خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 9 از 10 نخستنخست ... 8910 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 121 به 135 از 142
    1. Top | #121
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein0918 نمایش پست ها
      به نظر من کسی که آی کیوی زیر ۱۰۰ داره اگه بخواد پزشکی و امثالهم قبول شه باید بین ۵ تا ۱۰ سال کنکور بده که کمتر کسانی این کارو میکنن! مثلا من یه مصاحبه خوندم (نمیخوام قضاوت کنم مصاحبه کانون بود و ربطی به بچه های باهوش انجمن نداره) طرف ۶ سال پشت سر هم روزی ۱۰ ساعت درس میخوند ! آخرش پزشکی پردیس خودگردان قبول شد! این آدم تو آزمون های بعدی درسی هم شاید به مشکل بخوره و به سختی بتونه حتی پزشکی رو کامل بخونه!

استدلالتون به شدت غلط اندر غلطه چون صرف گفتن اینکه روزی 10 ساعت میخوندم و حتی اگه هم روزی 10 ساعت بخونه دلیلی نمیشه در کنکور موفق بشه باید بررسی بشه که چجوری میخوند تست چی میزد از کدوم منبع میخوند و .... بعدش میشه در مورد هوش طرف قضاوت کرد

2. Top | #122
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها

استدلالتون به شدت غلط اندر غلطه چون صرف گفتن اینکه روزی 10 ساعت میخوندم و حتی اگه هم روزی 10 ساعت بخونه دلیلی نمیشه در کنکور موفق بشه باید بررسی بشه که چجوری میخوند تست چی میزد از کدوم منبع میخوند و .... بعدش میشه در مورد هوش طرف قضاوت کرد
      کسی که کتاب تست میخونه و بالای 10 ساعت مطالعه داره و بعد موقع مصاحبه میگه بیشترین تاثیر رو توی کنکور هوش داره،اونطرف مخش تاب داره احتمالا!

3. Top | #123
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      این رو تو گوشتون فرو کنید در کنکور افراد باهوش موفق نمیشن افراد سخت گوش موفق میشن

علت هم داره علمی بعدا میگم الآن کار دارم

4. Top | #124
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      دوست عزیز،بالای 80 درصد جمعیت جهان نمره هوش بین 80 تا 100 دارن،و اتفاقا از نظر جهانی(نه فقط کنکور ایران!)بررسی کنید افراد با همین هوش بیشترین افراد پزشکی هستن(پزشکی از نظر سختی حتی جز 15 رشته اول نیستش)
      شما اگر اختر فیزیک،کوانتوم و مهندسی شیمی و بیوتکنولوژی قبول شدید و تا آخر ادامه دادید از نظر جهنای حرفی برای گفتن از نظر هوش دارید،وگرنه پزشکی که....
      البته بستگی داره مثلا مهندسی شیمی رو تو کدوم دانشگاه بخونی!! مثلا پیام نور هم مهندسی شیمی داره (البته پیام نوری ها محترم هستند) دانشگاه شریف هم مهندسی شیمی داره ، اون مهندسی شیمی دانشگاه شریف یا مثلاً دانشگاه تهرانه که میتونه تو اون لیست باشه (البته من فقط دانشگاه های ایران رو بررسی کردم)

5. Top | #125
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      برید از خانودتون بپرسید،به خانواده میگن در چه سطحی بچتون بوده(باهوش_برهوش یا نابغه و متوسط و اینا)ولی عددش رو فقط افرادی خاصی دارن که اگر میخواین بدونین باید پارتی خاصی داشته باشید(در اصل شما نباید عددشو بدونید،ولی در چه سطحی هستید رو اگر خانواده یادشونه،ازشون بپرسید)

پرسیدم
      مامانم گفت چیزی به ما نگفتن
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

6. Top | #126
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      کسی که کتاب تست میخونه و بالای 10 ساعت مطالعه داره و بعد موقع مصاحبه میگه بیشترین تاثیر رو توی کنکور هوش داره،اونطرف مخش تاب داره احتمالا!
      ببین اکثر اونایی که میگن 10 ساعت خوندیم قبلو نشدیم درست نخوندن رفتن 10 بار درسنامه رو خوندنن گفتن خوندیم قبول نشدیم
      شما با خوندن کتاب آشپزی آشپز خوبی نمیشین با خوندن کتاب شنا هم شناگر خوبی نمیشید باید برید تو آب و خیس بشید و آب بره به گوش حلق و .... بعد دست وپا بزنید یاد بگیرید
      کنکور هم یه اصولی داره اگه رعایت نشه 20 ساعتم بخونی باد هواست و نتیجه نمیده
      فقط اینکه 10 ساعت پای کتاب باشی نمیشه گفت نتیجه میگیری

7. Top | #127
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ببین اکثر اونایی که میگن 10 ساعت خوندیم قبلو نشدیم درست نخوندن رفتن 10 بار درسنامه رو خوندنن گفتن خوندیم قبول نشدیم
      شما با خوندن کتاب آشپزی آشپز خوبی نمیشین با خوندن کتاب شنا هم شناگر خوبی نم
      داداش دقیقا منو مثال زدی که!

8. Top | #128
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      داداش دقیقا منو مثال زدی که!
      چی؟شما 10 ساعت خوندی قبول نشدی؟؟

9. Top | #129
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mina_77 نمایش پست ها
      پرسیدم
      مامانم گفت چیزی به ما نگفتن
      حتما تست هوش رو دادید(ولی تست هوش رو توی مدرسه نمیدن،توی مرکز مشاوره ها میدن،اونم باید خانوادتون شمارو برده باشند اونجا(یه بچه شش ساله که با پای خودش که نمیتونه بره!)

10. Top | #130
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      چی؟شما 10 ساعت خوندی قبول نشدی؟؟
      نه بابا!امسال دارم این مقدار یعنی 10 ساعت درس میخونم(اونم به طور صحیح نه مثل پارسال!)پارسال یه بار نمیدونم چطوری شد بیشترین ساعت مطالعم یعنی 8 ساعت شد(اینقدر خوشحال بودم که نگو)بقیه وقت ها 6 ساعتم نمیشد(البته من کلا روزی 1ساعت زیست هم نمیخوندم)

11. Top | #131
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      حفظ کردن چنتا آیه ولغت و کانی و سنگ و مراحل گوارش وبلع هوش نمیخاد حافظه خوب میخاد

12. Top | #132
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      من نمیدونم چرا وقتی بحث کنور و درس خوندن و ... میاد یکی میگه هوش تاثیر داره یکی دیگه میگه پول و امکانات یکی میگه پایه درسی و .... کلا بهونه ها تمام بشو نیستن انگار
      یه عمر به رویاهات گفتی وایسن دیگه وقتشه به بهونه هات بگی خداحافظ وگرنه نتیجه نمیتونی بگیری

من اصلا میگم کسی که پزشکی قبول شده از مریخ اومده بود
      کسی که میره رتبه 1 مییشه با آدم فضایی ها ارتباط داشت
      ببین هر سال هستن یه کسایی که کل جهان بر علیهشون هستن ولی اینا موفق میشن باز و جا نمیزنن
      چه بخوای چه نخوای چه بخونی چه نخونی امسال هم همین ادمها هستن و موفق خواهند شد یه تخمشونم نیست هوششون چیه و کجا هستن و چی دارن و چی ندارن توجه کن به تخمشونم نیست من و شما و دیگران چه فکری میکنن و چی میگن

پس به جای بهوه تراشی یکم بهتر نیست فکر کنیم ؟؟؟؟ عبدالله رئیسی و رستگار رحمانی و سجاد فولادی و بهنود محمدی و ... کم نیستن

13. Top | #133
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      یکی میاد میگه نظام قدیم بودم میتونم موفق بشم یکی میاد میگه من از درس دور بودم یکی میگه لامپ اتاقم رو زنون بگیرم یا ال ای دی یکی میگه هایلایتر چه رنگی بخرم یکی دیگه بحث هوش رو وسط میکشه اونیکی پایه درسی دیگری امکانات و پول و مدرسه سطح بالا و معلمهای قوی و ......
      همه اینا هستن بله من هم میدونم ولی چیز دیگری هم هست که همین امسال کنکور 1400 که 7 ماه دیگه میاد میره و شرش رو کم میکنه خواهند بود آدمهایی که پایه درسیشون ضعیف بود امکانات نداشتن از درسم دور بودن معلم نداشتن اینترنت نداشتن حتی کتاب درسی و کمک درسی درست درمونی هم نداشتن شهر آنچنانی و خونه انچنانی و حتی اتاق مجزا هم نداشتن به تخم خودشون و بقال سر کوچه هم نبود هوششون چه عددیه ولی تو همین 1400 موفق خواهند شد این ادمها کم نیستن هر ساله هم از این ادمها هست تو کنکور چه تو بخوای چه نخوای چه من بخوام چه نخوام اونا موفق خواهند شد حالا تو تو کف این باش هوش چه کوفتیه. خاااااک
      برو مصاحبه افشار با عبدالله رئیسی رو ببین میگه یه جاهایی بود متوجه نمیشدم و به خودم میگفتم عبدالله تو خنگی این مطلب رو نمیفهمی تو 10 بار و باید برای بار 11 ام بخونی تا بفهمی میرفتم برای 11امین بار میخوندم 11ام نمیشد 12ام و ....طرف رتبه 2 اورد
      هوششششَ؟؟؟؟

14. Top | #134
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بعضی از دوستان حال آدمو با این تاپیک ها بهم میزنن،
      آقا جان،نجبه،پولدار،بدبخت،خوش بت،7ماه دیگه کنکوره ها! تویی که مینالی از هوشت و از خانواده ات،توی این 7 ماه چه تغییری میکنن تو اگه همینطوری بنالی،من فقط یه جمله دیگه میگم:
      فقط کسی در اینجا قبول نمیشه که تلاش نکنه(وگرنه شما مگه میخواید آزمون استخدامی نیروی هوافضا قبول شید که دنبال هوش هستید؟! من نمیدونم الان ادبیات خوندن،زبان خوندن،عربی خوندن و این لامصب ها چه ربطی به هوش دارن؟
      روانی شدیم بخدا...
      فقط یه چیزی بگم به اون فردی که هنوز پافشاری میکنه،شما نخبه هم باشید سطح علمیتون توی مهم ترین درس زیست از منی که المپیاد شرکت کردم پایینتره،شما صد تا آزمون قلم چی صد بزنید،من صد و یکی زدم،الان ربطی به هوشم داره!اگر داشت من الان اینجا بودم؟

15. Top | #135
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برای کنکور هوش تاثیر انچنانی نداره
      اولش دومش سومش تلاش پشتکار چقدر بتونی سال های اخر فقط بخونی همونی که هوش زیادی هم داره میخونه ولی شاید یکم کمتر نسبت به بقیه...
      هوش زیاد نمیشه بگیم اصلا بی تاثیر هسته یکی یه مطلبویکساعت یاد میگیره یکی دیگه فوقش سه ساعت
      فقط در زمان کمتر مطالب میتونه یاد بگیره
      البته بیشتر مردم از هوش متوسطی خوبی برخوردار هستن
      درصد خیلی کمی باهوش داریم
      برای یه کنکوری سمه بخواد به این چیزا فکر کنه
      مهمترین چیز اینه خودطرف تمامه تلاشو بکنه وقتی نتایج بیاد پشیمون از خودش فقط نباشه
      بقیشو باید بسپاری دست خود خدا خودش میدونه چی به صلاح ادم هسته

متاسفانه ما ادما فقط بدی های زندگی رو میبینیم

اگه چشامونو بازکنیم خوب با دقت نگاه کنیم

میبینیم چه نعمتای خدا بهمون داده

که اصلا بهشون توجه نمیکنیم

صفحه 9 از 10 نخستنخست ... 8910 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن