خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 39 از 39
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط N I L O O نمایش پست ها
      من خودم و دوستام چندتا دانشگاه چه روزانه و چه ازاد های خوب قبول شدیم و فروشنده ایم

اگه بشه که جایی که اوردم رو بدم به شخصی چه هزینه ای بگیرم چه نه خوشحال میشم کسی را به رشته ای که دوست داره برسونم
      مگه میشه خرید و فروخت؟؟؟

2. Top | #32
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dsamyes نمایش پست ها
      مگه میشه خرید و فروخت؟؟؟
      نه بابا من که فقط یه بار چند سال پیش یکی از اشناهام میخواست از دانشگاه تهران با یک دانشگاه اصفهان جابه جا کنه که در اخر هم نکرد.

اینکار ممنوعه اما شاید هنوز قابل انجام باشه مثل خیلی از کارها که ممنوعه اما میشه:yahoo (94):

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط winter son نمایش پست ها
      نه نه ! جسارت نشه.من منظورم اين بود كه من تا حالا تجربه اي در اين بابت نداشتم اما شما شكر خدا انگار اطلاعاتتون كافيه
      آهان.خب از اول همينو ميگفتي ديگه :دي خيلي ممنون
      خب من اول بايد برم يه رشته ديگه ثبت نام كنم بعد برم درخواست جايگزيني بدم؟يا اينكه اول لازم نيست رشته ديگه اي رو ثبت نام كنم و فقط بايد برم ينفرو با رشته مورد نظرم پيدا كنم تا ازش بگيرم؟
      و اينكه اين جريان تا كي مهلت داره؟دانشگاه آزاد گفته شنبه و يكشنبه وقت ثبت نامه!يعني بعد از اون تاريخ هم ميشه كاري كرد؟
      واس اين كار حد اقل يك هفته وقت لازمه.من تا بخوام از كرمانشاه بيام تهران كه حداقل 2 روز طول ميكشه...اما خونواده در حال حاضر تهرانن ....

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

به سلامتي :دي
      حالا شما و دوستان محترم چه رشته هايي قبول شدين؟رشته هاي زير شاخه علوم پزشكي مثل پرستاري موجد هست؟:دي
      خخخخ نه از ریاضی هست،بدو بدو که حراجش کردم

البته اینا شوخیه ها اینکار قانونی نیست اما اگه قانونی باشه من که مشکلی ندارم :yahoo (4):

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات

خخخخ نه از ریاضی هست،بدو بدو که حراجش کردم

البته اینا شوخیه ها اینکار قانونی نیست اما اگه قانونی باشه من که مشکلی ندارم :yahoo (4):
      مطمئن باشيد اين كار هم مثل پارتي بازي سال هاي قبل دانشگاه هاي پرديس بين الملل انجام ميشه....
      لابد يچيزي هست كه مردم ميگن .....

4. Top | #34
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مطمئن باشيد اين كار هم مثل پارتي بازي سال هاي قبل دانشگاه هاي پرديس بين الملل انجام ميشه....
      لابد يچيزي هست كه مردم ميگن .....
      نمیدونم میگم فقط یه بار شنیدم اون هم چند سال پیش.این هم حتما پارتی میخواد

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نمیدونم میگم فقط یه بار شنیدم اون هم چند سال پیش.این هم حتما پارتی میخواد
      منظورم اينه كه مثل جريان پرديسها در ظاهر ميگن غير قانونيه و انجام نميشه.......در حالي كه زير پوستي دارن انجامش ميدن

6. Top | #36
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      منظورم اينه كه مثل جريان پرديسها در ظاهر ميگن غير قانونيه و انجام نميشه.......در حالي كه زير پوستي دارن انجامش ميدن
      بله دقیقا،من خودم یه نفرو میشناسم که با پارتی نرم افزار اصفهان رو اورد،در صورتی که نه رتبه اش به اصفهان میخورد نه استعدادش.

حالا نمیدونم چقدر احتیاج به پارتیه ولی احتمالا به مراتب کمتره تا اینکه بخوای بدون جابه جا کردن با یه نفر بری یه دانشگاه.

ولی اینقدر قانون و تبصره دارند که ما رو گیج میکنند و اگه کسی خودش حرفه ای باشه میتونه با همین خودشون رو ضربه فنی کنه.

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      بله دقیقا،من خودم یه نفرو میشناسم که با پارتی نرم افزار اصفهان رو اورد،در صورتی که نه رتبه اش به اصفهان میخورد نه استعدادش.

حالا نمیدونم چقدر احتیاج به پارتیه ولی احتمالا به مراتب کمتره تا اینکه بخوای بدون جابه جا کردن با یه نفر بری یه دانشگاه.

ولی اینقدر قانون و تبصره دارند که ما رو گیج میکنند و اگه کسی خودش حرفه ای باشه میتونه با همین خودشون رو ضربه فنی کنه.
      :yahoo (4):اره.دقيقا همينطوره
      من سپردم دو سه جا واسم بپرسن ببينن كسي ميفروشه آزادش رو؟ ولي فكر نكنم كسي باشه.اگر هم باشه فكر نكنم دانشگاه قبول بكنه .....

توي همين فروم توي يه تاپيك خوندم رئيس دانشگاه آزاد اردبيل پسرش رو با رتبه 70.000 برده پيش خودش داره پزشكي مطالعه مينمايه (لفظ قلم رو داشته باش:yahoo (4): )

8. Top | #38
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      میشه که دانشگاه ازاد با کنکور ثبت نام کرد و بدون کنکور هم ثبت نام کرد و فقط یکی رو رفت؟؟؟

آخه یکی از این دانشگاهها ثبت نامش اینترنتی است و اصل مدرکو نمیخواد؟؟

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      اطلاع دقيق ندارم
      ولي اگر بقيه بچه ها هم اطلاعي نداشتند بهترين كار اينه كه فردا صبح يه تماس با مركز آزمون دانشگاه آزاد بگيري
      شماره تلفنش هم كه توي دفترچه هاي انتخاب رشته هست

پـسـر زمـسـتـان

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)