خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 52 از 52
    1. Top | #46
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      Up .
      دوستان ممنون میشم جواب بدین . سوال من هم هست...
      مثلا نشر الگو اومده "بیضا" رو معنی کرده ، این لغت رو از فامیل "بیضایی" گرفته مربوط به فیلم نامه نویسان.
      خواستم بدونم حفظ کردن این مدل لغات هم واجبه ؟ اگه نیست وقتمون رو هدر ندیم ، و همون واژه‌های ستاره‌دار و آخر کتاب رو بخونیم .

ممنون

2. Top | #47
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein.A نمایش پست ها
      Up .
      دوستان ممنون میشم جواب بدین . سوال من هم هست...
      مثلا نشر الگو اومده "بیضا" رو معنی کرده ، این لغت رو از فامیل "بیضایی" گرفته مربوط به فیلم نامه نویسان.
      خواستم بدونم حفظ کردن این مدل لغات هم واجبه ؟ اگه نیست وقتمون رو هدر ندیم ، و همون واژه‌های ستاره‌دار و آخر کتاب رو بخونیم .

ممنون
      نه لازم نيست اون مدل لغات رو حفظ كردن، لغت الگو اصلا كتاب خوبي نيست و معني هاي نامربوط براي هر لغت اورده، لغات غير ستاره دار چون تو كتاب نيست ممكنه ي معني خاصي ازش تو كنكور بياد كه تو كتابي كه ميخونيد نيست ولي اين سوالات تو كنكورهاي اخير خيلي نادره( من خودم اين كتابو ندارم آقاي ياسين صادقي توي كانال تلگرامشون اين حرفو زدند )
      لغات ستاره دار رو كه ميشه از آخر كتاب خوند بي ستاره ها رو از روي لقمه مهره و ماه يا هر كتاب لغت ديگه اي بخونيد خوبه، بي ستاره رو هم بايد خوند.
      موفق باشيد

3. Top | #48
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      Up

4. Top | #49
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بستگی داره بخواید چقدر بزنید توی کنکور
      در مورد طرح سوال لغت هر لغتی از هر جای کتاب میتونه مورد پرسش قرار بگیره توی کنکور سراسری نمونه تست ها هم بوده
      معمولا با ستاره دار ها 2 تا از 3 تا تست لغت جواب داده میشه

5. Top | #50
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aldia نمایش پست ها
      معنی لغت فقط از واژه نامه آخر کتاب و کلمات توضیحات آخر درس میاد یا از هر کلمه ای سوال میاد؟ کتاب های لغت همه چیو معنی کردن نمی شه حفظشون کرد
      اگه میخوای هر سه تا تستو بزنی باید همه لغتارو بخونی بهترین کتابم لقمه مهروماهه سراغ بقیه نرو.
      البته اینم بگم که اگه فقط لغتای انتهای کتابو بلد باشی دوتا تست از سه تا تستو میتونی بزنی.

6. Top | #51
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zombie نمایش پست ها
      نه لازم نيست اون مدل لغات رو حفظ كردن، لغت الگو اصلا كتاب خوبي نيست و معني هاي نامربوط براي هر لغت اورده، لغات غير ستاره دار چون تو كتاب نيست ممكنه ي معني خاصي ازش تو كنكور بياد كه تو كتابي كه ميخونيد نيست ولي اين سوالات تو كنكورهاي اخير خيلي نادره( من خودم اين كتابو ندارم آقاي ياسين صادقي توي كانال تلگرامشون اين حرفو زدند )
      لغات ستاره دار رو كه ميشه از آخر كتاب خوند بي ستاره ها رو از روي لقمه مهره و ماه يا هر كتاب لغت ديگه اي بخونيد خوبه، بي ستاره رو هم بايد خوند.
      موفق باشيد
      میشه کانال آقای صادقی رو بهم بدی؟

7. Top | #52
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sun2016 نمایش پست ها
      میشه کانال آقای صادقی رو بهم بدی؟
      https://t.me/rahe_bartar

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن