیکی تو همین چند صفحه قبلی داشتی میفهمیدی که سوالات مشمول شدن و خدمت و ... رو پاسخ نمیدن . چون اصلا" جز تخصص من نیست و مشاور هدایت تحصیلی میخواد تا میان برش رو بهت نشون بده . سایت پلیس +10 و یا مراکزش در شهرتون برو . از نظر من با توجه به سنت ( سال و ماهش ) بدون اضافه خدمت و غیبت یکسال بهت مهلت دوباره کنکور دادن رو میدن . درس نگه داشتن و داوطلب آزاد شدن هم یک مدل هست که باید دقیق از مراکز آموزش از راه دور شرایطش رو جویا بشی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن