خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

نباید نا امید بشم؟؟؟

وقتی می بینی رقیبات دارن بهتر از من میرن جلو !!! وقتی ترازشون داره به 7000 نزدیک میشه!!!!!! وقتی تابستونت رفتو هنوزم ساعت مطالعت به زور به هفته ای 50 ساعت میرسه!!!!!!!! وقتی همه از رقیبات تعریف میکننو قول قبولی پزشکی اونارو میدنو حتی اسمی از تو نمیارن!!!!!!! وقتی کارت به جایی می رسه که فیزیک منفی می زنی و ریاضی رو مزنی 20 درصد در صورتی که تغییر رشته ایه ریاضی به تجربی هستی !!! می خوام بازم بگم ولی درس نمی زاره ولی می خوام بدونم بازم می گین نباید نا امید باشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali 777 نمایش پست ها
      وقتی می بینی رقیبات دارن بهتر از من میرن جلو !!! وقتی ترازشون داره به 7000 نزدیک میشه!!!!!! وقتی تابستونت رفتو هنوزم ساعت مطالعت به زور به هفته ای 50 ساعت میرسه!!!!!!!! وقتی همه از رقیبات تعریف میکننو قول قبولی پزشکی اونارو میدنو حتی اسمی از تو نمیارن!!!!!!! وقتی کارت به جایی می رسه که فیزیک منفی می زنی و ریاضی رو مزنی 20 درصد در صورتی که تغییر رشته ایه ریاضی به تجربی هستی !!! می خوام بازم بگم ولی درس نمی زاره ولی می خوام بدونم بازم می گین نباید نا امید باشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      دوست من منم تابستون نا امیدی تو رو داشتم. درسته فیزیک منفی نزدم و ریاضی هم 20 نبود
      ولی من ترازم از 7100 شروع شد و میخواستم به 8000 برسه و وقتی میدیدم با سرعت دوستام و رقیبام پیشرفت نمیکنم همین حس و حالی که تو داری منم داشتم.
      همین موقه ها بود که واسه نیم ساعت همه چی رو متوقف کردم واسه خودم.
      نشستم از خودم پرسیدم ایراد کار من کجاست؟
      همه ی اون چیزایی که مانع بود سر راه من همشونو دونه دونه بررسی کردم.
      این کارم خیلی خوب بود ولی مهمتر از اون یه تصمیم خیلی خوب دیگه بود! من قرار نیست یه شبه عوض بشم. از این رو به اون رو بشم!
      اولین چیزی که لازم بود عوض کنم ساعت مطالعه ام بود که از 6و 7 رسوندم به 10 ساعت در روز..
      و این خودش شروعی شد برای ادامه کارم و به هدفهامم رسیدم!

خودآگاهی + ذهن منظم = دو تا شاه کلید یه کنکوری!
      بشین ببین مشکلاتت چین و چطور میشه حلشون کرد!
      و تصمیم بگیر اروم اروم از بقیه جلو بیفتی نه یه شبه...!

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      آخه من نمی دونم شما چرا اینطورین؟؟؟؟؟؟؟
      بخدا همه چیز درس نیست همه چیز کنکور نیست همه چیز تراز و آزمون نیست...
      سعی کنیم درست زندگی کنیم . مگه همه قراره دکترو مهندس بشن. همه قراره با درس به جایی برسن؟؟
      نمی دونم دلیل این که بچه های امروز چشمشونو به حقایق بستن چیه ؟؟؟
      دوستمون تو پست قبلی نوشته بود ذهن منظم. والا به نظر من اگه خوب به دورو برمون نگاه کنیم می بینیم که ذهن منظم وجود نداره
      منم نمی خواستم از درس ناامیدت کنم ولی حرفایی که چند خط بالا نوشتم بهت کمک می کنه...

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببین اندیشمندی میگه بد تر از یه مشکل ... فکر کردن به ضررهای یه مشکله ... چون اونوقته که تو از راه حل فاصله میگیری... میتونی تو سال تحصیلی با روزی 5ساعت درس خوندن تمام معضلات درسیتو حل کنی

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      فکرکنم میری سال سوم اگه تا الان خوب نخوندی هیچ مشکلی نیست ولی از سوم باید خوب خوب بخونی و اگه سال سوم رو از دست بدی اونوقت باید غصه بخوری!!!!!

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مشکل شما اینه که :
      1- درسنامه خوبی نداری => اگه داشته باشی فیزیک رو منفی نمیزنی
      2-از منابع مناسب استفاده نمیکنی => بخاطر همین رغبت به درس خوندن نداری و بعد دو سه ماه خسته شدی
      3-تست کم کار میکنی => اگه زیاد کار کنی ترازت پایین نمیاد
      پس این مشکلات رو در این دوره دو هفته ای تا مهرماه رفع کن
      ساعت مطالعاتیت 50 ساعت در هفته برای الان خوبه
      اینم بدون
      هیچ وقت از تلاش کردن ناامید نشو
      تجربه خودمه که دارم بهت میگم

موفق باشی

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من چهارم تجربی هستم و امسال از ریاضی به تجربی تغییر رشته دادم !!!!!!

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

مرسی !!!!

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بعد یک سال درس خوندن به یه نتیجه بزرگی رسیدم .. همه گوش کنین تا عبرت بگیرین :
      اگه بخواین تو کنکور بترکونین ، باید چن جمله رو از ذهنتون ( با تمرین روزانه ) بطور کلی حذف کنین تا به نتیجه دلخواه خودتون دست پیدا کنین :
      1. من تا الان نخوندم و عقبم و نمی رسم
      2.معلمای من خوب درس نمیدن
      3.خیلی تو فشارم ، نمی تونم
      4.با کتاب نمیشه بابا
      5.من ارادم قوی نیس نمیشه
      6.من خیلی گیجم
      7.چرا فلانی باید درسش جلو باشه ؟
      8. شرایط من رو هیش کی نداره پس من با همه فرق میکنم و موفق نمیشم

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من چهارم تجربی هستم و امسال از ریاضی به تجربی تغییر رشته دادم !!!!!!

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

مرسی !!!!
      تو تلاشتو تا جایی که میتونی بکن به منفی زدن و.... کاری نداشته باش بقیش با خدا

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ماشالاااا بابا همین که از تابستون شروع کردی خودش خیلیه
      من تازه بعد از عید یادم اومد کنکور دارم از وسطای اردیبهشت شروع کردم البته من رشتم انسانی بود اگه تجربی بودم و قصد قبولی پزشکی داشتم صد در صد از تابستون شروع میکردم
      شمام اصلا نا امید نشو و بدون ناامیدی بدترین دشمنت تو این شرایط هست.چشمتو رو به همه ببند و سرت به کار خودت باشه.مردم پشت سر بهترین همیشه حرف میزنن پشت سر بدترینم حرف میزنن پس به حرف مردم هیچ اهمیتی نده و ایمان داشته باش یه روز بهترین میشی.توکلت به خدا باشه.سال دیگه میبینمت که اومدی نوشتی پزشکی دانشگاهی که دوس داشتم قبول شدم موفق باشی

11. Top | #11
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مشکل اینه که میشینی فقط به گذشتت فکر میکنی که بد شده.به جای غصه خوردن واسه درصد منفی بیشتر تلاش کن.به نظرم این شکست ها و تراز و درصد های پایین یه انگیزه میده که بیشتر و بهتر کار کنی.اگه تراز و درصد بالا میخوای پای همه چیش وایستا.خودتو با دیگران هم مقایسه نکن.واقعیت اینه شاید همیشه یه سری افراد هستن که از تو خیلی بهترن همشون.تو که نباید فک کنی اونا چرا جلوتر از منن.خودتو با خودت مقایسه کن.دنبال این نباش کی چند ساعت میخونه کی ترازش چنده.سرت تو لاک خودت باشه خلاصه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)