خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56
    نمایش نتایج: از 76 به 85 از 85
    1. Top | #76
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      راستش دیگه اینقدر سطح زبان انگلیسی بچه ها بخاطر موسسات زبان بالا رفته و اکثرا تو درس زبان نیازی نمیبینن. با این حال توی رشت آقای رئیس زاده و آقای بالابندیان از بهترین اساتید هستند.

2. Top | #77
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام . من کنکوری بودم و پزشکی قبول شدم. زبانم خیلی خوب بود اونم چون از قبل موسسات زبان میرفتم. اما تو گیلان و رشت کار آقای رئیس زاده و آقای بالابندیان خوبه.
      تو درسهای دیگه هم چندتا از بهترینارو که خودم و یا دوستام پیششون می رفتیم میگم.
      ریاضی: آقای روشن، آقای قریشی، آقای نصیری
      شیمی: آقای نیک نفس، آقای دکتر آروند، خانم اکبری ، آقای بیرکی
      فیزیک: آقای کامران، آقای دکتر هاشمی، آقای روشنی، آقای تقی نژاد
      زیست: خانم نعیم آسا، آقای مداح ، آقای خاکیه
      عربی: آقای تیمارچی ، آقای سلیقه
      ادبیات: آقای نصیری کما، آقای صالح، آقای نظرپور

3. Top | #78
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Behnam10 نمایش پست ها
      دبیرای خوب زبان انگلیسی رشت که کنکوری درس بدن کیا هستند ؟؟ حتی اگه توی لاهیجان هم میشناسید بگین .
      راستی اقای همتی (دبیر زیست) به جز مهتا کجا ها دیگه کلاس میزارن . بچه هایی که پیش ایشون کلاس میرن راضی هستید ؟؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط پاییزان نمایش پست ها
      سلام

می خوام بدونم که بهترین استادهای کنکور گیلان چه کسانی هستند وکجا درس می دهند؟؟؟
      سلام

4. Top | #79
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      [QUOTE=Behnam10;711392][B]دبیرای خوب زبان انگلیسی رشت که کنکوری درس بدن کیا هستند ؟؟ حتی اگه توی لاهیجان هم میشناسید بگین .
      من خودم زبانم خوب بود و کلاس نرفتم. امسال پزشکی قبول شدم. ولی کار آقای رئیس زاده و آقای بالابندیان خوبه.
      تو درسهای دیگه هم با توجه به نظر خودم و دوستام که درسشون خوب بود نظرمو میگم
      ریاضی: قریشی، روشن ، نصیری
      فیزیک: کامران، هاشمی، روشنی
      شیمی: نیک نفس، آروند، خانم اکبری
      زیست: خانم نعیم آسا، مداح
      ادبیات: نظرپور، صالح، نصیری کما
      عربی: تیمارچی، سلیقه
      زبان: رئیس زاده، بالابندیان

5. Top | #80
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام امیدوارم حالتون خوب باشه. درباره مشاور تحصیلی در رشت بنظرتون بین آقای نمازی،آقای حسین نژاد و خانم خداپرست کدومشون بهتره؟

6. Top | #81
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بهترین دبیر عربی در رشت؟؟؟؟

7. Top | #82
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      اینجانب گیلانی هستم! خانم نعیم‌آسا و آقایان همتی و نعیم‌آسا و رضوی و فرزانه و نباتی و حسین نژاد و ... همه دبیرهای من هم بودن داخل یا خارج مدرسه یا خارج مدرسه. نظر من اینه که اکثرشون زیادی پیر یا درگیر بیزینس شدن و جوون ترهایی هستن که میشناسمشون و بعضا دوستان خودم هم هستن و بهتر کار میکنن. بهترینشون هم که هم اکنون در کمال فروتنی با شما در حال صحبته

8. Top | #83
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فیزیک استاد نصیری تو رشت مولف فیزیک دهم مهروماه است
      شمارشم این کلاس انلاین میزاره الان ۰۹۱۱۷۱۹۶۹۸۲

9. Top | #84
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من خودم خیلی اشتباه سر انتخاب دبیر کنکور کردم حقیقتا وگرنه الان به جای پزشکی مازندران داشتم پزشکی تهران میخوندم و رتبه ام خیلی بهتر میشد.
      دبیرهای کنکوری که من واقعا ازشون راضی بودم این اساتید هستن
      در فیزیک دکتر رجب خیر استاد با اخلاق و قوی هستن
      زیست شناسی دکتر جوادی واقعا سوادشون و اخلاقشون معرکه ست و زیست منو از ده درصد رسوند به نود درصد تو کنکور
      شیمی دکتر آروند و دکتر دواساز دبیر های خوبی بودن
      ریاضی هم آقای گلبرگ واقعا عالی بودن
      یه سری دبیر هم رفتم پیششون فقط و فقط فکرشون پیش پول گرفتن بود و شاید باورتون نشه ولی حدودا صد میلیون پیششون هزینه کردم(دور میریختم توی سطل آشغال‌بهتر بود)
      لیست اساتیدی که خوب نبودن:
      ریاضی آقای روشن
      فیزیک آقای کامران(خیلی معروفن ولی بازدهی کلاس واقعا صفر)
      توی زیست دلم خونه و این اساتیدی که مینویسم اصلا خوب نبودن با اینکه با شومن بازی معروف هم شدن:آقا و خانم نعیم آسا,اقای مداح,آقای همتی,اقای خبازی
      امیدوارم راهنمایی من به عزیزان کنکوریمون کمک کنه تا دچار خرج اضافی نشن و بتونن مسیرشون رو بهتر انتخاب کنن

10. Top | #85
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      [QUOTE=Reyhaneh80;1548663]
      نقل قول نوشته اصلی توسط Behnam10 نمایش پست ها
      [B]دبیرای خوب زبان انگلیسی رشت که کنکوری درس بدن کیا هستند ؟؟ حتی اگه توی لاهیجان هم میشناسید بگین .
      من خودم زبانم خوب بود و کلاس نرفتم. امسال پزشکی قبول شدم. ولی کار آقای رئیس زاده و آقای بالابندیان خوبه.
      تو درسهای دیگه هم با توجه به نظر خودم و دوستام که درسشون خوب بود نظرمو میگم
      ریاضی: قریشی، روشن ، نصیری
      فیزیک: کامران، هاشمی، روشنی
      شیمی: نیک نفس، آروند، خانم اکبری
      زیست: خانم نعیم آسا، مداح
      ادبیات: نظرپور، صالح، نصیری کما
      عربی: تیمارچی، سلیقه
      زبان: رئیس زاده، بالابندیان
      سلام عزیزم خصوصی پیام دادم میتونید جواب بدید؟ ممنونم

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن