خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 21 1211 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 305
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

گزینه دویی های 94

سلام
      بچه هایی که گزینه دو میرن برای آمادگی کنکور 94
      اینجا در مورد آزمون صحبت می کنیم
      در مورد برنامه ریزی ها
      و کارنامه هامون بعد ازمون میزاریم

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من پشت کنکوریم.پارسال کانون بودم ، نمیگم بد بود ! برای من بد بود ؛ زیاد نتونستم خودم رو باهاش وفق بدم . جو ناجور و استرس زایی هم تو مدرسمون به وجود اورده بود ؛ بعد از هر آزمون مدیر و معلما پیگیر درصد و رتبه و ترازت میشدن.! کافی بود یک بار بد میشدم و اونا سوال پیچمکنن که چرا و . . . ! تصمیم گرفتم امسال برم گزینه دو.شاید برنامه اش تا حدی ضعیف تره ولی حداقل برای من یه ویژگی داره که آرامشش بیشتره!تعداد آزموناش رو بیشتر از کانون میپسندم .کانون بعضی وقتا تو سوال دادن شورش رو در میورد ! به امید موفقیت همگی ، کانونی ، گزینه ای و سنجشی و هر کس دیگه !

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بچه ها یه توصیه
      دفعات مرور تو گزینه دو بخصوص برا پایه کمه
      بنظرم شخصی سازی کنین برنامه رو و چند واحد مرور خودتون اضافه کنین

4. Top | #4
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      1- شما چه جوری برنامه راهبردی آزمون ها رو برای خودتون شخصی سازی میکنین ؟؟؟

2- بعد مثلا واسه گزینه 2 یا قلم چی چه جوری برنامه میریزین که طی 2 یا 3 هفته ( بستگی به زمان آزمون داره ) کلیه مباحث مشخص شده رو بخونید و مرور هم داشته باشید ؟؟؟؟

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.h نمایش پست ها
      1- شما چه جوری برنامه راهبردی آزمون ها رو برای خودتون شخصی سازی میکنین ؟؟؟

2- بعد مثلا واسه گزینه 2 یا قلم چی چه جوری برنامه میریزین که طی 2 یا 3 هفته ( بستگی به زمان آزمون داره ) کلیه مباحث مشخص شده رو بخونید و مرور هم داشته باشید ؟؟؟؟

ببین مثلا دین و زندگی تا اخر ازمون 3 دینی 2 تموم میشه بعد دیگه رهاش می کنه تا فروردین مثلا یکی دو تا دوره ی مرور تو این فاصله بزار که یادت نره برا بقیه درسا هم میشه این کار کرد
      من میام هر درس به واحدهای کوچک تر یک تا 2 ساعت تقسیم می کنم پخش می کنم تو روزام بین ازمونا

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام به همه.بچه ها لطفا راهنماییم کنید.من خودم علاقه دارم برم گزینه 2 اما مادرم میگه قلم چی و شدید اصرار داره بهش.از یه طرف قلم چی سوالاش کیفیت لازمو نداره و امکانات گزینه رو هم نداره فقط یه سری پشتیبان رو اعصاب هست.اما از طرفی هم به خاطر 2 هفته یه بارش کمی مردد شدم چون من نه کلاس میرم و فارغ التحصیلم اما نگران اینکه اون اخرا برنامش مرور نداره هم هستم!!!چیکار کنم؟

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

راستی گاج چطوره؟سوالاتش در چه حده؟برنامه اش خوبه؟
      This time,this is my fight song
      Take -backe -my life Song
      Prove - I'm - alright Song
      My power's turned on
      Starting right now,i'll be strong

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      منم گزینه دو هستم
      برنامه امتحاناتش اینجاسموسسه آموزشی فرهنگی گزینه دو
      من ثبت نام کردم ولی از بایت فراموشی درس های پایه یه ذره می ترسم...چاره ای نیست باید خودمون مرور کنیم

A SONG OF ICE AND FIRE
      ویرایش توسط namkarbary : 23 شهریور 1393 در ساعت 21:55

8. Top | #8
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کایسا نمایش پست ها
      سلام به همه.بچه ها لطفا راهنماییم کنید.من خودم علاقه دارم برم گزینه 2 اما مادرم میگه قلم چی و شدید اصرار داره بهش.از یه طرف قلم چی سوالاش کیفیت لازمو نداره و امکانات گزینه رو هم نداره فقط یه سری پشتیبان رو اعصاب هست.اما از طرفی هم به خاطر 2 هفته یه بارش کمی مردد شدم چون من نه کلاس میرم و فارغ التحصیلم اما نگران اینکه اون اخرا برنامش مرور نداره هم هستم!!!چیکار کنم؟

سلام.من شنیدم گاج بد نیست ولی میتونه خیلی بهتر از اینی که هست بشه.اما گزینه دو و قلم چی رو بیشتر توصیه میکنن.من خودمم تردید داشتم.اخرش امروز رفتم برا قلم چی ثبت نام کنم.هم اینکه جامعه اماری بالاتری داره هم دو هفته یه باره میتونی خوب جمع و جورش کنی.ا.اما سوالای گزینه دو رو حتما کار میکنم.مسال هم که دیدی دانش اموزای برتر بیشترشون تو کانون شرکت میکردن میتونی خودتو بین اونا بسنجی.حالا بازم برنامه هر دو رو ببین بعد فکر کن با کدوم راحت تری؟تا سه هفته بعد میتونی درسارو جمع کنی یا نه.

9. Top | #9
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      بچه ها یکی هزینه های گزینه دو و قلم چی رو بگه بی زحمت
      من و خدا ...تو و همه

حاصل عشق مترسک به کلاغ....مرگ یک مزرعه است

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط helix نمایش پست ها
      بچه ها یکی هزینه های گزینه دو و قلم چی رو بگه بی زحمت
      سلام! گزینه دو 12 مرحله آزمون 220 تومن!

کانون هم متغیره دوستان میانگینش رو 500 اعلام کردن!

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

س.منم فارغ تحصیلم میرم قلمچی چون هم برنامش سبکتره و ازموناش بیشتر ...برای ما که مدرسه نمیریم بهتره چون بیشتر توشرایط آزمون قرار میگیریم برنامه گزینه دو غیر اصولیه ب نظرمن...بازم اگه مرددی تاپیکایی تو انجمن هست درباره همین موضوع...گاج فک میکنم سوالاش خوب باشه...

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط behrouz نمایش پست ها
      س.منم فارغ تحصیلم میرم قلمچی چون هم برنامش سبکتره و ازموناش بیشتر ...برای ما که مدرسه نمیریم بهتره چون بیشتر توشرایط آزمون قرار میگیریم برنامه گزینه دو غیر اصولیه ب نظرمن...بازم اگه مرددی تاپیکایی تو انجمن هست درباره همین موضوع...گاج فک میکنم سوالاش خوب باشه...
      البته این که گزینه دو غیر اصولیه! نظر شماست! هر ساله تعداد زیادی از رتبه برتر ها از گینه دوان!

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات

سلام
      گاج برای تو بهترین انتخابه ولی سعی بکن با درس خوندن عالی تو هر موسسه ای که بودی جزو افراد برتر باشی...بی خود فکرت رو با اینا مشغول نکن...یادت نره که زدن تست های کنکور سال های گذشته برات اولویت داره. شاد و موفق باشی

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بچه های تجربی گزینه دو اگر موافق هستید من برآی هر آزمون برنامه اصلاحی که شامل دروس مربوط به هر آزمون و در کنارش دوره های مروری که خودم اضافه کردم بزارم؟

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام یه تاپیک زده بودم.

http://forum.konkur.in/showthread.php?t=13412

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk

صفحه 1 از 21 1211 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)