خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

اموزش ریاضی3تخته سیاه یا اموزش ریاضی 3خیلی سبز

سلام بچه ها برا اموزش ریاضی3کدوم بهتره تخته سیاه یا خیلی سبز؟ کدوم روان تر توضیح داده؟؟ کدوم برا دانش اموزان ضعیف بهتره؟ ممنون

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من که آموزش ریاضی خیلی سبز دارم خیلی خوبه مخصوصا واسه امتحان نهایی
      تخته سیاهو اصلا ندیدم
      به نظر من خیلی سبز باید بهتر باشه

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه پایه ریاضیت ضعیف هستش که توصیه می کنم کلاس هم بری حالا دیگه بسته به شرایط مالیت داره
      که کلاس خصوصی می تونی بگیری یا باید بری کلاس های موسسات مختلف اما در رابطه با کتاب بین این
      دوتا مطمئنا خیلی سبز بهتره چون توضیح قشنگ تر و مفهومی تری داده ولی بیشتر توضیح داده و تست هاش
      کم هستند خلاصه واسه کنکور اصلا خوب نیست ولی واسه امتحان نهایی و سال سوم خوبه البته اول باید پایه
      ریاضیت رو قوی کنی بعدش بری سراع حل تست های سخت که کتاب الگو به نظرم سخت ترین تست هارو داره

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من نمیدونم چرا اصلا از کتابای الگو خوشم نمیاد اصلا باید نیم ساعت دو خطشو بخونم تا بفهمم چی گفته!!!!!ولی فکر کنم امورش خیلی سبز سخت تر از تخته سیاه توضیح داده باشه من روون ترین کتاب اموزشو میخوام!!!!!!!!!!!!!

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sh7777777 نمایش پست ها
      من نمیدونم چرا اصلا از کتابای الگو خوشم نمیاد اصلا باید نیم ساعت دو خطشو بخونم تا بفهمم چی گفته!!!!!ولی فکر کنم امورش خیلی سبز سخت تر از تخته سیاه توضیح داده باشه
      کتابای الگو خوبن ... اینطوری نگو کتاباش هم خوبن هم آموزش خوبی دارن ... اگه اینطوری بگی ناخودآگاه از موسسه الگو و کتاباش بدت میادا

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها برا اموزش ریاضی3کدوم بهتره تخته سیاه یا خیلی سبز؟ کدوم روان تر توضیح داده؟؟ کدوم برا دانش اموزان ضعیف بهتره؟ ممنون
      سلام از بین این دوتا که ریاضی 3 خیلی سبز بهتره...بنظرم ریاضی محوری گاج بگیر(سیر تا پیاز)هم واسه نهایی هم واسه کنکور بدرد میخوره اگه تست بیشتری خواستی ریاضی 3 میکرو گاج...

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      روان ترین کتاب اموزش ریاضی3؟؟؟؟؟ راستش من که قانع نشدم اموزش ریاضی3خیلی سبز رو بگیرم!! دلیل بیارید لطفا

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط ezio auditore77 نمایش پست ها
      سلام از بین این دوتا که ریاضی 3 خیلی سبز بهتره...بنظرم ریاضی محوری گاج بگیر(سیر تا پیاز)هم واسه نهایی هم واسه کنکور بدرد میخوره اگه تست بیشتری خواستی ریاضی 3 میکرو گاج...
      بله واسه تست که گاج میکرو می گیرم راستی نظرت رو در مورد ریاضی جامع مبتکران نگفتی !؟!؟ یه سری هم به تاپیک مشکل با کتب محوری( سبز )گاج بزن

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بله واسه تست که گاج میکرو می گیرم راستی نظرت رو در مورد ریاضی جامع مبتکران نگفتی !؟!؟ یه سری هم به تاپیک مشکل با کتب محوری( سبز )گاج بزن
      داداش ریاضی جامع مبتکران یا هر انتشارات دیگه ای فعلا واسه ما مناسب نیس فصلاش ترکیبیه مثلا معادلات تابع ومثلثات و ...بنظرم تابستون بعدی وقتشه که کتاب جامع بزنیم!

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      روان ترین کتاب اموزش ریاضی3؟؟؟؟؟ راستش من که قانع نشدم اموزش ریاضی3خیلی سبز رو بگیرم!! دلیل بیارید لطفا

ریاضی خیلی سبز آموزش هم دلیلش اینه که
      اولا خیلی خوب و روون توضیح داده و واسه امتحان نهایی هم خیلی توپه
      ریاضی جامع خیلی سبز فک کنم بهتره

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sam-n نمایش پست ها
      ریاضی خیلی سبز آموزش هم دلیلش اینه که
      اولا خیلی خوب و روون توضیح داده و واسه امتحان نهایی هم خیلی توپه
      ریاضی جامع خیلی سبز فک کنم بهتره
      ریاضی جامع خیلی سبز از چی بهتره؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ezio auditore77 نمایش پست ها
      داداش ریاضی جامع مبتکران یا هر انتشارات دیگه ای فعلا واسه ما مناسب نیس فصلاش ترکیبیه مثلا معادلات تابع ومثلثات و ...بنظرم تابستون بعدی وقتشه که کتاب جامع بزنیم!
      دمت گرم داداش احسان !!!!!!!!!!!!

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ریاضی جامع خیلی سبز از چی بهتره؟؟

دمت گرم داداش احسان !!!!!!!!!!!!
      جامع خیلی سبز از تخته سیاه و مهروماه بهتره مبتکرانم ندیدم و نمیدونم

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام عزیزان دل

من همین سوال رو از محمد پرسیدم ( m o h a m m a d ) تخته سیاه 3 رو بهتر دونست و برای گرفتن نمره عالی نهایی کافی

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اموزش خیلی سبز از صفر صفره تا سطح خوب
      حد رو ازش خوندم چون معلم ما کامل درس میده به نظرم یه جور دوباره کاری اومد نخوندمش ولی بد نیس.. تخته سیاهم ندیدم

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      کتاب آموزش خیلی سبز فوق العاده عالی کتاب درسی رو بررسی کرده و سوال هایی جالب وزیبا از درس مطرح کرده تمرین های خوبی داره که شمارو به اوج مهارت در امتحان نهایی میرسونه (عین مسعودی گفتم میدونم)

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بچه ها سلام
      من جامع مهر و ماه گرفتم فعلا به کارم نیومد چون فارغ تحصیل بودم و نیاز به درس نامه داشتم - خلاصه ریاضی 2 گاج سیر تا پیاز گرفتم - خیلی راضی بودم
      حالا واسه ریاضی 3 حیلی سبز گیرم اومده - به نظرتون اینو بگیرم یا سیر تا پیاز گاج بخرم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)